بهترین کلبه در نورفولک برای تعطیلات در انگلستان “ونیز شرق’

لطفا توجه داشته باشید نویسندگان ما بازدید نورفولک قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

As a مقصد تعطیلات خانواده, Norfolk متناسب با این لایحه شاید بهتر از هر شهرستان انگلیسی. آن طولانی شنی ساحل فراهم می کند فرصت کافی برای روز در ساحل; فراوان حیات وحش از تخت را می توان با قایق و دوچرخه سواری را از طریق چشم انداز زیبا از موج دار, زمینه, سنگ چخماق, کلبه کشور و نمک تالاب است که ملایم با تشکر از تخت به زمین.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی در این شهرستان با خال خال بزرگ و با شکوه خانه های مخروبه قلعه عجیب و جالب کشور بارها و جذاب موزه پوشش تمام جنبه های نورفولک ، همه از این است که مناسب برای یک staycation هستید اما با بسیاری از کلبه تعطیلات در نورفولک می توان آن را دشوار برای پیدا کردن جای مناسب برای خانواده خود را. پس از بازدید از ده ها تن در سراسر کشور در اینجا انتخاب های ما از بهترین کلبه برای اجاره در نورفولک.

مانور مزرعه Pulham بازار

این 500 سال به زیبایی بازسازی خانه رعیتی با یک پشت بام کاهگلی و متمایز صورتی نما می خوابد تا هشت مهمانان در چهار اتاق خواب (دو و دو دو برابر). آن را بهترین راه حل مناسب برای یک گروه از دوستان و یا خانواده است که می خواهد به ترکیب اقامت قرار داده و روز با هجوم به داخلی نورفولک یا Suffolk یا روز دیگر به ساحل. امکانات در سمت اولیه اما فضای تاریخی و شخصیت منحصر به فرد از اموال آن را به یک انتخاب خوب برای یک مراسم و یا جشن ویژه. سگ نیز خوش آمدید.

Fما شب از £489; خوابد تا هشت (landmarktrust.org.انگلستان)

مانور مزرعه نسبتا جدا شده در روستایی اطراف در نزدیکی Pulham بازار ایجاد کرد

• بهترین رستوران در نورفولک

این نورفولک مید کلتیشلل

تیاو دو کلبه; شاه توت و شاه بلوط شیرین بخشی از این نورفولک مید هتل در یک کشور صلح آمیز نقطه روستایی در کنار یک انشعاب از رودخانه Bure. شاه بلوط شیرین می خوابد تا چهار نفر در دو اتاق خواب و توت می خوابد تا شش در سه اتاق خواب. هر دو سالن بزرگ مناطق و تراس خصوصی. یک قایق می تواند به استخدام از هتل برای یک و نیم روز (£90; شش نفر) و پیک نیک مانع در دسترس هستند.

یک شب از £260; خوابد تا چهار (norfolkmead.co.انگلستان)

از

£
260

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

دو کلبه بخشی از نورفولک مید هتل در نزدیکی یک انشعاب به رودخانه Bure

• یک راهنمای خودی به نورفولک

Beckham انبارهای شمال Beckham

Tخود را همه کاره پیچیده را می توان به عنوان یک کل (خواب 52 در مجموع) و یا به صورت جداگانه (کوچکترین شل جعبه خواب چهار, در حالی که بزرگ شرق انبار می خوابد 14) و در ترکیبات مختلف. ملاحظه تبدیل توسط مالک-معمار مدرن لایه از سیمان و ارائه شده حذف و از دیواره های داخلی به فاش کردن دلپذیر و گچ و سنگ چخماق و قرمز-آجر زیر. پیر تیرها و تیر باقی می ماند در محل, افزایش شیک مینیمالیستی ترکیب ساده اما رنگ های جسورانه و قابل توجه تصاویر و مبلمان معاصر.

Three شب از £600; خوابد تا چهار (barshambarns.co.انگلستان)

بزرگ شرق انبار کافی سرگرم کننده فضا

• بهترین هتل ها در نرفلک

Appleton آب برج Sandringham

You ها ممکن است یک طعم و مزه برای زندگی عمودی در این 60 فوت ویکتوریا آب برج ملکه Sandringham و مستغلات تبدیل شده به جای چهار نفر. نزدیک به روستای کوچکی در غرب نیوتن آن را به یک درایو 20 دقیقه ای به لین کینگ و شستشو و نه مایل از ساحل رفت و آمد مکرر در هونستنتن. بهترین سواحل روستاهای ساحلی و بازار شهرهای شمالی نورفولک در آسان و دیدنی درایو. آن را قابل توجه و به یاد ماندنی پایه برای بررسی “سلطنتی” نورفولک.

چهار شب از £546; خوابد تا چهار (landmarktrust.org.انگلستان)

Appleton است 60-پا بلند ویکتوریا آب برج ملکه Sandringham و مستغلات

• بهترین رستوران در نورفولک

استکورت خانه برنهام بازار

Tخود را در درجه دوم ذکر شده پنج خوابه گرجی خانه مشرف مرکز روستا در شمال شرقی لبه مرکزی سبز ایجاد کرد. آن را در یک محل عالی برای خانواده ها و یا گروه ها به دنبال به ماندن در مرکز هوشمند برنهام بازار (شناخته شده به عنوان “چلسی-در-دریا” به دلیل فصل تابستان تهاجم well-heeled گردشگران داخلی) به انواع کوچک مغازه ها و رستوران ها. بهترین سواحل در این منطقه در داخل یک درایو 15 دقیقه ای.

چهار شب از £1,241; خوابد تا 10 (norfolkhideaways.co.انگلستان)

استکورت خانه احساس می کند مانند یک خانه از خانه با استقبال از زندگی در فضای

• بهترین هتل بوتیک در نرفلک

Itteringham مانور Itteringham

منn تصویر کامل روستای Itteringham احاطه شده توسط Norfolk, زیبا ترین, درون مرزی, حومه شهر, این فوق العاده اوایل قرن 18 مانور اجرا شده توسط اعتماد ملی است که ایده آل برای گروه تا هشت نفر است. نمی آیند در اینجا اگر شما می خواهید یک state-of-the-art آشپزخانه و یا مبلمان مدرن به جای آن به اینجا می آیند برای ظریف, pamment-کاشی کاری ورودی سالن panelled چوب اتاق نشیمن, نرده راه پله, عتیقه, مبلمان, توقیف ارسی پنجره های زیادی باز آتش ، این Blickling و مستغلات نزدیک است و هر دو ساحل و شهر نوریچ یک درایو 20 دقیقه ای دور.

سه شب از £539; خوابد تا هشت (nationaltrust.org.انگلستان)

مهمانان می آیند به Itteringham مانور برای مقرون به صرفه “خداوند از مانور” اقامت

اعتبار:
مایک HENTON/مایک HENTON

• بهترین تفریحات شبانه در نرفلک

چاسر انبار گرشام

Cleverly تبدیل این انبار حفظ یک حس بزرگ و فضا و نور و سبک و یک جای خوب برای انتخاب یک جشن یا گروهی جمع آوری است. در معرض سنگ چخماق و آجر سنگین پرتوهای بلوط و چوب یا pamment-كاشي كف مخلوط با overlarge کاناپه, بیانیه روشنایی و گسترده تصویر ویندوز. اموال خواب 18 و بیشتر از نه اتاق خواب مدرن فرمت نهفته است که در یک زاویه راست به ساختمان. دومی خانه های قابل توجه اتاق خواب استاد و “مامور تنظیف ضیافت سالن” صندلی تا 18. باغ نیز یک قرعه کشی بزرگ.

Two شب از £1,070; خوابد تا 18 (chaucerbarn.com)

جو در چاسر انبار رسمی است و آرام با, رنگارنگ, boho, مبلمان, مجموعه, کردن, اصلی, در معرض آجر و flintwork

اعتبار:
(C) کریس تیلور عکس/کریس تیلور

• بهترین هتل ها در ساحل نورفولک

4 پارک دروازه نزدیک Aylsham

Location است نقطه فروش اصلی از این در غیر این صورت غیر استثنایی اما استقبال کلبه. آن را در نقطه مناسب برای به طور کامل با بهره گیری از Blickling و مستغلات و ایده آل برای هر کسی که به دنبال صلح آمیز شکستن روستایی با دوستان و خانواده سگ. سبک چند شکاف در بالا برخی از دیگر ملی, اعتماد, خواص, با, مرمت, اتاق خواب تا هشت زایش تا با شیک گل پرده و روتختی پارچه. بیشتر نقاط به علاوه شامل نزدیکی آن به خوبی میخانه دریاچه ماهیگیری و گرجستان بازار شهر Aylsham.

سه شب از £545; خوابد تا هشت (nationaltrust.org.انگلستان)

4 پارک گیتس است که در واقع دو سابق املاک و کارگران خانه های هوشمندانه زدم به یکی که بدان معنی است که چهار اتاق خواب پارکینگ برای چهار خودرو و بزرگ پوشیده از چمن باغ

• بهترین چیز برای انجام در نرفلک

Treehouses در غرب Lexham مانور غرب Lexham

منn کوچک داخلی ایجاد کرد در Brecks منطقه mid-west Norfolk این فوق العاده سرد “treehouses” مکان های خوبی برای فرار قرن 21 است. همراه با کلبه و بل چادر شش شامل غرفه های واقع شده در این زمینه از 21 هکتار خصوصي خانه مانور و می تواند خواب از دو تا شش نفر (یک نرخ بالاتر برای دومی) در quirkily زرق و برق دار و روستایی ، وجود دارد در سایت قایقرانی در دریاچه و زمین تنیس به همراه معمولی آلن … فعالیت (داستان گفتن آتش پیشه وری) به علاوه مشترک امکانات پخت و پز و حمام و سرویس بهداشتی واقع یک پیاده روی کوتاه از زندگی در فضا است.

Three شب از £300; خوابد تا دو (westlexham.org)

اتاق در غرب Lexham مانور را treehouses ساخته شده با مقدار زیادی از استعداد هنری بر روی سیستم عامل مطرح

• بهترین هتل های لوکس در نورفولک

شمالی پایین خانه Blakeney

Tخود را در خانه نادر و مکان خاص, نزديک به ساحل با منظره فوق العاده از دریا و باتلاق های نمک لنگر قایق و طبیعت رزرو Blakeney نقطه. این یک پایه بزرگ برای واکر خانواده و هر کسی که مایل به کشف North Norfolk ساحل در حالی که ماندن در جایی با یک حس واقعی از محل. طرح باز آشپزخانه و غذاخوری به علاوه یک منطقی دنج اتاق نشیمن با باز کردن آتش. سه سادگی مبله, اتاق خواب هستند در امن و امان کنار اما آنچه که فقدان آنها در فضا آنها را در فراگیر منظره دریا.

سه شب از £525; خوابد تا شش (blakeneycottagecompany.co.انگلستان)

دنج مبلمان و یک آتش واقعی کمک به نگه داشتن فضای گرم و نرم در ماه های زمستان در شمال خانه را

• بهترین سگ-هتل های دوستانه در نرفلک

Boathouse, Blakeney

An خلاقانه تبدیل boathouse آرام و منزوی lakeside محل متعلق به بخش خصوصی داخلی نورفولک و مستغلات. رویایی محل باعث می شود آن را یک انتخاب محبوب برای honeymooners, اما همچنین مناسب برای یک خانواده با دو کودک یا نوزاد (اگر چه نزدیکی به دریاچه معنی دقیق پلیس ضروری است). فضای داخلی به زیبایی مبله و بطور دنج قرار گرفتن با گرمایش زمین و سوختن چوب اجاق سرد شب. اتاق اصلی شامل گسسته آشپزخانه میز ناهار خوری و مبل های خوشه ای در اطراف یک قدرتمند چوب سوز است.

Three شب از £625; خوابد تا چهار (blakeneycottagecompany.co.انگلستان)

اتاق اصلی شامل گسسته آشپزخانه میز ناهار خوری و مبل های

• بهترین هتل ها در شمال نورفولک

اسکله مشاهده انبار غذا Blakeney

Superbly قرار است توسط اسکله در یکی از North Norfolk را زیباترین روستاهای ساحلی این زیبایی تبدیل انبار نزدیک به مغازه های محلی و بارها و در کنار ساحلی پیاده رو. این دیدگاه از پنجره اتاق نشسته در قایق های لنگر انداخته در امتداد جزر و کریک در مقابل Blakeney هتل نوردد سراسر دست نخورده saltmarshes. اتاق خواب (خواب تا شش) در حال جمع بازگشت و در نتیجه محافظت از فصل بالا ترافیک است که این honeypot روستا جذب می کند.

سه شب از £595; خوابد تا شش (blakeneycottagecompany.co.انگلستان)

اسکله مشاهده انبار غذا مناسب برای تعطیلات خانواده و خوبی واقع برای کاوش بهتر است که این منطقه را ارائه کرده است

• بهترین هتل ها در شهرستان نوریچ مرکز

Cranmer کلبه فکنهم

Families که مایل به کشف north Norfolk ساحل را پیدا کنید مقدار زیادی از فضای در این کشورهای عضو اکو دوستانه سابق مزرعه های لبنی. انبارهای تبدیل شده اند به نه معاصر کلبه که self-catered اما پیشنهاد مهمانان تجملات مانند مواد غذایی و نگهداری از کودکان. این استخر گرم اتاق بازی و زمین تنیس برجسته است اما با یک موقعیت فقط در خارج از بازار شهر فکنهم و درایو کوتاه به وحشی طلایی شنی در Holkham ساحل و جذاب چاه-بعدی-در-دریا وجود دارد مقدار زیادی به انجام در این منطقه است. ملک می تواند خواب تا 12 نفر بسته به تنظیمات اتاق و فرزندان ماندن.

Three شب از £1,544; خوابد تا 12 (norfolk-لوکس-کلبه.co.انگلستان)

تامین کنندگان محلی و سوپر مارکت ها می تواند در ارائه پیک نیک مانع وعده های غذایی پخته شده و خرید به Cranmer کلبه

Contributions توسط Sophie Butler & Natalie پاریس

نرخ های فوق, راهنمای قیمت حداقل باقی می ماند در فصل کم, لطفا توجه داشته باشید که بسته می تواند متفاوت در سراسر کلبه. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا بررسی خواص’ وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de