بهترین ورزش دوچرخه: داخلی است, دوچرخه سواری, دوچرخه سواری یک راه موثر برای از دست دادن وزن و جلوگیری از ورزشگاه ؟

یکs بیشتر از ما برای انتخاب کردن در خانه تمرینات در اتاق نشیمن ایده ایجاد یک شخصی بدنسازی صفحه اصلی ممکن است ذهن شما عبور.

و اگر دوچرخه سواری تجدید نظر چشم خود را به نوبه خود به یک استاتیک ورزش دوچرخه (یا توربو مربی – ثابت دستگاه که شما می توانید خود را ‘واقعی’ دوچرخه. به عنوان مثال چک کردن Tacs شار هوشمند مربی در دسترس برای £519 در wiggle.co.uk.)

بهترین ورزش دوچرخه کمتر از یک تردمیل یا یک صلیب-مربی و این بدان معنی است شما را منحرف سفر به و از ورزشگاه (زمان کارآمد برای کسانی که با برنامه پر مشغله) و یا جلوگیری از ترافیک شما ممکن است روبرو می شوند در دوچرخه سواری جاده (در حالی که همه پناه از عناصر) با بهره گیری از همان فواید سلامتی و بهبود عملکرد در راحتی از خانه خود را.

این یک توقف راه حل برای تمام اهداف از دست دادن وزن و بدنسازی-رفتن گلایه. درست است ؟

ایده رکاب زدن دور در مقابل خود تلویزیون است که قطعا یکی از جذاب. نسل جدید هوشمند دوچرخه سواری داخل سالن مربیان آه-تا covetable و بسیاری از می تواند مربوط به آموزش برنامه های مانند iFit که با استفاده از نقشه های گوگل برای شبیه سازی یک مسیر یا واقعیت مجازی برنامه های آموزشی مانند Zwift. اما آنها نیز گران (ما در حال صحبت کردن در مورد شما Wattbike اتم و TechnoGym دوچرخه Forma).

یکnd در حالی که بدون شک وجود دارد که یک جلسه به شما کمک خواهد کرد برای تغییر کالری, حمله رعد اسا چربی و از دست دادن وزن (دوچرخه سواری یک ورزش قلبی-عروقی است که باعث افزایش ضربان قلب و انرژی می سوزاند) با توجه به اندی وینسنت مربی شخصی لوکس در لندن بهداشت و درمان باشگاه سوم فضا وجود دارد هر دو جوانب مثبت و منفی به تکیه تنها بر روی یک دوچرخه ثابت برای دیدار با اهداف خود.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سوم فضا (@thirdspacelondon) در

“دوچرخه ثابت کم تاثیر آنها حذف نیروی زمینی واکنش از طریق مفاصل – پس از آن یک راه عالی برای آموزش و نگه داشتن مفاصل سالم در روند” او توضیح می دهد. “اما آنها تمایل به بیش از حد لگن. اگر ما نشستن در تمام طول روز عضلات کوتاه در پاسخ به یک موقعیت نشسته. دوچرخه سواری تقویت این عضله الگوهای پس از آن فراهم می کند طیف محدودی از لگن خم شدن. این می توانید آنها را حتی بیشتر در معرض بیش از حد فعال و تنگ و از آنجا که جنبش الگوهای بسیار محدود است و شما نمی توانید همه جانبه قدرت و مطبوع است که شما می توانید بیشتر از چند جهت سبک از آموزش است.”

While وینسنت اذعان دارد که دوچرخه ثابت مناسب هستند – “شما نمی نیاز به زمان زیادی از روز خود را به آن جا در” – و امن تر از دوچرخه سواری جاده (قطعا اگر شما در شهرستان زندگی می کنند) او اشاره می کند که ذهنی آن را دشوار برای آموزش در خانه. “اگر شما در حال گرفتن بیشتر و جوی پیشرفته شما نیاز دارید بیشتر با حداکثر سرعت دویدن-آموزش مبتنی بر. این می تواند سخت برای رسیدن به هنگامی که در تلاش برای ایجاد انگیزه در خود – آن را بسیار آسان تر در جاده و یا در یک کلاس است.”

بut البته که همیشه ممکن نیست. خانه ورزش دوچرخه سواری است به خصوص طرح عملی برای کسانی که با کودکان از پدر و مادر می توانید نگه داشتن یک گوش در حالی که هنوز هم فشردن در زمان خود – بدون نیاز به برنامه خود رژیم در اطراف مهد کودک.

و با توجه به Rhian استفنسون مدیر عامل شرکت از فرقه دوچرخه سواری داخل سالن استودیو Psycle مطالعات نشان داده است که دوچرخه سواران با استفاده از دوچرخه ثابت برای کوتاه تر شدت بالا تمرین اینتروال می تواند به طور قابل توجهی بهبود عملکرد در جاده ها بدون نیاز به قرار دادن در ساعت ها و ساعت ها کار می کنند.

به علاوه این شکلی از ورزش است که بسیار در دسترس به هر کسی بدون در نظر گرفتن تجربه و دلاوری. این یک جای خوب برای شروع اگر شما فاقد اعتماد به نفس است. “آن را کم مهارت – تقریبا هر کسی می تواند با استفاده از یک static دوچرخه بدون در نظر گرفتن هماهنگی که بدان معنی است که شما می توانید آموزش سخت بدون نیاز به نگرانی بیش از حد در مورد تسلط بر تکنیک است. آن را آسان تر برای پیشرفت در شروع و جدیدتر دوچرخه می تواند به شما خروجی خوانش مانند واتس فاصله و کالری بنابراین شما به راحتی می توانید پیگیری تمرین خود را.” او می گوید.

استفنسون موافق است. “اکثر مردم احساس راحت دوچرخه سواری – وجود دارد بسیار کمی مانع ورود. یکی از چیزهایی که در مورد داخل سالن دوچرخه است که شما می توانید یک کلاس با یک طیف از قابلیت های همه سوارکاری با هم. به عنوان شما را در کنترل از مقاومت خود را, شما می توانید با هر کسی و کار در سرعت خود را.”

ثانیهowever به عنوان وینسنت هشدار دوچرخه سواری بسیار خاص است و کمتر متقاطع نسبت به سایر رشته های ورزشی. “شما نمی قادر خواهد بود برای همه ناگهانی اجرا 10km کردن پشت خود آموزش” او صرفا. “دوچرخه سواری چهار غالب و شما واقعا می خواهید برای دریافت تمام گروه های عضلانی بزرگ شلیک. نشسته دوچرخه کار بسیار برگ glutes خود بزرگترین عضلات – خفته و بارهای ران واقعا به شدت.”

بut که گفت: وجود طیف وسیع تری از تمرینات است که می تواند انجام شود در یک ثبات دوچرخه سواری داخل سالن از شما ممکن است فکر می کنم: “این فرمان در داخل سالن دوچرخه می مختلف اجازه می دهد برای موقعیت بدن است که ممکن است بر روی یک دوچرخه سواری جاده. ما می توانیم هدف قرار دادن عضلات در هسته و اسلحه و استفاده از جالب رقص به مناطق شما نمی استفاده در جاده” استفان اشاره می کند.

“سوار از زین بدان معنی است که شما هدف قرار دادن بیشتر از پا در حالی که سنتی دوچرخه سواری می تواند کاملا quad غالب است. ما نیز ترکیب وزن ها به کلاس های ما که باعث افزایش فوقانی بدن تمرکز و همچنین می تواند یک راه درخشان به سنبله ضربان قلب و چالش های سیستم قلبی عروقی.”

با توجه به استفنسون یک Psycle-سبک کار کردن اهداف نه تنها قدس بلکه همسترینگ گوساله و glutes و همچنین عضلات پشت, پشت بازو, جلو بازو و شانه در قسمت بالای بدن.

پس دیگر چه راهنمایی می کند استفنسون را برای ساخت بیشتر از یک تمرین در محیط داخلی ، “اگر شما به دنبال به خرید یک دوچرخه ورزشی برای استفاده در خانه یکی با cleated پدال. Cleated کفش هستند باید. آنها اجازه می دهد تا شما را به کار کامل پدال سکته مغزی به طور مداوم و ساخت قدرت در خود همسترینگ و glutes. این نیز مهم است که صندلی و فرمان می توان به صورت افقی و همچنین به صورت عمودی. کار مقاومت است که کلید آن فقط در مورد pedalling به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

“تغییر شدت پای خود را با سرعت و مقاومت کمک خواهد کرد که شما کار را از طریق های مختلف سیستم های انرژی و البته فاصله آموزش یکی از بهترین راه ها برای ساخت قدرت است. در نهایت یک قاتل لیست پخش کلیدی است.”

منtching بروید ؟ آیا شما آماده برای ضربه و بودجه در, بهترین ورزش دوچرخه سواری در اطراف شما و یا شما در شکار برای یک گزینه مقرون به صرفه تر در اینجا ما به بررسی بهترین سرپوشیده دوچرخه به شما آغاز شده است از جمله مدل های زیر 500 پوند و حتی زیر 200 پوند (و دیگران که هزینه بسیار کمی بیشتر…).

1. Wattbike اتم

£1,599, wattbike.com

یک firebolt خانه ورزش دوچرخه Wattbike اتم ادعا می شود ‘باهوش’ مربی دوچرخه سواری داخل سالن. آن را ترسناک silent (دستی اگر شما احساس نیاز به آموزش در خدا ساعت). تاکید بر تاریخ و تجزیه و تحلیل می دهد که جدی دوچرخه سواران لبه هنگامی که آن را به عملکرد می آید. این خودآموز برای استفاده و ادغام به راحتی با برنامه های شخص ثالث (یک دستگاه هوشمند برنامه یا اندروید مورد نیاز است برای شروع) اتم همراه با تخت پدال به عنوان استاندارد اما آن را به یک استاندارد پدال لوازم بنابراین شما می توانید با استفاده از خود پدال در صورت دلخواه.

در حالی که امثال Wattbike اتم در حال حاضر بسیار طولانی منجر شود و این شرکت فقط باز کردن خود را با نام تجاری جدید Wattbike آیکون برای فروش به انگلستان مصرف کننده با کاهش قابل ملاحظه و 0% معامله مالی با توجه به برچسب قیمت بالاتر از اتم. آن را در دسترس برای £2499.99 از £3120 از طریق wattbike.com انتظار می رود زمان تحویل از دو هفته است.

بuy در حال حاضر

2. Reebok GB40s یک ورزش دوچرخه الکترونیکی

£299.99, Argos

Tخود را جذاب دوچرخه نشسته از Reebok به دست گرفتن نبض سنسور برای نظارت بر ضربان قلب خود را و هموار با تشکر از 9 کیلوگرم چرخ لنگر. صفحه نمایش است که ساده برای استفاده و آن را آسان برای پیگیری عملکرد خود را از راه دور و کالری سوخته. نه تنها این دوچرخه ساده برای تنظیم اما customises تمرین خود را به هدف قرار دادن گروه های عضلانی مختلف. وجود دارد هیچ بهانه ای نمی هاپ.

خرید در حال حاضر

3. زندگی تناسب اندام RS3 چرخه دوچرخه ورزش خوابیده

£1,795 بهترین تجهیزات بدنسازی

منf آن را راحت خوابیده دوچرخه با reclined صندلی که شما به دنبال سعی کنید این یکی از زندگی تناسب اندام. دوچرخه خوابیده خدمت به گسترش خود را به وزن بیش از یک گسترده تر در سطح منطقه پس از آن قرار داده نمی شود و خیلی استرس در استخوان ها و مفاصل است. این یکی دو گرفتن مقابل فرمان و نصب کنسول با 14 از قبل برنامه ریزی شده تمرینات. آسان و قابل دسترس و کارآمد است. اگر شما مشتاق به نگه داشتن چشم در قلب شما وجود دارد همچنین پنج ‘HeartSync’ برنامه ردیابی از طریق فرمان سنسور بی سیم یا قفسه سینه بند (همچنین سازگار با آندروید و اپل نرم افزار).

خرید در حال حاضر

4. NordicTrack GX2.7U ورزش دوچرخه

£299.99 eBay

Tخود را NordicTrack دوچرخه زیر 300 £اما آن را هنوز هم دارای 20 دیجیتال سطوح مقاومت و 20 ساخته شده است در برنامه های تمرین. درست شکل قاب احساس می کند مانند یک واقعی دوچرخه سواری جاده – به جز این که این دوچرخه دارای یک EKG گرفتن نبض که اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر ضربان قلب خود را. آن را سازگار با iFit و 12 ماه اشتراک گنجانده شده است که به معنی آن می شود یک تیک بزرگ از ما – اما از ویژگی های ما واقعا رای دادن موسیقی پورت و تبلت دارنده آن خواهد شد به نوبه خود هر ساله داخلی اتاق به یک انگیزه دیسکو در یک دوچرخه بدون نیاز به هدفون (فقط همین حالا از خواب بیدار کل خانه). حتی یک بطری آب دارنده و داخلی طرفداران برای نگه داشتن شما سرد است.

بuy در حال حاضر

5. TechnoGym دوچرخه Forma

£2,250, Technogym

تیوی حق بیمه ماشین آلات از TechnoGym نمی خواهد نگاه از محل در هر لوکس, جای بدنسازی, بنابراین این یک سرمایه گذاری برای ایجاد اگر شما جدی در مورد خانه خود را تمرین. آن را راحت و بصری و شبیه سازی دوچرخه سواری در جاده ها است. آن احساس امن و ساده و شسته و رفته به دنبال انتخاب است که چه آن را در قلع می گوید اما با تمام مزایای آن را متصل به MyWellness پلت فرم و به تبلت و آموزش سه موقعیت: استاندارد, شهر دوچرخه و نژاد و همچنین ضربان قلب آموزش است. با توجه به TechnoGym مناسب رکاب زدن در موقعیت های مختلف در دسترس شامل تمام عضلات از پاهای خود را از گوساله ها به glutes. این قیمت شامل تحویل و نصب و راه اندازی.

خرید در حال حاضر

6. Viavito عقیق دوچرخه تاشو

£94.99 آمازون

منf سازی و فضا (یا قیمت) نگرانی اصلی و نیمه دیگر خود را می توانید از فکر می کنم هیچ چیز بدتر از یک بزرگ دوچرخه سواری در نظر گرفتن ارزش زمین فضا, سپس شما ممکن است در نظر تاشو یا تاشو دوچرخه ورزش. ما مانند نگاه براق از Viavito عقیق است که فوق العاده ارزش خوبی برای پول. ممکن است آن را جمع و جور (و ارزان) اما هنوز هم کاملا قوی – خرید برای مبتدیان با کمی اتاق به فراغت. آن را بسیار سبک وزن و اما هنوز هم پایدار و راحت (با تشکر از خالی صندلی قابل تنظیم) و دارای هشت مغناطیسی مختلف سطوح مقاومت.

بuy در حال حاضر

7. JLL IC400 نخبگان داخلی, دوچرخه سواری, ورزش دوچرخه سواری

£399.95 آمازون

Tهاف این به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک کار بزرگ برای راه اندازی آن را تنها طول می کشد حدود 20 دقیقه و سواری مثل یک رویا بود. این است به طور جدی سازگار بیت از کیت برای پررنگ انواع عضلات و مطبوع بدن خود را با بسیار کمی سر و صدا ساخته شده و حق بیمه زین برای راحتی فوق العاده. سنگین 20 کیلوگرم چرخ لنگر به معنی آن سواری فقط می خواهم به طور منظم دوچرخه و آن را آسان به حرکت در اطراف.

خرید در حال حاضر

نتیجه گیری ما

سرپوشیده دوچرخه سواری یک راه عالی برای توربو شارژ روال تناسب اندام شما از دست دادن وزن به طور موثر و سر و صدا عملکرد شخصی اهداف. اگر شما کوتاه از فضا و در بودجه وجود دارد Viavito عقیق دوچرخه تاشو (£94.99 آمازون) اما اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در یک high-end مربی دوچرخه سواری سعی کنید زندگی تناسب اندام RS3 چرخه دوچرخه خوابیده ورزش برای اندازه – آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر است (£1,795 بهترین تجهیزات بدنسازی). و برای نهایی بدنسازی صفحه اصلی آن خواهید بود قابل اعتماد (اما فوق العاده pricy) TechnoGym دوچرخه Forma (£2,250, Technogym) که شما پس از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de