بهترین تجهیزات بدنسازی در خانه تمرینات

و فقط می خواهم که چراغ بیرون رفت در سالن ورزش های محلی.

در جمعه 20 مارس بوریس جانسون اعلام کرد که ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز – همراه با, بارها, کافه ها و رستوران ها – باید درهای خود را و باز کردن آنها را تا زمانی که دستور برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

این بدان معنی است که ما با آن روبرو هستیم هفته احتمالا ماه از اقامت در – اما این نباید به معنای پایان رژیم تناسب اندام خود را. به ما اشاره در راهنمای به در خانه کار استراحتی وجود دارد مقدار زیادی از تجهیزات-رایگان چیزهایی که شما می توانید برای اقامت مناسب.

اما برای کسانی که استفاده می شود به آموزش بدنسازی ایده مبادله وزن مناسب برای بلند کردن شراب جعبه و قوطی لوبیا (اگر شما می توانید پیدا کردن هر یک از کسانی که در فروشگاه های محلی خود را) ممکن است احساس کمی نامطلوب. بنابراین با مغازه ها هنوز باز آنلاین چه اساسی بیت از ورزش کیت کمک خواهد کرد که شما را به از نو خلق کردن بدنسازی در خانه ؟ ما صحبت کرد و به مربیان شخصی برای پیدا کردن…

بهترین تناسب اندام

توپ سوئیسی
توپ سوئیسی است یک راه عالی برای کار اصلی خود


اعتبار: مایکل هایم/ EyeEm

“من می خواهم بگویم یک توپ سوئیسی است که احتمالا من را انتخاب بالا برای خانه و محل کار-outs می گوید:” جیمز استارک یک مربی شخصی و از بنیانگذاران بریستول بر اساس بدنسازی زنجیره ای Starks تناسب اندام. “در بسیاری از تمرین های مختلف است که می توان با یک توپ سوئیسی به خصوص مواد هسته ای بر اساس.

“آنها به طور کلی در 55cm, 65cm یا 75 سانتی متر. شما می توانید کار کردن که آیا شما در حال کوتاه و متوسط و یا بلند را انتخاب کنید که یکی از شما نیاز دارید.

“توپ سوئیسی می تواند شما را با ارائه یک کمی ناپایدار اما امن و سرگرم کننده پلت فرم برای نشستن بر دروغ کشش در فشار و پرتاب از” می افزاید: Nigel Stockill عملکرد مدیر Firstbeat.

سوئیس توپ و تلمبه £16.99, John Lewis

یک جفت مناسب و معقول از دمبل

“یک جفت دمبل کوچک قطعا باید در خانه خود تجهیزات آرسنال می گوید:” آنجلا Ioannou منطقه تناسب اندام مدیر و مربی شخصی در هر فعال است. “یک و دو و پنج کیلو دمبل بزرگ وزن به اضافه کردن مقاومت به تمرینات lunges سمت افزایش bicep فر و پسوند tricep. شما لازم نیست برای رفتن سنگین, اگر شما در حفظ و خود را تکرار دقیق و سپس شما می توانید یک تمرین کامل بدن با آنها.

“دمبل قابل تنظیم هستند یک جایگزین شگفت انگیز به عنوان شما می توانید ایجاد یک دمبل سنگین و استفاده به صورت یک طرفه آموزش سربارگذاری یک طرف.”

اگر شما نمی توانید خرید دمبل که قلع لوبیا ممکن است در مفید آمده است ، “کیسه بزرگ برنج یا شکر می تواند حتی به هر گونه ورزش که کمی مشکل تر است.ترکیب وزنی squats با شانه پرس lunges و راست, ردیف, فشار یو پی اس و خم بیش از ردیف برای یک تمرین کامل بدن که انجام می شود در جانشینی سریع خواهد بود مطمئن شوید که برای دریافت مسابقه قلب خود را.”

Everlast 12 کیلوگرم دمبل مجموعه £14.99 ورزشی با لينک مستقيم

Kettlebell

“Kettlebell یکی از متنوع ترین قطعه از تجهیزات در خارج وجود دارد می گوید:” تامی Wanless رئیس آموزش در Speedflex. “آموزش تمام بدن از آن است که برای عضله سازی و همچنین کار خود را در سیستم قلبی و عروقی – واقعا گرفتن پمپاژ قلب.”

Wanless توصیه می کند با استفاده از یک kettlebell برای squats deadlifts نوسانات و پرس شانه با شروع قبل از فارغ التحصیل شدن به پیچیده تر حرکت می کند مانند ترک کنید تا تمیز و مطبوعات و snatches. “جبران وزن طبیعت kettlebell به معنی آن استخدام عضلات بیشتر به عنوان شما باید برای ثبات وزن و هنگامی که استفاده می شود به طور یک جانبه نیاز به مقدار زیادی از ثبات و تعادل است. 8-12 کیلوگرم kettlebell خواهد بود مقدار زیادی برای بسیاری از تمرینات است.”

اگر شما لازم نیست که یک kettlebell سپس Wanless نشان می دهد با استفاده از یک کوله پشتی و یا کیف برای زندگی با برخی از بسته های شکر یا برنج در آنها است. “ایجاد فاصله بین وزن و دسته کلیدی برای داشتن وزن افست – برای استخدام کسانی که اضافه ثبات گروه های عضلانی.”

TRX Kettlebell از £21.95, TRX Training

طناب پرش
شما می توانید یک طناب پرش در باغ اگر شما لازم نیست که اتاق در داخل خانه


اعتبار: Julian Simmonds

اگر ارتفاع سقف مجوز و یا شما رو مناسب باغ و سپس استارک توصیه یک طناب پرش. “آنها بسیار کارآمد هزینه آنها بسیار آسان است,” او می گوید اما آن را احتمالا ارزش پرداخت ثروت برای یک علاقه داشتن به وزن یک و یا چیزی با چرخش دستگیره. “کسانی که احتمالا برای افراد با کمی تجربه بیشتر پرش به دلیل وجود یک بیت از یک هنر و یک فرم به آن است.

“در ابتدا شما فقط نیاز به یک مناسب و معقول, کیفیت استاندارد طناب پرش است که می تواند قابل تنظیم بر اساس ارتفاع. اگر شما خوب در پرش ریتم سپس شما می توانید برخی از دریل.”

جانور دنده وحش طناب نخبگان £24.97, آمازون

یک تشک یوگا

“یوگا بلوک و یک حصیر است مقدار زیادی برای به دست آوردن یک خانه خوب تمرین زیادی وجود دارد شما می توانید با این, می گوید:” دریایی ثابت, کوهنوردی معلم یوگا در Westway نوردی. “شما می توانید کار بر روی قدرت و انعطاف پذیری قلب و تمرکز حواس بدون شکستن بانک. وجود دارد مقدار زیادی از ویدئوها در یوتیوب به دنبال همراه از مبتدی تا متخصص. سالم ماندن از خانه را ندارد به پیچیده است.”

Yogamatters مهم حصیر £20, yogamatters.com

پودر پروتئین

OK آن را از لحاظ فنی تجهیزات ورزش, اما اگر شما در حال خرید تجهیزات ورزش ممکن است آن را در دسترس است و شما می خواهید به خودتان را انتخاب کنید تا یک بسته از پودر پروتئین می گوید استارک. “پروتئین یکی از سه درشت مغذی که بدن ما نیاز به زنده ماندن و احتمالا مهم ترین برای دریافت بر یک پایه منسجم” او توضیح می دهد. “مطالعات نشان می دهد که 30-35pc ما گرمایی مصرف هر روز باید از یک منبع پروتئین. از سال مشغول به کار در صنعت, من می توانم به شما بگویم که هر زمان که ما تجزیه و تحلیل مردم را تغذیه ریزمغذی است که معمولا انبوه کمتر پروتئین است. که نه از به دست آوردن عضله چشم انداز که فقط از دیدگاه سلامت. بنابراین شما باید به آن نگاه کنید به عنوان یک شیوه زندگی محصول است.”

معمولا بسیاری از ما دریافت کنید ما پروتئین از گوشت تازه اما با انباشت و احتکار بودن چه آنها حتی ساده سوسیس در حال تبدیل شدن سخت برای پیدا کردن بنابراین شایسته پودر پروتئین که شما می توانید در مخلوط و حتی پخت است که احتمالا یک خرید خوب در حال حاضر.

SF تغذیه گیاهی پودر پروتئین بری 500 گرم £24.95, SF تغذیه

یک تبلت ارزان

در سراسر کشور بسیاری از ورزشگاه در حال پریدن آنلاین به پیشنهاد پخش زنده کلاس های آموزشی را از طریق رسانه های اجتماعی. Starks تناسب اندام را انجام خواهد داد تا زنده هر صبح در ساعت 8.30 صبح به مدت نیم ساعت در خود Instagram کانال برای مثال. “به دام افتاده در داخل بیش از چند هفته آینده ورزش یکی از بهترین چیزهایی را برای سلامت روانی و فقط سلامت عمومی و همچنین برای گرد هم آوردن مردم و ورزش راه خوبی برای معاشرت می گوید:” استارک.

برای این منظور شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در ارزان تبلت با دسترسی به رسانه های اجتماعی.

شما می توانید پیدا کردن ما تلگراف توصیه می شود راهنمای بهترین قرص اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im