بهترین باغ صندلی سالن استراحت و بعد تخت به پشت گذاشته تابستان

به عنوان درجه حرارت گرم ادامه شما به دنبال برخی از جدید مبلمان باغ ؟ در اینجا ما دور تا بهترین باغ صندلی تخت روز و loungers – مناسب برای تابستان تنبل بعد از ظهر با بسیاری از سبک های ایده آل برای تمام طول سال است.

ما خراب شده است با آفتاب تا کنون در سال جاری (بلند مدت ممکن است این آخرین). اگر شما تا به حال فرصتی برای تنبلی کردن در باغ خود را به ما نشان می دهد شما بیشتر از خوشبو آب و هوا در حالی که شما می توانید – و چه بهتر از راه برای انجام آن از با حسادت القا مبلمان باغ که نه تنها شیک بلکه invitingly راحت ؟

این که آیا شما علاقه داشتن ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ و یا به سادگی لگد زدن به پشت و آرامش بخش و خمیده اجازه می دهد تا ما را به نشان می دهد در این سال ترین covetable باغ مبلمان و صندلی و مجلل باغ تخت – باید نقاشی با آبرنگ روی گچ خرید برای حزب تابستان پیش گیری.

در نظر آن را یک سرمایه گذاری خوب باغ با کیفیت صندلی ها و مبلمان شما از طریق مقدار زیادی از تابستان آمده است. اگر شما چیزی را انتخاب کنید که شما را دوست دارم اولین بار در اطراف شما نمی خواهید برای خرید دو بار — پس ما به صحبت کارشناسان و وارد برخی از راهنمایی ساده برای کمک به شما انتخاب کردن کامل صندلی برای باغ خود را.

سو جونز, بنیانگذار, انگلیسی, مبلمان و لوازم خانه, خرده فروش اکا می گوید: وجود سه چیز شما باید در نظر قبل از خرید صندلی برای باغ خود را: “به عنوان باغ خود را گسترش خانه خود را همان معیار باید اعمال می شود در هنگام انتخاب آزاد صندلی به داخل سالن ، راحتی طراحی و عملی هستند چیزهایی که کلیدی را در نظر بگیرید.”

بن Hanley, خانه, مد, مدیر, برای, homeware, خرده فروش, West Elm, همچنین توصیه می کند به برخی از اندیشه به چگونه شما را در نهایت به پایان رسید تا با استفاده از باغ خود را: “آیا آن را برای سرگرم کننده در حال رشد خود سبز و یا فقط یک فضای شخصی برای استراحت ؟ این خواهد شد به طور کامل دیکته آنچه به پایان می رسد تا در لیست خواسته های خود را.”

Hanley می گوید: حجم اصلی این است: “چیدن مبلمان است که اندازه مناسب برای فضای شما بسیار مهم است بنابراین مطمئن شوید که برای اندازه گیری آن را به درستی قبل از خرید هر چیزی.

“اگر فضا محدود است, صندلی های تاشو هستند گزینه خوبی به عنوان آنها به راحتی می توان stashed. اگر شما سرگرم به طور منظم نیمکت یک صندلی گزینه برای دریافت بیشتر افراد دور میز و به مراتب بیشتر اجتماعی است.”

جونز می افزاید: “مدولار مبلمان فضای باز کار می کند در هر اندازه یا سبک از فضای در فضای باز به عنوان شما می توانید ترکیب و مطابقت با قطعات منحصر به فرد برای ایجاد چیزی است که کاملا متناسب است.”

بعدی شما نیاز به قرار دادن برخی از فکر به نوع مواد صندلی خود خواهد بود ساخته شده است. دوام نظر مهم است. “مطمئن شوید که مبلمان باغ خود را ساخته شده از مواد با دوام – را انتخاب کنید یک کم تعمیر و نگهداری چوب است که می تواند سمت چپ خارج در تمام طول سال می گوید:” Hanley.

در ضمن برای کسانی که در شهر زندگی می کنند که اغلب فضای کمتر برای کار با جونز توصیه صندلی فلزی: “آنها یک انتخاب عالی برای بالکن ها و تراس – فقط اضافه کردن یک رنگارنگ پراکنده کوسن و سپس به عقب نشستن و لذت بردن از خورشید است.”

بهترین باغ, صندلی و مبل

1. John Lewis Hoxton باغ صندلی, مجموعه ای از 2

£250 2, John Lewis

مقاوم در برابر هوا صندلی ترکه یا چوب کوتاه – ایده آل برای یک انگلیسی, غیر قابل پیش بینی در تابستان

میزبان یک, هوای آزاد, soirée به یاد داشته باشید و یا لذت بردن از صبحانه و قهوه در باغ با کمک این مقاوم در برابر هوا مصنوعی صندلی ترکه یا چوب کوتاه است که مانند چیزی که واقعی نگاه مناسب برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده کنید. به عنوان صندلی دست بافته های آنها را یک تعداد روز برای تولید, از این رو, برچسب قیمت, اما پایان زرق و برق دار است.

خرید در حال حاضر

2. Escale صندلی باغ در آلومینیوم و کامپوزیت

£61, maisonsdumonde.com

Escale باغ صندلی مینیمال و سبک

سفید و روشن و مینیمالیستی این طراحی مدرن است stackable و همچنین به عنوان سخت پوشیدن و سبک وزن است. ایده آل برای ایجاد یک پناهگاه در همه جا و در هر نقطه. هر صندلی فقط وزن آن 5 کیلوگرم است که باعث می شود آنها را به یک گزینه عالی برای کسانی که در تلاش برای بلند کردن سنگین مبلمان.

خرید در حال حاضر

3. چارلز بنتلی چوبی اقاقیا تاشو خورشید سونا

£99.99 رابرت Dyas

چارلز بنتلی lounging باغ صندلی بسیار راحت

یکی برای aesthete این باریکه باریکه چوب ساج طراحی صندلی مسخره good-looking – و همچنین بسیار راحت است. آن را نیز عملی – تاشو تا زمانی که از استفاده کنید. به عنوان باغ صندلی این یکی (یا دو!) می تواند کمک به شما در ایجاد یک باغ کوچک واحه زمانی که صدر با شکوه بالشتک و سایبان.

خرید در حال حاضر

4. Zeno بلوط جامد تاشو صندلی باغ

£60 زیستگاه.co.انگلستان

این Zeno صندلی تاشو است که به ویژه ایده آل اگر شما یک باغ کوچکتر

فاقد فضا و یا در بودجه ؟ نگه داشتن آن ساده با این صندلی تاشو که کار خوبی برای بالکن و کوچکتر از شهر باغ ها به عنوان فضاهای بزرگتر در روستا. هر صندلی به پایان رسید با یک لکه نفت است که باعث افزایش دوام آن, اما آن را به ارزش ذخیره سازی آنها را دور زمانی که درجه حرارت قطره به کمک به آنها را طولانی تر آخرین.

خرید در حال حاضر

5. توسط امره, هوای آزاد, بافته شده, صندلی

£425, Amara

حلق آویز صندلی تخم مرغ پیچیده است علاوه بر این به باغ خود را

وجود دارد چیزی در مورد تخم مرغ صندلی که فقط شما می خواهید به حلقه در آنها را با یک کتاب خوب. این صندلی از امره ارزش بزرگ است, اما آن را نیز یک شیک شکوفا که با آن خود را به روز رسانی تابستان کباب. آن را به یک دمدمی الگوی است که مطمئن شوید که آن را به ایستادگی کردن برای مهمانان خود را به همراه آن می آید با بالشتک و متکا پس از آن هر دو سبک و ماده است. این موضع نیز گنجانده شده است.

خرید در حال حاضر

بهترین باغ تخت روز

6. Kettler, هوای آزاد, غلاف صندلی

£629 کوره ما هستند

این منحصر به فرد غلاف صندلی محکم و پایدار

برای تجربه آرامش نهایی در تابستان امسال سرمایه گذاری در یک حصیر غلاف صندلی در هر دو ماست مالی کردن و یا حصیر. عمیق اسراف بالشتک مبل-تخت خواب بهترین راه برای صرف یک بعد از ظهر آفتابی. غلاف شده با کیفیت بالا و دست بافته های حصیری ساخت آن نه تنها محکم و پایدار اما همچنین مقاوم در برابر هوا و مناسب برای خروج از خارج در تمام طول سال.

خرید در حال حاضر

7. باغ پناهگاه حصیر تخت روز

£799 eBay

ناهار خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ در این باغ لوکس تخت روز

کوکتل در دست به خوبی خالی تخت روز است که ارتفاع نقاشی با آبرنگ روی گچ لوکس – و این یکی از همه کاره است بیش از حد. این عسلی قفل می تواند با مبل برای ایجاد یک اندازه کامل تخت روز و یا حذف شده و به عنوان دو یا سه صندلی مناطق. ساخته شده است در جدول مناسب برای نوشیدنی و تنقلات و بالشتک showerproof.

خرید در حال حاضر

بهترین sun loungers

8. Outsunny ای خورشید سونا

£199.99 آمازون

این حصیر سونا خورشید است که هر دو عملی و قوی به اندازه کافی به سمت چپ خارج

این خالی خورشید سونا محکم است که در 13.6 kg اما می تواند خوشبختانه تواند در جای خود باقی مانده همه سال-دور, بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن خیس شدن. با راحت خالی بالشتک همچنین احتمالا شما هرگز نمی خواهد می خواهید برای دریافت. ما عاشق ایده قرار دادن دو در کنار یکدیگر برای ایجاد یک واحه برای خانواده است.

خرید در حال حاضر

9. کلمبوس باغ خورشید سونا توسط Skagerak

£719, Connox

کلمبوس سونا خورشید سه موضع خمیده – بنابراین شما می توانید گرفتن یک کتاب و یا صرف روز حمام آفتاب

براق و با دوام (ساخته شده با آب و مقاوم در برابر چوب ساج) به پوسیدگی مقاوم در برابر سریع خشک پارچه (در دسترس در هر دو کرم و یا سیاه و سفید) از این تخت خورشید نیز مقاوم در برابر سفید و اشعه ماوراء بنفش نور خورشید است. آن را نیز بسیار سبک وزن و آسان برای چرخ در اطراف. طبقه بندی شده اند.

خرید در حال حاضر

دیگر صندلی در فضای باز ایده های

10. Rowlinson وینچستر arbour

£399.99 رابرت Dyas

این Rowlinson وینچستر arbour بزرگ برای بزرگتر باغ

یک انتخاب بزرگ است اگر شما فضای این arbour می توانید هر گوشه ای تاریک در باغ خود را به راحت گوشه به عنوان خوانده شده در حالی که با بهره گیری از خورشید است. این فضای ذخیره سازی در زیر صندلی مناسب برای ذخیره سازی کتاب های کوسن و پتو و اقلام دیگر در حالی که سقف فلزی فراهم می کند حفاظت از غیر قابل پیش بینی و هوا بریتانیا. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد عوارض جانبی آب و هوا باعث بدتر شدن این arbour به آن شده است که به انتظارنشسته بودند با فشار تحت درمان با چوب به آن جلوگیری از پوسیدگی.

خرید در حال حاضر

11. Greenfingers ریجنسی 3-seater swing صندلی

£349, greenfingers.com

سه نفره Greenfingers ریجنسی نوسان است و هر دو یک مبل و تخت روز.

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند دلتنگ نوسان صندلی. این 3-seater swing صندلی توسط Ellister دو برابر کردن به عنوان یک باغ مبل و باغ تخت روز. قاب های فولادی قوی و همچنین ویژگی های بادی آلاچیق-سقف سبک است که اجازه می دهد تا حرارت به گردش در حالی که خالص پرده کمک می کند تا نگه داشتن حشرات مزاحم در خلیج. پارچه انعطاف پذیر خشک سریع و آسان به شستشو (اما آن را نشانی از نیاز به برخی از مجمع).

خرید در حال حاضر

12. مید نیمکت مجموعه

£499, made.com

محکم مید نیمکت مجموعه ای است ساخته شده از بازیافت polywood

نیمکت هستند ایده آل برای خانواده های بزرگ و یا برای کسانی که لذت بردن از سرگرم کننده به عنوان شما می توانید صرفه جویی در فضا در حالی که اتصالات بیشتر افراد دور میز. این محکم نیمکت از MADE.com ساخته شده از بازیافت polywood است گرد – مفید برای خانه با آنهایی که کمی در حال اجرا در اطراف. رنگارنگ و مدرن این مجموعه یک سرمایه گذاری از قطعه ای که می خواهید با شما چوب برای تابستان بعد از تابستان است.

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر