بهترین کلبه تعطیلات در دوون برای a self-catering اقامت در یکی از انگلستان زیباترین شهرستانهای

لطفا توجه داشته باشید نویسندگان ما بازدید دوان قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

Craggy coves های و کرم چای, گشت و گذار می شکند و strolls پیکنیک و پیمانه نیم لیتری در میخانه باغ – تعطیلات خانواده در دوون هستند سالم و ساده و خوش منظره و زیبا. در حالی که اکثر مردم در حال کشیده به شکوه سواحل جنوب و شمال سواحل داخلی دوان است درخواست خود را بیش از حد: Dartmoor و Exmoor ارائه تنهایی و آسمان در حالی که آرام مراتع از اواسط دوون پنهان کردن خوشه های کاهگلی روستاهای پر پیچ و رودخانه ها و انبوه پوشیده شده از درخت cleaves. همه از این است که مناسب برای یک کلبه تعطیلات در دوون اما با بسیاری از در بازار می توان آن را دشوار برای پیدا کردن جای مناسب برای خانواده خود را. پس از بازدید از ده ها تن از کلبه خود پذیرایی سراسر کشور در اینجا ما انتخاب از بهترین کلبه تعطیلات در دوون در مکان های از جمله سلکمب, سیدموته, Shaldon و Welcombe دره.

جنوب شن و ماسه ساحل سوئیت سلکمب

این پنج self-catering سوئیت هستند که شاخه ای از هتل های لوکس جنوبی ماسه خوشه در کنار آن در یک منزوی قشنگ یارو نزدیک سلکمب جنوبی دوون. هر یک از این دو خوابه بزرگ است و نور و روح مبله در سنتی جدید انگلستان پالت دریایی بلوز قرمز و سفیده و با ویندوز منجر به یک بالکن یا تراس. این یکی از بهترین کلبه ساحلی دوان: جنوب شن و ماسه ساحل امن برای شنا و ورزشهای آبی در فصل و جنوب غرب ساحلی مسیر منجر به طور مستقیم از هتل درب جلو.

Two شب از £470; خوابد تا چهار (southsands.com)

جنوب شن و ماسه ساحل سوئیت متصل جنوب شن و ماسه هتل در سلکمب خور

• خودی راهنمای دوان

Flear کلبه مزرعه در نزدیکی سلکمب

Fلیر کلبه مزرعه است که مجموعه ای از 12 خانواده پسند بلوط-قاب کلبه و تبدیل انبارهای که خواب بین دو و نه نفر به علاوه یک بزرگ گرجستان که خواب 10. آنها در یک مجموعه lushly پوشیده شده از درخت 30 هکتار دره در جنوب دوان که در آن مهمان می تواند از طریق streamside مراتع, باغ های سیب و paddocks. بشود به خانواده ها با فرزندان جوان و امکانات رقیب آن از هر گونه بزرگ هتل شامل یک استخر سرپوشیده, زمین تنیس, ترامپلاین زمین و توپ گلف و سرپوشیده بازی انبار کاه. بیشتر با سوختن چوب اجاق گاز مدرن و مجهز آشپزخانه و تراس یا باغ.

سه شب از £310; خوابد تا دو (flearfarmcottages.com)

Flear مزرعه ارائه می دهد و از مد افتاده, بازگشت به طبیعت در تعطیلات نخست جنوبی دوون محل

اعتبار:
تصویر کپی رایت نیکلاس yarsley/wizzwam ltd

• بهترین هتل ها در دوون

Mazzard مزرعه Ottery St Mary

ثانیهidden پایین یک کشور lane, یک مایل رانندگی از خوش وقت-warped شهر Ottery سنت ماری این مجموعه از روشن تبدیل ساختمان مزرعه برخی از زیباترین روستایی, کلبه برای اجاره در دوون. هر روستایی ارائه می دهد آرامش کامل با clucking مرغ و سبزی باغ و در عین حال آنها فقط یک درایو 15 دقیقه ای از دلخوشیها از ساحل ژوراسیک و جذاب شهرهای ساحلی از سیدموته و آبجو. زشت تبدیل ساختمان مزرعه شامل شش کلبه – خواب از دو نفر و دو کلبه در حال هوشمندانه به هم پیوسته به خواب 10. یک گروه از بالا به 24 می تواند کتاب کل پیچیده است.

Two شب از £209; خوابد تا دو (mazzardfarm.com)

Mazzard مزرعه شش کلبه – دو تا از آن ها هوشمندانه به هم پیوسته به خواب 10

اعتبار:
کپی رایت:David W Kingdon

• بهترین رستوران در دوون

Meadowgate, Welcombe دره

Meadowgate احاطه شده توسط تپه های سبز از اعتماد ملی-محافظت Welcombe دره. تمدید 18th-century خانه رعیتی متعلق است و طراحی شده توسط بریتانیا املاک مورد علاقه مریم گلی-تقدیر-تهیه ملکه Kirstie Allsopp و تنظیم برای 4 کانال تهیه سریال Kirstie را در خانه صفحه اصلی. آن نصب شده است را به عنوان یک شش خوابه ملک است که مناسب برای خانواده بزرگ گروه. کشور شکوفا هستند از درخواست تجدید نظر گسترده و شامل پنج-فر آقا دنج آتش باز و suntrap باغ. دسترسی به جنوب غرب ساحلی مسیر پنج دقیقه پیاده روی.

Five nights از £1,694; خوابد تا 14 (کلاسیک.co.انگلستان)

Meadowgate نصب شده است به عنوان یک شش خوابه ملک است که مناسب برای خانواده بزرگ گروه

• بهترین خانواده پسند دوون هتل ها

شمال Hayne کلبه مزرعه, North Molton

Designed به طور انحصاری برای حیوانات-محبت به خانواده های این خوشه از هشت سنگ انبارها در لبه جنوبی Exmoor پارک ملی دارای یک سایت با دو بار در روز تغذیه حیوانات, خر سواری, حیات وحش, مسیرهای پیاده روی طبیعت و دن-ساختمان. این همه وسواس بهداشتی و آموزشی بیش از حد با فعالیت ها و برگه های طراحی شده به ویژه برای سال های اولیه یادگیری است. هر کلبه محصور باغ با یک وان آب داغ و استفاده از مانیتور کودک, تختخواب تاشو پله دروازه خاموشی پرده ریل تخت و میز و صندلی بوستر. کل مجموعه می تواند برای رزرو تا 47 مهمانان علاوه تختخواب تاشو.

Fما شب از £338; خوابد تا سه (northhaynefarmcottages.co.انگلستان)

شمال Hayne مزرعه یکی از بهترین کلبه تعطیلات در دوان با یک وان آب داغ

• بهترین کرم چای در دوون

Burnville مزرعه Brentor

Spread بیش از یک 250 هکتار مزرعه و حوالی ان در لبه غربی Dartmoor پارک ملی این سه خانه بزرگ خواهد شد درخواست تجدید نظر به حومه شهر دوستدار خانواده در جستجوی حریم خصوصی در صلح و آرامش. امکانات مشترک شامل یک استخر در فضای باز و زمین تنیس. دو تا از بزرگترین خواص – مربی خانه و خانه رعیتی – باید مقدار زیادی از روستایی تجدید نظر شود. سقف پایین و inglenook شومینه به خانه رعیتی (خواب 10) ترین شخصیت در حالی که مربی خانه (خواب 11) برتر امکانات. قرمز انبار کوچکتر تبدیل شده است که انبار می خوابد شش درخشان از این سه نفر با پنجره های بزرگ و خلنگ زار views.

دو شب از £766; خوابد تا شش (burnville.co.انگلستان)

از

£
766

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

کلبه در Burnville مزرعه باید مقدار زیادی از درخواست تجدید نظر روستایی

• بهترین سگ-هتل های دوستانه در دوون

Pickwell مانور در نزدیکی Georgeham

Pickwell مانور مجموعه ای از 10 لوکس self-catering apartments خواب دو تا 10 نفر در یک تاریخ پر از مانور نزدیک به خانه دوان است north coast. یک پیاده روی کوتاه از این منطقه زیبا ترین و گسترده گشت و گذار در سواحل محل یکی از بهترین ها در این شهرستان است. همه از یک و دو و سه خوابه آپارتمان tastefully مبله و بشود به سبک آگاهانه در خانواده ها و زوج است. وجود دارد یک زمین تنیس, غول شطرنج هیئت مدیره و woodland فعالیت برای کودکان در زمینه جداره همراه مجهز به اتاق بازی و رایگان استخدام تخته موج سواری و دوچرخه.

Three شب از £300; خوابد تا دو (pickwellmanor.co.انگلستان)

تمام آپارتمان ها در Pickwell مانور بشود نسبت به سبک آگاهانه در خانواده ها و زوج ها

اعتبار:
دومینیک Blackmore

• بهترین میخانه در دوون

Shaldon ساحل کلبه Shaldon

Fیا دوون کلبه توسط دریا این دو کلاسیک, بریتیش, ساحل کلبه در نس ساحل در Shaldon را برای یک بازی سرگرم کننده و دلتنگ دریا فرار کنند. در داخل یک فضای بزرگتر از دو متر طراح و مالک است و استادانه موفق به پاشنه کش در همه چیز یک خانواده کوچک ممکن است نیاز به یک استراحت کوتاه: راحت پادشاه به اندازه تخت, مبل, تخت, آشپزخانه حمام اتاق و میز ناهار خوری. ساحل رو دو برابر درب را ماهتاب روشن و با روح و منجر به یک خورشید کوچک تراس با منظره در سراسر آب به تیگنموته. انگلیسی ریویرا یک درایو کوتاه دور در حالی که Dartmoor پارک ملی تتنس و اکستر نیز نزدیک است.

یک شب از £125; خوابد تا دو (shaldonbeachhuts.co.انگلستان)

دو Shaldon ساحل کلبه را برای یک بازی سرگرم کننده و دلتنگ دریا فرار

• بهترین سواحل در دوون

Hornshayne خانه رعیتی در نزدیکی هنیتن

Tخود را کاهگلی, 16th-century خانه رعیتی در شرق دوان است در یک 410 هکتار گاوداری شیری که در آن بازدید کنندگان می توانند خوراک گوساله و شیر و گاو و پرسه زدن از طریق مراتع سرسبز. دوره ویژگی های چنین به عنوان یک inglenook شومینه سنگی-پرچم طبقه اصلی و درب بلوط به پنج خوابه خانه توده از شخصیت و وجود دارد مقدار زیادی از خانواده پسند امکانات از جمله زمین بازی کودکان با مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, وندی خانه مینی قلعه و یک بازی بم با پینگ پنگ, میز فوتبال و دستگاه کارائوکه.

Two شب از £934; خوابد تا 11 (helpfulholidays.co.انگلستان)

از

£
934

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Hornshayne خانه رعیتی است که در یک 410 هکتار گاوداری شیری که در آن بازدید کنندگان می توانند خوراک گوساله و شیر و گاو

• بهترین هتل ها در شمال دوون

بندرگاه سازمان دیده بان شرق Portlemouth

One از چشمگیر ترین و گران قیمت – خواص تعطیلات برای خانواده ها و گروه های بزرگ در بریتانیا بندر دیده بان در شرق Portlemouth جنوبی دوان می آید با یک ساحل خصوصی بزرگ خورشید تراس باغ و چهار سخاوتمندانه به اندازه اتاق خواب; سه en مجموعه حمام و سرویس بهداشتی. اما آن را زیبا دریا انداز است که این خانه برای تعطیلات چنین ایستاده مقصد. با بهترین South Devon در آستان آن را آسان به این را به یک ماشین-شکستن رایگان.

هفت شب از £1,650; خوابد تا 12 (salcombefinest.com)

زیبا دریا نمایش ها را هاربر تماشای چنین ایستاده ملک

Contributions توسط Suzy Bennett & سالی پک

نرخ های فوق, راهنمای قیمت حداقل باقی می ماند در فصل کم, لطفا توجه داشته باشید که بسته می تواند متفاوت در سراسر کلبه. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا بررسی خواص’ وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de