بهترین کلبه تعطیلات در Cotswolds برای quintessential کشور شکستن

لطفا توجه داشته باشید که نویسندگان ما بازدید Cotswolds قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

تیاو جذبه فارسی کلبه کشور قوی است; این که آیا شما به دنبال حفظ حریم خصوصی و فضای و یا یک شانس به کمون با طبیعت وجود دارد مقدار زیادی از دلایل خوبی برای انتخاب یک استراحت در Blighty. به خصوص اگر شما در حال سفر با کودکان این شانس را به جست و خیز یک سفر به فرودگاه دشوار است به مقاومت در برابر.

و دلایل بی شمار سر به Cotswolds: روستاها نگاه به عنوان اگر آنها منحرف اند به قرن 21 از دوران دیگری است و حدود 80 درصد از این منطقه باقی مانده زمین های کشاورزی; آن را یک فرصت برای خود و خانواده به دیدار سنتی انگلستان در بسیاری از راه. و در عین حال در میان این شکوه طبیعت می آید یک زندگی معاصر است که ما Cotswolds متخصص هریت اوبراین characterises به عنوان “آرام پویایی” – با مقدار زیادی از افسانه های مواد غذایی و Farrow & Ball رنگ در سمت.

اما ارتکاب به زبان انگلیسی کلبه تعطیلات اغلب می تواند احساس مانند یک بازی رولت: در مواجهه با هزاران نفر از self-catering Cotswolds خواص در صدها نفر از وب سایت های چگونه شما می توانید بگویید که کدام یک را انتخاب می کنید ؟ کارشناسان ما بازدید ده ها تن در سراسر کشور در ماه های اخیر. در اینجا انتخاب های ما از بهترین کلبه برای اجاره در Cotswolds در داخل و اطراف محل از جمله Bourton-on-the-آب استوو-on-the-مقاله ها و خطابه Burford و چیپپینگ نورتون.

این کندوی عسل Poulton

Set در یک روستای خوش تیپ در اواسط Cotswolds این سه خوابه املاک خواب شش و ارائه می دهد گزینه های اضافی بکشید تخت در یک اتاق خواب به خوبی ابداع شده برای کودکان است. طبقه پایین زیادی وجود دارد اتاق نشیمن با سنگ فرش کف و شومینه سنگ; یک آشپزخانه بزرگ دادن به یک سخاوتمندانه تراس و گرم و نرم. صاحب افزوده است کوچک نقاشی های دیواری در اینجا وجود دارد – پروانه ها و پرندگان و تودرتو که اضافه کردن به جذابیت محل.

یک شب از £135; خوابد تا شش (boltholeretreats.co.انگلستان)

از

£
135

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

کندوی عسل است که در یک روستای خوش تیپ در اواسط Cotswolds است و ایده آل برای خانواده ها

• بهترین هتل ها در Cotswolds

Notgrove کلبه تعطیلات

Tخود را زیبا arcadian عقب نشینی است. چهار بسیار شیک باغ شده اند و از مد افتاده از انبارهای سابق (یک خواب شش دیگران هر هشت). آن را کاملا جذاب راه اندازی; حتی حیوانات در اینجا – alapacas بز و خر در مجاور میدان – جذاب هستند و به نظر می رسد بیش از خوشحال به آغوش کشید. انعطاف پذیری است ویژگی های کلیدی: افراد بسیار جوان است و هر کس که به خوبی جایگزین است. گروه: شما می توانید دو یا سه یا تمام خواص (حداکثر ظرفیت 32) برای یک جشن – با شام در حال وقوع در اطراف یک جدول طولانی در به اشتراک گذاشته شده اتاق بازی.

Two شب از £360; خوابد تا شش (notgroveholidays.com)

این چهار بسیار شیک و عالی و راحت Notgrove تعطیلات کلبه ها نور روشن و بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-شیک به نظر می رسد خوب

• یک insider guide to the Cotswolds

پل, خانه, کاهش میل و مستغلات

تیاو در خانه است بخشی از یک ابداع دردار روستای تعطیلات در 450 هکتار ذخیره گاه حدود شش کیلومتری جنوب کیرنکستر. این مجموعه در 40 مایل مربع کاتسوولد پارک آبی است که در واقع نه یک پارک در همه اما سابق ماسه تولید منطقه که شد حیات وحش غنی لکلند منطقه پس از چاله بودند به تدریج پر شده در طول 1980s و 1990s. در حالی که محل درخشان برای فعالیت های, پل, خانه خود را عملی و راحت است. چهار خوابه ملک است یک پایگاه ایده آل برای لذت بردن از یک میزبان از ورزشهای آبی و خارج از منزل بزرگ. مهمانان می توانند بدون محدودیت در استفاده از آسیاب ایجاد امکانات از جمله, هوای آزاد, استخر گرم (تمام سال) سونا و زمین تنیس و منطقه بازی کودکان است.

دو شب از £812; خوابد تا هشت (sykescottages.co.انگلستان)

پل خانه پایه عملی برای بهره گیری از یک میزبان از ورزشهای آبی و خارج از منزل بزرگ

• بهترین خانواده پسند Cotswolds هتل ها

باغ بالا Oddington

تیاو خانه یکی از کلبه های لوکس در Cotswolds یک زن و شوهر از مایل از گالری های هنری و ملایم وزوز از پر کردن-در-این-مقاله ها و خطابه و شش مایل از خانواده جاذبه های Bourton-on-the-آب. مجموعه ای وری به جاده باغ در ابتدا به نظر می رسد متواضع اما در واقع آن را سخاوتمندانه زیادی برای شش نفر آن با ظرفیت. مطلق wow-عامل است. روشن و جادار, تک-طبقه علاوه بر این به این کلبه سنگ آن را با یک دختر دوست داشتنی و منطقه ناهار خوری که می دهد به باغ پاسیو. بقیه اموال است مجموعه ای بیش از دو طبقه و ویژگی های بزرگ و راحت اتاق نشیمن و سه اتاق خواب. این هم سگ پسند.

Two شب از £840; خوابد تا شش (manorcottages.co.انگلستان)

از

£
840

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

مطلق wow-عامل آشپزخانه در باغ

• بهترین رستوران در Cotswolds

Cerney خانه Rendcomb

یکجلسه یک مایل در شمال روستای زیبا از Rendcomb, Springfield خانه بسیار زیادی را در جهان از خود ارائه می دهد شگفت انگیز, منظره تراس از آن استخر شنا. ایده آل برای گروه های بزرگتر این halcyon خانه دارای امکانات قابل توجه از یک استخر و یک زمین تنیس به یک پیانو بزرگ در اتاق نشسته و در حالی که تمام پنج اتاق خواب دارای حمام ensuite. وجود دارد یک انتخاب خوب از سوپر مارکت ها, خانواده, جاذبه های, و, ناهارخوری زیبا, بارها عرض نسبتا آسان برسد.

چهار شب از £4075; خوابد تا 10 (mulberrycottages.com)

Cerney خانه در جهان از خود ارائه می دهد شگفت انگیز, منظره تراس از آن استخر شنا

• بهترین Cotswolds b&bs

شاه بلوط در نزدیکی Burford

Eco-لوکس مقدار زیادی از فضا و سبک اصلی فروش امتیاز از این چهار اتاق خواب و دو اتاق نشیمن خانه که خواب هشت (اضافی مبل تخت). در حالی که آن را به راحتی در نزدیکی چند, خانواده, جاذبه های, شما ممکن است به سادگی می خواهید به ماندن قرار داده و لذت بردن از باغ زیبا و بزرگ به خوبی مواجه نگردند که آن را ایده آل برای تابستان و یا زمستان باقی می ماند.

دو شب از £766; خوابد تا هشت (ecochiccottages.com)

یکی از نکات برجسته شاه بلوط است و باغ زیبا

• بهترین چیز برای انجام در Cotswolds

Chippy کلبه چیپپینگ نورتون

یک سه خوابه 18 قرن تراس ملک در قدیمی ترین بخش از چیپپینگ نورتون روی محبت به نام Chippy توسط مردم محلی. Chippy بدون مزخرف محل قاطعانه با افتخار از آن مستقل مغازه ها فقط پایین جاده از Chippy کلبه. Chippy کلبه برگزار می شود به فوق العاده بالا و استانداردهای در حال حاضر یک cosily تسکین دهنده عقب نشینی مبله در کرم ها و ویژگی پیر تیرها و در معرض stonework.

دو شب از £654; خوابد تا شش (شخصیت-کلبه.co.انگلستان)

Chippy کلبه دنج عقب نشینی در “Chippy’

• به کجا برای دریافت مناسب و معقول پاینت در Cotswolds

Westley مزرعه کلبه Chalford

Westley مزرعه 75 هکتار در حال sublimely زیبا و صفحه اصلی به پنج کلبه و مرکزی خانه رعیتی. الاغ و گوسفند چراندن زمینه کبوترها coo از اطراف جنگل و گوزن و روباه اغلب دیده می شود. Hornstone بزرگترین کلبه خواب هفت و ارائه بهترین چشم انداز. کوچکترین یونجه لافت است که می خوابد دو در یک تخت دونفره. گروه های بزرگتر می تواند دو یا بیشتر از دو کلبه در مجموع وجود دارد اقامت برای 21.

سه شب از £440; خوابد تا چهار (westleyfarm.co.انگلستان)

از

£
440

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Westley مزرعه کلبه احاطه شده است اطراف جنگل از Chalford

Contributions توسط هریت اوبراین و سالی پک

نرخ های فوق, راهنمای قیمت حداقل باقی می ماند در فصل کم, لطفا توجه داشته باشید که بسته می تواند متفاوت در سراسر کلبه. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا بررسی خواص’ وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im