بهترین هتل ها برای فراگیر تعطیلات به کرت از جمله خانواده پسند ورزشهای آبی پارک ها و بزرگسالان-تنها overwater ویلا

لطفا توجه داشته باشید نویسندگان ما بازدید کرت قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

Fیا laidback شکستن بدون نگرانی از هزینه اضافی آب و سرگرمی و عالی ناهار خوری گزینه all-inclusive holidays به کرت ایده آل هستند. اکثر بسته های شامل حق بیمه نوشیدنی ها و جداجدا سفارش داده شده و ناهارخوری – حتی برخی از ارائه درمان های آبگرم و فعالیت های ورزشی است. از lazing در بکر سواحل پرچم آبی برای کشف, فرهنگی, شگفتی وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و آیا در یونان بزرگترین جزیره اما مجموعهای از گزینه های مواد غذایی, خانواده, امکانات و فعالیت های سرگرم کننده ارائه شده در این کرت فراگیر هتل ها ممکن است آن را دشوار است به ترک. در اینجا انتخاب های ما از بهترین.

استلا جزیره لوکس توچال & آبگرم Analipsi

بزرگسالان به دنبال لوکس کرت تعطیلات با یک “عاشق جزیره’ پرنیان را پیدا خواهد کرد این رفت و آمد مکرر شیک ساخته شده در سراسر اروپا یکی از بزرگترین تالاب و استخر (بادی غول پیکر هستند خوب لمس اضافی) ساس و کنه تمام جعبه. باریک پل criss-متقابل گسترده تالاب استخر; زوج سالن غرق در مناطق محل استقرار و یا در جزایر خال خال با تخت و هممککس. سبک به طور کلی مینیمالیستی: تمام سفید با مقدار زیادی از چوب بوم و بامبو با لمس یکپارچهسازی با سیستمعامل در اتاق سوئیت و ویلا (از 18 اندک دوم-کف استخر-نمای اتاق را نه در جنوب اقیانوس آرام-الهام overwater ییلاقی یا 12 جزیره ویلا با استخر خصوصی). نیز وجود دارد یک لذت بخش, نور, پر اسپا و رستوران های متعدد.

Read کامل نقد و بررسی: استلا جزیره لوکس توچال & آبگرم

از

£
125

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

زوج می تواند در بر داشت lounging در غرق مناطق صندلی و یا در جزایر خال خال با تخت و هممککس در استلا جزیره لوکس توچال & آبگرم

• بهترین هتل ها در کرت

Daios یارو آگیوس Nikolaos

Despite آن, اندازه, این, یونانی-هملت-سبک رفت و آمد مکرر بسیار پایین کلید و خدمات دوستانه آشنایی مجزا ایجاد کرد. امکانات شامل زمین تنیس چندین استخر در فضای باز و جامع آبگرم با سونا فنلاندی, استخر سرپوشیده, آبی امکانات ماساژ و درمان آن Semonin. نیز وجود دارد یک Crèche باشگاه تحت نظارت انگلستان مهد کودک کارشناسان در سراسر جهان, کودکان و نوجوانان بازی-نگردند بچه ها, سرگرمی, اتاق و ده ها تن از خوبی نظارت ورزش های آبی و فعالیت های. هر یک از رفت و آمد مکرر اتاق سوئیت و ویلا دیوار به سقف پنجره ها با نمایش بیش از آب روشن از Vathi بای.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Daios یارو

از

£
184

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Daios یارو رفت و آمد مکرر نشسته در سالن آمفی تئاتر که فرود در مراحل به خصوصی ساحل شنی

اعتبار:
جزوه/هاینز ترول

• بهترین فراگیر هتل در یونان

این Syntopia, Adelianos Kampos

بreakout boho شیک, این چهار ستاره هیون گریه می کند به Instagrammed. با الهام از سفرهای گسترده ای در این (جوان) مالک انتخاب کرده است یک flashpacker/آلن … پرنیان: بسیاری از خاکی مواد معدنی رنگ سیزال و محروم چوب, مجسمه قطب توتم و خیمه سبک سایبان بالای تخت در استخر مرکزی – حتی یک کامیون مواد غذایی کامل با بوفالو جمجمه و تخته موج سواری است. امکانات عبارتند از ظریف آبگرم کوچک و یک رستوران در خدمت یک طیف محدود محلی و غذاهای بین المللی. بهترین اتاق ها در طبقه بالا که در آن بالکن شیشه ای به محض نمایش استخر و دور از دریا و مناظر.

Read کامل نقد و بررسی: Syntopia

از

£
63

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

دو اتاق در Syntopia می توانید احساس تنگ اما برتر از اتاق بیرون گرداب حمام و بالکن بزرگ

• یک راهنمای خودی به کرت

LUX ME کاخ سفید Grecotel لوکس رفت و آمد مکرر رتیمنون

Life در این روشن و سفید توسل به رتیمنون را موزه ها و شب زنده داری حول محور قابل ملاحظه مرکزی آب دریا با استخر و یک نوار طولانی از ساحل شنی. هر چند برخی از مناطق از هتل undoudtedly نیاز به به روز رسانی وجود دارد بسیار boho, آبگرم, چند رستوران خوب و مقدار زیادی از سرگرمی های کودکان. رفت و آمد مکرر لوکس من فرمول فراگیر را پوشش می دهد همه چیز را از مینی برای à la carte ناهار خوری شامل بین المللی طیف وسیعی از غذاهای. بهترین اتاق را برای فضا و حریم خصوصی هستند خط مقدم سفید ویلا با دسترسی مستقیم ساحل. لطفا توجه داشته باشید که این اموال نیست, بازگشایی تا 2021.

دفعات بازدید: بررسی کامل: LUX ME کاخ سفید Grecotel رفت و آمد مکرر لوکس

از

£
89

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

اتاق لوکس من سفید کاخ Grecotel رفت و آمد مکرر لوکس در حال سفید روی سفید

• بهترین رستوران در کرت

Ikaros Beach Resort & Spa, مالیا

Tخود را کنار دریا رفت و آمد مکرر آبگرم مانند لوکس و تودرتو کرت روستا ساخته شده از نور های رنگی سنگ های محلی. وجود دارد بسیاری از کوچه ها به انتظارنشسته بودند با دیوارهای سنگی مقدار زیادی از راز nooks و crannies استخر پشت قوس یا دیوار (برخی از آنها تنها چند رستوران و شنی (سرویس) ساحل. فضای داخلی دنج با بسیاری از جلف دریایی راه راه مخملی اثاثه یا لوازم داخلی و محلی و آثار هنری است. کلاسیک اتاق را اشغال دو طبقه در بخش های قدیمی تر از ساختمان و بالکن بزرگ (اگر چه کمی dowdy). برخی از سوئیت و خانه های ییلاقی سهم متوسط استخرهای; سوئیت بزرگتر باید شیرجه رفتن استخر. بهترین لوکس ساحل سوئیت.

Read کامل نقد و بررسی: Ikaros ساحل توچال & آبگرم

از

£
101

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

انتظار جامد راحتی, خدمات فوق العاده و sapid مواد غذایی در Ikaros ساحل توچال & آبگرم

• بهترین هتل ها در جزایر یونانی

Aldemar سلطنتی مره Thalasso توچال

Tعالی خود را فراگیر پنج ستاره رفت و آمد مکرر, که مشرف به ساحل شنی نزدیک پر جنب و جوش و آمد مکرر از Hersonissos ارائه می دهد چیزی برای همه. چندین استخر و یک میزبان از فعالیت های کودکان فوق العاده Thalasso آبگرم (بزرگ و روشن و مدرن با یک دسته از کارکنان در حضور و غیاب) و فراوانی از رستوران ها. مهمانان در ‘عناصر فراگیر بسته’ می توانید لذت بردن از رایگان spa دسته کوچک موسیقی جاز: نیم ساعت frolicking در جت ماساژ بزرگ آبی استخر (با یک مربی قرار دادن شما را از طریق قدم خود را) 15 دقیقه در یک حباب آبی-جت حمام و نیم ساعت ماساژ به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری. امکانات دیگر شامل چهار زمین تنیس و یک مرکز تناسب اندام مدرن با سونا و حمام.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Aldemar سلطنتی مره Thalasso توچال

از £135 ص/pn aldemarroyalmare.gr

Aldemar سلطنتی مره Thalasso رفت و آمد مکرر مشرف به ساحل شنی نزدیک پر جنب و جوش و آمد مکرر از Hersonissos

• بهترین تفریحات شبانه در کرت

Creta ماریس ساحل رفت و آمد مکرر Hersonissos

Tخود را فراگیر خانواده رفت و آمد مکرر بزرگ است عجول و بی پروا اما تعداد زیادی از سرگرم کننده است. هر چند می توان آن را کاملا آسان به از دست دادن راه با توجه به حجم رفت و آمد مکرر وجود دارد مقدار زیادی برای ارائه از جمله کوچک, ساحل, خوب به اندازه یک استخر اصلی (که در آن بسیاری از مردم قطع) و دیگر استخرهای کوچکتر در اطراف ملک. آن را به خوبی به ارزش پرداخت اضافی برای استفاده از امکانات آبگرم که در عین حال یکی دیگر از ویژگی های استخر و کامل مدار هیدرو جت های ماساژ و سونا/حمام. اتاق خود را انتخاب کنید عاقلانه; وجود کمی اختلاف در کیفیت و بنابراین برای یکی از آنهایی که جدیدتر, beachside. ناهار خوری است که واقعا نقطه قوت از این رفت و آمد مکرر و چندین رستوران در خدمت اول-نرخ مواد غذایی است.

Read کامل نقد و بررسی: Creta ماریس رفت و آمد مکرر ساحل

از

£
79

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Creta ماریس ساحل رفت و آمد مکرر است ایده آل برای کرت تعطیلات خانواده

• بهترین هتل ساحل در کرت

Cavo Spada رفت و آمد مکرر لوکس و آبگرم Kolymvari

یک بازی دوستانه در مقیاس کوچک و راحت رفت و آمد مکرر احاطه حومه سرسبز و مشرف به نقش ونگار ریگی دادن ساحل در نزدیکی خانیا. مکعب-مانند اتاق به طور عمده در دو سطح خوشه در اطراف بزرگ و زیبا, استخر عمومی, رو به رو کردن بر روی یک گیاهی زمین با منظره دریا. این یک رفت و آمد مکرر با تاکید بر ورزش (سوئد هاکی روی یخ تیم قطار اینجا) بنابراین امکانات خوب هستند: بزرگ باز هوا (اما undercover) بدنسازی فضا و ماشین آلات مدرن به همراه زمین تنیس و یک ساحل ورزش منطقه است. زیادی آب استخر در حالی که این آبگرم دارای یک استخر گرم, سونا و اتاق بخار. درمان با استفاده از آن Semonin محصولات. پوشیده از چمن چمن پراکنده با sunbeds باز می شود بر روی یک نقش ونگار ریگی دادن ساحل – سخت بر پا اما آب است درخشان و روشن است.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Cavo Spada

از £125 ص/pn (cavospada.gr)

Cavo Spada احاطه شده است حومه سرسبز و مشرف به نقش ونگار ریگی دادن ساحل در نزدیکی خانیا

• بهترین خانواده پسند هتل در یونان

باشگاه دریایی کاخ و ورزشهای آبی پارک Panormos

T,خود, خانواده, دوستانه, فراگیر, چهار ستاره رفت و آمد مکرر خود را aquapark (ظاهرا بزرگترین در یک رفت و آمد مکرر یونان). چندین رستوران و کافه میان وعده غذا در روز و شب و یک تعداد انگشت شماری از استخرهای شنا, Thalasso آبگرم و یک ساحل کوچک اطمینان وجود دارد چیزی است که برای تمام سنین است. وجود دارد سه à la carte restaurants. Riviera (lovely نمایش استخر) محدود منو و اما مواد غذایی بسیار عالی است و آنها را به یک لیست کوچک از شراب محلی. بامبو Nero آسیایی رستوران خدمت به دقت آماده آسیایی, تلفیقی, ظروف از ترد اردک به سوشی. آبی عمیق می شود یک نسیم دریا و در خدمت طیف وسیعی از تنقلات از جمله همبرگر و souvlaki.

Read بررسی کامل: باشگاه های دریایی کاخ & سوئیت

از

£
69

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

خانواده ها را در برای درمان در, دوستانه, فراگیر, چهار ستاره باشگاه دریایی کاخ خود aquapark

اعتبار:
هاینز ترول

Rates بالا راهنمای قیمت برای هر نفر در هر شب, لطفا توجه داشته باشید که همه شامل بسته می تواند متفاوت در سراسر هتل ها. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا هتل وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im