بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به جریان در دیزنی+ در حالی که خود منزوی

اگر هر چیزی وجود دارد که من مایل به تشکر از coronavirus برای این زمان اضافی من در حال حاضر به شراب خواری راه من از طریق دیزنی+.

جدید, جریان, خدمات, راه اندازی یک زن و شوهر از هفته پیش و عظیم آن کتابخانه, احساس خوب, مطالب بیشتر از من احتمالا می تواند امید به دریافت از طریق خود-انزوا – آیا من به در و دیده بان راتاتویی پنج بار در هفته یا نه.

بنابراین برای بهترین استفاده از زمان خود من دست انتخاب بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد دیزنی+ ارائه کرده است از جمله تراکم بالا از تعجب جنگ ستارگان کلاسیک دیزنی و چند جواهرات پنهان شده است.

بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به جریان در دیزنی+ برای…

1. کودکان بی قرار

Mickey Mouse Clubhouse یک نقطه شروع عالی برای آنهایی که کمی بی احساس در خانه. سری انیمیشن استخدام میکی و مینی و پلوتون, مسخره, گل افتاب گردان, دونالد و دیگر دیزنی بگیرید و یاد دهید, راهنمای کودکان از طریق تعاملی ماجراهای مندی درس در طول راه. نرم افزار Disney Junior مجموعه همچنین دارای مقدار زیادی برای ارائه به دانشآموزان مدارس ابتدايی.

اگر شما به دنبال سرگرم کردن کودکان بزرگتر National Geographic مغز بازی ها و نمایشگاه علم هر دو فوق العاده جذاب و آموزشی است. دومی یک نوع نوای نو جوان علم نوابغ حتی برنده جایزه تماشاگران در ساندنس و SXSW.
بی حد و حصر: کیهان

یکی از آخرین اضافه شده به دیزنی+ کیهان: یک اودیسه فضایی باید به سازمان دیده بان برای علاقمندان فضا. در آن اخترفیزیکدان Neil deGrasse Tyson طول می کشد بینندگان از طریق اکتشاف خارق العاده از فضا و انسان (شامل برخی از تصاویری خیره کننده). آن را به یک لذت برای تمام سنین است.

2. دیزنی superfans

به طور طبیعی دیزنی+ است پر از دیزنی سحر و جادو; همه چیز از پشت صحنه فیلم های مستند در داخل خانه از ماوس به آن بهترین فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. این مجموعه در واقع می رود به عنوان دور برگشت به عنوان Steamboat Willie (1928) اولین کارتونی دیزنی هماهنگ با صدا و به طور کامل پس از تولید موسیقی متن فیلم.

با بیش از حد بسیاری از فیلم های به رتبه من برداشت چند کلاسیک (هر دو یاد و کمتر شناخته شده) از دهه گذشته به شما آغاز شده است.

  • سفید برفی و هفت کوتوله ها Bambi و 20,000 Leagues Under the Sea (قبل از دهه 1960).

  • 101 سگ خالدار, شمشیر در سنگ The Sound Of Music (1960).

  • The Aristocats, رابین هود و امدادگران (1970).

  • Honey, I Shrunk The Kids Who Framed Roger Rabbit and The Little Mermaid (1980).

  • خانه به تنهایی علاءالدین Hocus Pocus, تارزان, و, خوب است که بیش از حد بسیاری از در حال حاضر (سال 1990s – به وضوح بهترین دیزنی دهه از همه).

  • Wall-E به یاد داشته باشید تیتان و هیولا وارز (2000).

  • شجاع Muppets داخل و خارج (2010s).

دیزنی+ نیز دوباره تصور کلاسیک (i.e زیبایی و وحش شیر شاه سیندرلا) در دسترس برای جریان. نظرات کسانی که تمایل به متفاوت است.

شخصا مورد علاقه من پخش شده است Imagineering داستان. شش-بخش docuseries به کارگردانی جایزه اسکار برنده لسلی Iwerks ارائه می دهد عمیق و در عین حال احساساتی شیرجه رفتن به سابقه و خلقت جهان را پارک دیزنی. که خیلی بهتر است (و طراحی) از آن مسلما برای تلفن های موبایل.
کامل انزوا: Honey, I Shrunk the Kids


اعتبار: Alamy

3. جنگ ستارگان هنردوستان

جای تعجب نیست در دیزنی+ فضا, اپرا سلطنت عالی. این تشکر تا حد زیادی به آن سر و صدا-ضربه Star Wars spin-off های Mandalorian.

سری است بین سقوط امپراتوری و ظهور مرتبه اول پس از travails تنهاست, gunfighter (Mando) و کودک (با نام مستعار کودک Yoda) در بیرونی می رسد از کهکشان. هر دو دلتنگ و هیجان این سری در حال حاضر پر شده یک سیارک به اندازه سوراخ در قلب چند سه گانه عزاداران در همه جا.

صحبت از در حال حاضر از بین رفته فیلم حق رای دادن دیزنی+ همه اما دو جنگ ستارگان فیلم های موجود برای جریان. که امید امپراتوری حملات برگشت و بازگشت جدای از سری اصلی; The Phantom Menace, حمله کلون ها و انتقام از Sith از prequel trilogy; و نیروی بیدار از عاقبت سه گانه است.

(آخرین جدی و ظهور اسکای واکر انتظار می رود بعد از این سال.)

آن جنگها و سرکش اول: Star Wars داستان و انفرادی (و در عین حال یکی دیگر از ستارگان داستان) در دسترس هستند در کنار واقعا فوق العاده نگاه پشت اصلی فیلم ” میراث (امپراتوری رویاها: داستان جنگ ستارگان سه گانه). در بالا از آن همه هفت فصل جنگ ستارگان’ مجموعه انیمیشن جنگ های کلون در دسترس هستند بیش از حد. این مجموعه بین وقایع حمله کلون ها و انتقام از Sith, بنابراین مناسب و معقول فاصله-پر کننده برای هر کسی که احساس prequel trilogy زندگی نمی کنند تا انتظارات (دست مطرح شده در اینجا).


4. ابرقهرمانان در آموزش

دیزنی+ است که در جریان صفحه اصلی تمام فیلم های مارول سینمایی جهان است. من توصیه با شروع آهنین جهان فیلم اول و حرکت به ترتیب به جای رفتن مستقیم برای Avengers و “کاپیتان’. وجود یک قهرمان حماسی برای همه.

نکات برجسته عبارتند از: Captain Marvel, پلنگ سیاه Avengers: بازی پایانی Ant-Man vs زنبور و ثور است. (دومی است نه بهترین مارول را ارائه کرده است حقیقت گفته شود, اما من یکی به نوبه خود کمی Chris Hemsworth خود در انزوا).

و هر چند این نمایش لغو شد چند سال پیش marvel’s Agent Carter نیز به ارزش زمان خود; دو فصل سری, شیک, سرگرم کننده و لذتبخش عمیق, با وجود اینکه به شدت تحت عاشق در راه اندازی آن.

هر چند بسیاری از X-Men و فیلم ها در دسترس هستند در دیزنی+, چند استثنا وجود دارد: هر دو Deadpool, فیلم لوگان و تاریک ققنوس plus X-Men: First Class و آخرالزمان (با وجود و روز از آینده به گذشته که بین آنها جریان در حال حاضر).

هنوز روز از آینده به گذشته است بهترین از دسته داشتن طناب در اصلی بازیگران برای نوع عمل بسته بندی شده زمان سفر حماسی X-Men و طرفداران را برای مدت زمان طولانی پس از 1990s شروع شد. (طرفداران می توانند جریان دقیق و شراب خواری-شایسته سری متحرک در دیزنی+ بیش از حد.)
نگه داشتن به منظور: مرد آهنین


اعتبار: فیلم, عکسهای

5. پس از ساعت, جمعیت

اگر شما به دنبال یک درمان بعد از بچه ها به رختخواب رفته است وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید.

جهان با توجه به Jeff Goldblum, به عنوان مثال با استفاده از ‘فریب آمیزی اشیاء آشنا’ از جمله مربیان و دوچرخه به عنوان بهانه ای برای به اشتراک گذاشتن Goldblum در kookiest. هر 30 دقیقه قسمت فکری و عجیب و غریب.

اگر شما عشق موزیکال در ضمن سعی کنید Encore! — نشان دادن واقعیت به ارمغان می آورد که بازیگران دبیرستان موزیکال پشت هم به تلافی نقش خود را 10 تا 50 سال در. هر چند میزبان, کریستن بل, صرف بیش از چند دقیقه بر روی صفحه نمایش در طول این سری مهم نیست. نشان می دهد باهوش است که ‘بازیگران’ است دوست داشتنی و این قسمت شما را ترک خواهد کرد به آواز خواندن از روی پشت بام ها (که هنوز هم خود جدا درست است؟).
Fairy Tale Weddings


اعتبار: دیزنی+

در دیزنی, Fairy-Tale, عروسی, رقص و زندگی واقعی زن و شوهر, Stephen رئیس و آلیسون Holker را در رویای مراسم عروسی و طرح های پیشنهادی به یک واقعیت برای زوج ها در سراسر ایالات متحده. لذت گناه با چند قلب گرم شدن داستان در برای اندازه گیری خوبی.

فیلم-دانا هر کسی که بیش از سن 30 خوشحال خواهد شد برای پیدا کردن فیلم هایی مانند 10 Things I Hate About You Never Been Kissed, چلپ چلوپ و در حالی که شما خواب بودند prepped و آماده است تا شما را به سفر کردن خط حافظه.

و آخرین اما نه کم, همیشه وجود دارد بیش از 500 قسمت از سیمپسونها به دیزنی+ و لرز ، (بزرگی پنج فرد کوچ مورد نیاز نمی باشد.)

دریافت هفت روز تست رایگان دیزنی+ در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de