بهترین ناخن درمان برای تقویت و ترمیم ناخن در خانه

تلگراف | No comments

آن را بیش از احتمال زیاد است که شما احتمالا از دست رفته سفرهای مورد علاقه خود را در سالن ناخن در لحظه. خوش آمدید و خلق و خوی افزایش مزایای ژل مانیکور یک چیز است اما حفظ سلامت ناخن دیگری است.

به طور منظم به کارگیری ناخن درمان های سخت و سریع راه برای جلوگیری از شکستگی. اما پس از تلاش یک میزبان از محصولات در بازار ما یافت می شود که در حالی که ما ناخن ممکن است نگاه و احساس محکم پس از سنباده و دور از هر گونه باقی مانده ژل لاک و آزادانه استفاده از این درمان در عرض یک هفته پوست آنها در دو طرف تقسیم می شود. خوشبختانه همه چیز به دنبال و چند پیشگام محصولات واقعا فراموش تحویل در وعده های خود.

هر دو ناخن وارز و Essie را تقویت ناخن نه تنها باید فرمول تغذیه, اما آنها همچنین باید یک اشاره کمی از رنگ را به ناخن های خود را یک لحظه نگاه سالم است. ناخن وارز بازگشت به زندگی بهبود درمان و کت پایه یک انگشت کوچک رنگ و وعده و نتایج در سه هفته, اما, ناخن ما احساس قوی تر در عرض یک هفته و نمی پوست – واقعا یک معجزه است. Essie را درمان عشق رنگ می آید در سه سایه محض است و همان مفهوم به عنوان ناخن را Inc در شرایط مرطوب کننده مواد تشکیل دهنده.

برای کسانی که می خواهند یک درمان بدون رنگ نگاه به Nailberry را به درستی به عنوان درمان ناخن سخت £19.50. آن را بیشتر از زندگی می کند تا نام خود را اگر شما نیاز به مذهبی خود را با برنامه روزانه. اگر شما به شدت نیاز به یک DIY مانیکور آن را نیز به دنبال ارزش نام تجاری است Holy Grail اتصال پایه کت. فرمول ابتکاری متصل به خود را طبیعی بستر ناخن برای اطمینان از رنگ طول می کشد.

شما همچنین باید در نظر ساخت چند معاوضه به ناخن های خود رژیم برای کمک به تقویت نتایج خود را در خانه درمان است. انتخاب کردن برای یک لیوان فایل به جای یک امری هیئت مدیره برای شکل دادن به ناخن های خود را و به دنبال وزش روب ناخن لهستانی است که فاقد استون.

در حالی که این ترفند به تنهایی نمی خواهد به طور کامل معکوس کردن آسیب ناشی از لایه بردار ژل مانیکور یک شبه آنها قطعا کمک به احیای ناخن های خود را بیشتر و جلوگیری از شکستگی.

ضروری ناخن کیت

بهترین فایل ناخن

Kiko ناخن فایل £2.50

شیشه ای فایل است که کمتر احتمال دارد به تقسیم یا پوست ناخن های خود را. به علاوه این یکی به عنوان ارزان به عنوان یک امری هیئت مدیره.

خرید در حال حاضر

بیشتر بخوانید: چگونه به انجام مانیکور در خانه

بهترین پایه کت

Nailberry تقویت و تنفس اکسیژن تقویت پایه کت £17.50

این است که نوآورانه ترین پایگاه کت ما آمده ایم در سراسر لحاظ گسترش زندگی خود را مانیکور.

خرید در حال حاضر

بهترین ترمیم ناخن درمان

ناخن وارز بازگشت به زندگی بهبود درمان و پایه کت £15

این که آیا شما معتاد به ژل مانیکور یا شما نیش ناخن های خود را, این یک بازی است-changer.

خرید در حال حاضر

ادامه مطلب: بهترین در خانه ژل ناخن کیت

بهترین رنگی ناخن, درمان

Essie Nail درمان عشق رنگ در Laven-از صمیم قلب £8.99

برای تغذیه و فقط یک اشاره از رنگ نگاه هیچ بیشتر از این باهوش محدوده.

خرید در حال حاضر

  • بیشتر بخوانید: چگونه به انجام پدیکور در خانه

بهترین ناخن لهستانی روب

دیور Dissolvant Abricot, £17.50

حذف فرآیند است که در آن ناخن های خود را می تواند آسیب دیده. این فرمول گران است اما ملایم.

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>