بهترین خرید مواد غذایی آنلاین سایت های موجود خود را تحویل اسلات

تلگراف | No comments

یکs coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان قفسه های سوپر مارکت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خالی به عنوان خریداران عمده-خرید کنسرو مواد غذایی و توالت رول.

این کمبود در ترکیب با بسیاری از مردم که خود در انزوا به این معنی است که خرید مواد غذایی آنلاین هرگز محبوب تر شده است. Ocado بر این اساس خواسته است تا مشتریان خود را برای سفارشات بیشتر در پیشبرد دلیل تقاضای بالا.

اگر شما تصمیم به انجام خرید مواد غذایی خود را آنلاین, شما در حال حاضر باید در نظر بگیرید که تامین کننده را انتخاب کنید. این که آیا شما انتخاب کردن برای یک سوپر مارکت با نام تجاری و یا فقط آنلاین خرده فروش وجود دارد برخی از نکات اساسی را در نظر بگیرید.

همان روز تحویل است که معمولا یک جایزه به صورت آنلاین خرید مواد غذایی, سایت اما در آب و هوای فعلی آن است که بعید به نظر می رسد ممکن است. توجه داشته باشید که تمام سایت ها نیاز به کسی بیش از 18 به ثبت نام برای تحویل و اکثر شرکت ها باید حداقل صرف. متنوع ارائه مواد غذایی و لوازم آرایش مهم است که برای رسیدن به هفتگی فروشگاه در یک سقوط کرد از بین بردن.

در اینجا ما باید ارزیابی برخی از عمده فروشان’ وب سایت و ارائه شده و از جمله سریع ترین زمان تحویل با به روز رسانی در آنچه ارائه شده است و در حال حاضر.

1. Waitrose

چرا ما آن را دوست دارم: انتخاب گسترده ای از مواد غذایی در یک آسان برای استفاده و وب سایت

Waitrose.com آسان است به حرکت برای تحویل مواد غذایی

Waitrose.com یکی از بهترین و مجهز تامین کنندگان از هر دو شربت خانه تنقلات و مواد غذایی تازه: یک جستجو برای ‘مرغ’ بازده بیش از 300 نتایج. حتی بیشتر وجود دارد انتخاب WaitroseCellar و WaitroseEntertaining برای همه از الکل و canapé نیاز دارد. تمام مواد غذایی همراه با طراوت تضمین کند.

ثانیهousehold ملزومات مانند رول توالت در حال حاضر در تامین کوتاه مدت – اگر چه دستمال مرطوب ضد باکتری هنوز در دسترس است. Waitrose اتحاد پیوست صفوف Sainsbury و دیگر خرده فروشان آنلاین در سهمیه بندی محصولات در زیر جزئیات.

Usually, Waitrose رایگان ارائه می دهد trackable روز بعد تحویل به خانه ها در سراسر انگلستان است. در حال حاضر, اما, تحویل در هر جایی می تواند بین پنج ماه و سه هفتهبسته به محل. مواد غذایی تحویل داده شده است در جعبه به جای کیسه های حامل که برای محیط زیست بهتر است.

اگر شما خود منزوی Waitrose به شما توصیه می کند مراقبت از مشتری تماس (0800 188884) هنگامی که شما را ساخته اند سفارش خود را به بحث در مورد ترتیبات خاص برای آن به ترک خرید.

توجه داشته باشید که حداقل صرف بالاتر از بسیاری از در £60 برای تحویل خانه یا £40 کلیک کنید و جمع آوری. جدید نجار واجد شرایط برای تخفیف ویژه از جمله 60 پوندی ارائه دهد.

فروشگاه در حال حاضر

2. Ocado

چرا ما آن را دوست دارم: بی نظیر انواع محصولات مارک

Ocado – آنلاین سوپرمارکت

Fیا 10 سال Ocado شده است مترادف با Waitrose اما همانطور که از سپتامبر سال 2020 است که مشارکت به پایان خواهد آمد. خرده فروش آنلاین است یک قرارداد امضا شده با Marks & Spencer و ارائه محصولات خود را از اواخر سال آینده است. بیش از 5000 خود-برند M&S محصولات مجموعه به جای 4000 Waitrose محصولات در حال حاضر در فروش.

Regardless از آن تغییر مشارکت Ocado سهام واقعی طیف وسیعی از محصولات با بیش از 53,000 آیتم های موجود از ماهی تازه به خمیر دندان. رول توالت است که در بورس به عنوان یک آرایه در پی محصولات از جمله ضد باکتری ژل دست و ماکارونی.

حداقل در سایت صرف £40. روز بعد تحویل است که معمولا در دسترس با یک ساعت زمان شکاف بین 7 و 10pm. این سایت در حال حاضر در چنین تقاضای بالایی وجود داشت (15 دقیقه مجازی صف فقط برای دریافت بر روی سایت) که در دسترس بعدی تحویل در 12 روز و هزینه £6.99.

Ocado است اولویت بندی مشتریان موجود. “ما بسیار متاسفیم اما با توجه به فوق العاده سطح بالایی از تقاضای ما به طور موقت اولویت بندی تحویل برای مشتریان موجود. به عنوان یک نتیجه, ما قادر به ارائه به شما تحویل اسلات در حال حاضر. متاسفانه مشتری جدید رزرو پردازش خواهد شد” این شرکت هشدار داده است در وب سایت خود را.

Ocado در تلاش است تا آن را تحویل به عنوان دوستدار محیط زیست که ممکن است با رنگ سبز تحویل شکافها و آنها باید خود را کاهش داد ون دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 33 درصد از سال 2012 تا سال 2018 است. این شرکت همچنین بازیافت کیسه های حامل (اگر شما آنها را به عقب به راننده). ناخواسته لوازم اهدایی به مواد غذایی بانک ها و موسسات خیریه.

Sهاپ در حال حاضر

3. Morrisons

چرا ما آن را دوست دارم: یک راه مقرون به صرفه برای خرید ملزومات از سبزیجات تازه به لباس مدرسه

Skaren s musselman میوه های تازه و گوشت به اندازه کافی محصولات برای دیدار با شربت خانه خود را نیاز دارد Morrisons نمره خوبی برای انواع آن. این سایت حتی یک لباس بخش که در آن شما می توانید فهرست زنان و مردان و یا حتی لباس کودکان – با مدرسه جامپر با شروع از تنها £3.

که گفت: در دسترس بودن آیتم های خانگی شده است آمار تقاضای بالا در نور Covid-19. به عنوان یک نتیجه بسیاری از رول توالت در خارج از بورس (به جز برای خود نام تجاری بسته چهار یک زمان نوشتن). دستمال مرطوب ضد باکتری به طور مشابه خارج از بورس.

وجود دارد £40 حداقل صرف اما تحویل شروع قیمت از فقط 99p و وجود دارد تحویل رایگان برای ماه اول. تحویل می گذرد نیز در دسترس هستند برای کمک به مشتریان به طور منظم صرفه جویی در تحویل.

در حال حاضر وجود دارد دو هفته زمان انتظار برای تحویلبا توجه به تقاضای بالا.

زمانی که مواد غذایی وارد می کند اما آن را با کیفیت بالا با توجه به Morrisons’ “تازه چک” که در آن آنها تایید غذایی را طراوت قبل از شما آن را در. تحویل سرویس نسبتا سازگار با محیط زیست به عنوان Morrisons باید ممنوع استفاده از کیسه های پلاستیکی و آنها متعهد شده اند تا همه را از خود بسته بندی قابل بازیافت توسط 2025.

Sهاپ در حال حاضر

4. تسکو

چرا ما آن را دوست دارم: یک سرویس قابل انعطاف با حداقل صرف

تسکو مواد غذایی, صفحه اصلی

منf شما اجرا از شیر یا فراموش شده برای برنامه امشب شام تسکو ارائه می دهد یک راه بیشتر انعطاف پذیر از سفارش در آخرین لحظات ضرورت. وجود ندارد و صرف حداقل سفارش خود را اگر چه وجود دارد حداقل £4 سبد هزینه سفارشات تحت £25. سفارش مواد غذایی آسان است که شما می توانید فروشگاه خود را مورد علاقه های شما و استفاده از تسکو تحویل برنامه زمانی که شما در خارج و در مورد.

تسکو دارای یک طیف متنوع از را انتخاب کنید. در حالی که آن را در حال حاضر به فروش می رسد خود را با نام تجاری رول توالت متعدد وجود دارد, مارک های دیگر را انتخاب کنید. نیز وجود دارد انواع مارک های مواد غذایی را انتخاب کنید از, از جمله پس از کنسرو مواد غذایی است.

تحویل پوشش می دهد بسیاری از UK و شما معمولا می توانید انتخاب کردن برای همان روز یا تحویل برنامه ریزی شده. اما در نور از بیماری همه گیر در حال حاضر وجود دارد دو هفته مدت زمان انتظار برای زمان تحویل-slot. ثابت یک ساعت حافظه خود را انتخاب روز می تواند هزینه بین £3 و 7 پوند و یا شما می توانید انتخاب کنید یک فلکسی-بهینه ساز حافظه برای یک تصادفی یک ساعته اسلات که هزینه بین 1 £و £4. Bagless تحویل در دسترس است.

تمام مواد غذایی همراه با طراوت تضمین کند. مثلا اگر خود را کروسانت می رسد آسیب دیده در ورود شما می توانید آن را به راننده و آنها را در روند بازپرداخت را انجام دهید.

فروشگاه در حال حاضر

5. Asda

Why ما آن را دوست دارم: ارزش پول بر روی طیف وسیعی از مواد غذایی

Asda تحویل صفحه اصلی

Money می رود راه طولانی با Asda مواد غذایی. مانند آن سوپر مارکت ها قیمت ها به طور معمول کمتر در سایت های دیگر. اگر چه وجود دارد £40 حداقل صرف, شما باید قادر به خرید بسیاری از مواد غذایی خود را برای قیمت های پایین است. روز بعد تحویل است که معمولا در دسترس و هزینه حدود £3 اما در حال حاضر وجود دارد 12-بعد منتظر تحویلبا توجه به تقاضای بالا.

وب سایت ساده در طراحی آن, اما نه به عنوان آسان به حرکت به عنوان برخی از دیگران است. وجود دارد, اما یک انتخاب خوب از موارد در ارائه – از جمله تازه و منجمد و سرد و مواد غذایی.

فروشگاه در حال حاضر

6. Co-Op

چرا ما آن را دوست دارم: آن را دارای پتانسیل بسیار عالی

Co-op را تحویل سرویس شما نیاز به وارد کردن کد پستی خود را قبل از شما فروشگاه

Co-op است که نسبتا جدید به آنلاین تحویل مواد غذایی, بازی و تنها منصوب تجارت الکترونیکی مدیر در ژانویه 2019. این خدمات ممکن است هنوز در مراحل اولیه توسعه است اما Co-op است که به وضوح فکر کردن خارج از جعبه با محاکمه ربات تحویل در میلتون کینز و Deliveroo مشارکت در سال 2018 است.

با توجه به آن است که نسبتا جدید خدمات تحویل آن surprsing که Co-op ارائه شده است روز بعد تحویل (با تنظیم زمان slot) به مکان های مختلف است. تحویل شده است نورد از برای کل کشور, بنابراین شما ممکن است نیاز به کلیک کنید و جمع آوری اگر شما زندگی نمی کنند در مرکز شهر. حداقل سفارش فقط 15 پوند و تحویل رایگان است.

Tدر اینجا این است که یک مقدار متوسط از انتخاب محصول ترکیب گوشت و سبزیجات و وعده های غذایی آماده و الکل است. در تقاضای محصولات خانگی در حال حاضر در تامین کوتاه مدت (هیچ لوو رول در ارائه) اما این می تواند مجموعه ای برای بهبود در ماه های آینده.

فروشگاه در حال حاضر

7. Sainsbury

چرا ما آن را دوست دارم: قیمت مناسب, خرید آنلاین است که خوب است برای محیط زیست

Sainsbury در تحویل مواد غذایی صفحه اصلی

With صرف حداقل از تنها £25 Sainsbury را ارائه می دهد یک دستی کوچک-فروشگاه گزینه, اما توجه داشته باشید که تحویل می تواند هزینه £7 برای کوچکتر سبدهای; سفارشات بیش از £40 متحمل فقط £1 تحویل رایگان.

Sainsbury شرح زیر در Ocado جای پای خود را سازگار با محیط زیست آگاه خدمات تحویل. نه تنها آنها ارائه bagless, تحویل, اما آنها نیز باید زیست ” سبز اسلات که در آن شما می توانید برنامه تحویل همزمان با هنگامی که یک Sainsbury ون است که در منطقه شما.

معمولا همان روز تحویل در دسترس است اگر شما سفارش توسط 12 بعد از ظهر و تحویل اولین بار در روز است 6pm. در حال حاضر این سایت هشدار می دهد: “ما محدود تحویل در دسترس با توجه به تقاضای بالا. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به بهبود این وضعیت لطفا بررسی بازگشت به طور منظم برای آخرین در دسترس است.”

این حلقه درست. در یک دادگاه فروشگاه (که شامل رول توالت هنوز در سایت در دسترس در زمان نوشتن این مقاله) وجود دارد تحویل حافظه در دسترس برای سه هفته بعد. توصیه می کنیم که شما چک برای در دسترس بودن.

فروشگاه در حال حاضر

8. آمازون شربت خانه

Why ما آن را دوست دارم: این ارائه می دهد انتخاب زیادی از آیتم های مارک شده اند که بررسی توسط مشتریان

آمازون شربت خانه است و انتخاب غذا برای کمد, اما هیچ تازه تولید

یکmazon شربت خانه شد و در خرده فروشی های غول پیکر برای اولین بار مبادرت به مواد غذایی آنلاین و تحویل در سال 2015. شربت خانه به فروش می رساند اقلام غذایی کمد (چیپس و شکلات و غیره) از برندهای مشهور مانند هاینز کلاگ و Cadbury. آنها نمی انبار مواد غذایی تازه مانند گوشت میوه یا سبزیجات – تا جایی که بعد از آن-طراحی و توسعه AmazonFresh در می آید (نگاه کنید به زیر).

همچنین سهام مقدار زیادی از کالاهای خانگی از جمله سطح پاک کننده و شوینده. اما آن را نمی کند در حال حاضر سهام توالت رول یا دست sanitiser.

معمولا آمازون نخست به خود می بالد در آن روز (یا همان روز) تحویل زنجیره تامین چالش های ناشی از شیوع ویروس منجر به محتاط تر وعده داده است که: “اکثر سفارشات می رسند در یک روز کاری“.

شکایت توییتر, اما نشان می دهد که تاریخ تحویل در دسترس نیست برای حداقل دو هفته.

آمازون شربت خانه منحصر به فرد به اعضای آمازون نخست و این هزینه عضویت £7.99 یک ماه £79 سال است. در بالای این هزینه وجود دارد یک مسئول تحویل £3.99 و حداقل صرف £15. سفارشات با هم گروه بندی در جعبه مقوا برای به حداقل رساندن بسته بندی و تاثیر آن بر محیط زیست است.

Sهاپ در حال حاضر

9. AmazonFresh

چرا ما آن را دوست دارم: تحویل سریع مواد غذایی تازه از قابل توجه برندها

این AmazonFresh صفحه اصلی

Going یک گام بیشتر از آمازون, شربت خانه, AmazonFresh متخصص در ارائه مواد غذایی تازه را به آستان خود را. آمازون با همکاری تمام غذاهای Morrisons و مغازه های محلی و بازار برای عرضه انتخاب های متنوع از میوه و سبزیجات و گوشت و محصولات پخته شده – از جمله 182 آلی ارائه شده از تمام مواد غذایی به تنهایی.

در حالی که تحویل گرفتن بیش از حد معمول به دلیل coronavirus با توجه به آمازون وبلاگ پست بعدی روز تحویل است هنوز هم در دسترس است با توجه به وب سایت. سفارش قبل از 10در (و یا 8 اگر شما خرید از مغازه های محلی و بازار) برای همان روز تحویل بین 2pm و تا 11 شب. متناوبا شما می توانید کتاب یک اسلات تا 28 روز در پیش است.

اگر چه این سایت رسمی نظر کاربران توییتر نشان می دهد که تحویل چنین نیست یک چرخش سریع در زندگی واقعی است. برخی گفته اند که خود را تحویل لغو شد در آخرین لحظه و یا با تاخیر ساعت و دیگران گفت که آنها تا به حال به صبر چند روز قبل از آنها در بر داشت یک موجود تحویل اسلات.

منازت یادی از شیوع کروناویروس شما می توانید در حال حاضر را انتخاب کنید “مراقب تحویل” در پرداخت اگر شما نمی خواهید برای آمدن به تماس با دیگران است.

تیاو که راه اندازی در سال 2016 در حال حاضر تنها ارائه می شود به لندن و جنوب شرق انگلستان وجود دارد اما برنامه ریزی برای توسعه در آینده است.

متاسفانه این سرویس منحصر به فرد برای نخست و تازه عضو این هزینه £11.98 یک ماه برای تبدیل شدن به یک عضو از هر دو. حداقل صرف £40 با £3.99 تحویل هزینه اگر چه سفارشات بالاتر £60 باید تحویل رایگان.

فروشگاه در حال حاضر

بهترین سوپرمارکت آنلاین برای مواد غذایی تحویل: حکم ما

در نور از coronavirus و تحویل سریع بار را اولویت. به همین دلیل ما به خصوص تحت تاثیر قرار Co-op را روز بعد تحویل و همچنین AmazonFresh و آمازون شربت خانه و تحویل سریع خدمات (در تئوری حداقل).

اگر شما از قبل موجود Ocado عضو توصیه می کنیم در این فروشگاه آنلاین برای آن همه جانبه انتخاب و زمان تحویل مناسب (در مقایسه با دیگر خرده فروشان آنلاین).

با اینحال ما نیز تحت تاثیر قرار Sainsbury محیط زیست-خدمات تحویل و خود را کم و صرف حداقل به علاوه انواع محصولات در ارائه. Waitrose آسان برای استفاده از سایت و انواع مختلفی نیز از آن ساخته شده یکی از بهترین سایت ها برای تحویل مواد غذایی آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>