بهترین در فضای باز کنسرت و رانندگی در کنسرتهایی برای لذت بردن از لحاظ اجتماعی فاصله موسیقی زنده

صنعت موسیقی است hanging by a thread به عنوان ما به سهولت از مستند با داخل سالن اجرای برنامه در مقابل مخاطبان زنده هنوز در لیست سیاه دولت به عنوان یک نتیجه از خطر احتمالی انتقال آئروسل – از هر دو مجری(s) و یا مخاطبان خود را. آن است که پیش بینی زندگی می کنند صنعت موسیقی را از دست دادن £900m که 90 درصد از مردمی سالن های موسیقی در معرض خطر ابتلا به بسته شدن و در حال رشد وجود دارد خواستار دولت برای تزریق این بخش با £90 متر به نگه داشتن آن شناور است.

که گفت: در حالی که دولت بیشتر راهنمایی در مورد داخلی gigging وعده داده شده است در هفته آینده, از جولای 4 طرح در حال حرکت هستند که برای لذت بردن از موسیقی زنده در فضای باز و در برخی از موارد خاص در پشت درهای بسته از رانندگی در موسیقی تورهای با نام های بزرگ مانند Kaiser Chiefs و خیابان در این لایحه به اپرا در Glyndebourne و انگلیسی ملی اپرا رانندگی در شب در کاخ الکساندرا.

پس چه حوادث در دسترس هستند چگونه کار می کنند و چه کسی در حال پخش است ؟

رانندگی در موسیقی تورهای

انگلیسی اپرای ملی راه اندازی ENO درایو و زنده در کاخ الکساندرا برای سه هفته اول ماه سپتامبر است. وجود دارد خواهد بود 12 اجرای یک 90 دقیقه کوتاهتر از نسخه پوچینی را La bohème با خوانندگان و نوازندگان فاصله مطابق با دستورالعمل دولت. بلیط منتشر خواهد شد در هفته های آینده.
ریکی ویلسون از Kaiser Chiefs


اعتبار: گتی

Utilita زندگی می کنند از رانندگی در یک سری از درایو زنده در کنسرت در سراسر 12 خصوص تبدیل, هوای آزاد, مکان از Filton فرودگاه در بریستول به سلطنتی کوهستانی مرکز در ادینبورگ. عمل انجام خواهد شد به 300 خودرو یک شب پس از باد کردن ویندوز و لذت بردن از آهنگ. نکات برجسته عبارتند از:

 • تونی هدلی (23 جولای-اوت 7)
 • بیورن دوباره (23 جولای-23 اوت)
 • خیابان (28 جولای-آگوست 12)
 • Sigala (30 مرداد ماه 16)
 • بورلی نایت (4-20 اوت)
 • در آغوش (6-27 اوت)
 • رعد و برق دانه (4-19 اوت)
 • خاکستر (21 مرداد-31 مرداد)
 • رنگ و گریه (22 مرداد)
 • شش موسیقی (4 اوت-سپتامبر 12)
 • Sheku Kanneh میسون و Isata (5-8 اوت)
 • Boyzlife (5-20 اوت)
 • تام Grennan (5-22 اوت)
 • Dizzee Rascal (11-29 اوت)
 • Kaiser Chiefs (13 و 14 مرداد)
 • Gary Numan (20 اوت-سپتامبر 5)
 • KT Tunstall (1-14 سپتامبر)

این Nightflix درایو در جشنواره در نیوآرک به صف کردن اجرای موسیقی زنده در طول ماه اوت شامل ادای احترام به اعمال جنون آبا و Foo Fighters.

Glyndebourne

سنتی جشنواره اپرا در Glyndebourne ممکن است لغو شده اند, این سال, اما برگزارکنندگان قرار داده خواهد شد در تعدادی از حوادث در سراسر تابستان آغاز با باغ غیر رسمی, کنسرت, در, 21, 25, 28 & 30 جولای و 1, 5, 7 و 9 اوت.
Glyndebourne جشنواره اپرا


اعتبار: تیم گراهام

رزرو باز می شود در جولای 2, با بلیط به قیمت 50 پوند برای بزرگسالان و 25 پوند برای کودکان. موتزارت است که این موضوع در حال اجرا را از طریق یک کنسرت که شامل عصاره از دون جیووانی از جمله دان اغوا کننده ‘La ci darem la mano’, خود جوشان شامپاین آریا و Leporello کاتالوگ آریا و همچنین جاناتان کبوتر را Le nozze di Figaro الهام گرفته از مجموعه ارقام در باغ.

نیز وجود خواهد داشت دو بخش آزاد اپرا در 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27 & 28 اوت (100 پوند در هر فرد بالغ بلیط 50 پوند در هر کودک است.)

در قسمت اول رابین Ticciati و ارکستر فیلارمونیک لندن در حال حاضر یک سفر پوشا شش قرن از جمله آثار Gabrieli, Wagner و مالر. پس از 75 دقیقه فاصله, ما, سفر به بازارهای پاریس ژاک افنباخ آم ماین یک قانون فرانسه بیهوده Mesdames de la Halle, در یک ترجمه جدید توسط استفان Plaice با عنوان در بازار برای عشق. اجرای آغاز خواهد شد ساعت 4.30 بعد از ظهر و اجرا تا 8 بعد از ظهر.

بارها و رستوران ها و کافه ها & clubs

این اپرای فیدلیو ارکستر کافه در Clerkenwell میزبانی 27 کنسرت از رتبه برتر جوان کلاسیک نوازندگان از جمله پاول Kolesnikov, Alina Ibragimova و استیون Isserlis در طول ماه ژوئیه. قیمت همراه شام-plus-کنسرت £100 و محدود به فقط 25 مهمان گسترش بیش از چند جدول پروری به اعضای همان خانواده است.

مشاغل Boisdales رستوران in Belgravia است که “وسیع ترین انتخاب از سیگار برگ کوبا در جهان” جدید به رخ کشیدن: این اولین جاز محل در انگلستان به ارائه موسیقی زنده دوباره. آنها هیچ شانس; خواننده Stephen Triffitt خواهد بود پشت Perspex و جاز بازیکنان در یکشنبه جاز ناهار خواهد بود و به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. رزرو باز است برای حوادث در طول ماه ژوئیه.

این Dalston محل کافه Oto, شناخته شده برای آن موسیقی تجربی برگزار خواهد شد Loraine جیمز در اوت 14; فانتوم جزیره بازی خواهد کرد در آبی قدیمی گذشته در Shoreditch در تاریخ 19 اوت و انبه و Mathman در اوت 29.
یک کنسرت در ماشین خود را’ رویداد در لس آنجلس

سنت پیچک بازی خواهد کرد در آبی قدیمی گذشته در 2 سپتامبر. St Pancras قدیمی کلیسا برگزار خواهد شد روشنک ده سنگر و استحکامات در 9, Brona McVittie در 16 لورن Auder بر 17 و هانا گل رز پلات در 30. در بنده جاز چهارم در Dalston, Gotts خیابان پارک بازی خواهد کرد در 9 و Roch در 10.

جو و گه بچه بازی پیر آبی گذشته در 2 اکتبر; اسب اعیان خواهد بود در کافه Oto در 14 اکتبر و کارولین بازی خواهد کرد در 19 اکتبر.

یک شب سوابقیک ابتکار جدید در لندن پل طراحی شده برای شب همهجانبه اجتماعی فاصله موسیقی در حال راه اندازی در ماه اکتبر. اجرای ساختار خواهد شد در اطراف توسعه موسیقی مدرن از ragtime به ریتم و بلوز. نوشیدنی می تواند قبل از دستور ماسک های اجباری و مقدار زیادی از امکانات شستشو ارائه خواهد شد. خوشه بلیط برای گروه خانواده و دوستان شما در حال حاضر در فروش تا پایان ماه دسامبر با یک بسته نرم افزاری از 3-5 هزینه £107.

این حافظه های فوق

2020 حافظه های فوق برگزار خواهد شد زندگی در آلبرت هال مرحله برای مدت محدود مخاطبان از 28 اوت هر چند تنها برای 1 شب و دو هفته گذشته با شش هفته از پخش خلاصه بازی از بایگانی در میان است. در میان هنرمندان بزرگ در فینال دو هفته در حال Sir Simon Rattle, Mitsuko Uchida و Anoushkar شانکار.
این حافظه های فوق قبل از مستند

و در جای دیگر…

HGOpera را در یک فضای باز اجتماعی-فاصله تولید Gustav Holst را Sāvitri 13, 15, 20 و 22 مرداد ماه در Lauderdale خانه Highgate تپه. تولید خواهد شد و در صحنه جولیا Mintzer و انجام شده توسط توماس پین.

ادامه مطلب:

بدون تنه زدن هیچ ایستاده: رفتن به یک جامعه فاصله گیگ برای تلفن های موبایل مانند بهشت

سلام ماشین و جدول خدمات وداع mosh چاله ها: آیا این آینده زنده موسیقی ؟

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im