Just راه رفتن در اطراف شیکاگو یک لذت است. بسیاری از ساختمان های شهر طراحی شده توسط معماران معروف جهان در سبک اعم از هنر دکو به معاصر است. نیز وجود دارد یک برگ لیک فرانت منطقه یک نقطه دوست داشتنی برای نشستن بر روی سیمان سنگ و در گسترده آب و افق ديد. محلات پر شده با نقاشی های دیواری, دوستداشتنی, مغازه ها و رستوران ها با فرهنگ های مختلف از سراسر جهان نشان داده شده است.

یک راه بسیار خوبی برای دیدن شهر با قایق یا از نزدیک در حالی که کروز از طریق مرکز شهر بر روی رودخانه شیکاگو و یا از راه دور در دریاچه میشیگان. شیکاگو موزه ها و تئاتر ها ردیف بالا و با وجود نزدیک به یک دوجین از را انتخاب کنید. پناهجویان هیجان می توانید گام به گام بر روی شیشه فضایی است که گسترش بیش از بالای بلندترین آسمان خراش.

ضربه محکم و ناگهانی عکس های جالب مرکز شهر

مرکز شهر را پارک هزاره است که در آن شما پیدا کردن ‘لوبیا’ شیکاگو معروف آینه مجسمه سازی. در کنار آن این است که تاج چشمه دو 50-ft تصویری برج های در حال حرکت چهره انسان است که با فشار آب در تابستان ، delighting کودکان است. پس از اجازه دادن به آنهایی که کمی بازی در مگی دیلی پارک استراحت بر روی چمن از پریتزکر غرفه وجود دارد که در آن اغلب یک عملکرد و یا کنسرت.

خودی نکته: لوبیا به خصوص زیبا – و کمتر شلوغ – در شب هنگامی که آن را نشان دهنده چراغ های شهر. در طول تعطیلات زمستانی آب و هوا اجازه خوانندگی گروه را, رایگان, عالی caroling اجرای برنامه در مقابل آن.

یکddress:201 E. رندولف
تماس با ما: chicago.gov
نزدیکترین مترو: 151 CTA اتوبوس و یا دو توقف در ل قطار – دریاچه روی خط قرمز یا واشنگتن در خط آبی
قیمت: رایگان

‘لوبیا’ شیکاگو معروف آینه, مجسمه, محبوب selfie نقطه

اعتبار:
Starcevic/Starcevic

دوچرخه کنار دریاچه میشیگان

Scenic views فراوان در طول 18 مایل لیک فرانت دنبالهبا دریاچه میشیگان در یک طرف و آسمان خراش ها ، دونده واکر و دوچرخه سواران لذت بردن از مسیر هموار در طول سال است که بادها گذشته به خوبی شناخته شده سایت های مانند اسکله نیروی دریایی لینکلن پارک باغ وحش (با پذیرش رایگان) و آب روزانه را نشان می دهد در باکینگهام چشمه. برخی از بازی والیبال ساحلی, مردم, سازمان دیده بان و یا گرفتن یک شیب در دریاچه در سواحل (هشدار: این آب است که معمولا سرد).

خودی نکته: این مسیر می شود بسیار شلوغ و کمی خطرناک در زیبا آب و هوا در تعطیلات آخر هفته. به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از مسیر ترافیک. اقامت به سمت راست در یک خط فایل اگر شما می خواهید به سوار شدن به آرامی.

آدرس: از 5800 N. شریدان Rd به 7100 S. ساحل Dr
تماس با ما: chicagoparkdistrict.com
نزدیکترین مترو: 151 Sheridan, فرهنگ و هنر, اتوبوس
قیمت: رایگان ورود; دوچرخه اجاره £

دونده واکر و دوچرخه سواران لذت بردن از Lakefront دنباله طول سال

اعتبار:
Pgiam

• بهترین رستوران در شیکاگو

دیدن شیکاگو نشانه بر روی یک کروز

You لازم نیست به دانستن هر چیزی در مورد معماری به درک Chicago Architecture Foundation مرکز کروز رودخانهاین شهر بهترین تور. آهسته و آرام قایق سوار بادها از طریق مرکز شهر بر روی رودخانه شیکاگو برجسته بیش از 50 شیکاگو معروف ترین تاریخی و نشانه های مدرن. پیشرفته رزرو هستند به شدت توصیه می شود برای یک و نیم ساعت سفر رهبری آگاه و سرگرم کننده راهنمای.

منnsider نکته:معماری عاشقان می توانید یک تور بلیط که شامل تخفیف ورود به CAF جدید شیکاگو معماری مرکز با آموزشی معماری نمایشگاه.

تماس با ما: 00 1 312 922 3432; architecture.org
نزدیکترین مترو: 151 CTA اتوبوس
قیمت: ££

Chicago Architecture Foundation مرکز کروز رودخانه برجسته بیش از 50 شیکاگو معروف ترین تاریخی و نشانه های مدرن

• بهترین تفریحات شبانه در شیکاگو

رفتن به موزه رقص

Museum پردیس خانه را به سه سطح جهانی موزه ها همه در راه رفتن فاصله: در این زمینه موزه آکواریوم Shedd و آدلر افلاک. مصنوع-ميدان موزه استقبال بازدید کنندگان با یک اسکلت بزرگترین دایناسور تا به حال به راه رفتن در زمین است. این Shedd Aquariu m میزبان منظم دلفین و نهنگ بلوگا را نشان می دهد و آدلر افلاک نما دعوت کننده برای یادگیری در مورد کهکشان را در آن دولت از هنر گنبد تئاتر است.

خودی نکته: اگر شما می خواهید به بازدید از تمام موزه های, که ممکن است, اما مقدار زیادی بسته به یک CityPASS بلیط با تخفیف ارائه خواهد شد ورود به هر یک.

آدرس: 1200-1400 S. ساحل دریاچه Dr
تماس با ما: choosechicago.com
نزدیکترین مترو: فرهنگ و هنر 130 موزه پردیس اتوبوس یا خط ساحلی گشت و گذار, آب, تاکسی
قیمت: متفاوت

موزه پردیس خانه را به سه سطح جهانی موزه ها از جمله موزه میدانی

اعتبار:
smontgom65/smontgom65

• بهترین هتل ها در شیکاگو

لذت بردن از یک بازی از امریکا مورد علاقه تفریح و سرگرمی

یک دست عمل بیاد از سال 1937 پیچک تحت پوشش دیوارهای آجری و معروف خیمه را قرن انوری زمینه بیس بال استادیوم ملی برجسته شده است. این ناب آمریکا به تماشای یک بعد از ظهر بازی بیس بال, خوردن یک هات داگ و بادام زمینی نوشیدنی سرد Budweiser و آواز خواندن من را به خارج از Ballgame در طول seventh inning کشش. ورزشگاه تورهای ارائه شده در غیر روز بازی. رفتن توله!

منnsider نکته:اگر توله برنده, اقامت در ورزشگاه و پیوستن به جمعیت در آسان-به-singalong “برو توله رفتن” پیروزی آهنگ. شما خواهید دید بسیاری از پرچم سفید با آبی W. W مخفف ‘برنده’ و آن را یک بار سنت به پرواز آنها پس از یک پیروزی.

تماس با ما: 00 1 773 404 2827; mlb.com
نزدیکترین مترو: خط قرمز قطار ادیسون توقف
قیمت: ££

تشویق توله در زمینه انوری ورزشگاه بیس بال

اعتبار:
Kubrak78/Kubrak78

• بهترین بوتیک هتل در شیکاگو

یک فرصت قدم زدن در کنار رودخانه

تیاو شیکاگو Riverwalk, نسبتا, جدید, در زیر-خیابان باغ, مسیر, آغوش رودخانه شیکاگو از خیابان دریاچه به دریاچه میشیگان. این بادها از طریق مرکز شهر گذشته مجسمه های, میله, رستوران ها و فروشندگان. نیز وجود دارد مقدار زیادی از پارک در مناطق که در آن مردم می نشستن و تماشای قایق و kayakers شناور گذشته است.

خودی نکته: گرفتن یک نگاه اجمالی از هنر در Mart, سرد, رنگارنگ, دیجیتال نشان می دهد نور در کنار معروف Merchandise Mart ساختمان. صفحه نمایش همچنان برای دو ساعت شروع 30 دقیقه پس از غروب چهارشنبه-خورشید شب در غیر ماه های زمستان.

آدرس: بین خیابان دریاچه و لیک فرانت همراه Wacker,,,, Dr
تماس با ما: chicagoriverwalk.ما
نزدیکترین مترو: خط آبی قطار به کلارک/دریاچه خیابان ایستگاه; یا خط قرمز برای دولت/دریاچه خیابان ایستگاه
قیمت: رایگان

شیکاگو Riverwalk آغوش رودخانه شیکاگو از خیابان دریاچه به دریاچه میشیگان

اعتبار:
Pgiam/Pgiam

• یک راهنمای خودی به نیویورک

تحسین هنر توسط معروف ترین در جهان کارشناسی ارشد

Masterpieces توسط هنرمندان مانند ون گوگ, پیکاسو, مونه, ماتیس و وارهول قرار دارد در موسسه هنر شیکاگو. معروف آن سبز شیر غرفه در ورودی. این موزه قابل توجه هنر مدرن هم به همراه نفیس آبی رنگی مارک شاگال ویندوز. کشف خود را به یک تور با استفاده از یک برنامه تلفن همراه و یا لذت بردن از تخصص یک راهنمای.

خودی نکته: بهترین زمان برای رفتن است در اواخر بعد از ظهر در حدود دو تا سه ساعت قبل از بسته شدن زمانی که جمعیت باید نازک کمی. اگر شما با کودکان آنها را به تورن مینیاتوری اتاق که در آن آنها می توانند همکار به پیچیده تزئین خانه عروسکی-مانند اتاق.

تماس با ما: 00 1 312 443 3600; artic.edu
نزدیکترین مترو: قهوه ای, سبز, نارنجی, صورتی و بنفش خطوط تمام متوقف بالاتر از زمین در Adams/Wabash
قیمت: رایگان برای کودکان 14 و تحت بزرگسالان £; ویژه نمایشگاه های اضافی هستند

موسسه هنر شیکاگو آن شناخته شده است نقطه عطفی سبز شیر مجسمه در ورودی

اعتبار:
christopherarndt/christopherarndt

• بهترین رستوران در نیویورک

تکیه بیش از بالای یک آسمان خراش

Ride آسانسور تا 94 طبقه از یکی از شیکاگو معروف ترین آسمان خراش ها در 360 شیکاگو عرشه مشاهده. کف به سقف پنجره ارائه دیدگاه های پانوراما از شهر و فراتر از آن. پناهجویان هیجان باید صرف چند دلار اضافی به تجربه شیب!, که شامل پله به یک جعبه شیشه ای که به آرامی tilts بر طرف ساختمان تا زمانی که شما رو به پایین به سطح یک هزار پا زیر.

منnsider نکته: بیشتر نمایش عالی هستند و در طرف دیگر از شهر در ویلیس برج 103 طبقه SkyDeck (00 1 312 875 9696; theskydeck.com) با غیر متحرک شیشه ای لبه.

تماس با ما: 00 1 888 875 8439; 360chicago.com
نزدیکترین مترو: چند, فرهنگ و هنر, خطوط اتوبوس توقف در مقابل در اینجا از جمله 151
قیمت: ££

SkyDeck در 103 طبقه از برج ویلیس بیشتر را فراهم می کند نمایش عالی از مرکز شهر

اعتبار:
Rawf8

• بهترین چیز برای انجام در نیویورک

فروشگاه یک مایل-کشش طولانی از فروشگاه

منf خرید است شور و شوق خود را در این محل برای شما. مایل-کشش طولانی همراه Michigan Avenue دارای بیش از 450 خرده فروشان از اپل به زارا به همراه رستوران ها و سه سرپوشیده مراکز. خیابان بسته بندی شده با مردم و نوازندگان خیابانی در تعطیلات آخر هفته. این لنگر توسط آب برج یکی از معدود بازمانده سازه های بزرگ آتش سوزی شیکاگو در سال 1871.

خودی نکته: چند از این شهر مرسوم،, مواد غذایی, دادگاه, Aster سالن (00 1 312 995 0235; asterhallchicago.com) و Foodlife (00 1 312 335 3663; foodlifechicago.com) آیا در طول این مسیر و آنها مکان خوبی برای استراحت و پیدا کردن چیزی-برای-همه مواد غذایی است.

تماس با ما: 00 1 312 642 3570; themagnificentmile.com
نزدیکترین مترو: خط قرمز شیکاگو خیابان توقف
قیمت: رایگان

مرسوم Aster سالن یک جای خوب برای استراحت و سوخت تا پس از خرید در خیابان میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de