صدها نفر از مردم در حال از دست دادن زندگی خود را به کروناویروس هر و هر روز.

در سن پنج تا 108 از یک پلیس بازنشسته به یک طراح کفش های عجیب و غریب اشراف زاده به قائم نام آنها منتشر شد, داستان های خود را همه بیش از حد-به طور خلاصه گفت که با دل بستگان پشت سر گذاشت.

به عنوان Covid-19 همچنان تیره و تار مارس تلگراف به دنبال در اینجا به پرداخت ادای احترام به عنوان بسیاری از قربانیان به عنوان امکان پذیر است. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد شجاع بیمه خدمات درمانی کارگران که درگذشت درمان بیمار است.

شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد یک دوست یا خویشاوند شما از دست داده ؟ این که آیا آن را به پرداخت باج و یا به اشتراک گذاشتن یک داستان خنده دار در مورد زندگی خود را تلگراف می خواهد به شنیدن از شما. ما خواهد بود این برنامه شامل داستان های از دست رفته عزیزان به ما فرستاده شده توسط خوانندگان به یاد داشته باشید بسیاری از افرادی که متاسفانه جان خود را از دست به ویروس.

ارسال یک ایمیل با هر عکس شما می خواهم که شامل به yourstory@telegraph.co.uk

اسماعیل محمد عبدالوهاب, 13

این دانشآموز از Brixton در درمان شد در کالج کینگ در بیمارستان که در آن او در 30 مارس.

خانواده اش گفت که او شروع به نشان دادن علائم و تا به حال مشکل در تنفس اما به دانش خود او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

پس از آزمایش مثبت برای بیماری او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و به یک ناشی از کما قبل از عبور دور.

دارل Blakeley, 88
دارل Blakeley

88-year-old church choir خواننده درگذشت در 13 مارس پس از درمان در شمال منچستر بیمارستان عمومی.

درک می شود مبتلا به یک بیماری زمینهای برای چند هفته او بیمار پس از آمدن به تماس با کسی که در بازگشت از ایتالیا و در بیمارستان بستری شد با سپسيس در 3 مارس.

پرداخت ادای احترام یک سخنگوی کلیسای سنت مایکل گفت: “دارل بود وفادار در سنت مایکل برای بیش از 50 سال او خواند در گروه کر با یک صدای زیبا بود و شرح داده شده توسط بسیاری به عنوان یک مهربان آقایی که در حال رفتن بود و متاسفانه از دست رفته است.”

دنی کنز 68
دنی کنز

68 ساله تصمیم گرفت به خود منزوی در خانه اش در گرینکک توسط فرث از کلاید پس از در حال توسعه یک سرفه و گلو درد.

او به بیمارستان منتقل شد و پس از خود بیماری بدتر شده است. او وجود دارد در مارس 26.

قبل از درگذشت او گفت: برادر هیو که زندگی در ایالات متحده است که او “در راه” در یک تماس تصویری.

هیو در توصیف این مصیبت را به عنوان یک “کابوس” برای خانواده گفت: از دنی: “او فقط برادر من او بهترین دوست من بود”.

او گفت: “از زمان رفتن به بیمارستان در عرض سه روز او مرده بود.” “آخرین کلمات او به من بودند من در راه من از همسر.”

رومئو Castillo Jr, 34

عامل سفر رومئو Castillo Jr, برای بسیاری شناخته شده به عنوان رومی درگذشت پس از عقد قرارداد Covid-19 روز یک سفر کاری به موریس, او که برنده شده بود به عنوان پاداش برای کار خوب است.

34 ساله که زندگی در Pimlico تحت درمان در چلسی و وست بیمارستان به مدت چهار روز قبل از او متاسفانه درگذشت و در روز پنج شنبه, مارس 26.

خانواده اش او را به عنوان توضیح یک “سخاوتمندانه و متفکر به تمام کسانی که تا به حال افتخار دانستن او”.

آقای Castillo برادر Clive راه اندازی آنلاین جمع آوری کمک پس از مرگ او به کمک به جمع آوری پول برای پرداخت برای تشییع جنازه او. تا کنون این صفحه مطرح است بیش از £5,500.

هیلدا چرچیل 108

بزرگ بزرگ مادر بزرگ که جان سالم به در اسپانیایی flu pandemic, درگذشت Kenyon تسلیم مراقبت از خانه در سالفورد پس از عقد قرارداد coronavirus.

سابق خیاط گذشت روز شنبه, مارس 28 – چهار روز پس از نشان دادن علائم خفیف از covid-19 و یک روز پس از آزمایش مثبت است.

خواهد Hadcraft 50 و نوه اش که با این نسخهها کار به عنوان یک مراسم تشییع جنازه برگذار نویسنده و گفت: او با توجه به جشن 109 تولد در روز یکشنبه.

او گفت: مادر بزرگ خود را که تا به حال چهار فرزند و 11 نوه 12 نوه بزرگ و سه نوه بزرگ خواهد بود “تا حد زیادی از دست رفته”.

خانم چرچیل یک ساله, خواهر, درگذشت, به عنوان یک نتیجه از آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918 که به کشته شدن 50 میلیون نفر است.

اما کلارک 35

یک “بسیار دوست داشتنی و با استعداد” معلم علوم Ms کلارک درگذشت در مارس 9 در .

در نامه ای به پدر و مادر در Ormiston Bolingbroke آکادمی در رانکورن, Cheshire, اصلی, تونی Rawdin توصیف خانم کلارک به عنوان “یکی از کسانی است که هر کس دوست داشت.”

او گفت: “او یک علم درخشان و بسیار محبوب با دانش آموزان او نه او سال 11 مدرس و همکاران او.

خانم کلارک قبلا به عنوان یک تحقیقات شیمی.

Luca Di نیکولا 19Luca Di نیکولا

لوکا دستیار آشپز از ایتالیا درگذشت در لندن پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. بیمه خدمات درمانی گفت که او نمی باید شرایط بهداشتی اساسی.

او گرفته شده بود توسط آمبولانس به شمال بیمارستان میدلسکس در Enfield, شمال لندن, اما درگذشت 30 دقیقه بعد از آشکار برق آسا ذات الریه.

آقای دی نیکولا را برادر Davide, ادای احترام به خواهر و برادر خود را در Instagram گفت: “من شما را دوست دارم برادر. ما هر دو بزرگ شده و بالغ و شما قطعا بیشتر از من تا به حال شجاعت و میل به اهداف جدید است.”

Marita ادواردز 80
Marita ادواردز

خانم ادواردز اولین قربانی کرونا ويروسی است که فکر می کرده پس از عقد قرارداد آن در بیمارستان است.

بازنشسته پاک و مشتاق گلف باز بستری شد سلطنتی Gwent بیمارستان در نیوپورت برای یک روال کیسه صفرا عملیات در 28 فوریه.

تقریبا سه هفته بعد او آزمایش مثبت برای Covid-19 و درگذشت در 20 مارس پس از خانواده اش در ابتدا گفت: او تا به حال بوده است.

کیمبرلی Finlayson , 52
کیمبرلی فینلیسون

مادر چهار از Shenley, Hertfordshire درگذشت در بالی اندونزی در 11 مارس, اولین فرد به مرگ در منطقه است.

بنیانگذار دندانپزشکی ارتباطات کسب و کار درک بود به دیابت و بیماری های ریوی و تا به حال دو عملیات اورژانس در یک بیمارستان دولتی پس از سقوط بیمار در حالی که در تعطیلات.

شوهر او به بی بی سی گفت: ‘خودم و چهار فرزند کاملا ویران به از دست دادن زیبا ترین همسر و مادر. او خیلی سخاوتمندانه او پر از زندگی او را بسیار قدرتمند و شجاع حمایت از همه ما است. من از دست داده ام نیمی از خودم.

توماس فاکس 92

توماس فاکس بود great-great-grandfather که زندگی خود را از دست به کروناویروس در روز دوشنبه 6 آوریل است.

در 92 سابق خیش شناخته شده بود به عنوان بزرگ “شخصیت” در سالفورد منچستر و همیشه لباس هوشمندانه در یک دست کت و شلوار برای یک شب در میخانه محلی که در آن او به آواز خواندن.

Mr Fox درگذشت در سالفورد بیمارستان سلطنتی در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه فقط یک هفته بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus و تنها چند تن از اعضای خانواده او قادر خواهد بود برای خداحافظی در مراسم تشییع جنازه او.

شناخته شده به عنوان تامی به دوستان و خانواده خود آقای فاکس بود و خوش مشرب ستون از جامعه خود در پندلتن بالا بردن یک خانواده بزرگ – از جمله هشت فرزندان دهها نوه و حتی چند بزرگ و نوه.

یکی از Mr Fox پسران قادر به ملاقات با وی تماس گرفته و بقیه خانواده به طوری که آنها می تواند خداحافظی.

پسرش دیوید گفت: “پدرم به ما گفت که او دوست داشت همه ما که به اندازه کافی بود.”

لئونارد گیبسون 78
لئونارد گیبسون

پدربزرگ از Oughtibridge نزدیک Sheffield, درگذشت, شمال, بیمارستان عمومی در 17 مارس.

78 سال پیر شده بود مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی و به تازگی به پایان رسید و یک دوره از آنتی بیوتیک است.

او گفت: “حتی اگر آنها احتمالا بسیار شلوغ است و هر عضو از کارکنان در زمان زمان به صحبت کردن با ما در جزئیات اما مهم تر از آنها ساخته شده مطمئن شوید که پدر می دانست که هر زمان که ما زنگ زد و ما تا به حال گفت: ما او را دوست داشتم.”

دورین شکار 72
دورین شکار

بزرگ مادر بزرگ درگذشت در روز مادر در لوتن و دانستیبل بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus.

Mrs شکار که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی شده بود خود منزوی قبل از نشان دادن علائم covid-19 بر 17 مارس است.

ظرف مدت 24 ساعت قرار داده شد در بخش مراقبت های ویژه اما بعد از آن درگذشت.

Mrs شکار ازدواج کرده بود به جان شکار سابق جنوب منطقه تخت عضو شورا و فرار بیمه ارزیابی کسب و کار در دانستیبل با او برای سال های بسیاری است.

او پشت سر او سه فرزند و هشت نوه و دو نوه.

پسر او استفان هانت, 51, از, Kings Langley گفت: “او متولد شد به فقر شدید و دشوار تربیت است.”

“اما او یک تاجر موفق بود و فوق العاده مادر بزرگ مادر بزرگ.”

“من می خواهم توصیف او به عنوان یک خلاف فرشته – ما به ندرت مورد توافق در هر چیزی اما او به من contrariness و به من نشان داد چگونه می توان مستقل از ذهن است.”

خداوند گوردون از Strathblane, 83
خداوند گوردون از Strathblane

سابق پخش و کار, همکار, درگذشت در 24 مارس پس از ابتلا به ویروس.

در بیانیه اقوام ادای احترام به “بسیار دوست داشتنی و برادر و عمو” که در زمان “لذت بزرگ در صرف وقت با خانواده گسترده خود را.”

آن گفت: “خانواده بسیار مهم بود به جیمی – از همه نقش او در زندگی اش که او را به ارمغان آورد لذت بیشتر شد که “پاپا” به چهار نوه با او رک و پوست کنده besotted.”

آدم Harkins سالیوان 28

لحظات قبل از آدم Harkins سالیوان گذشت از coronavirus در لندن کالج دانشگاه بیمارستان مادرش به او گفت “شما باید به مبارزه”.

28 ساله از کمدن در شمال لندن بود که یک نقاش و دکوراتور با شرایط بهداشتی اساسی زمانی که او قرارداد coronavirus. او در بیمارستان بستری شد با پنومونی ویروسی یک هفته قبل از او درگذشت و قرار شد در یک ناشی از کما به عنوان او نمی تواند نفس خود را.

مادرش Jackki Harkins خواست جوانان را به خطر عفونت به طور جدی به عنوان پسر خود را از مرگ نشان می دهد این فقط یک بیماری است که تهدید زندگی سالمندان است.

“من از دست رفته چیزی بسیار با ارزش برای من است که هرگز نمی تواند جایگزین” او گفت: Camden جدید مجله. “ما همه فقط در شوک زیرا او تنها یک مرد جوان است.

“مردم باید برای شروع مصرف این جدی است. بسیاری از مردم فکر می کنم آن را یک فرد بیماری – اما نگاه کنید که چه اتفاقی برای آدم.”

آقای Harkins سالیوان در پشت برگ یک دختر شش ساله و پسر هری و او چهار خواهر و برادر.

ادوین Hillier, 84
ادوین Hillier

84 ساله شد اولین بار, بریتیش, زندانی به مرگ پس از عقد قرارداد coronavirus.

Hillier یک محکوم کودک آزار بود زمان خدمت در HMP Littlehey یک دسته C مرد مجرم جنسی زندان در کمبریج.

مدرسه سابق, سرپرست, از, Hemel Hempstead, بنا به گزارش ها تا به حال مسائل مربوط به سلامت و در بیمارستان درگذشت در مارس 22.

یک HM زندان خدمات سخنگو گفت: “ما افکار خود را با خانواده در این زمان است.”

اندرو جک 74
جنگ ستارگان بازیگر فیلم و گویش مربی اندرو جک که مرده است سن 76 به عنوان یک نتیجه از coronavirus با توجه به عامل


اعتبار: روزالیند Hobley/PA

جنگ ستارگان بازیگر اندرو جک درگذشت از coronavirus سن 74 به عنوان همکاران توصیف او به عنوان “فوق العاده با استعداد و محبوب آقا”.

Mr جک که همچنین به عنوان یک گویش مربی بود “هنوز کار تمام pelt” در منجر به مرگ او نماینده او گفت و شد در حال حاضر مربیگری در فیلم جدید بتمن.

او تا به حال شده است قادر به دیدن همسرش, همکار گویش مربی گابریل راجرز که او “دیوانه وار در عشق با” چرا که او گیر کرده بود در قرنطینه در استرالیا با داشتن فقط پرواز در از نیوزیلند در هفته گذشته.

همکار جنگ ستارگان بازیگر Greg Grunberg گفت که او “ویران” به یاد جک مرگ و اضافه کرد: “او یکی از مهربانترین مردم من تا کنون کار کرده ام.

Mr جک که زندگی در یک خانه قایقی بر روی رودخانه تیمز شده بود “پر از زندگی”, “خنده دار جذاب و شادی را به اطراف” نماینده او گفت:.

وندی Jacobs, 58
وندی Jacobs

این headteacher از Roose مدرسه ابتدایی در Barrow-in-Furness, Cumbria درگذشت در 22 مارس پس از بستری به بخش مراقبت های ویژه.

Ms Jacobs بود که درمان در Furness عمومی بیمارستان که در آن او شده اند برای درمان ذات الریه هر چند معلوم نیست اگر او تا به حال هر زمینه ای شرایط بهداشتی.

در یک بیانیه Ms Jacobs’ خانواده گفت: “او باور نکردنی و آخرین عمل که خانم مدیر مدرسه بود و برای اطمینان از مدرسه او مراقبت زیادی در مورد بسته شد روز بعد از او شروع به نشان دادن علائم و تنها بازگشایی شد هنگامی که او مطمئن بود که آن امن بود و کارکنان و دانش آموزان محافظت می شدند.”

ادی بزرگ 78
ادی بزرگ

ادی بزرگ بهترین و شناخته شده به عنوان یکی از نیمی از کمدی دو کوچک و بزرگ درگذشت در 24 مارس پس از عقد قرارداد coronavirus در بیمارستان است.

78 ساله که لذت می برد شهرت در کنار سید کمی در 1970s و 1980s بود به سادگی به اندازه کافی قوی برای مبارزه با آن پسر خود را گفت.

او به تنهایی در Southmead بیمارستان در ساعات اولیه صبح خانواده اش شده قادر به دیدار او در روز نهایی خود را.

ماریا لارنس 48
ماریا لورنس

خانم لارنس, از دربی, درگذشت پس از یک هفته در بیمارستان در 20 مارس. و همچنین به عنوان Covid-19 او واسکولیت یک بیماری زمینهای است که او غافل است.

مادر از دو زد یک کسب و کار کوچک از خانه که در آن او ساخته شده و فروش کیسه های هدیه در اوقات فراغت خود را در حال اجرا یک راز سانتا و ارائه هدایای کریسمس برای صدها نفر از مردم در منطقه محلی است.

او پشت سر دو پسر دن و بن کلارک 21 و 19 که توصیف او به عنوان “مهربانترین فرد شما همیشه می تواند دیدار خواهد کرد.”

Seb لوئیس 38

چارلتون باشگاه فوتبال ادای احترام به “سوپر-فن” Seb لوئیس پس از او در گذشت از coronavirus در چهار شنبه 25 مارس.

آقای Lewis, 38, حضور چشمگیر 1,076 بازی در یک ردیف قبل از این ویروس متوقف شده در این فصل است. او به حمایت از تیم برای 27 سال و آیا از دست ندهید همین یک بازی در خانه و یا دور از سال 1998 است.

چارلتون مدافع کریس سالی توصیف او به عنوان “اختصاصی ترین و وفادار طرفداران فوتبال من تا کنون شناخته شده است” و افزود: “شما واقعا از دست رفته همه ما است.”

جورج میسون و 71
جورج میسون

محبوب باربر قرار داده شد در ونتیلاتور اما درگذشت در تاریخ 25 مارس پس از عقد قرارداد coronavirus.

آقای میسون و برادر دوقلوی او مالکوم شده بود برش مو با هم در میسون آرایشگاه در Gosport, Hampshire, از آنجایی که آنها نوجوان بودند.

او در پشت برگ همسرش بابی فرزندان او جوانا و ناتالی و نوه هانا و بن.

در بیانیه این فروشگاه گفت که او “همواره خنده و شادی و از آن خواهد شد بسیار سخت کار کردن در کنار او را هر بیشتر.”

مالکوم گفت: Solent News: “جورج خوب بود سرگرم کننده – ما تا به حال ما لحظه مانند تمام برادران انجام دهید اما در کنار هم درخشان. او یک مرد خانواده و مراقبت عمیقا در مورد کسانی که در اطراف او.”

نیک ماتیوز 59
نیک متیوز با همسرش مریم

بازنشسته افسر پلیس از نیلسی در سامرست درگذشت در 14 مارس پس از بستری در واحد مراقبت های ویژه در بریستول درمانگاه رویال.

او بیوه, مریم ماتیوز گفت: او قبلا دچار حمله قلبی پس از آن بازنشسته شد و از کار خود به عنوان یک افسر پلیس است.

در یک پست در Facebook او نوشت: “امروز در 3 من از دست رفته من شریک زندگی و soulmate اما بیشتر از همه بهترین دوست من.

چوپان میدلتون, 21
چوپان میدلتون

Ms میدلتون از بالا Wycombe گرفته شد به Wexham پارک بیمارستان در سلوق جایی که او درگذشت در 19 مارس ،

پزشکی قانونی خدمات گفت: خانم میدلتون مرگ گواهی تایید مرگ او شد از Covid-19.

عمه امیلی میستری گفت که او خواهرزاده “تا به حال هیچ زمینه ای شرایط سلامت”.

حسن میلانی

مشاور علی میلانی کار نامزد مجلس که مخالف بوریس جانسون در آکس و جنوب رویسلیپ در سال 2019 به طور کلی, انتخابات, گفت پدرش فوت کرد بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus.

او توییتی در مارس 21: “در ساعات اولیه صبح امروز پدر من غم انگیز در گذشت داشتن قرارداد covid-19.”

“لطفا نگه داشتن او را در نماز خود را. این ویروس است که مصرف میلیون ها نفر در سراسر جهان است. لطفا منزوی کردن و گوش دادن به توصیه های پزشکی,” او اضافه شده است.

الان Oldcorn, 74

الان Oldcorn درگذشت از coronavirus دو روز پس از جشن خود را 74 تولد.

بازنشسته از Flookburgh شروع به تجربه علائم زمانی که او احساس نفس و تلاش شد با کمر درد. اما با وجود ناراحتی او گفت که او “داشتن یک خنده و شوخی” با پرستاران در بیمارستان فقط یک ساعت قبل از وضعیت او به سرعت رو به وخامت گذاشته.

او در گذشت 24 ساعت پس از او در بیمارستان بستری شد.

آقای Oldcorn شد به جن پدر به جانت کریستین و وندی و پدربزرگ.

“او شگفت انگیز, شوهر, سکس با پدر grandad و بزرگ thin – لنگر از خانواده ما” وندی گفت.

“او به عنوان یک راننده کامیون برای Bowater اسکات و زمانی که کار شب او را ترک سه ساله خود را برای سه دختر در گچ بری دور بخاری.

“او به طور کلی عاشق و زندگی شده است که در برش های کوتاه به دلیل این بیماری وحشتناک. ما هرگز خود را فراموش کرده ام, خنده, لبخند و آغوش.”

هارولد Pearsall 97

D-روز جانباز از تمورته صتفردشر درگذشت, در سن 97 در 20 مارس پس از عقد قرارداد coronavirus.

آقای پیرسال اهدا شد فرانسه بالاترین نظامی افتخار لژیون d ‘ honneur برای نقش خود در حمله متفقین در کان در سال 1944.

در یک رویداد به مناسبت سالگرد 75 از فرود در سال گذشته گفت: “ما هرگز بعد از یک دور. وقتی که اولین پوسته در آمد من می خزید کردن یک کرم چاله.”

پیتر لوید دبیر 1944 داد نرماندی-بازار باغ جانبازان’ association گفت: دوست خود را آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در بیمارستانی در بیرمنگام.

او گفت: “آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید برای اعلام عبور از دوست عزیز و برادر جانباز Chevalier هارولد پیرسال la Légion d’ Honneur. نماز ما و افکار با هارولد خانواده و دوستان.”

آقای پیرسال مرد زن مرده با دو پسر بود گفت: “بسیار فعال” عضو بیرمنگام ارتباط و رفت و در سفرهای مکرر به نرماندی و هلند.

Bovil پیتر

Bovil پیتر بود یک افسر در شمال لندن Pentonville زندان که پس از درد و رنج Covid-19 علائم.

Mr پیتر که بوده است و در دهه 60 بود که به عنوان “یک عضو با تجربه از کارکنان” که مشغول به کار بود در عملیاتی پشتیبانی درجه در زندان و رئیس زندان افسران’ Association.

علامت Fairhurst گفت: “من فقط می خواهم به برجسته کردن این واقعیت است که این [Covid-19] قرار می دهد همه ما در خطر است.

“ما در خط مقدم انجام یک کار ستودنی به نمایندگی از جامعه خواهد بود و او متاسفانه از دست رفته توسط تمام همکاران خود را. ما آرزوی بهترین ها را برای خانواده و دوستان خود.”

کریگ Rushton, 45
کریگ Rushton

پدر, از دو, از کترینگ درگذشت در 16 مارس, شش ماه پس از تبدیل شدن به بیمار با عفونت قفسه سینه است که بعد از تایید به covid-19.

او در آن زمان جوانترین فرد در بریتانیا به مرگ از coronavirus و نیز مبارزه با موتور نورون بیماری پس از سال 2018 است.

سالی: زن 45 ساله کفش طراح و گفت: “مبارزه با MND آماده بود” با وجود پزشکان به او دو سال به زندگی می کنند. “کریگ آماده, رفتن,,” او گفت:.

فرانک زنگ 81

سابق معاون شهردار Rushmoor شورای اسلامی در ساری درگذشت در مارس 30 بعد از تست مثبت برای کوروناویروس.

Mr زنگ کارگری عضو شورا برای شهر شمالی از الدرشات گذشت در فریملی پارک بیمارستان.

او با توجه به یک دوره دیگر به عنوان شهردار Rushmoor Borough Council در یک موقعیت او را اشغال کرده بودند در سال 2003.

سر جرالد Howarth MP برای الدرشات از سال 1997 تا سال 2017 گفت: “فرانک زنگ بود وفادار بنده از مردم الدرشات و منطقه گسترده تر با آنها من خوش شانس برای لذت بردن از یک رابطه عالی در طول 20 سال به عنوان عضو مجلس.”

کارولین Saunby از 48
کارولین Saunby

مادر دو از New Marske در یورکشایر شمالی درگذشت, در مارس 29, پشت سر گذاشتن شش ساله پسر دوقلو.

Ms Saunby را دوقلو, سارا جارویس گفت که خواهر او مشکوک است که او تا به حال ورم لوزه.

زمانی که او سقوط در خانه او داده شد CPR و به بیمارستان منتقل شده اما درگذشت و همان روز.

دنی Sharma, 38

دنی شارما از Hillingdon, درگذشت, در ساعات اولیه روز شنبه, مارس 26 از coronavirus.

38 ساله که اعتقاد بر این است که تا به حال اساسی شرایط بهداشتی بود لیورپول طرفداران فوتبال و به طور منظم سفر برای دیدن تیم او بازی در آنفیلد.

قبل از او گذشت او به اشتراک گذاشته شده به طور منظم به روز رسانی در رسانه های اجتماعی از بیمارستان در وضعیت خود را به عنوان او می خواست به آن را حذف به دیگران که آنها را تهدید coronavirus جدی برادرش گفت.

در آخر او Facebook پست دو روز قبل از درگذشت او, دنی نوشت: “به نظر می رسد خوب در خارج از پنجره wish I was شرکت در ویتامین D. پیدا کردن سخت به نفس هنوز هم مبارزه می کنند.”

Vinny شارما گفت: برادر او یک “فوق العاده پسر با یک قلب بزرگ”.

“امیدوارم او را پیدا خواهد کرد برخی از صلح گفت:” لیورپول اکو.

Sudhir Sharma, 61 و Pooja Sharma, 33
Pooja Sharma (سمت چپ) و Sudhir شارما (سمت راست)

آقای شارما که مشغول به کار در فرودگاه هیترو از درگذشت Covid-19 بر 25 مارس پس از یک روز بعد توسط دختر خود را Poonja بود که یک داروساز در Eastbourne منطقه عمومی بیمارستان در شرق ساسکس.

این قابل درک است که آقای شارما از غرب Hounslow حال اساسی شرایط بهداشتی. یک منبع در فرودگاه گفت: آفتاب: “این یک تراژدی مطلق. او دوست داشتنی و دوست داشتنی ، هر افسر مهاجرت صحبت کردن در مورد آن است.”

یک دوست خانم شارما که پس از دریافت مراقبت های پزشکی برای سه روز قبل از مرگ او نوشته شده آنلاین: “ممکن است روح خود را در آرامش استراحت. ارسال من صمیمانه ترین تسلیت, نماز و عشق به خانواده خود را.”

ویلیام استرن 85
ویلیام استرن

مجارستان متولد شده از بازماندگان هولوکاست بود اند توسط خود محلی جامعه یهودی.

آقای استرن شد یک زندانی در کار اجباری برگن-بلزن در طول جنگ جهانی دوم قبل از اقامت در لندن و در حال رفتن به ساخت یک موفق ملک امپراتوری.

پس از رتبه بندی بیش از آب شیرین گروه او راه اندازی استرن اموال گروه اما در سال 1974 سقوط این گروه سقوط کرد و چهار سال بعد آقای استرن ورشکست شد با بدهی £118m.

لیندا Tuppen, 66
لیندا Tuppen با فرزندان جیمز چپ و غارت

سابق مهد کودک و پرستار و معلم کشته شده در خانه او در بولتون در مارس 28, پنج روز پس از او شروع به احساس unwel1.

تصمیم گیری برای خواب به جای تماس بیمه خدمات درمانی تلفنی خانم Tuppen که آسم داشت با پسرش راب که نمی تواند او را از خواب بیدار.

پسرش که تا به حال شده است nursed بازگشت به سلامت مادر خود توسعه علائم پس از بازگشت از کراکوف در لهستان و گفت: Manchester Evening News: “من این کار را انجام ماساژ قفسه سینه تا آمبولانس آمد. من هنوز در اتاق هنگامی که او آمد و گفت: او رفته بود. آن را ویرانگر ما از دست داده و پدر ما در سال 2008 بنابراین ما بسیار خود ما در حال حاضر است.”

الکساندر جورج Thynn 7th Marquess از حمام 87
خداوند حمام

زرق و برق دار صاحب Wiltshire را Longleat املاک, درگذشت مارس 4 پس از بستری به سلطنتی ایالات بیمارستان در حمام با Covid-19.

گریز از مرکز اشراف زاده, شناخته شده برای خود را رنگارنگ حس سبک و غیرمتعارف شیوه زندگی, مشهور شد برای داشتن بیش از 70 معشوقه او به نام “wifelets”.

او ثابت به طور منظم در پارک حیوانات نشان می دهد تلویزیون مورد املاک خود را زد که از 2000-09.

Longleat سافاری پارک در بیانیه ای گفت: “این خانواده می خواهم برای ابراز قدردانی بزرگ برای تیم اختصاصی از پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان که تو خیلی حرفه ای و مهربانانه برای الکساندر در این زمان بسیار دشوار است برای همه است.”

کریستوفر Vallely, 79 و Isobel Vallely, 77
کریستوفر Vallely بود که شناخته شده به عنوان Arty و همسرش Isobel

کریستوفر Vallely درگذشت در یکشنبه 29 مارس در مادر بيمارستان در بلفاست دوازده ساعت پس از همسرش Isobel, 77 گذشت در همان اتاق بیمارستان.

این زن و شوهر که زندگی در غرب بلفاست بود و سه فرزند هم به تازگی مشخص شده خود را 53 سالگرد عروسی در روز جمعه.

آقای Vallely بود که به تازگی مبتلا به سرطان ریه بستری شد سلطنتی ویکتوریا بیمارستان در بلفاست در 20 مارس قرار داده و در انزوا به مدت ده روز پس از نمایش symtpoms از covid-19.

او پس از انتقال به بیمارستان مادر برای متخصص درمان است.

Mrs Vallely که دچار سکته مغزی سال گذشته پذیرفته شده در پنج شنبه 26 مارس و در شنبه شب درگذشت.

شوهرش منتقل شد به اتاق او مانده بود و در بعد وضعیت بدتر شده است. هر دو آزمایش مثبت برای Covid-19.

فیونا Vallely خود را پدر گفت ایرلندی اخبار گفت: “هر دو زمینه مسائل هیت اما آن را یک شوک از دست دادن هر دو پدر و مادر خود را. آنها را انجام داده اند هر چیزی برای هر کسی. آنها فوق العاده بودند و مردم آنها سزاوار نیست برای رفتن در این راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de