بار Covid-19 آبشار در آن از پس زمینه فقیر در انگلستان

Last ماه موسسه عدالت در سلامت تولید گزارش بررسی Marmot را عادلانه جامعه سالم زندگی می کند. در این گزارش برجسته شده دو یافته های کلیدی; رشد در سلامت شکاف بین ثروتمند و مناطق محروم و افزایش تعداد افرادی که صرف بیشتر از زندگی خود را در سلامت فقیر.

این بررسی همچنین نشان داد که سلامت جمعیت بود به طور کامل بر اساس قدرت انعطاف پذیری یا قابلیت های سیستم بهداشت و درمان بلکه در شرایط که در آن مردم به دنیا می آیند و رشد کار و در نهایت سن. Marmot ابداع این به عنوان عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت و پیامدهای این امر بیش از هر زمان هنگامی که شما نگاه کنید در مورد شیوع مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان آمار جمعیتی در رابطه با Covid-19.

گزارش های اخیر توسط بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات نشان داده است که بیماران از سیاه و سفید و زمینه های اقلیت های قومی باید نشان داد بیشتر عوارض شدید این بیماری است. مطالعه نگاه 2,249 بیماران در بخش های مراقبت ويژه شرکت کننده در این ترکیب مورد برنامه. افرادی که شناخته شده به عنوان غیر سفید را تشکیل می دهند حدود 13 درصد از جمعیت بریتانیا اما اختصاص یک سوم از بيماران بستری در بخش مراقبت.

تیوی عوامل اجتماعی موثر بر سلامت می تواند توضیح دهد که چگونه شرایط اقتصادی و اجتماعی مانند درآمد, آموزش و پرورش, اشتغال و حمایت اجتماعی می تواند بر سلامت افراد و جوامع است که با تجربه ویروس.

هنگامی که شما در نظر اجتماعی فاصله اقدامات است که اعمال شده است را در سراسر اروپا این است که ممکن است برای بسیاری از خانواده ها در انگلستان به عنوان آنها اغلب قرار داده شده در متراکم شورای خانه. این همراه با شیوه های فرهنگی است که تشویق خانواده با هم زندگی می کنند را تشدید کرده است از گسترش این بیماری است.

Further پژوهش و حمایت از این نشان داده است که 80 درصد از انگلیسی ها جنوب آسیا جمعیت زندگی می کنند با افراد جوان در خانواده و خانواده ها نیز به احتمال زیاد به بیش از یک نسل در خانه. در سطح جمعیتی جوان به نظر می رسد به عنوان بردار که افزایش قرار گرفتن در معرض این ویروس به بزرگان با آنها زندگی می کنند.

دولت اجتماعی فاصله اقدامات حساب نیست برای multigenerational خانواده که نمی تواند پایبند به ایمنی فاصله اقدامات افزایش قرار گرفتن در معرض این بیماری به سمت جمعیت پیر در این جوامع است.

اگر چه کمی وجود دارد داده های آماری موجود است که لینک های بستری شدن در بیمارستان قومیت و یا درآمد در انگلستان, مطالعات اولیه از نیویورک, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی نشان داده شده است با لینک مستقیم. این تحقیق خاص نگاه Covid-19 موارد توسط کد پستی و نشان داد که بيشترين ميزان بروز در مورد شمارش قرار گرفته است عمدتا در محلات سیاه و سفید در بروکلین و کوئینز و برانکس. به همین ترتیب مناطق مانند منهتن که عمدتا متشکل از سفید و upper-class شهروندان داشته اند کمتر از موارد در مقایسه با.

یکs به خوبی به عنوان عوامل اقتصادی-اجتماعی و ژنتیکی همراه با شیوه زندگی, عوامل تشدید اثر Covid-19. این مهم است که برخی از گروه های اقلیت های قومی مانند جنوب آسیا جامعه هستند شش برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 است.

به طور مشابه, افریقایی, کارائیب, جمعیت هستند بیشتر احتمال ابتلا به فشار خون بالا در نسبت به دیگر گروه های قومی. این مهم است که هر دو بیماری دیابت و فشار خون بالا هستند که منجر به بیماریهای مرتبط با بستری شدن در بیمارستان و مرگ با Covid-19.

منncome اصل مهم دیگر است و یک عامل خطر ابتلا به کوروناویروس. این هفته قانونی بیمار پرداخت (SSP) در بریتانیا افزایش یافته و به £95.85 از £94.25 در هر هفته است. با وجود این حدود دو میلیون نفر از کارگران مجاز به خدمات و کسانی که تحت عنوان نشان می دهد که این پوشش نمی دهد هزینه مسکن خود را و قبض آب و برق.

افراد مجبور به ماندن در محل کار و در معرض این ویروس در طول رفت و آمد خود را به عنوان یک بار دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ. علاوه بر این اکثر کسانی که از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه فرم بسیاری از “کارگران ضروری” دولتی دسته.

سرپرستان کارکنان سوپر مارکت که ضروری کارگران در حال کار در شلوغ کارکنان اتاق با ناکافی شیوه های بهداشت. این ویروس به مراتب بیشتر تاثیر مخربی بر خانواده هایی که در گاه به گاه و ناپایدار صفر-ساعت قرارداد به عنوان بسیاری ساخته شده اند کار برکنار شده و بدون هر گونه قالب یک تور ایمنی.

Often اکثریت لازم نیست که هر گونه پس انداز و نمی ذخایر مواد غذایی ضروری و سایر ملزومات. شکاف در میزان درآمد به خانوار می تواند تاثیر مضر. برای مثال از دست رفته کار برای بسیاری از خانواده ها مربوط به کودکان گم شده وعده های غذایی و افزایش قرار گرفتن در معرض خشونت خانگی.

تاثیر ویروس بر روی آموزش و پرورش است که بی شمار است. سال گذشته پژوهش نشان داد که آموزش و پرورش نیل شکاف بین کودکان محروم از پس زمینه و ثروتمند زمینه افزایش یافته بود, ریخته گری, شک و تردید در تحرک اجتماعی. Covid-19 را بیشتر اثر قابل توجهی در دستیابی شکاف در بسیاری جهات.

With لغو امتحانات در سراسر کشور دانش آموزان تکیه بر ترکیبی از پیش بینی نمرات و آزمون های کلاس مشخص شده توسط معلمان است. پیش بینی نمرات خود را نشان نمی بازنمایی دقیق از نتایج دانش آموز در امتحانات نهایی به عنوان تنها حدود 16 درصد از دانش آموزان به دست آورد نتایج پیش بینی شده توسط معلمان است.

متخصصان هشدار داده اند که صرفا بسته به معلم ارزیابی است که به احتمال زیاد تاثیر منفی بر دانش آموزان محروم از پس زمینه. همچنین به عنوان مدارس اتخاذ آموزش مجازی بسیاری از دانش آموزان در حال ضرر در سراسر کشور به عنوان بسیاری از خانواده ها لازم نیست دسترسی به اینترنت و یا کامپیوتر.

همه گیر شده است یک بار دیگر نشان داده شده است تفاوت های آشکار در راه مردم دچار این بیماری و مفهوم این است که در جوامع با وجود همه داشتن یک شبیه دسترسی به خدمات درمانی است.

تیوی دولت باید یاد بگیرند که از این بیماری همه گیر و اطمینان حاصل شود آنها کاهش تاثیر هر آینده شیوع توسط حفاظت از آن از محروم پس زمینه. Marmot مطالعه یک گام مهم در پرداختن به عوامل اجتماعی که در معرض جوامع به بار شیوع و می تواند کمک به دولت آماده سازی بهتر در آینده.

 محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im