‘تماس از وحشی’ آماده برای برنده شدن بیش از سونیک جوجه تیغی ” در باکس آفیس آخر هفته

تماس از وحشی است که در مسیر به پیش افتادن از نزدیک سونیک خارپشت در جعبه داخلی با حدود 28 میلیون debut.

هریسون فورد آخرین فیلم نمی شد انتظار می رود به انجام به عنوان به خوبی به عنوان آن را با Sonic the Hedgehog در اصل آماده برای برنده شدن در گیشه آخر هفته. به طور کلی آن را یک ستاره نکردم آخر هفته به صورت فیلم نازک رقابت و محدود جدید منتشر شده است.

تماس از وحشی دریافت یک Cinemascore و در حال حاضر نشسته در 64 درصد در گوجه فرنگی فاسد, با ستایش منتقدان فیلم خانواده-لحن دوستانه و هریسون عملکرد. این فیلم اقتباس از جک لندن در سال 1903 رمان ماجراجویی کلاسیک. در حالی که تماس از وحشی ممکن است برنده باکس آفیس آخر هفته با یک حاشیه کوچک آن را به یک راه برای رفتن به شکستن حتی. این فیلم تا به حال رفیع 125 میلیون دلار بودجه تا حدودی به دلیل هزینه های سنگین بر روی جلوه های بصری.

The Call of the Wild
هریسون فورد در “تماس از وحشی’
20TH CENTURY FOX

پارامونت سونیک خارپشت همچنان به خوبی انجام دهد. پس از یک overperformance در طول تعطیلات آخر هفته فیلم های نرمال کمی و انتظار می رود که به بهانه 25 میلیون دلار در این آخر هفته. این فیلم انجام شده است به خوبی با مخاطبان جوان و خانواده در آوردن مجموع $105 میلیون به تاریخ. سونیک خارپشت به سرعت تبدیل به موفق ترین بازی های ویدئویی ،

خارج از این تماس از وحشی و سونیک خارپشتاست نسبتا اهلی آخر هفته برای بقیه بسته است. پرندگان شکاری و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn انتظار می رود که به پایان برسد در مقام سوم در 7 میلیون دلار متغیر است. ارائه آخرین از DC کمیک پرندگان شکاری تا به حال مناسب و معقول پاها بعد از کمتر از ستارهای باز آخر هفته.

برامس: پسر دوم باز کرد تا به 6 میلیون دلار در گیشه عمدتا هماهنگی با انتظارات است. این فیلم به خوبی انجام نمی با منتقدان و مخاطبان ، آن را دریافت لاشی C – Cinemacore است و نشستن در یک فقیر 9 درصد در گوجه فرنگی فاسد است.

نهایی قابل انتشار نسخه جدید از آخر هفته بود و غیر عملی Jokers: فیلم. TruTV محدود انتشار این فیلم بر اساس نشان می دهد تلویزیون است که پیش بینی شده به چنگک جمع کردن در $2.3 میلیون نفر است. فیلم های دیگر در مراحل نهایی خود را در دفتر جعبه مانند پسران بد برای زندگی و سال 1917 ادامه را در مخاطبان و اضافه کردن به خود را قوی و بالغ.

این آخر هفته IMAX منتشر شد بونگ جون هو تحسین انگل برای محدود تئاتر اجرا با افزایش فرمت. انگل برنده اسکار برای بهترین تصویر این ماه به خود زندگی جدید برای مخاطبان داخلی. این فیلم موفقیت به تازگی مورد توجه رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اشاره انگل در طول یک تظاهرات در کلرادو پنج شنبه.

“راستی چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “آیا شما آنها را ببینید ؟ و برنده یک فیلم از کره جنوبی. چه جهنم بود که همه چیز در مورد؟”

نئون فیلم توزیع انگل توییتی یک عمل متقابل به رئیس جمهور در توییتر به زودی پس از.

“فهم او نمی تواند بخوانید”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im