هنگامی که یک بیمار سرطانی مسدود شده بود در یک پاسگاه تصویر از اشک مادر رفت دور جهان است. اما آنچه اتفاق افتاده است قبل و بعد از آن ،

با یک دست Lu Yuejin انجام یک سطل و یک کیسه لباس. با او برگزار شد یک لحاف تنگ گرد او بیمار است.

هو پینگ مورد نیاز لحاف برای گرم ماندن: او تا به حال leukaemia. اما مهمتر از همه او نیاز به ترک هوبئی خانه استان.

26 سال از شروع شیمی درمانی در ووهان در استان هوبئی در ماه ژانویه است. اما شیوع کروناویروس – که ظهور در ووهان در اواخر سال گذشته – حال غرق بيمارستان.

در 28 ژانویه بیمارستان به او گفت که هیچ اتاق: او تا به حال به جای دیگر بروید. خانواده سعی 10 بیمارستان های دیگر در هوبئی اما هیچ کدام تا به حال روی تخت.

هو پینگ زندگی در نزدیکی مرز بنابراین او و مادر او سعی در وارد استان جیانگشی. اما پس از آن بر روی یک پل روی رودخانه یانگ تسه آنها متوجه شدم آنها به دام افتاده بودند.

ووهان شد قرنطینه در 23 ژانویه و بقیه هوبئی به زودی به دنبال.

ممکن بود به ترک به دلایل پزشکی اما هو پینگ ندارد حق عبور کند. آنها نمی تواند عبور از پل.

زمانی که لو Yuejin این خبر را شنیده او شروع به گریه. “لطفا دختر من,” او گفت:. “من لازم نیست برای رفتن به گذشته… لطفا فقط اجازه دهید من دختر به گذشته.”

نزدیک شد دو روزنامه نگار از رویترز آژانس – مارتین پولارد و توماس پیتر.

“دختر من نیاز به رفتن به بیمارستان در جیوجینگ [جیانگشی مرز شهرستان]” او به آنها گفت. “او نیاز به درمان است. اما آنها نمی خواهد اجازه دهید ما را از طریق.”

به عنوان او صحبت کرد بلندگوها blared کردن یک یادآوری: هوبئی ساکنان این پیام گفت: اجازه نداشتند به جیانگشی.

“همه من می خواهم به انجام” گفت: Lu Yuejin “است صرفه جویی در زندگی خود.”

به عنوان Lu Yuejin التماس و سخنرانان blared, Hu پینگ بر روی زمین نشسته پیچیده در لحاف. پس از یک ساعت یک آمبولانس وارد از طرف دیگر از پاسگاه و آنها اجازه داده شد در.

پولارد و پیتر در زمینه داستان خود را و جهان – از ژاپن تایمز به خلیج فارس اخبار – دیدم Lu Yuejin اشک. اما آنچه اتفاق افتاد بعد ناشناخته بود تا به حال است.

بعد از دیدن رویترز’ داستان بی سی دنبال هو پینگ خانواده و صحبت به شیعه Xiaodi – نامزد. او به ما می گوید که چه اتفاقی افتاده در مرز.

“من مادر در قانون گریه برای مدت زمان طولانی التماس کسانی پلیس,” او می گوید.

“پلیس آمد, به درخواست, به این دلیل در جزئیات و رو به می دانم که او [هو پینگ] بود شدید leukaemia بیمار نیاز به درمان است.

“پلیس خواسته رئیس خود را برای دستورالعمل. رئیس درک این وضعیت به وضوح و به نام آمبولانس.”

داستان های بیشتر از ووهان

هو پینگ گرفته شده در سراسر رودخانه سوم را به خود مردم بیمارستان جیوجینگ بیمارستان دانشگاه. در نهایت پس از تمام تماس ها و تمام بازدیدکننده داشته است – او در گرفته بود.

“او در حال حاضر در حال درمان خوب می گوید:” شیعه. “چرا که او جوان است او دوره نقاهت خوبی است.” اما نگرانی نیست بیش از.

این زوج ثروتمند و درمان سرطان در چین می تواند گران قیمت (بهداشت عمومی بیمه نمی کند معمولا پوشش کامل هزینه های درمان).

هنگامی که او تشخیص داده شد شیعه ساخته شده یک ویدیو: “عروس تشخیص داده leukaemia, ما نمی خواهد داد تا.”

آنها موفق به دریافت ده ها هزار یوان در کمک های مالی. “بسیاری از مردم سعی به ما کمک می کند” او می گوید: – اما این کافی نیست.

شیعه خود را سپری کرده است 100,000 یوان (£11,000; $14,000) پس انداز زندگی خود را نامزد را درمان اما او می گوید: هزینه خواهد شد “عمدتا توسط خانواده اش”.

“خانواده بدون درآمد در حال حاضر,” او می گوید. “پدر و مادر او هستند و همه کشاورزان و نمی تواند بیرون رفتن برای کار [ها به دلیل ویروس].”

شیعه است و نه انتقادی از دولت چین و یا بیمارستان که تبدیل به دور نامزدش.

“بیمارستان و پزشکان و پرستاران – بسیاری از همکلاسی های من – آنها را دریافت نمی کند, استراحت,” او می گوید. “هر روز در هر زمان و آنها به طور مداوم کار می کند. خیلی سخت تلاش کردند.”

و او می داند هو پینگ خوش شانس بود برای پیدا کردن یک تخت در سراسر مرز. “من شنیده ام از این خبر که یک یا دو نفر جان چرا نمی تواند آنها را درمان کنید,” او می گوید.

اما او می داند که از آن خواهد شد برخی از زمان تا زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت.

“حتی اگر او خوب می شود درمان آن را حداقل دو یا سه سال [به طور کامل بهبود]. و حتی اگر او می آید و کاملا آن را هنوز هم شانس به نوبه خود بد است.”

شیعه Xiaodi ملاقات هو پینگ هشت سال پیش در دانشگاه. آنها در همان کلاس – هر دو آنها مورد مطالعه و منابع انسانی – اند و با هم برای سه سال.

آنها با توجه به ازدواج در ماه ژانویه اما پس از آن هو پینگ تشخیص داده شد و coronavirus جاروب کشور و همه چیز وارونه است.

به عنوان روز پنج وجود داشته است 67,592 تایید coronavirus موارد در هوبئی – با 49,797 در ووهان به تنهایی.

تقریبا 3000 نفر کشته شده اند در استان هو پینگ و مادرش در تلاش بودند به ترک. که تقریبا 90 درصد از بازار جهانی در کل.

شیعه هر چند تنش های عروسی به تعویق افتاد – و نه لغو. “ما باید اعتماد به نفس را از طریق تمام این” او می گوید. “و ما ازدواج خواهد شد زمانی که او بهتر است.”

Proudest مهمان یک تصور خواهد بود که از مادر عروس – این بار گریه اشک شادی.

دنبال اوون در توییتر: @OwenAmos

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im