در ظهر روز جمعه یک کش از 30 اسناد کاهش یافته است بر روی وب سایت دولت بسیاری از آنها مهر “رسمی”. آنها جزئیات شواهد مشاوره و تفکر پشت پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس و ورزش در شفافیت.

زمانی که نخست وزیر می گوید که او در حال حاضر اغلب می کند که او در حال هدایت شده توسط کارشناسان این توصیه او این است که به دنبال در. این همه وجود دارد, m’lud – همه گیر مدل سازی های رفتاری بینش بحث و گفتگو در مدرسه بسته شدن همه چیز.

روزنامه نگاران خواهد بود خزنده بیش از این مقاله را برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن وجود دارد اما برخی از سریع takeaways.

اولین آنها برجسته کردن نقش پروفسور نیل فرگوسن و تیم خود را از اپيدميولوژيستها در امپریال کالج لندن است. اگر شما به دنبال برای ابرقهرمانان در این بحران و ما احتمالا باید این تیم.

آنها بر روی شیوع در ووهان به عنوان به زودی به عنوان آن را برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه دسامبر به درستی مدلسازی هر دو توانايی انتقال ویروس و حدت.

“این احتمال وجود دارد که ووهان شیوع یک رمان coronavirus باعث شده است که قابل ملاحظه ای بیشتر موارد متوسط یا شدید بیماری تنفسی از در حال حاضر گزارش” گفتند کلمبوس در ژانویه 17. “حفظ خود انسان به انسان انتقال باید نمی توان رد کرد.”

و پس از آن در فوریه 10: “برای موارد شناسایی شده در هوبئی ما برآورد مورد مرگ و میر نسبت (CFR) به 18 درصد. برای موارد شناسایی شده در مسافران خارج از سرزمین اصلی چین به دست آوریم مرکزی برآورد CFR در محدوده 1.2 – 5.6 درصد”.

این اعداد را باعث زنگ زنگ. وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا بریتانیا به دنبال خواهد داشت ایتالیا از نظر این بیماری همه گیر را از ترس تاثیر در چند هفته آینده. این یک سوال است که می تواند پاسخ داده شود در حال حاضر با قطعیت گفت اما اگر ما جلوگیری از آن, از آن خواهد شد تا حدودی به دلیل این هشدار زود هنگام.

آن را نیز روشن وجود دارد یک بحث در دولت اواخر مارس و دو هفته قبل از هر گونه اعلام به اندازه مستند مورد نیاز برای متوقف کردن بیماری همه گیر قریب به اتفاق بیمه خدمات درمانی.

یک کاغذ به تاریخ فوریه 26 نشان می دهد که آنها می دانستند که پس از آن که چین را مهار استراتژی مشغول به کار بود اما تمایلی به اتخاذ همان اقدامات در اینجا تا حدودی به دلیل ترس که برداشته آنها را جرقه دوم شیوع در اجرا به کریسمس.

“در این رویداد از یک بیماری همه گیر بدون عمل, بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به پاسخگویی به تمام خواسته های قرار داده شده در آن” مقاله می گوید.

“این یک تصمیم سیاسی را در نظر بگیرید که آیا بهتر است به تصویب سختگیرانه تر اقدامات در بلند کردن اجسام به تدریج آنها را به عنوان مورد نیاز و یا برای شروع با کمتر اقدامات و اضافه کردن بیشتر اقدامات صورت لزوم” آن را بعد از آن اضافه می کند.

آن را تنها این دوشنبه, مارس 16 که نخست وزیر اعلام کرد که از زندگی در بریتانیا داده شده بود در خود نگه دارد. سند معرفی حرکت است به تاریخ همان روز است.

“توافق شد که ترکیبی از مورد انزوا خانواده انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن از گروه های آسیب پذیر بسیار بعید است برای جلوگیری از بحرانی امکانات مراقبت از غرق می گوید:” این سند است.

آن را اضافه می کند که اقدامات سختگیرانه تر از جمله مدرسه تعطیل شد و لازم است. “این خواهد نیاز به در محل برای حداقل بیشتر از یک سال است.”

پس چرا آن را احساس ما آماده بودند برای این بیماری همه گیر? چرا بحث بر سر مستند می آیند تا اواخر ؟ و چرا ما در حال حاضر تنها کار اقتصادی تاثیر?

پاسخ من این است که کشور اصلی همه گیر استراتژی سند – انگلستان پاندمی آنفلوانزا آمادگی استراتژی 2011 – catastrophically نتواند به هدف. من خواندن آن را تنها یک ماه پیش و فکر کردم آن را بسیار جامع است. اما زمانی که شما نگاه کنید آن را در حال حاضر روشن است که این دو خودنمایی میکند ،

اول آن هرگز تصور نوعی از مستند ما در حال حرکت به ممکن است همیشه لازم است. تحت عنوان “کسب و کار به طور معمول” در صفحه 57 آن breezily آمده است: “در طول یک بیماری همه گیر دولت را تشویق کسانی که به خوبی به حمل با خود عادی زندگی روزمره به عنوان طولانی و تا آنجا که ممکن است…. دولت بریتانیا قصد ندارد به نزدیک مرزهای جلوگیری از تجمع جرم یا اعمال کنترل بر حمل و نقل عمومی در طول هر بیماری همه گیر.”

گرم شدن کره زمین به این ‘ادامه’ موضوع آن اضافه می کند: “بزرگ اجتماعات شلوغ و یا حوادث که در آن مردم ممکن است در نزدیکی یک شاخص مهم از “نرمال” و ممکن است کمک به حفظ روحیه ملی در طول یک بیماری همه گیر.”

وجود دارد در نتیجه شاید تقریبا هیچ بحث اقتصادی تاثیر یک بیماری همه گیر ممکن است در کشور. این یادداشت ها در یک جدول که آنفلوآنزای اسپانیایی زدم جایی بین 16.9 و 2.4 درصد تولید ناخالص داخلی خاموش اما هیچ تجزیه و تحلیل بیشتر.

“ارزیابی تاثیر بر اقتصاد بریتانیا در حال لزوما ساده و تنها می تواند گویا” این نه glibly می افزاید. “یک تصویر… به معنی از دست دادن شاید £28billion. این ریزش می تواند از طریق کاهش موثر تداوم کسب و کار برنامه ریزی است.”

امروز دولت اعلام کرد یک بسته نجات در حال اجرا به صدها میلیاردها دلار; یک “نسل تعریف لحظه” که در این کشور بسیار فقیر.

زمانی که تفتیش عقاید می آید من گمان می کنم آن تمرکز خواهد کرد نه آنقدر امروز اسناد و مدارک اما این یکی منتشر شده توسط وزارت بهداشت در سال 2011 – یکی از همه بود و با تکیه بر زمانی که این بیماری برای اولین بار آغاز شده است. آنها می پرسند چرا پست سارس که منجر به مستند در سراسر آسیا و اقتصادی آمار از 40 میلیارد دلار شد و ما خیلی بهتر آماده شده است.

نخست وزیر خواهد شد سریع به اشاره آن بود که دیوید کامرون جورج آزبورن و نیک کلگ که مسئول آن.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de