و پس از آن دو وجود دارد.

با تشکر از کارولینای جنوبی و شنبه مسابقه برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی بین یک نامزد از سمت چپ و یک نامزد از سمت چپ. متوسط بازار پسند رایگان-تجارت جناح از حزب سقوط کرده است به نیستی. Clintonism مرده است زنده باد چپ جدید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که آمده از پشت سر و عقب-از-مرده پیروزی در کارولینای جنوبی سوار پیت Buttigieg و ctq خارج از مسابقه است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده است برنده بزرگ در سوپر شنبه. او بیشتر آرا در 10 از 14 متحده برگزاری مقدماتی آن روز اما ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز که در زمان یک سوم از رای گیری در کالیفرنیا هم فوق العاده هست.

تعداد آن را به عنوان در حال حاضر است بایدن جلوتر اما تنها حدود 60 نمایندگان. این است که حتی با توجه به راه باقی مانده مقدماتی و قفقاز باقی مانده متحده خط تا در راه به میلواکی بنابراین قابل توجهی منجر شود که آن را نمی تواند غلبه بر.

این باید به بایدن قابل تامل است. ترکیب رای ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود و بزرگتر—در خارج از جنوب به هر حال از آنچه بایدن قادر به قرعه کشی. با وارن و رای خود احتمالا برای grabs در محاسبات آینده نتایج باید تغییر داده است. معاون سابق رئیس جمهور دیگر نمی تواند تصور او را بهره مند از یک تقسیم اولیه میان رای دهندگان که در نظر او بخشی از مشکل به دلیل او را بخشی از حزب تاسیس.

فکر می کنم این امر به ایران با مکث به عنوان پیشرو رهبران حزب به دقت فکر می کنم در مورد آنچه که رئیس جمهور Donald J. Trump باید به امن یک دوم. آنها هنوز هم به نظر می رسد شمارش باطل تفرقه در میان مخالفان حزب برای جلوگیری از این نوع از وحدت نیاز به پیروزی در ماه نوامبر.

این کار به استخدام یک shopworn اما مناسب ضرب المثل است که سوت گذشته قبرستان. مشارکت مردم در میان دموکرات شرکت در سال 2020 نامزد فرایند تا حد قابل توجهی از 2016 نشان می دهد که شور و شوق شکاف که جمهوریخواهان امیدوار به بهره مندی از, ممکن است وجود داشته باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مجبور به مبارزه برای پیروزی.

برای انجام این کار او نیاز به این نوع از پیام مثبت است که تا کنون به نظر می رسد او بودند eluding. آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای او تعریف حریف خود را که تا کنون در خارج از جریان اصلی به عنوان unelectable—یک استراتژی آنها مطمئن شوید که برای استفاده در ساندرز و سعی خواهد کرد در بایدن برای دیدن اگر آن کار می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به مجبور به توضیح برای استفاده مي کند و آنچه که او در نظر دارد برای انجام به “آمریکای بزرگ” در دوره دوم خود. و در حال حاضر با فاجعه بالقوه به ظاهر در اطراف هر گوشه او برای گرفتن کار انجام می شود. ترس متصل به گسترش coronavirus در حال بدست گرفتن بازار و در حال آماده کردن خود برای شروع یک کسب و کار انقباض است که می تواند منجر به یک رکود است. اگر اتفاق می افتد که رئیس جمهور دست می دهد و خود را از اصل صحبت کردن نقطه در حمایت از انتخاب مجدد او.

این ممکن است به همین دلیل تلاش برای پاسخ به این کاملا غیر منتظره بحران جهانی است که به کرات توسط جریان اصلی تهمت و نفرت از رسانه ها و همچنین دموکرات ها اما این بیماری یک واقعیت است که رئیس جمهور اوباما و کمپین مشاوران باید آماده برای مقابله با. در واقع او بوده است راست بر روی بسیاری از نکات کلیدی در مورد راه هایی برای جلوگیری از گسترش ویروس—با مسدود کردن پروازهای ورودی از چین خواست مردم را به شستن دست های خود را بارها و بارها در طول روز و تلاش خود را برای بسیج رایگان-بازار صنعت بهداشت و درمان به کار بر روی یک واکسن و درمانی—آیا کمک به آرام کردن ترس مردم.

اگر شما پس از آن اضافه کردن به که این واقعیت برخی از مردم به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تحریف حقیقت آن oaky برای آنها به تحریف حقیقت در پاسخ و شما باید دستور غذا برای فاجعه در ساخت این نوع است که جان دوباره انتخابات در گهواره.

که دموکرات ها منتقل شده اند پس دور از مرکز در درایو خود را به سمت چپ می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان در انتخابات در سال 2020 زمان به دست گرفتن آنچه مورخ آرتور شلسینگر جونیور استفاده می شود برای اشاره به عنوان “حیاتی مرکز” از سیاست آمریکا است. ساندرز و بایدن خواهد دوک آن را بیش از اینکه واقعی بهداشت و درمان اصلاحات به معنی پایان دادن به خصوصی بیمه و مراقبت های بهداشتی خصوصی در امریکا—به عنوان برخی از نسخه های مدیکر-برای-همه برنامه را انجام دهد. ایران در ضمن می تواند گام با یک پیام اطمینان بخش: نه تنها آنها حفظ هر دو, اما همچنین که آنچه که آنها در حال آمادگی برای دفاع از آنچه است که در واقع بهترین ضامن است که گسترش یک بیماری مانند Coronavirus می تواند متوقف شود قبل از آن می شود به عنوان کشنده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی که به کشته شدن بسیاری از آمریکایی ها بیش از 100 سال پیش.

علی رغم آنچه بسیاری از تحلیلگران نشان می دهد ما یک راه طولانی از شفافیت در این انتخابات است. ساندرز و بایدن هر دو قابل دوام مسیر خود را به حزب نامزدی—و ما هنوز هم می تواند تخفیف امکان یک سوم نامزد خواهد شد خروج از کنوانسیون بن بست که می تواند به صورت یک کل جدید ballgame. این مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که او باید آماده برای این همه احتمالاتی در حالی که هنوز انجام وظایف اداری خود, که به پرده یک چالش بزرگتر برای او از مولر تحقیقات یا استیضاح. دلیل این امر ساده است: از اینجا در خارج او را در رحمت “را رویدادهای” را که به عنوان نخست وزیر سابق بریتانیا هارولد مک میلان یک بار مشاهده هستند چیزی که به احتمال زیاد به یک دولت فعال این دوره انتخاب شده توسط رهبر آن است.

انتخاب ویرایشگر کمک پیتر Roff نوشته است گسترده در مورد سیاست و تجربه آمریکا برای U. s. اخبار و گزارش جهانی ایالات مطبوعات بین المللی و نشریات دیگر. او را می توان از طریق ایمیل در RoffColumns@GMAIL.com. او را دنبال کنید در توییتر @PeterRoff.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de