کشورهای در حال توسعه فکر آن فرار کرده بود coronavirus – اما بدترین ممکن است هنوز در راه اند

به عنوان اروپا و سازمان ملل شروع به ظهور از مستند به آفتاب بهار امید عفونت قله پشت سر آنها هستند اپیدیولوژی به طور فزاینده ای نگران در مورد بخش های فقیرتر جهان.

در حالی که بدترین زود همه گیر ممکن است بیش یا کم کردن سرعت در چین و اروپا و ایالات متحده coronavirus است در ماه مارس در جای دیگر.

در حال توسعه و کشورهای با درآمد متوسط در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین است که ممکن است به فکر آنها فرار کرده بود در بدترین حالت می تواند به جای ماه خود قله مقامات بهداشت در حال حاضر ترس است.

سازمان ملل متحد این هفته سه برابر مجموع آن می گوید: نیاز است برای جلوگیری از یک Covid-19 فاجعه در جهان فقیرترین کشورها است. آن را یک درخواست تجدید نظر برای بیشتر از $4.7 میلیارد دلار برای پزشکی و مواد غذایی کمک های اولیه, بالای دلار دیگر 2bn درخواست در ماه مارس است.

فقدان اطلاعات قابل اعتماد در بسیاری از نقاط جهان به معنی مورد اعداد و مرگ و میر معلوم نیست و تا کنون به احتمال زیاد بسیار دست کم گرفت. اما علائم هشدار دهنده در چندین کشور و این بیماری ممکن است همچنان به گسترش در کشورهای در حال توسعه برای یکی دیگر از سه تا شش ماه به سازمان ملل متحد گفت.

‘افزایش درگیری گرسنگی و فقر’

در ضمن اقتصادی تلفات و مستند است که در حال حاضر منجر به فقر و بیکاری میلیون ها نفر.

“مخرب ترین و بی ثباتی اثر” همه گیر “احساس خواهد شد در فقیرترین کشورهای جهان” سازمان ملل متحد تحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه علامت Lowcock گفت. “مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر است. شبح چند قحطی شدند.”

چند رهبران در جهان در حال توسعه این باورند که کشورهای خود را ممکن است در امان بدترین به دلیل نسبتا جوانی جمعیت. جوانتر شهروندان می تواند در نتیجه کندتر و یک “slow burn” شیوع بیماری در برخی از کشورهای اپیدیولوژی پیشنهاد کرده اند.
موقت دست شویی ایستگاه در کنیا به عنوان موارد صعود در کشور


اعتبار: پاتریک Meinhardt/ایسنا

اما دانشمندان همچنین هشدار می دهند که هیچ کدام از جوانان می تواند counterbalanced توسط فقیر بهداشت و درمان و ناشناخته اثرات Covid-19 در کسانی که دچار سوء تغذیه هستند و حمل بیماری هایی مانند مالاریا و سل یا ایدز. بخش هایی از آفریقا در حال حاضر باعث نگرانی است.

شارلوت وات مشاور ارشد علمی برای وزارت توسعه بین المللی و یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت: “این واقعا سخت است برای گفتن که در آن خواهد بود بدترین ضربه – این یک بیماری است که می داند هیچ مرزهای و به راحتی در سراسر جهان است.

“اما ما نگران هستند در حال حاضر در مورد احتمال موج که به گسترش در سراسر جنوب صحرای آفریقا و ما در حال شروع به دیدن اعداد به سرعت در حال افزایش.”

کم تست در آفریقا

آفریقا است که تا کنون ثبت شده 35,000 موارد coronavirus و بیش از 1500 مرگ و میر. این تعداد افزایش هر هفته اما کارشناسان می گویند کم تست به معنی این ارقام تنها نشان می دهد یک سایه بحران است.

در نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا ترس در حال نصب است که همه گیر است گسترش به مراتب بیشتر از هر کسی پیش بینی شده است. در طول چند هفته گذشته شده است وجود دارد موجی از حداقل 640 مرموز مرگ و میر در این کشور پرجمعیت شمالی کانو دولت است.

جامد اطلاعات در مورد وضعیت در کانو کمیاب است. اما گزارش ها نشان می دهد که هر دو پزشکان و gravediggers در حال غرق شده است. Aminu کانو بيمارستان عمده بیمارستان در شهرستان کانو شده حامل هولناک با بیماران نشان دادن علائم کروناویروس.

در تانزانیا وضعیت به نظر می رسد به همان اندازه ترسناک است. این کشور قدرتمند رهبر, جان Magufuli است که در ادامه به تطهیر این بیماری همه گیر. دولت و ترویج کلیسا رفتن و استنشاق بخار به عنوان راه مبارزه با ‘شیطان’ ویروس. به عنوان او حاضر به قرار دادن اقدامات خشن در محل جریان تایید نشده ویدئوها نشان می دهد که بدن مرده دراز کشیدن در خیابان و مردان چادری در تجهیزات حفاظتی دفن بدن تحت پوشش تاریکی است.

چهره ها در آفریقا پزشکی آمادگی دارد استارک. به طور متوسط در کشورهای جنوب صحرای آفریقا حدود یک پزشک برای هر 5000 نفر در مقایسه با 14 در انگلستان با توجه به این که. وجود دارد تنها حدود 2,000 زندگی-صرفه جویی در هواکش در کل قاره آفریقا در مقایسه با حدود 170,000 در ایالات متحده است. حداقل 10 کشور آفریقایی را هیچ در تمام.

آدم Kucharski متخصص اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری پیش بینی کرد که این ویروس در حال گسترش است کشف نشده در کم درآمد و با درآمد متوسط سازمان ملل با تاثیر دیده می شود در یک یا دو ماه.

او گفت: تلگراف: “کار ما نظریه این است که اگر چه به عنوان مثال در آفریقا این جوان جمعیت من فکر می کنم به دلیل بیماریهای همراه و دیگر شرایط بهداشتی شما می خواهم هنوز هم انتظار می رود به طور بالقوه بسیار تاثیر جدی.”
زنان در بنگلادش منتظر کمک های امدادی ارائه شده در طول شیوع کروناویروس


اعتبار: محمد Ponir Hossain/ایسنا

برآورد تلفات انسانی از این تاثیر در میان کشورهای آفریقایی متفاوت است به طور گسترده ای.

سازمان بهداشت جهانی این هفته گفت که 190,000 مردم در آفریقا می میرند از Covid-19 و 29 میلیون دلار به 44 میلیون آلوده می تواند در اولین سال از این بیماری همه گیر اگر مهار اقدامات شکست. بدن سازی می بیند این بیماری گسترش آهسته تر از جاهای دیگر اما “smouldering” برای چندین سال در انتقال نقاط.

کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای آفریقا (UNECA) هشدار داد که حتی بیشتر آخرالزمانی سناریو: حتی با شدید اجتماعی فاصله این قاره از 1.3 میلیارد دلار می تواند نزدیک به 123 میلیون نفر در این سال است. و برخی از 300.000 نفر می میرند.

مرگ و میر در مناطق روستایی هند

هند نیز شاهد افزایش نگران کننده در مورد آن شده است مشکوک رسمی شماره ها تا حد زیادی دست کم گرفت.

در اوایل این هفته, هند, وزیر بهداشت بود و هنوز هم اعلام شده است که هیچ جامعه و انتقال و حتی به عنوان کشور که روز ثبت 195 مرگ و میر.

با وجود گذراندن 40 روز در مستند موارد در ادامه به افزایش است و نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه دادن به تا شده است وجود دارد 14 درصد افزایش به 52,952 بیش از 48 ساعت گذشته.

دوباره تکه تکه داده است به احتمال زیاد به تیرگی تصویر واقعی است. بیشترین مرگ و میر رخ می دهد در مناطق روستایی پزشکان می گویند و گواهی پزشکی مبنی بر علت می شود نادر است. مقامات بهداشت عمومی در سمت چپ در تلاش برای بررسی حدیثی نشانه ای از افزایش مرگ و میر.
خودرو راننده ریکشا تهدید برای شکستن قفل قوانین


اعتبار: رویترز/فرانسیس Mascarenhas

در شهرستان ملگن در ماهاراشترا کشور که ثبت کرده است هند بیشترین تعداد coronavirus عفونت 580 مرگ و میر ثبت شد در ماه آوریل دو برابر این رقم برای سال گذشته است. مقامات در حال حاضر در حال تست و اعضای خانواده آنها به عنوان مظنون مرده بودند coronavirus قربانیان حساب نشده به دلیل عدم وجود تست.

هند اوج هنوز هم ممکن است دو ماه دور گفت: Dr Randeep Guleria مدیر هند موسسه علوم پزشکی.

در سراسر هند شمال غربی مرز پاکستان نیز دیده می شود مرگ و میر کنه تا ominously حتی به عنوان وزرای سعی کرده اند به استدلال می کنند این بیماری است به نحوی کمتر بدخیم در جنوب آسیا است. مرگ را دو برابر و به حدود 600 در 10 روز و در اینجا بیش از حد اوج است و انتظار نمی رود تا زمانی که احتمالا در ماه جولای.

در هر دو کشور تلفات اقتصادی از مستند مجموعه به نظر می رسد

پاکستان می تواند از دست دادن 18 میلیون شغل و یک میلیون کسب و کارهای کوچک بروید سینه اسد و عمر و برنامه ریزی گفت: در اوایل این هفته. یکی در چهار پاکستانی به کاهش مصرف مواد غذایی خود را به عنوان یک نتیجه از نزديكان شرایط و برخی از 20 به 70 میلیون نفر ممکن است سقوط به زیر خط فقر به عنوان یک نتیجه از اقدامات احتیاطی.

چنین اقتصادی هزینه مجبور است هر دو کشور خود را برای استراحت ایمنی محدودیت حتی به عنوان موارد هنوز هم در حال رشد است.
یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در یک نسبت از coronavirus قربانی در مراسم تشییع جنازه در جاکارتا, اندونزی


اعتبار: ویلی Kurniawan/ایسنا

اندونزی است که به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک جدید در جنوب شرق آسیا hotspot دو ماه پس از سلامت وزیر Terawan Agus Putranto شد با استناد به فقدان موارد به عنوان یک “برکت از خداوند متعال”.

مرگ و میر در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور در حال حاضر در حدود 930 با بسیاری از مشکوک ارقام هنوز گزارش نشده.

سردخانه کارگران صحبت از خستگی خود را به عنوان آنها در تلاش برای دفن دهها جسد ستون روزانه در گورستان.

موارد دو برابر در آمریکای لاتین هر چند روز

و اوایل امیدوار است که آب و هوای گرمسیری کارائیب و آمریکای مرکزی و جنوبی ممکن است به عنوان نوعی دفاع در برابر coronavirus را نیز نقش برآب شده است.

برزیل در حال حاضر کانون بیماری در آمریکای لاتین با تعدادی از موارد در بیش از 100 ، 000 و در حال افزایش است. مرگ روزانه عوارض این هفته بوده است حدود 600.

برزیل راست رهبر Jair Bolsonaro, همواره عنوان به شدت از ویروس توصیف آن به عنوان یک آنفولانزا یا sniffles. هنگامی که از او خواسته شد در مورد روز مرگ و میر 474 در یک نشست خبری در ماه گذشته او پاسخ داد: “پس چی؟”
ریو دو ژانیرو Christ the Redeemer statue روشن شده است با پوشیدن یک ماسک


اعتبار: مائورو پیمنتل/AFP

رسمی مرگ عوارض دوباره احتمالا مبهم مقیاس آنچه که اتفاق می افتد. در شهر مانائوس, فقط 532 مرگ و میر نسبت به Covid-19. در عین حال شهر داده ها نشان می دهد 2,435 مردم به خاک سپرده شد در ماه آوریل به تنهایی در مقایسه با 871 در مارس سال گذشته است.

در برزیل و همچنین اکوادور و پرو شیلی و مکزیک در تعدادی از موارد است که دو برابر شدن هر چند روز.

در کارائیب هائیتی در معرض خطر است از یک “طوفان کامل نزدیک” گفت: Dr Carissa اتین مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا.

اگر چه این کشور گزارش کرده است تنها 100 نفر در اطراف 17,000 مردم هائیتی بازگشته اند از همسایه جمهوری دومینیکن جایی که این بیماری در حال گسترش است به طور گسترده ای و این شماره است که انتظار می رود برای رسیدن به 55,000 در چند هفته آینده.

هائیتی سلامت سیستم ضعیف است و این کشور تلاش کرده است برای بهبود یافتن از یک زلزله ویرانگر که صورت گرفت در سال 2010.

با ماه اگر نه سال از این بیماری همه گیر از چپ به اجرای نهایی توزیع موارد می تواند بسیار متفاوت است ، کشورها یا مناطقی از جهان است که در ابتدا فکر می کردند که فرار کرده بود باید با احتیاط گفت: دکتر جوزی گولدینگ و بیماری های فراگیر منجر شود در خوش آمدید.

“ما هیچ ایده چگونه این را به نوبه خود و کشور باید برای بدترین آماده,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im