تاثیر اقتصادی Coronavirus در زنان است “ویرانگر” و تشدید نابرابری جنسیتی می گوید Facebook را شریل سندبرگ

چرا که زنان به احتمال زیاد به تحمل فشار از coronavirus مربوط به رکود Facebook را شریل سندبرگ گفت که او می بیند بهداشت جهانی بحران به عنوان یک زنگ خطر برای کشور به آدرس طولانی موجود نابرابری های جنسیتی.

“تاثیر ویرانگر” سندبرگ گفت نیوزویکبا اشاره به تحقیقات از زنان سازمان ناب در. “شما می دانید که چگونه آنها می گویند هرگز زباله یک بحران ؟ ما نیاز به اتلاف این لحظه به رفع مشکلات ساختاری که صورت زنان.”

این نظر سنجی منتشر شده در این هفته نشان داد که بیش از یک سوم از زنان گزارش گذاشته یا furloughed و یا دریافت پرداخت کاهش به دلیل شیوع کروناویروس. اختلاف است و حتی بیشتر در میان زنان از رنگ سیاه و سفید زنان دو برابر به احتمال زیاد به گزارش این مسائل مالی به عنوان مردان سفید.

است که می گویند که نابرابری اقتصادی نیست شايع قبل از رمان coronavirus به نظر می رسد. داده ها نشان می دهد که زنان در حال حاضر در حال ساخت 20 سنت کمتر به طور متوسط برای هر دلار که یک مرد را بدست آورده است. تفاوت است و حتی بیشتر برای زنان رنگ: سیاه و سفید زنان کسب 62 سنت دلار و اسپانیایی زنان و 54 سنت. در طی 40 سال فعالیت حرفه ای زنان ایستاده به از دست دادن بیش از 400.000 دلار با توجه به زمان پرداخت شکاف.

اما بهداشت جهانی در بحران است به احتمال زیاد به این موضوع به مراتب بدتر تحقیقات جدید نشان می دهد. یک مقاله از محققان در دانشگاه, دانشگاه مانهایم در آلمان و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو به این نتیجه رسیدند که “COVID-19 همه گیر خواهد شد نامتناسب اثر منفی بر زنان و فرصت های شغلی.”

تکیه در پژوهش پژواک این یافته ها: نزدیک به دو سوم از زنان شاغل گفت که اگر آنها از دست رفته خود را از درآمد شخصی آنها قادر نخواهد بود به پرداخت برای نیازهای اساسی برای بیش از سه ماه. کمتر از نیمی از مردان شاغل مورد بررسی گفت: همان.

“چه این به ما نشان میدهد این است که ساختاری نابرابری برای زنان و زنان از رنگ وجود دارد پایین تر-شغل پرداخت وجود دارد عظیم پرداخت و فاصله آنها بیشتر مراقبت از کودک در خانه آنها بیشتر در معرض خشونت خانگی—این بحران را تشدید, همه آنها” سندبرگ گفت.

coronavirus pandemic gender inequality
یک زن و کودک پوشیدن ماسک صورت در حالی که راه رفتن گذشته توقیف مرکز شهر مغازه ها در میان coronavirus همه گیر در 4 آوریل سال 2020 در لس آنجلس ،
گتی/ماریو تاما

در ماه گذشته کنگره با تصویب تاریخی 2 تریلیون دلار بسته محرک برای کمک به ملت دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus بیماری همه گیر. این قانون دارای چند کلید مقررات برای تلاش خانواده ها و کارگران را شامل نمی شود اما هر چیزی به کاهش جنسیتی پرداخت اختلاف.

در بالای سندبرگ سیاست آرزو لیست ؟ عبور جهانی مرخصی خانواده لایحه پرداخت مرخصی استعلاجی لایحه و رفع شکاف دستمزد.

“این برنامه ها از دولت سطح طراحی شده برای کمک به آسیب پذیر ترین. ما نیاز به روشن شود که آسیب پذیر هستند و بیشترین آسیب پذیر هستند به طوری که اغلب زنان و زنان از رنگ” او گفت:.

همانطور که برای Facebook نقش در بحران COO گفت: این شرکت است “به شدت” کار برای ارائه اطلاعات دقیق و غلط حذف پست. Facebook کار کرده است با سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خود را به ایجاد COVID-19 مرکز اطلاعات, او گفت:.

رسانه های اجتماعی تناسلی نیز ایجاد 100 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان است. کمی کمتر از نیمی از کسانی که کمک های مالی و یا 40 میلیون دلار شده است اختصاص داده شده برای کسب و کار متعلق به زنان اقلیت ها و یا جانبازان.

“ما می دانیم که ما به خوبی تامین می شود. ما یک فرصت برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در همه چیز کار می کنیم” سندبرگ گفت. “همه ما نیاز به انجام بخشی از ما.”

LeanIn.org’s یافته ها از یک SurveyMonkey مخاطبان نظرسنجی انجام شده آنلاین از 1 آوریل مارس 3 در میان کل نمونه 2,986 بزرگسالان سنین 18 و بیش از زندگی در ایالات متحده است. حاشیه خطای این نظرسنجی است به علاوه یا منهای 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net