انگلیسی بازی می بیند Downton Abbey خالق Julian Fellowes کار با یکی دیگر از بزرگ بازیگران از بازیگران برای گفتن یک داستان در مورد انگلیسی, کلاس سیستم.

این بار ادوارد Holcroft و کوین اکلاهما منجر به بازیگران خود را Netflix سری به عنوان یک طبقه فوقانی و طبقه کارگر بازیکن فوتبال به ترتیب در تولد مدرن بازی در اواسط قرن 19.

پیوستن این دو ستاره هستند بسیاری از بازیگران که طرفداران انگلیسی, درام را قبل از دیده می شود از جمله کریگ پارکینسون, شارلوت امید و Kate Dickie.

که در بازیگران انگلیسی بازی?

the english game netflix cast
جرالد کیرنس و ادوارد Holcroft در ‘زبان انگلیسی بازی’
Netflix

ادوارد Holcroft – آرتور Kinnaird

یکی از شخصیت های انگلیسی بازی بر اساس یک شخص واقعی است که آرتور Kinnaird شناخته شده به عنوان “اولین پروردگار فوتبال” با توجه به اشرافی تربیت (او پسر یک بارون) و استعداد خود را برای فوتبال بازی برای بولتون و Etonians تیم او در Netflix بکشد سری. او است که توسط ادوارد Holcroft که دارای یک تو رفتگی در دیوار برای شیک پسر نقش در آثار مانند لندن جاسوسیاین Kingsman حق رای دادن و Wolf Hall.

کوین اکلاهما – فرگوس Suter

یک رقیب Kinnaird است فرگوس Suter, یک بازیکن برای طبقه کارگر تیم درون است که متهم در حال پرداخت به بازی بازی چیزی بود که در برابر قوانین ، او بر اساس یک بازیکن واقعی که تبدیل به یکی از اولین و حرفه ای. این بازیگر که به تصویر می کشد او را کوین اکلاهما همچنین به نظر می رسد در عکس جانوران حق رای دادن دونکرک و 2018 فصل از ترور.

شارلوت امید – آلما Kinnaird

مریم آلما Kinnaird (شناخته شده به عنوان آلما در انگلیسی بازی) آمده و از Kinnaird که او ازدواج کرده و در سال 1875 ، در Netflix بکشد نشان می دهد او به زندگی به ارمغان آورد شارلوت امیدوارم که بازی رمزی بولتون Myranda برای چهار فصل بازی تاج و تخت قبل از پیوستن به بازیگران Starz را شاهزاده خانم اسپانیایی.

the english game cast
کوین اکلاهما و کریگ پارکینسون در ‘زبان انگلیسی بازی’
Netflix

کریگ پارکینسون – جیمز والش

در سریال Line of Duty و آینه سیاه و سفید ستاره کریگ پارکینسون نقش جیمز والش آسیاب مالک است که در قلب نشان می دهد برای پرداخت بازیکنان رسوایی پس از او می پردازد دو درون بازیکنان برای بازی تحت نظارت آنها کار خود را برای آسیاب.

جیمز Harkness – جیمی عشق

جیمی عشق است و دیگری زندگی واقعی اسکاتلندی بازیکن که بسیاری از آنها به نام اولین بازیکن حرفه ای پس از او و Suter پرداخت شد توسط جیمز والش. او کمتر شناخته شده از Suter هر چند Rogue یک بازیگر جیمز Harkness که به تازگی به نظر می رسد در انگلیسی, جرم و جنایت, درام, قربانی, آوریل تغییر است که پس از ایفای نقش در زبان انگلیسی بازی.

Niamh والش – مارتا بادام

Niamh والش از جیمز تاون نقش مارتا بادام عشق و علاقه برای Suter که (تاریخی spoiler alert) به پایان رسید تا تبدیل شدن به همسر خود را زمانی که این جفت ارز در سال 1883.

جرارد Kearns – تامی مارشال

عضو دیگری از درون تیم تامی مارشال که در خارج بازی-مناسب برای این تیم از سال 1878 تا سال 1886. جرالد کیرنس از انگلستان نسخه بی شرمانه ستاره به عنوان بازیکن فوتبال در زبان انگلیسی بازی.

همچنین بازیگران در انگلیسی بازی عبارتند از:

  • Joncie Elmore (Downton Abbey, Shameless) – Ted استوکس
  • Kate Dickie (بازی تاج و تخت, تیتان فرزند پاپتوس) – Aileen Suter
  • دانیل موصوف افزود: (تاج دلباخته) – Marindin
  • Henry Lloyd-Hughes (قتل حوا, The Inbetweeners, هند سامرز) – آلفرد Lyttelton
  • کیت فیلیپس (Peaky Blinders, پس, تاج) – لورا Lyttelton
  • بن در جهان (Captain America: The First Avenger, Scott & Bailey) – Cartwright

بازی انگلیسی است که در جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de