‘انگلیسی بازی’ در Netflix بکشد: داستان واقعی پشت Julian Fellowes فوتبال, درام,

نیوزویک | No comments

به عنوان یک پیگیری به مجموعه تلویزیونی در مورد انگلیسی, کلاس سیستم Downton Abbey, نویسنده, Julian Fellowes ایجاد کرده است یکی دیگر از تلویزیون های سری در مورد کلاس این بار برای Netflix بکشد.

هر چند Downton را از ویژگی های واقعی رویدادهای تاریخی Fellowes’ نشان می دهد تلویزیون جدید فارسی بازی است که در واقع بر اساس حوادث واقعی که منجر به تولد فوتبال مدرن (و یا به عنوان آنها تماس بگیرید و آن را در انگلستان فوتبال) که به نقل مکان از یک بازی توسط طبقات فوقانی به بازی ملی بریتانیا است.

پیشرو Netflix سری دو, بازیگران, بازی واقعی مردم بودند که بسیار مهم برای توسعه فوتبال در اواخر 1800s. ادوارد Holcroft (Kingsman لندن جاسوسی) نمایشنامه آرتور Kinnaird از بارون بود که تحصیل در معتبر Eton College در طول زمانی که Eton یکی از مدارس پیشگام بازی فوتبال است. او را به یکی از نسل او را بهترین بازیکن برای اولین بار برای بولتون و سپس برای تیم او بخشی از در زبان انگلیسی بازیهای قدیمی Etonians.

فوق العاده جانوران ستاره کوین اکلاهما در ضمن نقش فرگوس Suter دیگر اشاره کرد بازیکن فوتبال از زمان که از یک مقدار بیشتر فروتن پس زمینه. متولد اسکاتلند Suter بود یک سنگ تراش که بازی فوتبال در اسکاتلند که در آن روش از عبور توپ از بازیکن به بازیکن در سراسر این زمینه کامل شد. بازیکنان در انگلستان در زمان دلخواه خود را برای حمله به رقبا در یک بلوک امیدوار به گرفتن توپ از یک سمت زمین به سمت دیگر با استفاده از نیروی بی رحم.

در اولین قسمت از این بازی انگلیسی, ما دیدن Kinnaird و Etonians را در Suter, بازی برای درون در جام حذفی یک چهارم نهایی. این یک بازی واقعی که صورت گرفت در Eton در سال 1879 زمانی که درون شد اولین طبقه کارگر تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی. آنها را به یکی از اولین طبقه کارگر تیم برای برنده شدن در این رقابت است.

the english game true story
ادوارد Holcroft (ایستاده) نقش واقعی زندگی شخصیت آرتور Kinnaird در ‘زبان انگلیسی بازی’ در Netflix بکشد.
Netflix

بعد سری پردازد جنجال در بازی قرار داده است که Suter به فوتبال کتاب های تاریخ برای همیشه لطفا برای. زمانی که Suter نقل مکان کرد و از درون به بلکبرن سابق متهم دومی از پرداخت Suter بازی برای آنها—چیزی که در آن زمان غیر قانونی بود در این بازی خواهد بود تا 1885. اما Suter را تبدیل به یکی از بازی اول بازیکنان حرفه ای.

اندی میچل فوتبال مورخ و مشاور در انگلیسی بازیگفت: تلگراف از این: “Suter یکی از اولین و حرفه ای. وجود دارد مردم در شفیلد نیز که ممکن است یا ممکن است به طور حرفه ای اما Suter بود قطعا یکی از اولین به اعتراف به آن است.

“او باز چشمان باشگاه انگلیسی—او یک میانه رده مرد اسکاتلندی که می تواند بسیار بهبود یک تیم, به طوری که آنها شروع به دنبال دیگر بازیکنان فوتبال بودند که از استعداد خاصی و در دسترس به پایین آمده است. و قبل از شما آن را می دانستند وجود دارد یک سیل آنها را.”

آن است که این نقطه به زبان انگلیسی بازی استدلال می کند که می شود فوتبال ملی بازی. در لحظه ای که طبقه کارگر و مردم می توانند پول بازی آن را باز کرد فوتبال به همه افراد طبقه کارگر را ندارد به قطار در حالی که همچنین نگه داشتن شدید کار دستی مشاغل که بسیاری از مردان را در قرن 19.

بازی همچنین تبدیل کار کلاس های اوقات فراغت به عنوان Fellowes دقیق به تلگراف: “کارگران مشغول به کار در شش روز هفته, همه روز به آنها پرداخت می شود کمی به اندازه کافی و به غیر از چند نوشیدنی و رفتن به خانه و خوردن و زندگی به طور عمده توسط نور از آتش بود که در مورد آن. و به طور ناگهانی آنها این هفته با شور و هیجان بعد از پایان بازی و پس از مورد علاقه خود را تیم و رفتن به شهر بعدی و دیدن آنها را به بازی. و آن قرار دادن انرژی به کار کلاس زندگی که نبود جایگزین هر چیزی که—آن را کاملا جدید و پویا در زندگی که در حال زندگی در یک نسبتا پایین کلید.”

بازی انگلیسی است که در جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>