حمله سیاه گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery توضیح داد

دو مرد سفید شده اند متهم به قتل یک جوان 25 ساله سیاه پوست به عنوان او را برای تنه زدن در گرجستان Glynn شهرستان در فوریه 23.

هل دهنده که پلیس شناسایی به عنوان Ahmaud Arbery بود غیر مسلح در زمان او به ضرب گلوله کشته. از صبح روز چهارشنبه بازداشت شده در ارتباط با مرگ او. دو مرد درگیر در تیراندازی شناخته شدند گرگوری McMichael سابق اجرای قانون رسمی و پسرش, تراویس McMichael.

تصویری از این حادثه شروع به گردش آنلاین در اوایل این هفته جرقه خواستار عمل به عنوان چهره های عمومی و آزادی مدنی سازمان خواستار رسیدگی به تیراندازی. در این ویدئو Arbery دیده می شود در حال اجرا در خیابان گذشته یک کامیون که در آن زمان دو مرد در کامیون مقابله با او. این حادثه پلیس به سرعت با حداقل دو عکس قبل از اخراج Arbery به زمین می افتد در مقابل کامیون.

در روز سه شنبه منطقه وکیل تام Durden رسما درخواست گرجستان اداره تحقیقات راه اندازی یک هیئت منصفه در رسیدگی به این حادثه هنگامی که دادگاه محدودیت های اعمال شده توسط COVID-19 کشور در ماه آینده. در یک مصاحبه مطبوعاتی مشترک روز سه شنبه توسط Durden گفت: دو تن دیگر از وکلای منطقه یک هر در نیوبرانزویک قضایی مدار و ویکراس قضایی مدار — recused خود را از تحقیقات قبل از Durden درگیر شد در آوریل 13.

“داشتن هیچ دانش قبلی از این حادثه و نه هر گونه ارتباط با محققان و شاهدان من قبول قرار ملاقات به بررسی پرونده و اقدام است که من فکر کردم مناسب” Durden گفت: در روز شنبه انتشار.

با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط نیویورک تایمز, Gregory McMichael گفت Glynn County police او را دیدم Arbery در حال اجرا را از طریق یک محله در نزدیکی Brunswick در اوایل بعد از ظهر در فوریه 23 و مشکوک Arbery ممکن است درگیر یک رشته از منازل به قصد سرقت در این نزدیکی هست. گرگوری McMichael سپس گفت که پلیس او را به نام پسر خود را به پیوستن به او در به دنبال Arbery. به زودی پس از McMichaels به Arbery در کامیون خود را به پلیس گزارش گفت: حوادث به سرعت توسعه یافته با حداقل دو عکس از کار اخراج شدند.

هر چند گرگوری McMichael پلیس گفت Arbery “شروع به خشونت حمله تراویس” قبل از اولین شات از کار اخراج شد, این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن Arbery تلاش برای اجرای گذشته کامیون قبل از رویارویی آغاز شد.

گرجستان اداره تحقیقات گفت: عنوان این ویدئو شروع به گردش است که در حالی که آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک درخواست برای بررسی تیراندازی Glynn اداره پلیس شهرستان خواسته بود آن را به نگاه به تهدیدات گفته شده در برابر افراد درگیر در تحقیق و تصویری را آزاد کند. بعد در روز این سازمان گفت: در توییتر آن را به حال موفق به دریافت درخواست رسمی از Durden شروع به تحقیق در مورد تیراندازی.

این Glynn اداره پلیس شهرستان پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

Ahmaud Arbery
Ahmaud Arbery تصویر اینجا بود به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن در یک Glynn County محله در فوریه 23.
من با اجرای مود

تیراندازی کشیده شده افزایش آگاهی به عنوان یک نتیجه مشترک با چهره های سیاسی در سطح محلی و ملی در سطح chiming در تماس به عمل است.

“بر اساس فیلم ها و گزارش های خبری که من را دیده اند, من عمیقا با حوادث اطراف عکسبرداری از Ahmaud Arbery,” گرجستان دادستان کل کریس کار گفت: روز سه شنبه در یک بیانیه رسمی.

Carr را “عدالت به اجرا به عنوان سریع که ممکن است” آمد و در حدود همان زمان گرجستان فرماندار برایان کمپ خطاب به تیراندازی در توییتر. “دولت در اجرای قانون آمادگی خود را برای اطمینان از عدالت است که در خدمت” کمپ گفت.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن همچنین در زمان به توییتر به آدرس تیراندازی که او به نام “قتل” در روز سه شنبه. “ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد می شود.” “وقت آن است که به صورت سریع و شفاف رسیدگی به قتل او.”

آهسته با سرعت از تحقیقات شروع شده و انتقاد از افراد و سازمان های که اغلب به نام تیراندازی قتل و, در مورد انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) و “مدرن روز مجازات.”

Arbery مرگ رخ داده است سه روز قبل از هشتمین سالگرد حمله Trayvon Martin, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از گرجستان (ACLU-GA) به نام “کامل شفافیت و پاسخگویی” به بررسی حرکت رو به جلو. “هر دو حوادث یک یادآوری است که سفید برتری شده است پایه و اساس کشور ما و بارها و بارها منجر به هدف قرار دادن و آسیب رساندن به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار” آیتالله سیستانی-GA گفت: در یک بیانیه رسمی. در سال 2012 یک جامعه تماشای عضو در سنفورد فلوریدا به ضرب گلوله 17 سال سن مارتین به عنوان او در راه رفتن از فروشگاه به خانه پدر خود را نامزد. در این تحقیقات که به دنبال مارتین تیرانداز گفت که او تا به حال به دنبال نوجوان زیرا او مشکوک است.

این تحقیقات به Arbery مرگ است انتظار می رود با تاخیر بیشتر به دلیل COVID-19 محدودیت در حال حاضر در محل در سراسر سیستم دادگاه. هنگامی که این محدودیت ها برداشته پس از 12 ژوئن Durden نوشت: “من قصد دارم در حال حاضر در مورد به بعد در دسترس هیئت منصفه در Glynn شهرستان,” با تصمیمات اتخاذ شده در آن زمان در مورد اینکه آیا یا نه اتهامات جنایی خواهد بود واصل شده است.

“آقای Arbery به حال مرتکب هیچ جرم و هیچ دلیلی برای این مردان به باور آنها تا به حال حق را به متوقف کردن او را با سلاح و یا به استفاده از نیروی مرگبار در پیشبرد غیر قانونی خود اقدام به توقف” S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده در بیانیه ای گفت:. “این قتل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر