مبارزه شما منتظرش بوده ام در این است که ما ” فصل 4 رخ خواهد داد در آخر

نیوزویک | No comments

در آن لحظه این است که ما طرفداران شده اند در انتظار برای از دسامبر: انفجاری استدلال است که درایو یک قطعه بزرگ, بین Randall و کوین که برادران نمی خواهد صحبت می کنند ،

ناراحت بین Randall (Sterling K. Brown) و کوین (Justin Hartley) اولین پیش بینی در طول فصل 4 midseason آخر. یک flashforward صحنه طعنه به پیرسون بچه ها با هم برای آنچه که ممکن است خود را نهایی وداع با خانواده و مادر ربکا (Mandy Moore). اما مشخص شد در طول صحنه که رندال و کوین تا به حال صحبت در مدتی.

که نشان می دهد در بازگشت از استراحت در ژانویه طرفداران نگران بودند به یاد چه چیزی باعث برادران’ سقوط.

تا کنون در سراسر نشان می دهد قطعات کمی در داستان اشاره کرده اند در برادر soon-to-be-روابط اما بینندگان خواهد شد در نهایت به دیدن این استدلال که باعث نهایی اختلاف زمانی که این است که ما فصل 4 آخر پخش سه شنبه شب.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از آخر با عنوان “غریبه: قسمت دوم” پیش نمایش آنچه را که مطمئن شوید که به یک عاطفی قسمت که Pearsons جمع آوری برای نوزاد جک (چاه و خشخاش بارنز) اول تولد است. Dr. K (Gerald McRaney) ربکا متخصص مغز و اعصاب, در این کلیپ و آواز می خواند لحن کمی در حالی که یک مونتاژ از صحنه های به تصویر می کشد لحظات مهم مانند شیرین فلاش بک از ربکا و همسر مرحومش جک (Milo Ventimiglia) کیت (Chrissy متز) و توبی (Chris Sullivan در تولد فرزند خود یک flashforward از رشد نوزاد جک (بلیک استادنیک) آماده سازی برای استقبال از اولین فرزند خود و کوین و Randall فریاد در حیاط جلویی.

شما می توانید شنیدن آنچه مردان می گویند در این ویدئو, اما آن را بسیار آشکار است که آنها فریاد.

بیش از احتمال رویارویی کلامی خود را تا به چیزی برای انجام با چیزی که مردان در حال حاضر درگیر شدند و بیش از پیش از آن در فصل البته نه به نقطه که در آن رابطه خود را خراب بود.

دوم دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از فصل 4 آخر نشان داد Randall هنوز برنامه ریزی در داشتن مادر خود را شرکت در یک آزمون آزمایشی برای بیماران مبتلا به آلزایمر در سنت لوئیس—تلاش او قبلا روشن—اما کوین هنوز نه آگاه از مادر خود را آشکار تغییر از قلب است. Randall همسر بث (سوزان Kelechi واتسون) به نظر نمی رسد به توافق با Randall راز تاکتیک های است که مادر خود را متقاعد به موافقت با آزمون نوین.

“من فکر می کنم که مادر خود را ساخته شده تصمیم او. من فکر می کنم که تاکتیک های شما استفاده می شود به او را به تغییر ذهن خود را در حال hmmmm” بث گفت: در کلیپ. “منظورم این است که او حتی به برادر خود که او تغییر ذهن خود را ؟ چرا که—که رفته بود چیزی.”

کوین در حال حاضر خشمگین که Randall حتی گفته ربکا در مورد آزمون آزمایشی خود در طول مراسم افتتاحیه فیلم شب. بث است که احتمالا درست است که او برادر در قانون خود را خوشحال خواهد بود زمانی که او می آموزد ربکا تصمیم گرفته است برای رفتن ،

سازمان دیده بان تمام آن را به پایین در هنگام این است که ما فصل 4 آخر پخش در ان بی سی روز سه شنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>