پنج بهترین تهویه هوا

With بریتانیا در یک دوره طولانی مدت قرنطینه و ملت اشتیاق به جلو به برخی از مقدار مورد نیاز خورشید ما همه به دنبال ایجاد خانه های ما به عنوان راحت که ممکن است در ماه های آینده.

اگر این تابستان هیچ چیز به مانند گذشته قابل حمل تهویه مطبوع واحد خواهد بود تا حدودی ضروری به کمک ما باقی می ماند تازه و unflustered. این که آیا شما در پیدا کردن خواب غیر ممکن است در گرم گرم با درجه حرارت و یا دفتر خود را تبدیل به یک غیر قابل تحمل سونا قابل حمل خود را, دوست, را, روز های گرم تابستان بسیار قابل تحمل تر است.

اما تلفن همراه سیستم های تهویه مطبوع ارزان نیست. یکی از بهترین مدل های شما را به مجموعه ای از چند صد پوند – اما این است که قطعا یک قیمت ارزش پرداخت برای راحتی خود را.

تهویه هوا (PACs) رتبه در واحد حرارتی بریتانیا (BTU). بالاتر BTU تعداد به معنی یک اتاق بزرگتر می شود و سرد می شود اگر چه این همچنین باعث می شود این دستگاه بزرگتر و گرانتر و در برخی موارد کمتر دوستدار محیط زیست است. برای مثال از 9000 BTU air conditioner سرد خواهد شد یک اتاق از 45 متر مکعب بنابراین آن را به ارزش چک کردن چه اندازه اتاق شما می شود خنک کننده قبل از خرید.

گذشته از قدرت شما نیاز به در نظر گرفتن سر و صدا. اکثر تهویه هوا از محدوده 50-56 دسی بل – با 56 دسی بل معادل زمينه پچ پچ در یک رستوران.

در نظر گرفتن موارد فوق به نظر ما باید ارزیابی دستگاه های بهره وری قیمت, قابلیت حمل آسان و دوام و به دنبال مشاوره از کارشناسان. زیر نظر ما برخی از بهترین تهویه هوا در بازار – شروع با مورد علاقه ما.

1. ساز دلونگی PAC AN112 Pinguino Air-to-Air سکوت تهویه مطبوع

£852 آمازون

آرام و سازگار با محیط زیست دوستانه: ساز دلونگی AN112 مورد علاقه ما است قابل حمل تهویه مطبوع

اعتبار:
آمازون

بoth پل چوب مدیر عامل خرده فروش آنلاین اندروز سایکس و رایان Kandola مدیر بازرگانی در airconcentre.co.انگلستان, توصیه های مشهور, ایتالیایی, برند ساز دلونگی. “آنها خوب تولید کننده کمپرسور و کمپرسور قلب واحد” چوب می گوید. Kandola موافق است که “آنها رو با کیفیت خوب به آنها” و همچنین “سبک”.

PAC AN112 بیش از سبک و قابل توجه کمپرسور. خود را مستقل از ویژگی های است که آن را بسیار آرام است. فقط در 47-50 دسی بل آن را قطعا سکوت نیست اما این یکی از آرامترین در بازار – که منعکس شده است در بررسی درخشان شما ببینید ارسال شده توسط کاربران آنلاین.

وجود یک کنترل از راه دور سه سرعت فن و یک حالت خواب برای کاهش سطح سر و صدا. آن را نسبتا گران قیمت, مدل, اما شما می توانید بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن خود را: این دستگاه قدرتمند است 11,000 BTU بنابراین می تواند سرد 42 متر مربع اتاق. حتی با چنین اسب بخار این انرژی با رتبه A+ و با استفاده از سازگار با محیط زیست دوستانه اتحادیه اروپا تایید شده R290 گاز.

خرید در حال حاضر

2. ساز دلونگی PAC AN98 محیط زیست احساس واقعی قابل حمل تهویه مطبوع

£631 آمازون

این ساز دلونگی AN98 همچنین دارای یک dehumidifying تنظیم

اعتبار:
آمازون

تیوی ساز دلونگی AN98 است کمی کمتر قابل توجه برادر کوچک از AN112. آن را کمتر انرژی کارآمد (رتبه یک) و در عین حال نیز پایین تر انرژی خروجی (10,700 BTU) پس از سرد کردن یک فضای کوچکتر از 100 نبات متر است. این مدل مراحل از آن خواهر و برادر را در سایه آن dehumidifying از ویژگی های.

Furthermore آن است که نسبتا آرام ماشین – 47-50 دسی بل – و قابل اجرا بر روی R290 یک دوستدار محیط زیست گاز. این نمونه ای از ساز دلونگی مدل با توجه به Kandola. “آنها بیشتر انرژی کارآمد و گازهای بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه است.”

این مدل ارزان نیست (اگر چه در آن است به طور قابل توجهی ارزان تر از AN112) اما چند کاربردی و سازگار با محیط زیست دوستانه دستگاه ساخته شده است به آخرین.

خرید در حال حاضر

3. Honeywell منگنز از 10000 BTU قابل حمل تهویه مطبوع

£614.95, airconcentre.co.انگلستان

این شرکت Honeywell منگنز از 10000 BTU است که قدرت خروجی آن را مناسب برای اتاق خواب و conservatories

Firdt اجازه دهید آدرس فیل در اتاق: این مدل گران است. ممکن است ارزش هزینه آن را به عنوان یک نام تجاری شما می توانید اعتماد. “با امثال Honeywell و ساز دلونگی شما 100 درصد دریافت با کیفیت” Kandola می گوید.

این واحد خاص متفاوت است به قبلی دو ساز دلونگی مدل به دلیل آن ساخته شده است در dehumidifier حذف تا 66 پیمانه نیم لیتری آب در روز مداوم تخلیه گزینه برای عملیات مراقبت. با یک شبیه انرژی خروجی (از 10 ، 000 BTU) آن است که توصیه می شود برای خنک کردن اتاق تا 350 square ft اما آن را نشانی از تاثیر سطح سر و صدا به عنوان آن می تواند تا رسیدن به 65 دسی بل است.

با وجود سر و صدای کولر چشمگیر کارنامه. این سه کارکرد دارد: فن تهویه مطبوع و dehumidifier و تهویه مطبوع را می توان در فقط 53 دسی بل است. وجود دارد یک تایمر قابل برنامه ریزی و کنترل از راه دور برای سهولت استفاده. بعلاوه آب داخل دستگاه خودکار تبخیر معنی شما لازم نیست برای خالی کردن یک سطل عنوان نمونه با اکثر سیستم های تهویه مطبوع. آن را عملی دستگاه و آن را قابل حمل به عنوان آن می آید بر روی چهار چرخ.

بuy در حال حاضر

4. EcoAir ARTICA MK2 قابل حمل تهویه مطبوع

£395.95 آمازون

شما می توانید کار EcoAir GELO کولر های قابل حمل هنگامی که شما در اتاق با استفاده از Wifi-کنترل

اعتبار:
airconcentre.co.انگلستان

EcoAir مشهور هستند برای واحدهای تهویه مطبوع. “شما ممکن است فورا تشخیص Ecoair به عنوان یک برند اما شما می دانید که در آن آمده است از یکی از بهترین تولید کارخانه ها در چین” Kandola می گوید.

Kandola به خصوص توصیه EcoAir کریستال – اگر چه این است که در حال حاضر خارج از بورس. این EcoAir ARTICA MK2 است یک جایگزین خوب اما به دلیل عملکرد و قیمت مناسب. آن است که Wi-Fi را فعال کنید به این معنی که شما می توانید تغییر تنظیمات از راه دور. نیز وجود دارد یک تایمر قابل برنامه ریزی و کنترل از راه دور فن و dehumidifier که در آن شما می توانید تنظیم دما از 10 تا 35 درجه است.

فقط 8000 BTU آن است که بیشتر مناسب برای اتاق های کوچکتر تا 21 متر مربع. این خروجی کوچکتر به معنی آن کمی کمتر پر سر و صدا تر از مدل های دیگر (47-51 دسی بل) و بیشتر انرژی کارآمد با یک امتیاز.

خرید در حال حاضر

5. AEG ChillFlex Pro AXP26U338CW قابل حمل تهویه مطبوع

£499.99, John Lewis

AEG ChillFlex Pro AXP26U338CW یکی از مهمترین و با انرژی کارآمد سیستم های تهویه مطبوع در سراسر

Tخاص خود را تهویه هوا است ایده آل برای هر کسی که در تلاش برای به دست آوردن یک خواب خوب شبانه در آن را به طور خودکار تنظیم به تنظیم درجه حرارت در حالی که از بین بردن رطوبت.

وجود یک کنترل از راه دور قابل برنامه ریزی تایمر و حالت خواب که در آن ماشین را به تدریج قدرت را در طول شب به صرفه جویی در انرژی. در واقع تهویه هوا است بنابراین محیط زیست آن را به دست آورده است خود را A+ به A+++ امتیاز بهره وری انرژی وابسته به قدرت مورد نیاز

Notably آنلاین, داوران گفته اند که آن می تواند دشوار است برای قرار دادن اگزوز شلنگ به بیرون از پنجره (با 18 متر کابل) پس از آن است که ارزش اندازه گیری فضایی خود را از قبل اگر شما prepped با پنجره های کشویی یا درب پاسیو. با اینحال, آن را بسیار آسان به راه اندازی و شما می توانید احساس اثر تقریبا بلافاصله.

خرید در حال حاضر

پرسش و پاسخ

چه مدت باید قابل حمل تهویه مطبوع تاریخ و زمان آخرین ؟

دوام دستگاه بستگی به مدل و چگونه به خوبی شما پس از آن. با توجه به Kandola آنها می تواند مدت زمان طولانی گذشته. “اگر شما خرید یک واحد کیفیت و شما بعد از آن گذشته باید به شما تا پنج سال.”

چگونه شما می توانید نقطه با کیفیت بالا واحد? پوشش بیرونی باید محکم ساخته شده از پلاستیک با توجه به CAS-استخدام مدیر فروش Dan خوش طعم, عنوان این insulates کمپرسور و باعث می شود آن را کمتر پر سر و صدا. اگر شما فشار را در پوشش پلاستیکی و حرکت آن از آن است که احتمالا بیش از حد شل و ول – که او می گوید: نوعی از مدل های ارزان تر.

چگونه یک کولر های قابل حمل هزینه ؟

تهویه هوا می تواند هر چیزی هزینه از 300 پوند به £700. با وجود چنین متفاوت قیمت تمام کارشناسان معتقدند که بیشتر قابل حمل مدل کاملا مشابه اما مارک متفاوت است.

“بسیاری از این سیستم های تهویه مطبوع ساخته شده در همان کارخانه و آنها فقط دارای برچسب در هر کشور” چوب می گوید. “وجود دارد انواع مختلفی از مدل های که در آورده از آسیا هستند که فقط مهر تا” خوش طعم می افزاید. “آنها به اشتراک گذاری تجهیزات مختلف در سراسر جریان اصلی با نام تجاری.”

چه نوع از تهویه مطبوع باید خرید کنم ؟

Once شما شروع به مرور آنلاین به صورت قابل حمل تهویه مطبوع شما متوجه سه نوع اصلی وجود دارد: لوله اگزوز (یا “تماس”) مطبوع اسپلیت های تهویه مطبوع و کولرهای آبی.

این یکی احتمالا شما علاقه مند در لوله اگزوز مطبوعاست که رایج ترین و قابل حمل ، به عنوان این دستگاه سرد کردن یک اتاق آن را ایجاد گرم گازهای خروجی از اگزوز – به همین دلیل است که متصل به یک لوله اگزوز. لوله نیاز به بیرون رفتن از یک پنجره – ترجیحا یکی که خواهد شد بیش از آن برای نگه داشتن اتاق به عنوان مهر و موم شده به عنوان امکان پذیر است.

یک تبخيرسنجي هوا کولر است نه از لحاظ فنی کولر, اما به جای آن “جلال فن” با توجه به رایان Kandola مدیر بازرگانی در airconcentre.co.انگلستان. یک تقسیم از نوع تهویه مطبوع از سوی دیگر دائمی است نصب و راه اندازی. اگر شما به دنبال یک کولر های قابل حمل بهترین کار این است به چشم پوشی از هر دو این.

چگونه به مراقبت از خود را قابل حمل تهویه مطبوع

هنگامی که سیستم های تهویه مطبوع و خنک کردن اتاق آنها به طور معمول تولید آب است که جمع آوری شده در داخل دستگاه در یک سطل. برای اطمینان از طول عمر محصول شما نیاز به خالی کردن این سطل هر چند هفته.

منt را نیز ضروری به تمیز کردن فیلتر کولر قابل حمل. “فیلتر کردن بسیاری از microfibres و گرد و غبار است که تولید شده در خواص و آنها می توانند در داخل واحد” مورد پسند” ، این باعث می شود کمپرسور نیاز به کار سخت تر به طوری که ماشین سرد کمتر موثر است.

برای مبارزه با فیلتر مسدود شده مورد پسند شما نشان می دهد و آنها خلاء هفتگی و همچنین کوره های اطراف پشت واحد. او همچنین نشان می دهد شستن فیلتر یک بار در هفته با آب ولرم و یک نرم درجه پایین الودگی. این تجزیه مانده از هر اسپری مو یا روغن پخت و پز است که گرفتگی سیستم.

هنگامی که آب و هوا (به ناچار) سرد کردن و شما آماده برای قرار دادن کولر در کمد زیر پله ها حتما به بسته بندی آن دور منظمی است. این افزایش دستگاه طول عمر پس از آن آماده خواهد شد زمان بعدی اتاق خود را تبدیل به یک سونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de