وجود اخبار خوب و اخبار بد در شکار برای یک واکسن در روز دوشنبه.

خبر خوب این است که ملت ها می آیند و شروع به حرکت به جلو به عنوان یکی نه فقط در جستجو برای یک واکسن بلکه در سراسر حیطه پر از نوآوری های تکنولوژیک از جمله درمان و تشخیص – که در وعده های مبارزه با ویروس.

در کنفرانس های مجازی شرکت به میزبانی بریتانیا و نمایندگانی از کشورهای سراسر جهان گرد هم آمدند تا تعهد بودجه و موافق است که این نوآوری که در نتیجه باید به اشتراک گذاشته شود “فضاي” در سراسر جهان است.

در مجموع €7.5 میلیارد مطرح شد از بیش از 40 کشور است. و شاید مهمتر از چین ساخته شده تعجب ظاهر حمایت بودجه و گفت: آن را بیش از حد خواهد به اشتراک گذاری فن آوری آن است.

“وحشت و سرزنش ها هستند مفید است و در همه” گفت: خود را سفیر ایران در اتحادیه اروپا. “این اعتقاد ما است که ما با هم می تواند به افزایش به چالش و پیروز شویم.”

از عمده جهانی, بازیکنان تنها امریکا و هند و روسیه گم شد در عمل در رویداد دیروز. روسیه احتمالا کمی برای اضافه کردن. هند به عنوان یک تولید کننده عمده واکسن شاید نگه داشتن آن پودر خشک برای مذاکرات پیش رو است. و وجود نشانه های آزمایشی امریکا ممکن است در عین حال پیوستن به جهانی پرواز.

او هرگز آسان به قاضی اما در طول یک فاکس نیوز پخش در یکشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید که توجه نکرد که “واکسن ناسیونالیسم’ ممکن است معقول ترین بازی به بازی قبل از اینکه شما می دانید چه کارت شما برخورد شده است.

پرسید که آیا او فکر یک کشور دیگر می تواند ضرب و شتم ما را به پیدا کردن یک واکسن او گفت: “من در حال حاضر رفتن به می گویند چیزی است که من دوست ندارم . . . برای من مهم نیست من فقط می خواهید برای دریافت یک واکسن است که با این نسخهها کار. اگر آن را در یک کشور دیگر من را کلاه من خاموش به آنها . . . ما در حال همکاری با کشورهای دیگر ما در حال کار با استرالیا, ما در حال کار با بریتانیا است.”

خبر بد در این واکسن در مقابل این است که تعداد فزاینده ای از دانشمندان هشدار داده اند که پیدا کردن یک راه موثر واکسن ممکن است بسیار طولانی تر از سال به 18 ماه مردم صحبت شده است. شما می توانید آنها را بکشند-شادی – و بسیاری از آنها – اما حقیقت این است که آنها را به یک نقطه.

به طور مشابه, خوش بینانه موقعیت گرفته شد در روزهای اولیه از همه گیر HIV و در حال حاضر — بیش از 30 سال بعد از آن – وجود دارد که هنوز هیچ واکسن. حتی jabs ما باید برای آنفلوانزای فصلی هستند و تنها تا حدی موثر است.

دیوید متحده افسر ارشد پزشکی از سلامت ایالات متحده شرکت فناوری Angstrom زیستی هیزم چالش در قدرتمند موضوع در توییتر در هفته گذشته.

“اگر شما به امید یک واکسن است برای رفتن به یک شوالیه در زره درخشان صرفه جویی در روز شما ممکن است در ناامیدی. Sars-Cov-2 بسیار مسری ویروس. یک واکسن نیاز به القاء با دوام بالا و سطح ایمنی اما coronaviruses اغلب نمی القاء این نوع از مصونیت,” او گفت:.

با اشاره به انگلستان مطالعه به تازگی منتشر شده توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد او اشاره کرد که بسیار مهم شناسایی آنتی بادی های IgG در خون از Covid-19 بیماران ظاهر می شود و به محو شدن قابل ملاحظه ای پس از فقط دو ماه.

“این است که مطابق با دیگر انسان coronaviruses. آنها را وادار به واکنش سیستم ایمنی بدن, اما این امر منجر به محو شدن پس همان ویروس می تواند reinfect ما یک یا دو سال بعد” گفت: آقای متحده است.

Coronaviruses باید برای یک مدت زمان طولانی باعث ذات الریه در مزرعه حیوانات از جمله مرغ و خوک و گاو اما در اینجا بیش از حد واکسن ثابت کرده اند که تا حد زیادی بی اثر به تاریخ.

“مشکل این است که Sars-Cov-2 بسیار مسری ویروس” گفت: آقای متحده است. “این بدان معناست که یک واکسن نیاز به تواند بسیار موثر باشد اگر آن را به متوقف کردن گسترش.

“فلج اطفال سرخک و آبله واکسن ها واقعا قابل توجه داروهای القا سطح بالا و ماندگار ایمنی, اما نه همه واکسن ها کار بسیار خوبی است.”

در سمت مثبت Sars-Cov-2 مبتنی بر RNA ویروس و این به طور کلی با ثبات تر از آنفلوانزا یا HIV ویروس ها هستند که DNA بر اساس. این امید محققان بدان معنی است که آنها نمی خواهد که به هدف به طور مداوم در حال حرکت به هدف. اگر یک واکسن می توان از آن ممکن است چوب.

آن را نیز ممکن است ممکن است برای ایجاد یک واکسن است که باعث کاهش علائم Covid-19 حتی اگر آن را نمی کند, جلوگیری از بیماری خود. به عنوان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin اشاره کرد در یک سخنرانی در هفته گذشته واکسن درمانی می تواند به عنوان به خوبی به عنوان پیشگیرانه است.

بزرگ دیگر مثبت است مقیاس مسابقه. هرگز در تاریخ بسیار انسانی و مالی و فنی و منابع اختصاص داده شده به پیدا کردن یک واکسن برای یک ویروس.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر وجود دارد 82 واکسن نامزدها دنبال می شود Sars-Cov-2 در سراسر جهان شش که در حال حاضر به پیشرفت بشر در محاکمات است.

موفق چینی آزمایش یک واکسن در میمون ها نیز گزارش داد در آخر هفته. هشت rhesus macaques داده شد jab و هیچ یک توسعه جدی علائم زمانی که این ویروس بعد از تزریق به طور مستقیم به ریه های خود را. در مقابل چهار حیوانات در گروه کنترل همه توسعه ذات الریه.

نتایج “به ما اعتماد به نفس زیادی” که این واکسن را در انسان یکی از سرب محققان گفته مجله علمی.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de