آینده از بریتانیا کشور, میخانه: “اگر ما نمی تواند زنده بماند هیچ کس را’

  • این پنجمین قسط از آینده… جدید هفتگی longread سری که به دنبال بررسی در عمق آنچه 5-10 سال آینده نگه می دارد و در انواع مختلف از مناطق مختلف است. دوباره پنج شنبه آینده در 8 صبح برای فصل بعد.

پنج قرن 21 پادشاهان و ملکه, 25, نخست وزیران دو خداوند محافظ یک اصلاحات چند ده جنگ (دو جهان, مدنی, همه uncivil), دم-پایان سیاه مرگ باد از فئودالیسم, 21 گرفتهای خورشیدی صنعتی, انقلاب, ظهور و سقوط امپراتوری بریتانیا آنفولانزای اسپانیایی, پا و دهان, کمی عصر یخبندان ملی افزایش جمعیت از اطراف 3330 درصد هر نوع آب و هوا قابل تصور و به عنوان شعار می رود, یک جام جهانی.

دوک کامبرلند اسلحه میخانه مشرف به جنوب فراز در غرب ساسکس زیادی دیده است پس از افتتاح آن در 1525. “و شما می دانید چه ؟” اعلام کرد آن زمان صاحبخانه سیمون گودمن “ما هرگز بسته شده است.” او سر خود را تکان. تا, البته, جمعه مارس 20, 2020. “خونین coronavirus بکند؟”

در آن شب به عنوان آخرین سفارشات بل tolled این سینی چکه بودند خالی و باقی مانده چند مراجعان trickled کردن برخی از کارکنان بار گریستم. گودمن که اجرای ‘دوک’ (آن را به عنوان شناخته شده است به طور منظم) برای 12 سال تنها تایید دولت بودند سفارش بسته شدن بارها در 2.30 ساعت که بعد از ظهر. “فراواقعي بود. ما فقط نمی دانم آنچه که ما می رویم به انجام. چگونه ما می خواهم برای زنده ماندن طولانی چگونه مستند آخرین خواهد بود… چه حتی آینده بود از بارها?”

این سوال خوبی است. آخر هفته گذشته تصاویری از تاب باغ آبجو و 6 صبح قطع کرد-در-یک پیمانه نیم لیتری در Wetherspoons شد مرهم برای یک صنعت است که تا به حال شده است در یک خفتبار برای 14 هفته طول مستند. اما هیچ کس در تجارت با توهم این که انگلیسی ها به سادگی می توانید نوشیدنی خود را بارها به گلچهره, سلامت, مهم نیست چقدر سخت تلاش میکنیم.

این خماری از coronavirus خواهد بود خروشد و آخرین کنون بیش از یک روز است. در این لحظه در حالی که اجتماعی فاصله امر در بسیاری از صاحبخانه ها را به مبارزه برای ایجاد یک دندانه در ضرر و زیان آنها متحمل شده از در بسته از اوایل بهار است. افزایش هزینه – توان آن را به کارکنان اضافی و تمیز کردن و یا نصب و راه اندازی اقدامات حفاظتی – خواهد بود و بلند خواهد بود. که در این موسسات هستند که قادر به بازگشایی در همه. با وجود چراغ سبز برآورد سوم از بارها و بارها باز نمی شود در جولای 4.

دوک انجام داد اما از آن است که در یک موقعیت بهتر از اکثر در هر حس. جمع در پیچ خوردگی از یک خط باریک در هملت از هنلی 20 دقیقه از اشتید آن است که sickeningly زیبا. به سراشیب باغ که از آن شما می توانید به صورت مایل در سراسر فراز زندگی را پوشش می دهد بیش از پنج هکتار است پر از گل (رشد و تمایل به میخانه را در دراز مدت باغبان مردی به نام پرچین که پدر تا به حال موقعیت قبل از او) و کپور جریان در حال اجرا را از طریق آن.
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

من 40 دقیقه از اینجا و صرف نمرات شب شب امتحان به یک راننده تعیین شده است فیات پونتو قبل از تور اشتید بارها هل دادن برادر من ID به حد و نوشیدن به اندازه کافی پیر روزی به من را خاموش سیب برای زندگی است. من می دانستم که هرگز دوک وجود داشته است. مانند بسیاری از جوانان کشور کاروانهایی شما نمی خواهد مگر اینکه شما به دنبال آن است.

ساختمان درجه دوم ذکر شده است. مردم ثروتمند هستند و تشنه. مواد غذایی پخته شده توسط سالار است که برنده جایزه و به اندازه کافی به منظور جلب بازدید کننده از سراسر و تصویب منتقدان از لندن است. حتی در پنج شنبه قبل از بازگشایی زمانی که تیم بودند نصب یک راه, سیستم, plonking دست sanitiser در جداول و از بین بردن چیز قشنگ و کم knacks از دیوار. انتظار می رود کسانی که به ناپدید می شوند به طور دائم پس از Covid: عمیق تمیز کردن اتاق های پر شده با دهه ارزش از آثار باستانی است که به سادگی ارزش بدون هیچ زحمتی. مانند این است که از دیدن مجموعه ای از ویژه twee کمدی رمانتیک.

“من بسیار خوشحالم که من خود را نمی مشروب خور در مرکز لندن در حال حاضر,” گودمن می گوید. آن پوشیده از ابر و تهدید اما او ری ممنوعیت خالکوبی بیرون عفونی پوزخند و تلفن خود را buzzes دائما در جدول. شاید تظاهر it’s always sunny ضروری است برای تجارت. خوب برای روح به هر حال.

گودمن, 40, زندگی طبقه بالا با شریک زندگی خود را Aimee و تبدیل به یک سود خوب است. او اغلب خوشحالم که او خود را نمی کند یک مشروب خور در مرکز لندن. اما از آن است که مشترک احساسات در میان مالکان روستایی که بارها موفق به لنگی از طریق مستند. اگر فضای قابل اعتماد و اختصاص داده شده به طور منظم است که آنچه مورد نیاز کشور بارها ممکن است به خوبی دست بالا در عصر جدید.

گودمن آن را می داند. “شما نگاه کنید چه چیزی ما در اینجا کردم” او می گوید: wafting شاهوار دست در اطراف باغ “به فضا, تنظیم, توانایی فقط با قرار دادن برخی از مراحل یا متحرک و یا میزبان کوچک عروسی و توابع و شما فکر می کنم: اگر ما نمی تواند یک موفقیت آینده, خوب, هیچ, میخانه خواهد شد.”بسته به نوع که شما را به صحبت و فعالیت گسترده و چشم انداز برای کشور بارها در انگلستان است یا کاملا ناشناخته به طور بالقوه نسبتا گلگون و یا قطعا فاجعه بار است. آن را تا به حال شده است در نتیجه. یک کتاب به نام “مرگ میخانه انگلیسی’ منتشر شد 47 سال پیش و صنعت قریب الوقوع مرگ است و به طور معمول اعلام شده است تا کنون از. ‘Doomsayer’ تبدیل به یک کلیشه کهنه صاحبخانه و مصرف کنندگان است.

آنها تا به حال بسیار خوب دلیلی برای گله در طول سال اما مانند بسیاری از مردم بریتانیا که کل سیستم باور را می توان از ویژگیهای “همه چیز بهتر بود قبل از اینکه حتی اگر آنها نبودند” دیدگاه های خود با صدای بلند احساسی و به راحتی تکثير.

“Doomsayers قطعا وجود دارد اما شما در واقع پیدا کردن یک افتضاح بسیاری از خوش بینی در میخانه می گوید:” پل Newby (میخانه های مورد علاقه: گاو سر Barston, سلیهولل; پاینت: Mad غاز) یک صنعت کهنه با 40 سال تجربه در تجارت است. اخیرا او افتتاحیه Adjudicator از میخانه کد که مدیریت ارتباط میخانه شرکت ها و مستاجران خود را. او در حال حاضر عمدتا بازديد بارها با خود دوچرخه سواری آمپول و آنچه او نمی داند که در مورد تجارت شما می تواند ابتدا در پشت نوار تشک.

“مشکلات وجود دارد اما بد و شوک اخبار بیشتر کشش – پس از انجام بسیار موثر شدند. در شرایط تعطیلی هر چند دیگر بخش های درگیر در جوامع روستایی را مختل کرده است فقط به عنوان سخت یا سخت تر در طول سال. محلی و مغازه ها و ادارات پست. اغلب آن را تنها میخانه و کلیسا که در سمت چپ هستند.”

این آمار در اطراف میخانه تعطیلی در طول تاریخ پس افسرده است که واحد داده شده است “هر هفته” در حال گل آلود این بیماری همه گیر. از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از ما می دانیم که چگونه بسیاری از جان سالم به در برد به خصوص اگر وجود دارد یک رکود عمیق شد خبر خوب قبل از مستند. پس از یک دهه کاهش زمانی که حدود 6000 بارها برای خشک خوب – یک رای که در اوج خود ساخته اند بارها منقرض شده توسط 2040 – دفتر آمار ملی (ONS) نشان داد که سود خالص از 320 بارها در ماه مارس 2019. با توجه به املاک و مستغلات مشاور Altus, گروه, میخانه, تعطیلی حتی “تثبیت” در نیمه اول سال 2020 نسبت به سال قبل است.

ما در حال حاضر فقط بیش از 40 ، 000 در انگلستان و ولز از bougie روستایی معده و کاروانهایی به بالا-خیابان تمام نوار آنهایی که مهم-فرش کوچه و خیابان boozers. هیچ تعریف دقیق اما کمپین واقعی آل (Camra) پیشنهاد کرده است که یک “میخانه” به روی عموم باز و بدون عضویت, خدمت, پیش نویس آبجو یا شراب سیب را داخل یک منطقه که در آن مردم می توانند نوشیدنی بدون نیاز به نظم غذایی و خدمت به نوشیدنی در یک نوار. دیگر از آن هر چیزی می رود.

انگلیسی میخانه ریشه می توان به tabernae رومیان ساخته شده در امتداد جاده ها خود را به فروش شراب به لژیونر سربازان پس از حمله در 43AD. آل شد که با مشروب, اگر چه, و به این ترتیب برای اولین بار از بسیاری از تحولات رخ داده به عنوان آنها شد آبجو-متمرکز شده است. به عنوان زاویه ساکسن Jutes و وایکینگ ها همه اشغال تکه های مختلف از جزایر بریتانیا تغییر از طریق زمین اما میخانه alehouses و کاروانهایی نیست از دست آنها فقط آنچه را که آنها را همیشه انجام می شود و اقتباس شده است.

Newby, که, دختر, قرون وسطی, ادبیات محقق سریع برای اضافه کردن که جفری چاسر اشاره به “روی شنل روی زره سلحشوران” مسافرخانه (آن سوخته در آتش سوزی بزرگ لندن, اما می تواند یافت شده است درست کردن قصبه خیابان بالا در Southwark London) در Canterbury Tales.

“وجود دارد بارها هنوز هم در اطراف آن دوران است, اما در راه آن نمونه هستند دورافتاده. بسیاری از بارها ما می دانیم که ساخته شد در کمتر از 200 سال به پنجره بین اواخر 18 و اوایل قرن 20 زمانی که وجود دارد یک رشد بزرگ در شهرها و کارخانجات صنعتی در سمت راست از طریق به جنگ جهانی دوم,” او می گوید.
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

توسط 1905 وجود دارد 99,000 بارها در سراسر کشور; 30 سال بعد که تعداد 77,500. “اما بار حرکت می کند و این همان در مناطق روستایی وجود دارد به مراتب کمتر مزرعه دستان زحمتکش در این زمینه ها و از جان گذشته برای انتشارات در پایان روز یا هفته در حال حاضر.” مانند همه خدمات جدید بارها و بارها تنها بهار که در محل مناطق مسکونی و بلند را می توان یافت. متاسفانه برای پیر میخانه مگر اینکه آنها را پیدا کنید به خصوص مشاغل, صاحب این قضیه نیز درست است.

“این مرا به یاد زمانی که من بود جوان ملک دانشجو 40 سال پیش اولین چیزی که به ما آموزش داده شد این بود که سه تا از مهم ترین ویژگی های یک ملک محل سکونت ، بنابراین کاهش در میخانه اعداد است که اغلب بخشی از یک مقدار بزرگتر تغییر ساختاری چرا که بارها دیگر در جای مناسب. از برخی جهات می توان آن را طبیعی و تکامل” Newby می گوید.

اما عشق ما بارها. ما واقعا *واقعا* آنها را دوست دارم. در طول مستند و فیلم ظهور کرد و هر چند روز که بازی در بریتانیا حسرت برای ما محلی برای بازگشایی شده است. یکی Infinite نشان داد یک پسر جوان تجسم خود را اول شب پشت در میخانه منجر به آرامی-ساختمان تفسیر Savage Garden را دستکمگرفتهشده 1997 کلاسیک ‘Truly Madly Deeply’.

به عنوان جمعیت بیشتر و بیشتر درگیر متفاوت فورا قابل شناسایی میخانه شخصیت – مردم در منطقه سیگار کشیدن پیر آدم در خود بی میلی نوار شاد, کارکنان, drunks در دلالت ” صحبت کردن به بازتاب خود را در آینه ظاهر می شود و با پیوستن به یکدیگر.

این یک شوخی است اما این بطری بخشی از دلیل بارها آنقدر گرامی حتی اگر همه آنها را به طور متوسط آبجو و خشک بادام زمینی بو داده. خودانگیختگی جمعی جمع غریبه برابری طلب طبیعت بالقوه برای کل یک اتاق برای شکستن در یک کلمه کامل کر از 1990s استرالیا love song…

آن را به راحتی توصیف کرد. زمانی که من از نیم دوجین مردم من مصاحبه برای این مقاله چرا میخانه خوب است بسیار جذاب ترین در سمت چپ چند ثانیه سکوت به سادگی خورش در این ایده که اگر دستور به یاد در مورد اول خود را دوست دارم. سپس آنها می گویند چیزی شبیه “آنها فقط… ویژه آنها نیست؟”

جورج اورول به حال خوب بروید در سال 1943 نوای خود داستانی کامل, انتشارات ماه زیر آب. اما حتی او در سمت چپ برخی از سروپا. “اگر از شما خواسته شود که چرا شما به نفع خاصی عمومی خانه” او نوشت: “چیزی که درخواست های بسیاری برای من […] چیزی است که مردم در تماس با آن ‘جو است.'” مانند فضای علمی معنا ندارد و هر کس می تواند آن را توضیح دهد, اما آنها قطعا می توانید آن را احساس کنید.

و همه چیز اتفاق می افتد در آنها است. طرح باروت اول عمومی راه آهن بیتلز و ترانه قانون خاک شد همه ایجاد شده (یا حداقل درآورده به حال) در pubs. فرانسیس کریک و جیمز واتسون اعلام کرد که آنها می خواهم کشف ساختار DNA در میخانه بان میخانه رفتن. The Mayflower لنگر انداخت در یک میخانه قبل از تنظیم کردن برای دنیای جدید است.

بنابراین کوچکتر اما کمتر قابل توجه حوادث. اولین بوسه, آخرین بوسه, غسل تعمید, بیدار, brawls عمیقا بی معنی مکالمات ناخن-کنایه دراماتیک آزمونها دهه محلی منفعل پوستی و بسیاری از در حال رشد است.

زمانی که “فرهنگ انگلیسی” ذکر شده است معمولا شکسپیر, rock n’ roll, اتوبوس قرمز یا طعنه که ضمنی. اما وجود دارد به همان اندازه که اصل انگلیسی در هر chockfull میخانه بر یک شنبه شب – که در آن شما می توانید پیدا کردن یک کتابی septuagenarian نشسته بی سر و صدا با جدول کلمات متقاطع و نیم گینس های یک جدول با یک گروه از 17 ساله در جعلی شناسه نگه داشتن دکتر دور با گرفتن دور از اپل Sourz عکس با ناحیه اره – به عنوان در هر چیز دیگری.

و برای اکثر ما وجود دارد مسئولانه است. کلیشه از بریتانیا به عنوان یک boozy, bingeing جامعه نیست کاملا بدون پایه و اساس است. ما تمایل به مشکل بالا 20 لیست از سنگین ترین-نوشیدن سازمان ملل, اما شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک مسیه بینایی از یک میخانه در آخرین جمعه قبل از کریسمس در هر نقطه در اروپا است. آنها نیز تا حد زیادی امن استقبال ساختمان.

آنها خود را به زبان و آداب و رسوم است که ما از مشاهده و تقلید. به عنوان یک کودک ناهار خوری با خانواده من من می دانستم که من می خواهم با فریاد از گرفتن اب نبات چوبی از برنی و شارون پس از آن صاحبخانه از Dorchester, اسلحه, در, قلاب, Hampshire, اگر من رفتم به نوار ساخته شده و برخی از مبهم, ناز, نظرات در مورد چگونه خوشمزه, سوسیس, چیپس و لوبیا بودند که شب. من احتمالا می خواهم دیده می شود پدر من یک میخانه شاگرد استفاده از ترفند مشابه به دریافت اضافی نیم برای جاده ها است.

بعد من می شنوید پدر من می گویند چیزهایی مانند “این را نمی خواهد لمس طرف” (من می خواهم به نوشیدن این یکی دو تاپس), “ما باید یکی از ما آمد؟” (بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از ما تا به حال و وقتی ما گفت: ما می بود ما با داشتن یک آخر پاینت), “سلامتی” (به سلامتی) و “Anon” (نگاه کنید به شما دفعه بعد) – تمام عبارات من نمی فکر می کنم من تا کنون شنیده ام ادا خارج پایین و سقف بار اما آن برادر من و من (semi-جالب) به ارث برده است.

همه مردم می دانند که پیام کوتاه تک کلمه “پاینت?” در زمان مناسب به افراد مناسب است شبیه به ارسال یک sext. ما همچنین می دانیم که این پیشنهاد را از “سریع و نیم” است که در واقع ارائه حداقل دو پیمانه نیم لیتری. و از سن جوان ما یاد بگیرند که چگونه به انجام سه پاینت عینک سراسر شلوغ اتاق بدون ریختن یک قطره داس و don’ts از قرض گرفتن صندلی و سرقت جداول آمده و به طور غریزی تقسیم کیسه چیپس در چنین راهی که بسته می شود فویل پتو پیک نیک در زیر مطالب.
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

برای Samuel Pepys میخانه شد “قلب انگلستان است.” برای سیاستمداران در مبارزات انتخاباتی بودن عکس کشیدن یک پاینت تلخ است به عنوان اساسی به عنوان به یاد داشته باشید برای رای دادن به خودتان. (در نشانه این هفته آقا Keir Starmer ریخت و خود را یک پاینت از Brewdog). برای بهتر یا بدتر از همه زندگی را می توان در میخانه. معمولا آن را برای بهتر.

“میخانه محل که در آن همه نوع از مردم می آیند و آنها فقط باید یک نوشیدنی و شاید چت به کسی که آنها هرگز به طور معمول در سراسر” گودمن می گوید از هر دو دوک و بارها به طور کلی. “ما به پروردگار و بانوی Cowdray [از نزدیک Cowdray و مستغلات] در اینجا گردشگران واکر مسافران کارگر, نوجوانان, خانواده, مجالس عروسی… همه است. آنها مخلوط و آن دیگری فراموش می کنید؟”هیچ جا نیست میخانه مهم تر از در وسط هیچ جا. بدون دوک گودمن اذعان می کند, مردم همیشه نمی آمد به هنلی – هملت حدود 10 خانه. اما آن چه بیشتر از قرار دادن این منطقه بر روی نقشه. بدون مغازه یا یک دفتر پست محلی’ بسته تحویل داده شده وجود دارد در حالی که آنها در محل کار. او نگه داشته است کودکان کریسمس و هدیه تولد در خود ریخته و برای هفته ها به پدر و مادر یک محل برای مخفی شدن. او بودجه ضفبرلترس که نصب شده بود بر روی دیوار مقابل. او به رایگان غذا در روز کریسمس و روز بوکس. او میزبان نمایش آتش بازی. زمانی که مستند آغاز شد و تمام 28, کارکنان furloughed او تمام پس مانده غذا سهام به سوپ برای کارگران مشاغل کلیدی و سپس به فروش می رسد شراب به روستاییان است.

این سخاوتمندانه عمل می کند اما آنها نیز به مراتب از فوق العاده است. آن را فقط به آنچه در یک کشور میخانه می کند. “ما در جامعه hub اما در مناطق کوچک که بخش بزرگی از آن است. مردم که اصلا خانواده و یا آنها بیوه, کارکنان من تبدیل به خانواده خود را. ما چت به آنها را بررسی کنید تا بر روی آنها مطمئن شوید که آنها می نوشند و به صحبت با کسی.”

تقریبا 20 سال پیش شاهزاده ولز متوجه اهمیت بارها به جوامع روستایی و آنچه از دست رفته خواهد بود اگر آنها همچنان به نزدیک است. او الهام گرفته از ایجاد میخانه توپی یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا بارها انطباق و ارائه بیشتر به مناطق محلی خود بیش از یک پاینت و پای.

از آن زمان کمک کرد بارها فضا را بیش از برای تبدیل شدن به کتابخانه تبدیل به مغازه ها و کافه ها در طول روز میزبان بافندگی گروه و عمل به عنوان یک دفتر پست در بخش هایی از کشور که در آن کسانی که امکانات خشک شده اند. در آینده ما به احتمال زیاد خواهید دید که بیشتر و بیشتر.
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

“فقط نگاهی به مستند” John Langdon (میخانه های مورد علاقه: “من نمی توانم به شما بگویم که من می خواهم را به دردسر دریافت کنید…”; پاینت: قدیمی عجیب و غریب) میخانه توپی را اجرایی می گوید: “این شگفت انگیز را ببینید که چگونه سازگار و انعطاف پذیر بارها شده است در ادامه خدمات خود به جامعه است. من شنیده ام در مورد یکی که یک کشاورز هی کننده baler برای آسانسور های صنعتی فریزر به پارکینگ به طوری که آنها می تواند همچنان به فروش مواد غذایی است. بسیاری از بارها گرفته اند این فرصت را به فکر می کنم در مورد چگونه آنها نیاز به تغییر در آینده کار کنند.”

Langdon سازمان تا به حال 60 اخیر سوالات از بارها به دنبال تنوع و دیگری 40 در حال حاضر در راه. آنها هرگز شلوغ – نشانه ای شاید از هر دو نومیدی در صنعت و تمایل صاحبخانه برای پاسخ به نیازهای جوامع خود.

“بارها دیده اند بسیاری از تغییر و تهدیدات – نوشیدنی رانندگی قوانین ممنوعیت مصرف دخانیات از صدور مجوز قوانین, عادات غذایی آبجو مالیات. اما روستایی بارها به خصوص انعطاف پذیر هستند کسب و کارهای کوچک و آنها نیاز به اثبات است که دوباره. میخانه مدل نیاز به تغییر دوباره برای تنوع بخشیدن به حمایت جامعه نیاز دارد” لنگدن می گوید.اصولا سه راه وجود دارد بارها عمل. آنها می تواند موروثی معنی صاحب میخانه صاحب آن خود را; آنها می تواند اجاره معنی صاحب میخانه پرداخت اجاره به موجر یا شرکت میخانه (‘pubco’). و یا آنها می تواند موفق معمولا به این معنی که آنها بخشی از زنجیره بزرگتر مانند JD Wetherspoons و یا یک نوار.

در سراسر کشور لنگدن تخمین می زند حدود 41 درصد از میخانه tenancies 37 درصد در حال freehouses و 22 درصد میشود. اما در مناطق روستایی tenancies نمایندگی 45 درصد freehouses 41 درصد و موفق تنها 14 درصد است.

“بنابراین اکثر بارها در حومه شهر کوچک خانواده کسب و کار به معنی هر دو آنها باید آزادی برای انجام آنچه مورد نیاز به پول و اشتیاق به آن را به کار.”
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

گسترده تر از آنچه که ممکن است متوسط برای آینده است که کشور بارها کمتر به طور یکسان در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت. تام لکه دار (مورد علاقه انتشارات: Pomfret, اسلحه, Northampton; پاینت: قهوه پورتر) Camra ارشد اجرایی معتقد است ارائه خدمات دیگر حتی ممکن است محافظت بارها از بسته شدن در مورد دوم coronavirus مستند.

“اگر شما در ارائه خدمات حیاتی مانند یک دفتر پست پیشخوان و یا مواد غذایی آن را می سازد بسیار خوب استدلال برای نگه داشتن میخانه باز است. بارها ثابت کرده اند در حال حاضر این سال است که مزایای آنها است به مراتب بیشتر از خدمت پیمانه نیم لیتری به مردم – اگر چه وجود دارد بسیاری از مزایای از که و که همه کمک می کند تا متقاعد کردن دولت این است که یک صنعت ارزش نخواسته.”

لکه دار مانند Newby و لنگدن است خوش. هر سه نیز کمی همدردی برای صاحبخانه که حاضر به انطباق با نیازهای مشتریان. “کسانی که مردم را به سرعت جایگزین سایر افرادی که تمایل و مبتکر ایده های. به عنوان یک صنعت آن است که در واقع بسیار چالاک همیشه گوش دادن به آنچه که مردم می خواهند.”

بنابراین پس از آن توپ کریستال چرا که همه میخانه را برانگیخت عشق فرضی شروع گفتگو: شما راه رفتن را به یک کشور میخانه در سال 2030; چه آن را مانند نگاه ؟ لکه دار می خندد.

“این آسان نیست برای پاسخ به…” او می دهد و آن را جرعه جرعه اش پورتر. “من می خواهم به فکر می کنم بسیاری از آنها بدون تغییر به دلیل وجود جذابیت برای آنها. مانند چگونه مردم به اعتماد ملی, خواص, من فکر می کنم مردم می خواهید به درایو به حومه شهر و قدم به یک ساختمان است که احساس می کند زمان تغییر نکرده برای چندین قرن.

“اما راه ما به عنوان, و چه Covid خواهد شد من فکر می کنم فشار رو به جلو است که بارها واقعا نیاز به ارائه یک تجربهچون ما همه فهیم تر اگر ما به کتاب و یا برخی از بدون هیچ زحمتی درگیر است. آن را بیش از برخی از پرتوهای بلوط به ما کردن ما مبل ها در آینده, بنابراین من فکر می کنم در 10 سال شما را به رفتن به میخانه به ارسال نامه خرید برخی از مواد غذایی, پشتیبانی از محلی دیگر تامین کنندگان نوشیدن برخی از واقعا خوب و مناسب محلی آبجو شما نمی توانید در پایین جاده, صحبت کردن با مردم جالب و کامل گرد تجربه است.”

آنها را در خدمت پیمانه نیم لیتری, البته, اما طیف وسیعی از نوشیدنی ها به احتمال زیاد افزایش خواهد به عنوان به خوبی به خصوص اگر آنها را به یک کافه-مانند تجربه. ما شنوم که وای دادن هستند و زندگی سالم تر. این ممکن است یا نه ممکن است در ادامه اما شما تنها نیاز به نگاه در تعدادی از آبجو ارائه شده در استاندارد میخانه لندن به می دانم که افراد جوان هستند و قطعا مشتاق در انتخاب است. ده ها تن از هنر و صنعت آبجو, 8,000 gins کوکتل منو و غیر الکلی گزینه های. تنها فروش آبجو و شراب خانه استاندارد ارواح و برخی از J20s برای بچه ها و یا درایور آن را قطع نمی کنه.

ما ممکن است پیدا کردن یک کمی بیشتر تکنولوژی در میخانه آینده, اما نه خیلی زیاد. در جدول توزیع شیپور خاموشی محبوبیت در اروپا اما در حال حاضر یافت می شود در برخی از شهرستان بارها به نظر نمی رسد در ابتلا به, اما ممکن است اگر جوانه-آگاهانه مشتریان تصمیم به قطع واسطه بین سفارش یک پاینت و نوشیدن آن. برنامه های مفید برای اجتماعی فاصله اما هر چیزی را تشویق می کند که استفاده از تلفن است که نمی تواند محبوب سنتی میخانه جمعیت. ربات bartenders? آیا حکومت آن را.

“خواهیم دید ما را ببینید” گودمن می گوید. “من به یاد داشته باشید چند سال پیش زمانی که ما همه سفارش با استفاده از iPads ها بر روی میز است. که آخرین آن است ؟ و تصور کنید آن را در حال حاضر – همه در یک صفحه نمایش…”
اعتبار: JULIAN SIMMONDS

هنوز هم وجود دارد پچ پچ که اشعه چراغ در حال حاضر در چین برای ضد عفونی کردن اتوبوس های عمومی می تواند در معرفی به سرعت به ضد عفونی کردن نوار مناطق. بسته به چه مدت اجتماعی فاصله اقدامات در جای دیگر تغییرات آورده Covid-19 ممکن است در حالی که اینجا به خصوص اگر کاربران ناراحت کننده هستند در مکان های شلوغ

“بخشی از لذت بردن از بارها دانستن است وجود دارد مردم در اطراف شما که آیا شما در حال نشستن بی سر و صدا و یا نه. شما می توانید به عنوان یک فرد و هنوز هم احساس می کنم در شرکت که مهم است” لکه دار می گوید. این ایده پس از ایستادن شانه به شانه در یک بسته بندی میخانه هر کس در مقابل استقرار شخصی خود را به خوبی honed روش برای گرفتن نوار کارکنان توجه است که رفته ؟

“خنده دار چیزهایی که از دست شما نیست ؟ من باید خوش بینانه است. من واقعا اعتماد به نفس در نوآوری از بارها و نوع بشر به عنوان یک کل. ما یک واکسن ما به عقب بر گردیم به آن حس واقعی از یک میخانه jostling در اطراف. آن احساس بیگانه در ابتدا, اما این چیزی است که ما به معنای ” جو است.'”

که آیا وجود خواهد داشت بیشتر و یا کمتر از آنها در 10 سال دیگر ناشناخته است. Newby تصدیق میکند که برخی را در این سال و یا در آینده در رکود است اما بسیاری از کسانی که ممکن است به هر حال. “قیاس است که کمی مانند اثر Covid تا به حال در جمعيت مسن تر: آنها تا به حال در زمینه شرایط بهداشتی Covid فقط به پایان رسید ، اما اکثریت بزرگی در من نظر خود را انتخاب کنید تا گرد و غبار خود را خاموش و جستن به عقب.”

بیش از 40 سال او دیده می شود هزاران نفر از میخانه خاموش, اما بسیاری دیگر و این صنعت دوباره اختراع خود را بارها. بنابراین او را مستعد ابتلا به وحشت. “صنعت مسئولیت به تکامل و من فکر می کنم آن خواهد شد. بارها را حمل; آنها موفق خواهد بود. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که.”در دوک من همین سوال از گودمن. او نمی خواهید به فکر می کنم در مورد چگونه او را به سود این زمستان اجازه دهید به تنهایی در سال 2030. در میخانه تجارت می توان آن را محتاطانه به بلند مدت فکر می کنم اما نه دقیقا آرامش.

بازگشایی خوب پیش رفت. رستوران پر بود از یکی از راه سیستم تا حد زیادی احترام و به طور منظم به عنوان شاد به عنوان همیشه. اما این یک روز است. از آن خواهد شد یک راه طولانی بازگشت. من به نوبه خود به موضوعات شادتر. در پنج سال او باید یک 500 جشن تولد برای سازماندهی است.

“عیسی ما خواهد شد. من تا به حال متوجه” گودمن می گوید: با یابم وحشت. او در نظر دارد به اینجا که فقط به عنوان او در نظر دارد برای باز کردن در هر روز است. “من به طور کامل قصد بازنشسته در اینجا. این آسان نیست, اما آن را بهترین کار در جهان است.”

او به نظر می رسد بیش از فراز. “شما می دانید, از آنجایی که ما تبدیل شدن به شناخته شده برای مواد غذایی در طول چند سال گذشته, مردم,” چه هستند شما پس از یک رستوران و یا یک میخانه؟’ و من می گویم مهم نیست. ما فقط یک محل در حومه شهر است که در خدمت سرد پاینت یک بشقاب غذا و جایی که مردم می خواهم به صرف وقت خود را. بنابراین ما همیشه باز باشد به عنوان معمول است.” صدای او quietens کمی. ری ممنوعیت آمد. “من امیدوارم که به هر حال.”

  • قبلی چهار اقساط تحت پوشش آینده Portsmouth FC, آینده, از, دوستی, آینده از مرغ سرخ شده فروشگاه و آینده از ملکه.
  • آنچه را مورد علاقه خود را در کشور میخانه و نوشیدنی انتخاب ؟ هنگامی که شما را به ساخت خود را بازگشت ؟ شما چه شادترین تا کنون حافظه از نوشیدن در یک کشور میخانه ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de