We زندگی می کنند از طریق فوق العاده بی سابقه بار. Coronavirus شیوع بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در نسل و ارائه شده همه ما با چالش های. همانطور که ما نیاز به حمایت از ما دوستان و خانواده بیش از هر زمان دیگری ما که گفته بودن فاصله و خود-جدا – و من می دانم که بسیاری از ما نگران احساس تنهایی.

اما در حال حاضر بیشتر از همیشه من اطمینان با انعطاف پذیری و سخاوت انگلیسی عمومی. بسیاری از تلگراف خوانندگان را از طریق زندگی می کردند دوره عدم قطعیت و شما را به یاد داشته باشید زمانی که جوامع تا به حال به جلو و با هم و از یکدیگر حمایت کنند.

در طول چند ماه گذشته من ملاقات الهام بخش افرادی که در حال کمک به نشانی تنهایی در جوامع خود. چند هفته گذشته تأکید کردهاند چقدر مهم است. شگفت انگیز است که به چگونه بسیاری از شما در حال حاضر انجام می دهند که فقط از کمک به همسایگان با ارائه خرید برای پیوستن به جوامع آنلاین و “تلفن درختان” بنابراین مردم می توانند در بررسی بر روی دیگران است. خود من خانواده گرفته تا نوشتن طولانی نامه و ایمیل به هر یک از دیگر به ماندن متصل با بیش از 50 از ما پیوستن به در!

اگر شما نیاز به ماندن در خانه بیشتر یا همه از زمان, شما می توانید درگیر با پیوستن به محلی فعالیت های آنلاین و یا اگر شما احساس می کنید شما نیاز به کمک خود را – که بسیاری از ما انجام خواهد داد – شما می توانید پیوستن به یک گروه پشتیبانی آنلاین و یا تماس تلفنی از قبیل سن و سال در بریتانیا و یا ذهن.

وجود دارد برخی از کار فوق العاده انجام برای کمک به ما در انطباق با شرایط جدید پیدا کنیم و خودمان را در. هفته گذشته صدراعظم تایید کرد که موسسات خیریه خواهد شد واجد شرایط برای تحت حمايت Coronavirus کار حفظ طرح و در دولت ما در حال توسعه ابزار ساده و مشاوره به طوری که بیشتر افرادی که مناسب هستند و به خوبی می تواند با خیال راحت ارائه پشتیبانی حیاتی برای کسانی که اقامت در خانه.

خرید برای سالمندان است یک راه برای کمک به مبارزه با چالش های اجتماعی فاصله

اعتبار:
PA

Churches در سراسر کشور در حال پخش و خدمات آنلاین و بی بی سی اعلام کرده است راه اندازی مجازی خدمات کلیسا در روزهای یکشنبه در تلویزیون و رادیو های محلی است. هر محلی رادیو ایستگاه نیز عضویت با گروه های داوطلب در منطقه خود را برای کمک به هماهنگ کردن پشتیبانی برای کسانی که در انزوا مطمئن شوید که مردم می دانند چه کمک در دسترس است. ورزش انگلستان است که کمک به هر کس فعال ماندن در خانه های بهترین فیلم های آنلاین با هشتگ #StayInWorkOut.

وجود دارد خیلی بیشتر به انجام و هر یک از ما ارزشمند بخشی به بازی. همه شما باید مهارت های منحصر به فرد و دانش آن ضروری خواهد بود برای ملت ما تلاش برای کمک به یکدیگر از طریق این بحران است.

بسیاری از سازمان های خیریه – مانند FareShare و صلیب سرخ بریتانیا – در حال حاضر در حال سازماندهی برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر coronavirus. همانطور که دولت ما در حال همکاری نزدیک با کارشناسان در جامعه مدنی بخش در مورد نحوه galvanise داوطلبان و هماهنگ کمک به سراسر کشور.

هفته گذشته ملی اضطراری, اعتماد, با پشتیبانی از دوک کمبریج راه اندازی زیر Grenfell برج و منچستر عرصه تراژدی به هماهنگی فاجعه جمع آوری کمک های مردمی پاسخ, راه اندازی درخواست تجدید نظر برای کمک به کانال شگفت انگیز, فوران سخاوت ما در حال دیدن از مردم است. صندوق ارائه خواهد شد یک نقطه جمع آوری برای کمک های عمومی قبل از توزیع آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, حصول اطمینان کمک می رسد کسانی که بیشترین نیاز.

در حالی که این دوره از خود به انزوا و اجتماعی فاصله یک چالش جدید برای همه ما احساس تنهایی نیست. بیش از دو سال گذشته دولت بوده است که منجر به راه در مقابله با این موضوع داشتن معرفی اولین وزیر تنهایی. همراه با آرایه ای از سازمان های خیریه و سازمان های ما سخت کار کرده اند برای تغییر راه ما دیدن و عمل کردن بر این مشکل است. ما منتشر شده ما برای اولین بار تنهایی استراتژی که مشخص شده تقریبا 60 تعهدات در سراسر نه بخش است. این به دنبال اولین بودجه دولت اختصاص داده شده برای کاهش تنهایی که دارای پشتیبانی از 126 پروژه برای تبدیل زندگی هزاران نفر از مردم تنها در سراسر انگلستان است.

We نیز راه اندازی شد #LetsTalkLoneliness کمپین برای کمک به افزایش آگاهی در تشخیص علائم و مقابله با ننگ تا مردم احساس کنند که می توانند صحبت در مورد تجارب خود را. من می دانم که ماندن در خانه هنگامی که شما می خواهم و نه در جهان می تواند دشوار و خسته کننده است. این مهم است به یاد داشته باشید برای مراقبت از ذهن خود را به عنوان به خوبی به عنوان بدن خود را و به دست آوردن حمایت اگر و هنگامی که شما به آن نیاز دارید. ما فقط می توانید شروع به کمک به یک دیگر اگر ما احساس می کنید قادر به صحبت کردن.

همه ما در نقاط مختلف در زندگی ما شده است تنها. مادر خود من یک پناهنده برد اولین روز کریسمس در بریتانیا به تنهایی در یک کتابخانه دانشگاه نمی دانستند یک روح. در این شرایط دشوار و نامشخص زمان رسیدن اگر شما نیاز به کمک و ارائه پشتیبانی به کسانی که نیاز دارند.

ما ممکن است جدا شود اما ما به تنهایی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de