‘دکتر’ فصل 3 پایان توضیح داد: چه کسی مرده و آنچه در آن به معنی برای فصل آینده

دکتر خوب فصل 3 آخر به ABC سری بزرگ لرزش با دو اعضای بازیگران تایید به ترک یکی دیگر از شخصیت با توجه به خروج و یک زن و شوهر در قلب نشان می دهد. این قسمت با عنوان “من شما را دوست دارم” به ما نشان داد پس از اثرات زلزله در ساعت قبلی نشان می دهد. این زمین لرزه در سمت چپ دکتر نیل Melendez (Nicholas Gonzalez) با برخی از جدی داخلی صدمات پایدار زمانی که یک آبجوسازی فرو ریخت.

هر چند او علاقه عشق جدید کلر (Antonia Thomas) تلاش برای نجات او را بر روی میز عامل آنها کشف او رفته بود به غیر قابل برگشت شوک سپتیک. این به معنای چیزی است که می تواند انجام شود به جز برای خداحافظی به شخصیت.

صحبت سرگرمی هفتگی نشان می دهد تهیه کننده اجرایی David Shore گفت: از تصمیم خود برای کشتن Melendez: “من همیشه احساس کرده ام در حال اجرا را نشان می دهد که آن را نمی تواند فقط, ‘Oh my God, او در حال رفتن به می میرند؟! او نه.’

“من فکر می کنم در پزشکی نشان می دهد به طور خاص, شما باید به مجموعه شرایطی که مردم ممکن است مرگ به طور منظم مهمان بازیگران و به طور منظم خود را. در هر حال حاضر و دوباره, شما باید درست به آن و یا دیگری ریسک از دست دادن سهام خود را حتی در داستان های دیگر.”

the good doctor season 3 finale
پایان ‘دکتر’ فصل 3 دیدم دکتر نیل Melendez (سمت چپ) می میرند در حالی که دکتر شان مورفی (راست) found love با لی
ABC

گونزالس گفت: از شخصیت او را خروج به TVLine: “این یک خلاق تصمیم [که] فقط از نوع آمد و در یک زمان خوب شما می دانید ؟ … اما نیز وجود دارد یک زمان می آید زمانی که شما احساس می کنید زمان آن را به حرکت می کند و احساس می کنم مثل من می روم دکتر خوب در واقعا بزرگ محل.”

Melendez خروج برگ کلر نیاز به مقابله با مرگ دوم از کسی که به او در این فصل پس از مادر او گذشت پیش از آن در اجرا است. اما ساحل گفت EW که او باید قادر به مقابله با این ضربه کمی بهتر از اول است. او گفت: “ما پرتاب بسیاری از تلخه که در آن شخصیت ضعیف…من فکر می کنم جالب اینجاست که تا حد زیادی به دلیل Melendez و به دلیل هدایت او—و ما این را در بخش 2 — کمی او را کمی از افراد مختلف در حال حاضر از او بود که مادرش درگذشت.

“طنز این است که زمانی که مادر او درگذشت و او را از دست داده بسیار ناپایدار نفوذ در زندگی او است. در حال حاضر او را به از دست دادن بسیار پایدار نفوذ در زندگی او است که هزینه بالاتر برای پرداخت اما او نیز ذینفع که منبع پایدار.”

در شادتر طرف آخرین دکتر خوب آخر دکتر شان مورفی (Freddie Highmore) به پایان رسید و یک فصل عاشقانه مشکلات با یک بوسه از لیا (پیج Spara). هر چند او قبلا او را رد کرد و شنوایی او برای نجات زندگی یک زن در یک دستگاه مخابره ترانزیستوری در 20 قسمت ساخته شده او را درک احساسات واقعی خود را.

“ما به بررسی یک دسته از گزینه های مختلف به عنوان همه چیز رفت و همراه” ساحل گفت. “من واقعا دوست داشت رابطه اش را با Carly همه ما است. Jasika Nicole آنقدر بزرگ بود. اما پیج بسیار عالی و لی خیلی بزرگ و این احساس درست در آغاز و در پایان. آن را احساس می کند مانند این است که در آن باید و ما را در کشف این رابطه در سال آینده نیز هست.”

با Carly کردن جدول به عنوان یک علاقه عاشقانه برای شان نیکول زمان به عنوان یک به طور منظم در این نمایش نیز رو به پایان است. ساحل TVLine گفته: “من دوست دارم که او را به اینجا و آنجا, من عاشق Jasika و عشق به او را در نشان می دهد اما آن را نمی خواهد در همان ظرفیت است.”

در جای دیگر در دکتر خوب فصل 3 آخر, Dr. Alex پارک (Will Yun Lee) بود با توجه به ترک بیمارستان می شود و نزدیک به خود بچه ها. این آمد و پس از یک نوجوان او در تلاش بود برای صرفه جویی در آبجوسازی درگذشت. اما ساحل اطمینان طرفداران که شخصیت هیچ جا نمی رود. او گفت TVLine: “ما در حال برنامه ریزی در از دست دادن او را از نشان دادن پاسخ کوتاه است.”

دکتر خوب فصل 3 قسمت 20 توسط جریان در ABC وب سایت و نرم افزار در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de