‘آسایشگاه احساس می کند مانند بچه های ما را در صفحه اصلی – از آنجا که ما هرگز این شانس را به او را به ماست’

Twenty هفته به بارداری گرانبها Rodbourne تا به حال غیر ممکن است انتخاب را. نوازدی که متولد نشده بود trisomy 9 نادر اختلال کروموزومی است که “ناسازگار با زندگی”. باید او خاتمه بارداری یا ادامه دانستن چگونه بیمار نوزاد پسر خواهد بود ؟

گرانبها, 41, حال, دو سقط جنین, قبل از باردار شدن با رافائل بنابراین در حال حاضر احساس اضطراب در مورد آنچه اتفاق می افتد. او و شوهرش جیمز, 43, فکر که آیا فسخ خواهد بود بهترین ها را برای خانواده خود را – اما در نهایت تصمیم گرفته اند نوزاد خود را.

“در پایان ما قطعا تصمیم درست می گوید:” جیمز. “اما آن یک زمان دشوار است – شما را نگه داشته دوم حدس زدن خود را.”

در 25 اکتبر 2018 رافائل Rodbourne متولد شد و در بیمارستان سلطنتی لندن. به زودی پس از او در گذشت مادر خود را در آغوش.

هنگامی که ما در دیدار با ریچارد خانه به اتاق که در آن رافائل بدن دراز مدت یک هفته پس از مرگ او گرانبها و بی سر و صدا می گوید: “وای ما صرف زمان زیادی را در اینجا…”

او در حال حاضر 35 هفته باردار در حالی که جیمز می پوشد یک حلقه است که می گوید ‘پدر’. خانواده بازگشته است در اینجا دو بار برای یادبود خدمات شش ماه و یک سال پس از رافائل گذشت.

منn باغ خود را با نام حکاکی بر روی سنگ در کنار آن از دیگر کودکانی که مرده اند در آسایشگاه در حالی که یک حافظه کتاب شامل پیام های عشق از خواهر و برادر خود را.

“این مکان احساس می کند مانند رافائل خانه می گوید:” گرانبها “از آنجا که ما هرگز او را به خانه ما.”

ریچارد خانه کودکان آسایشگاه nestled در املاک مسکونی در سایه لندن شهر فرودگاه و ارائه مراقبت تسکینی به جوانان با زندگی محدود و شرایط تهدید کننده حیات.

آن دولت از هنر و امکانات از جمله رنگین کمان سوئیت یک اتاق خصوصی که سرد است بنابراین خانواده ها می تواند به صرف زمان با یک کودک پس از تصویب دور – در بخش بودجه با قاشق چوبی راگبی جامعه کودکان, موسسه خیریه است که یکی از سه سازمان های خیریه حمایت تلگراف کریسمس تجدید نظر شود.

ارزش دستیار تدریس و جیمز, که با این نسخهها کار برای Newham شورای ملاقات آنلاین و ازدواج در ماه جولای سال 2011. رافائل بود که فرزند چهارم خود را پس از Keli, 13, Sefofo 12 و ادی هشت.

گرانبها به خاطر رفتن به 20 هفته اسکن در لباس زرد با چند نگرانی در ذهن او. “شما در راه رفتن احساس بسیار خوشحال و هیجان زده” او به یاد می آورد. “به من گفت: بچه های من ‘من قصد دارم برای پیدا کردن اگر نوزاد پسر یا دختر’,” او به یاد می آورد. “شما واقعا فکر می کنم در مورد این چیزها اتفاق می افتد.”

دکتر متوجه اختلالات در اسکن و مراجعه کننده با ارزش برای یک آمنیوسنتز (که در آن مایع آمنیوتیک است خارج از رحم برای آزمایش) نشان داد که او کودک بود trisomy 9.

“آن را مانند ما درگذشت و در آن روز می گوید:” ارزش اشک پر کردن چشم او. “شما به خودتان پیدا کنید فکر” چرا من؟’ من نمی نوشند یا دود – شما مطمئن شوید که شما همه چیز را راست خود را از سر شروع می شود. آن را کاملا تصادفی.”

گرانبها و جیمز در باغ یاد ریچارد خانه

اعتبار:
اندرو کراولی

Precious و جیمز به طور جدی در نظر گرفته فسخ بارداری. به آنها گفته شد trisomy 9 – یک اختلال است که در آن کودک دارای سه نسخه از کروموزوم 9 – تقریبا همیشه کشنده است که نادر برای نوزادان متولد شده با آن را به زنده ماندن فراتر از سال اول.

“ما هر دو رفت عقب و جلو در زمان های مختلف می گوید:” جیمز. در پایان رافائل کمک پدر و مادر او تصمیم خود را – در هر زمان با ارزش تا به حال اسکن او احساس او را لگد. “او کمی جنگنده,” او می گوید. “[ختم] چیزی نیست که من فکر کردم من می تواند انجام دهد. ما نمی داد او.”

گرانبها هنوز هم معتقد است که “بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده” اما این را ندارد بعد از 18 هفته از بارداری هر گونه آسان تر است. “آن را لذت بخش, بارداری,” او می گوید. “وجود دارد اسکن پس از اسکن و گفت چه گزینه های ما بودند. این احساس مانند یک زمان بسیار طولانی است.”

پزشکان در Great Ormond Street بیمارستان مراجعه کننده با ارزش و جیمز به ریچارد خانه به طوری که آنها می تواند آماده سازی عاطفی و عملا برای تولد پسر خود را.

رافائل وزن کمتر از 2 کیلو گرم بود اما قد بلند در بدن با یک سر پر از موهای تیره – “او را به حال یک آفریقایی عظیم” می گوید گرانبها. پس از او متولد شد او و جیمز هر دو برگزار شد رافائل (به معنی “خدا بهبود می یابد’) و باران او را با عشق. ده دقیقه بعد رافائل تنفس متوقف.

“من او را زمانی که او گذشت می گوید:” ارزش یک قطره اشک در حال اجرا کردن گونه خود را. “او صلح آمیز است.”

این Rodbournes نقل مکان کرد و به ریچارد خانه برای یک هفته پس از رافائل تولد; پنج تن از آنها زندگی در یک تخت طبقه بالا کنار برای خانواده ها در حالی که رافائل بدن نگه داشته بود در اتاق رنگین کمان, به طوری که آنها می تواند صرف زمان زیادی را با او به عنوان آنها مورد نیاز قبل از او سوزانده شد.

“این یک هدیه برای ما” گرانبها می گوید. “اگر شما از خواب بیدار در وسط شب و می خواستم به صرف زمان با او می تواند. او مثل یک بچه که خواب بود می گوید:” گرانبها. “که با من می ماند.”

رافائل سنگ یادبود در ریچارد خانه باغ

اعتبار:
اندرو کراولی

During آن زمان پدر و مادر داغدیده, موسیقی بازی به رافائل 24 ساعت روز, James قرار دادن بر روی فلز سنگین و گرانبها انتخاب Celine Dion. آنها پس از اهدا پول برای یک بلندگوی بلوتوث بنابراین خانواده های دیگر می توانید همان را انجام دهید.

دو فرزند ارشد کودکان, Keli و Sefofo درک آنچه اتفاق افتاده بود به برادر خود را, اما آن زمان جوانترین, Eddie بیشتر زمان. ارزش به یاد می آورد که چگونه او را پرسید: “مومیایی چرا این بچه نمی خواهم نگاه او را تنفس?”

واقعیت غرق در زمانی که خانواده در زمان رافائل به تشییع جنازه صفحه اصلی. پس از او سوزانده آنها تا به حال برخی از خاکستر او قرار داده شده در خاکستری خرس عروسکی با کلمه “کوچک” در آن ،

در ماه نوامبر Rodbournes رفت و در یک سفر به دیزنی لند برای خانواده های داغدیده با لحظه های سحر و جادو یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از کودکان با زندگی-محدود کردن بیماری و آنها در زمان رافائل خرس عروسکی با آنها.

“[این بود] داشتن او می گوید:” ما ارزشمند است. “ما باید او را در خانه در حال حاضر است.”

در خانه آنها همچنین دارای یک حافظه جعبه حاوی رافائل دست و پا چاپ یک قفل از مو خود را و برخی از عکس های او. “ما با نور شمع برای او هر روز در جلو ما اتاق می گوید:” گرانبها. جیمز جوک “من صرف بیشتر در شمع در سال گذشته از تمام زندگی من.”

سفر مفید برای معرفی کودکان به دیگران که از دست داده اند و خواهر و برادر و آنها را به افراد با تجربه مشابه آنها می توانید صحبت کنید.

جیمز و گرانبها: “این همیشه در پشت ذهن خود را که همه چیز می تواند به اشتباه’

اعتبار:
اندرو کراولی

“آن را برای فرزندان ما به دیدن آنها نه تنها کسانی [که باید از دست یک خواهر و برادر] می گوید:” گرانبها. “آنها را نگه داشته بود گفت:” ما نمی دانیم که هر کسی در مدرسه که از دست برادر یا خواهر’.”

Tخانواده او برگزار شد یک یادبود برای رافائل در پارک و در سمت چپ یک سنگ با نام او وجود دارد.

این زن و شوهر در حال انتظار خود را فرزند پنجم ماه آینده و با خوشحالی به می گویند که نوزاد سالم به نظر می رسد. اما آنها در حال حاضر آگاه از عوارض است که می تواند رخ دهد در طول بارداری.

“شما به مراتب آگاه تر از همه چیز است که اتفاق می افتد می گوید:” جیمز. “این همیشه در پشت ذهن خود را که می تواند به اشتباه و متاسفانه برای برخی از مردم آن را ندارد.”

زمانی که آسایشگاه پرسنل پاپ در به گرفتن تا با پدر و مادر آنها هر دو پرتو به عنوان با ارزش آنها را نشان می دهد او دست انداز. ریچارد خانه همیشه رافائل خانه – و آنها سپاسگزار برای حمایت از آن را به آنها داد.

برای کمک مالی به ما کریسمس خیریه درخواست بازدید از تلگراف.co.انگلستان/موسسه خیریه و یا تماس 0151 284 سال 1927 توسط نیمه شب روز جمعه 31 Jan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر