داخلی ناظران مغلوب ساختن پیشی جستن است حذف و یا جایگزین

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — حتی به عنوان کشور همچنان برای پیدا کردن خود را در تلاطم از coronavirus همه گیر است که منجر به نزدیک به 90,000 مرگ و میر و ویران اقتصاد ایالات متحده رئیس جمهور تهمت گرفته است هدف در دولت فدرال داخلی ناظران بین بردن و یا جایگزینی مقامات بالا در دفاتر وظیفه با انجام نظارت از سازمان های مربوطه خود را.

در طول شش هفته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پاکسازی پنج مقامات از نوشته های پیشرو سازمان های مربوطه خود را’ بازرس کل دفاتر و سه نفر از آنها مشغول به کار بودند در یک اقدام ظرفیت.

رئیس جمهور ایران خواسته اند موشکافی و انتقاد از دموکرات کنگره که متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از شناسایی مستقل و بازرس کل دفاتر و مقابله به مثل در برابر کسانی که در معرض خطا و یا اشتباه توسط خود دولت است.

در اینجا ناظران که محروم شده اند از مواضع خود رییس جمهور است.

مایکل اتکینسون
جامعه اطلاعاتی

اتکینسون نامزد دریافت جایزه بود به عنوان داخلی watchdog برای جامعه اطلاعاتی در نوامبر 2017 و تایید شده توسط سنا در آوریل سال 2018 تبدیل شدن به نفر دوم به مقام اطلاعاتی جامعه بازرس کل پس از آن ایجاد شد و در سال 2010.

دیرین وکیل اتکینسون خدمت در وزارت دادگستری به عنوان یک اقدام معاون دادستان کل و مشاور ارشد در امنیت ملی را بدست آورد. او همچنین دستیار U. S. دادستان در منطقه کلمبیا که در آن او کار می کرد به عنوان رئیس اقدام از تقلب و فساد در بخش های 2015 تا 2016.

به عنوان بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, اتکینسون رسیدگی به شکایت ثبت شده توسط ناشناس خلاف کاران است که نگرانی در مورد آقای تهمت ارتباط با اوکراین و در نهایت منجر به آمریکا’ درخواست استیضاح به رئیس جمهور. اتکینسون تعیین شکایت معتبر بود و گزارش آن به مدیر اطلاعات ملی به عنوان مورد نیاز توسط قانون فدرال است. او سپس مطلع خانه هوش کمیته در ماه سپتامبر که پس از آن اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر تصمیم خود را به جلو whistleblower شکایت به نمایندگان مجلس.

در نامه ای به اطلاع کنگره از تصمیم به آتش اتکینسون در مارس 3, آقای ترامپ گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا او دیگر تا به حال “کمال اعتماد به نفس” در اتکینسون. اما رئیس جمهور را توجیه کافی بود برای یک گروه دو حزبی از سناتورها که با ارسال نامه ای به رئیس جمهور برای درخواست یک توضیح کامل تر از او تصمیم به برکناری اتکینسون.

میچ Behm
بخش حمل و نقل

Behm است معاون بازرس کل در بخش حمل و نقل بوده ولی در خدمت به عنوان بازرس کل پس از آوریل 1.

او با بخش حمل و نقل از سال 2003 از جمله به عنوان یک کارشناس مالی و مدیر پروژه و مدیر برنامه. قبل از او شنود گذاشته باشند به عنوان معاون بازرس کل Behm شد دستیار بازرس کل سطح حمل و نقل ممیزی.

Behm ذکر شده است به عنوان یک عضو از این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ) است که وظیفه نظارت بر اجرای $2.4 تریلیون coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در پاسخ به کروناویروس همه گیر و متشکل از 20 بازرسان به طور کلی.

کاخ سفید روز پنجشنبه اعلام کرد یک دائم نامزد برای حمل و نقل وزارت بازرس کل.

گلن خوب
وزارت دفاع

خوب در حال حاضر به عنوان وزارت دفاع اصلی معاون بازرس کل نقش او برگزار شد از ماه ژوئن 2015. قبل از پیوستن به پنتاگون دفتر بازرس کل او یک شریک در قانون شرکت Dechert LLP و کار برای بیش از یک دهه به عنوان وزارت دادگستری بازرس کل.

خوب نیز در خدمت به عنوان مشاور ویژه به وزارت دادگستری بازرس کل و مدیر ویژه تحقیقات و بررسی واحد از سال 1995 تا سال 2000 با توجه به پنتاگون. او شنود گذاشته برای نقش وزارت دفاع را بازرس کل در ژانویه 2016 باقی مانده و در این پست تا زمانی که خود را فردی گری مه 6.

علاوه بر خدمت به عنوان بازرس کل در پنتاگون نیز خوب انتخاب شده بود به سر PRAC. اما با آقای تهمت حذف جریمه به عنوان بازرس کل او همچنین از نقش خود به عنوان رهبر پاسخگویی کمیته.

خوب بازگشت به پست خود به عنوان سخنگوی اصلی معاون بازرس کل.

کریستی Grimm
سلامت و خدمات انسانی

گریم کار کرده است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی فلسطینیان معاون بازرس کل از ژانویه سال 2020 است و رهبری این سازمان در یک اقدام ظرفیت. اما آقای ترامپ اعلام کرد یک نامزد برای بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل به جای گریم آوریل 1.

او در بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل از سال 1999 برگزار شد و انواع پوزیشن های آن وجود دارد. از سال 2014 تا 2019, گریم به عنوان رئیس ستاد و معاون بازرس کل. قبل از تبدیل شدن به رئیس ستاد گریم کار می کرد به عنوان مدیر سیاست و برنامه و مشاور ارشد برنامه نظارت با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

آقای ترامپ را اعلام نامزد برای دائمی بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل آمد و بعد از گریم منتشر شد گزارش جزئیات تست و کمبود عرضه در بيمارستان در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. گریم یافت “شدید” کمبود تست لوازم “گسترده کمبود PPE,” مشکلات در کافی حفظ سطح نیروی انسانی و در حال گسترش ظرفیت بیمارستان.

رئیس جمهور در این گزارش به نام “فقط اشتباه” در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران و خواستار به می دانم که زمانی که Grimm منصوب شد به موقعیت. در توییتر آقای ترامپ سوال که آیا او به بررسی همه گیر H1N1 است که رخ داده است در طول دولت اوباما و متهم او را از سقوط به صحبت با مقامات نظامی و معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد پاسخ به کوروناویروس.

استیو Linick
وزارت امور خارجه

Linick چهارم بازرس کل برای پاکسازی از موقعیت خود را توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول شش هفته.

او شده است به وزارت امور خارجه بازرس کل از آنجا که دولت اوباما. منصوب در سپتامبر 2013 به وزارت خارجه او همچنین اولین بازرس کل فدرال تامین مالی مسکن آژانس یک نقش او برگزار شد از 2010 به 2013.

Linick کار کرده و وزارت دادگستری برای بیش از یک دهه از جمله به عنوان مدیر اجرایی ملی خود تهیه تقلب نیروی کار و معاون آن تقلب بخش است. او همچنین به عنوان دستیار آمریکا وکیل در کالیفرنیا و ویرجینیا است.

به عنوان مورد با Atkinson, Mr. تهمت اطلاع کنگره از تصمیم خود برای آتش Linick اواخر در شب جمعه یک حرکت بود که با حمایت وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

خود را فردی گری آورده اضافی موشکافی از مجلس نمایندگان و سنا امور خارجه کمیته اعلام کرد که تحقیقات به Linick را حذف. مجلس نانسی پلوسی به نام حرکت توسط رئیس جمهور “ناگوار.”

الیوت انگل کنگره نیویورک که ریاست روابط خارجی مجلس پانل در بیانیه ای گفت: Linick دفتر بررسی شد Pompeo و گفت: “شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

سناتور چاک Grassley یک جمهوری خواه از آیووا که منجر به تماس به صورت دقیق تر استدلال از آقای ترامپ برای حذف او از اتکینسون دوباره تصریح کرد: رئیس جمهور مسئولیت به ارائه توجیه به کنگره در هنگام شلیک یک بازرس به طور کلی.

“به طور کلی عدم اعتماد به نفس به سادگی نیست جزئیات کافی برای راضی کردن کنگره” Grassley گفت شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>