این iShield: اپل به طراحی و ساخت پزشکی دنده

بهترین و شناخته شده برای تلفن های همراه و رایانه های اپل در حال حاضر تبدیل آن دست به ساخت سپر چهره های پزشکی کارگران.

اپل مدیر اجرایی تیم کوک در توییتی جمعه که آن را طراحی کرده است و در حال حاضر ساخت این دنده محافظ.

این غول تکنولوژی قصد دارد به بیش از یک میلیون سپر یک هفته است که روانه بازار خواهد شد برای اولین بار به ما, پزشکی, کارگران و سپس توزیع شده در سطح جهان است.

همچنین منابع 20 میلیون ماسک صورت آن است که در سراسر جهان اهدا برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

شرکت الکترونیک شرکت برای خودروسازان شده است تغییر تولید به کمک حیاتی و تجهیزات پزشکی و تجهیزات برای بیمارستان ها در سراسر جهان است.

“این واقعا یک تلاش جهانی است و ما در حال کار به طور مداوم و از نزدیک با دولت در تمام سطوح برای اطمینان از این اهدا را به مکان های از بزرگ ترین نیاز” آقای آشپز گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

اپل کشیده, طراحان, مهندسین و تولید کنندگان به شکل تولید و کشتی به صورت سپر.

آقای کوک گفت: اولین محموله از پلاستیک سپر چهره های است که می تواند مونتاژ در کمتر از دو دقیقه تحویل داده شد در هفته گذشته به برخی از بیمارستان ها در دره سیلیکون. این مواد منابع هستند از هر دو ایالات متحده و چین است.

“در هر دو این تلاش کردن تمرکز بر روی راه های منحصر به فرد اپل می تواند کمک به جلسه ضروری نیازهای مراقبان به فوریت و در یک مقیاس شرایطی نیاز به” آقای آشپز اضافه شده است. “برای اپل این است که یک کار از عشق و قدردانی و ما را به اشتراک بگذارید بیشتر از تلاش های ما در طول زمان است.”

با در سراسر جهان کمبود تجهیزات بیمارستانی مانند هواکش و دنده محافظ برای کارکنان پزشکی, سازمان آموزشی, موسسات و افراد بوده است پیوستن به تلاش برای دیدار با تقاضا.

در انگلستان حدود 1,400 3D-پرینتر صاحبان متعهد به استفاده از ماشین آلات خود را برای کمک به ایجاد ماسک صورت برای بیمه خدمات درمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im