وزارت دادگستری می تواند دخالت در Ahmaud Arbery مورد. در اینجا چگونه

ابراز غم و اندوه و خشم و سردرگمی بیش از فوریه قتل یک سیاه گرجستان مرد موجب تماس برای وزارت دادگستری ایالات متحده را به دخالت در این مورد.

Ahmaud Arbery, 25 بود به ضرب گلوله توسط یک جفت از ساکنان سفید را به عنوان او دویدن در Satilla سواحل محله Brunswick شهرستان در گرجستان ساحل. یک تلفن همراه ضبط قتل شد آنلاین پست این هفته.

طرفداران می گویند خرابکاری مدیریت مورد و تصمیم به عمل زودتر در ویدئو وحشتناک شواهد مقدار به یک dereliction وظیفه نیاز فوری نظارت از دولت فدرال است. علاوه بر گرجستان قانون فراهم نیست و به صورت خاص جرایم ناشی از نفرت تعقیب چیزی است که وزارت دادگستری است منحصر به فرد آماده برای به انجام رساندن.

“وجود دارد دیرینه نگرانی در مورد دولت و مقامات محلی اقدام نمی کند انرژی به اندازه کافی برای تحقیق و تعقیب جرایم انجام شده علیه برخی disfavored گروه به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار” دیوید آلن Sklansky یک استاد حقوق جزا در دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق گفت: عصر ایران. “آن را در قلب دولت فدرال نقش سنتی در مورد از این نوع است.”

از زمان قتل تحقیقات محلی گرفته شده چند بیراهه سیم پیچ راه خود را از طریق های مختلف دادستان دفاتر قبل از فرود با گرجستان دفتر تحقیقات میان افزایش نظارت عمومی. اداره بازداشت دو مظنون در مورد گرگوری McMichael و پسرش, تراویس در روز پنج شنبه.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر یک وکیل است حفظ شده است به نمایندگی از آنها و نه می تواند نظر رسیده است.

Gary Arbery
Gary Arbery یک عمو به Ahmaud Arbery صحبت می کند به تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگ برادرزاده اش در Glynn دادگستری شهرستان در 8 مه سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان. گرگوری McMichael و تراویس McMichael دستگیر شدند شب گذشته و به اتهام قتل.
Sean Rayford/گتی

اولین دادستان به دریافت مورد نیوبرانزویک, دادستان منطقه Jackie Johnson, تا به حال به recuse خودش هنگامی که او یاد گرفته که سالمند McMichael قبلا یک محقق برای او ،

مورد و سپس رفت به جورج Barnhill این ویکراس دادستان منطقه که تا به حال به ارسال نامهای به recusal پس از آن اشاره کرد که پسر خود را مشغول به کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه در همان زمان به عنوان McMichael.

Barnhill اعتقاد بر این است که تا به حال تلفن همراه تصویری در اختیار خود را برای هفته وکیل برای Arbery خانواده S. Lee مریت می گوید دادستان ها تا به حال تصویری از زمان عکسبرداری است.

“این غیر معمول به دادستان recusing خود را به دلیل روابط قبلی با موضوع بررسی” Sklansky اشاره کرد. “من باید بگویم این نیست اقدام به عنوان یک نرمال قتل بررسی است.”

اما یک بلندی سوال که آیا دولت فدرال را با اقتدار به تعقیب Arbery قتل ممکن است درمانده فوری تماس برای فدرال حقوق مدنی مورد.

یک Department of Justice سخنگو گفت نیوزویک که دفتر تحقیقات فدرال “است گفت: این کمک به” محلی پروب و “به عنوان پروتکل استاندارد” این گروه به نظر می رسد به جلو به “کار کردن با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض.”

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از قوانین فدرال حاکم بر حقوق مدنی است که می تواند امکان پذیر اعمال می شود به Arbery مورد اما هر یک خود را در حال حاضر چالش های منحصر به فرد برای ایجاد صلاحیت دولت فدرال است.

نامزد به احتمال زیاد با توجه به Sklansky است Matthew شپرد و جیمز برد جونیور, جنایات نفرت پیشگیری از قانون از سال 2009 که باعث می شود آن را یک جرم فدرال به آسیب کسی که با اسلحه گرم به دلیل نژادی animus در میان دلایل دیگر.

Kimberly Cummings
کیمبرلی Cummings, عمه از Ahmaud Arbery صحبت می کند به تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگ برادرزاده او در Glynn دادگستری شهرستان در 8 مه سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان.
Sean Rayford/گتی

Arbery سیاه بود و دو عاملان سفید—طرفداران تشبیه این حادثه به مجازات—اما کمی دقیق شواهد پدید آمده تا کنون خاص racialized انگیزه. هر چند سطح از مدرک مورد نیاز برای نشان دادن نژادی, انگیزه, و که در آن دادستان ممکن است جستجو را به شما معرفی می کنم که شواهد اضافی اضافه کنید گریز.

“شما می توانید با استفاده از اماره اثبات و همچنین اظهارات مستقیم از متهم به برآوردن عنصر که جرم و جنایت با انگیزه بود که به خاطر نژاد و” Sklansky گفت.

بکی مونرو بود که یک مشاور ارشد به دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی در دولت اوباما اشاره کرد چین و چروک در چگونه شپرد-برد عمل تفسیر شده است توسط دادگاه ممکن است آن را مشکل تر برای به دست آوردن یک اعتقاد.

حداقل یک دادگاه استیناف پیدا کرده است که این اتهام نیاز به دادستان نشان می دهد که جرم و جنایت نمی خواهد رخ داده است “اما برای” تعصب نژادی.

مونرو در حال حاضر منجر به مبارزه با نفرت برنامه در کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر. سازمان خود را در پشتیبانی از قانون که روشن شدن استاندارد برای شپرد-برد عمل پیگرد قانونی نیاز است که نژادی animus بود تنها قابل توجهی عامل ایجاد انگیزه.

صرف نظر از هر گونه دادستانی موانع دستیابی به یک اعتقاد راسخ تحت این اتهام FBI خواهد باید فضای کافی برای انجام تحقیقات به در نظر گرفتن که آیا شواهد موجود و یا بالقوه برای کشف شواهد جدید می تواند حکم مداخله فدرال.

سینتیا Deitle FBI special agent برای بیش از دو دهه متخصص در مورد حقوق مدنی گفت که او بر این باور دفتر بود “در حقوق قانونی خود برای باز کردن یک تحقیقات مقدماتی” برای حل و فصل این پرسش.

او اضافه کرد که “هیچ یک کل دیگر سطل کمک اف بی آی می تواند به سازمان های اجرای قانون محلی اگر آنها نیاز به کمک و اداره ندارد قضایی به بررسی.”

برای اف بی آی برای باز کردن و انجام تمام عیار تحقیقات Deitle گفت: “وجود دارد که به برخی از مرتب کردن بر اساس از “معتبر اتهام” نژادی animus اگر محققان دنبال شد و مورد تحت شپرد-برد عمل می کنند به عنوان مثال.

صرف این واقعیت که Arbery شد و متهمان در حال سفید است نه در خود و برای خود یک کافی قلاب.

“آنها نیاز دارند که معتبر اتهام قبل از درگیر شدن” Deitle اضافه شده است. “آنها باید به چیزی.”

اما چندین دیگر از قوانین حقوق مدنی که می تواند اجازه به وزارت دادگستری به دفاع از حوزه قضایی فدرال هر چند شاید نه به عنوان فوتی و فوری تحت شپرد-برد عمل می کنند.

یک جفت از برجسته حقوق مدنی قوانین وضع شده در طول دوران بازسازی در علاوه بر این به یک دوران حقوق مدنی قانون federalize جنایات که در آن وجود دارد nexus به حمایت تضمین شده توسط قانون اساسی ایالات متحده و یا کنگره است.

Protesters
تظاهرکنندگان در اعتراض به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در Glynn دادگستری شهرستان در 8 مه سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان.
Sean Rayford/گتی

یکی از این قوانین به دست آمده از اصلی 1866 قانون مانع از هر اقدام “بر اساس رنگ از هر گونه قانون” از محروم کردن کسی از خود دولت فدرال محافظت از حقوق. یک 2015 مقاله در کلمبیا بررسی قانون اشاره می کند که تحت تعقیب این قانون “ارائه مهمی عمومی در محکومیت سوء استفاده از قدرت است.”

اما برای یک مجرم به عمل “بر اساس رنگ” قانون او باید یک مقام دولتی از جمله یک افسر اجرای قانون و یا هماهنگی با کسی است.

اما آنچه در مورد یک شهروند خصوصی که با فراخوانی شبه قضایی قدرت از یک شهروند بازداشت به عنوان اعتقاد بر این است در مورد Arbery تیراندازی ؟

“شهروند بازداشت به طور کلی یک منطقه تیره از قانون” Sklansky توضیح داد. “ممکن است به استدلال می کنند که کسی با استناد به یک شهروند بازداشت قدرت رفتار به عنوان یک دولت بازیگر است اما به طور کلی رویکرد دادگاه گرفته اند. خواهد بود که یک کشش به استدلال می کنند.”

Deitle می گوید که شرایط غیر معمول از Arbery مورد در حال حاضر به اندازه کافی ظن برای اف بی آی به یک نگاه جدی در این که آیا گرگوری McMichael تا به حال هر مداوم ارتباط یا ارتباط با افراد در نیوبرانزویک دادستانی که در آن او با استفاده از به کار است.

“چه پویا بین McMichael و دیگر دادستان که نمی آوردن اتهاماتی ؟ آن خواهد بود بسیار مورد به من که در این شهر کوچک یکی از متهمان بود که قبلا به کار گرفته شده توسط آژانس های اجرای قانون” او مشاهده شده است. “من فکر می کنم FBI می خواهید برای کشف همه که از. چرا هیچ چیز انجام می شود برای بسیاری از ماه است ؟ که رفتن به بالا بردن حس کنجکاوی از هر عامل.”

1866 قانون و همراه آن اندازه گیری یک قانون تصویب چهار سال بعد منع توطئه علیه فدرال حقوق می تواند اضافه کردن اضافی و موانع به هر گونه پیگرد قانونی.

رئیس در میان آنها: نیاز است که این تخلف باید از فدرال راست و نه فقط نتیجه کلی عمل مجرمانه. در Sklansky نظر “چند اگر هر گونه” فدرال حقوق خواهد بود اتصال بر غیر دولتی بازیگرانی چون خصوصی شهروندان است.

اما دوران حقوق مدنی قانون می تواند بیشتر در طول و عرض. آن ممنوع, در میان چیزهای دیگر مسابقه-انگیزه دخالت یک فرد سفر در فدرال جاده ها. مهمتر اگر حادثه ای رخ نداد در فدرال جاده مانند یک بزرگراه های میان ایالتی حوزه قضایی فدرال هنوز هم می تواند باعث شود اگر آن را در زمان یک خیابان تغذیه به فدرال جاده ها است.

این Arbery تیراندازی رخ داده است صرف بلوک از ایالات متحده مسیر 17 که می گذرد از طریق گرجستان به عنوان آن را اجرا می کند از فلوریدا به ویرجینیا.

بدون در نظر گرفتن چگونه اف بی آی همچنان پروب آن و اینکه آیا یا نه وزارت دادگستری طول می کشد قاطعانه تر اقدام خارج از ناظران قول داده اند که ثابت قدم باقی می ماند در نظارت خود را از نظارت.

Deitle گفت که اگر وزارت دادگستری کشف شواهدی از سهل انگاری تحقیق شیوه در سطح محلی و یا دیگر شواهد نشان می دهد تعصب آن می تواند نظر باز کردن یک “الگو یا عمل” شد. در این مرحله چنین شواهدی است پدید آمده است.

این تحقیقات انجام شده توسط گروه به اصلاح محلی پلیس شیوه هایی که در گرایش به سوء استفاده و یا در غیر این صورت خلاف قانون اساسی است.

“این چیزی است که آنها شروع به تحقیق در مورد آن را به یک محصول جانبی” او گفت:. “اف بی آی و وزارت دادگستری بسیار بیمار و روشمند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im