اواخر کوبه برایانت یک courtside diatribe با اسپایک لی و یک مول در شیکاگو بولز اتاق قفل تمام ویژگی های در این قسمت 5 و 6 از آخرین رقصکه مراسم افتتاحیه این یکشنبه در ESPN.

سابق است که در میان مصاحبه شوندگان ظاهر می شود در قسمت 5 از ESPN 10-بخش مستند chronicling Michael Jordan نهایی فصل را با گاو نر.

برایانت که زندگی غم انگیز قطع شد و کوتاه زمانی که او در سقوط یک هلیکوپتر فقط در خارج از لس آنجلس در ماه ژانویه این سال ساخته شده حرفه ای خود را برای اولین بار در ابتدای فصل 1996-97.

پس از آن اردن در حال حاضر چهار حلقه به نام او که آخرين وارد شده بود تنها چند هفته قبل از سال 1996 NBA پیش نویس که در آن شارلوت هورنتس انتخاب برایانت با 13th کلی انتخاب و بلافاصله معامله او را به لس آنجلس لیکرز.

او در طول 20 سال فعالیت حرفه ای برایانت بدستآمده مقایسه با اردن است. قابل توجه ترین شباهت بین این دو بدون شک وحشی عزم و اراده را به نفع خود آنها به اشتراک گذاشته.

“این وحشی, نشستن وجود دارد تماشای این قسمت تا کنون به دلیل احساس می کنم مثل من از تماشای کوبه برایانت بازی در سال 1980 و اوایل 1990 با تیم های مختلف” لوقا والتون که بازی در کنار برایانت برای یک دهه گفته ورزشی در اوایل این هفته.

مهمتر هر دو اردن و برایان رونق تحت هدایت فیل جکسون. سابق برنده تمام شش NBA عناوین زیر جکسون که پس از نقل مکان به لس آنجلس در سال 2000 و هدایت لیکرز و برایانت به پنج عناوین دهه آینده.

این بخش شامل برایانت متکی فیلم از سال 1998 All-Star Game, که مشخص شده لیکرز ستاره را برای اولین بار در NBA سالانه پر زرق و برق. در این کلیپ برایانت مطالعات اردن بازی می کند و می پرسد او را برای راهنمایی خود را برای بهبود غیبت بلوز.

صحنه با برایانت و اردن های دادگاه را به صورت عاطفی و مشاهده داده اردن را لمس مداحی در سابق یادبود در ماه فوریه که در آن او توضیح داده لیکرز بزرگ به عنوان یک برادر کوچکتر.

گذشته از برایانت قسمت 5 نیز از ویژگی های اسپایک لی به عنوان بعید است که تبه کار نقش برآورده سابق گاو جری Krause و اواخر 1980s دیترویت پیستونز در افتتاح چهار قسمت از آخرین رقص.

Michael Jordan, Kobe Bryant, NBA
لس آنجلس لیکرز گارد کوبه برایانت(L) و شیکاگو بولز گارد مایکل جردن بحث در طول یک پرتاب آزاد تلاش در طول سه ماهه چهارم یک بازی در ایالات مرکز در شیکاگو در 17 دسامبر 1997.
Vincent Laforet/خبرگزاری فرانسه/گتی

جان سخت نیویورک نیکز فن برنده جایزه اسکار کارگردان فیلم است که به طور منظم حضور در دادگاه به سمت در باغ میدان مدیسن و تعدادی از ستاره NBA مهمترین Reggie Miller, قبلا, در پایان دریافت از لی بدنام زبان تیز.

در 8 مارس سال 1998 آن را اردن به نوبه خود به تبادل تعارفات کلامی با لی.

به عنوان اردن عذاب نیکز دوربین نشان داد و لی ایستاده در نا امیدی از صندلی خود را در دادگاه-سمت و تبادل کلمات با شماره 23.

“او نمی تواند گارد من” اردن گفت: جایزه اسکار برنده خود را مدافع قبل از شجاعانه لی به بازی خود را امتحان کنید و متوقف کردن او را.

نیکز ویژگی در هر دو قسمت اکران روز یکشنبه با مستند لمس کردن در حال رشد رقابت بین آنها و گاو نر.

شیکاگو تبدیل شده بود برای نیکس چه دیترویت بوده است برای خریداران. دومی ضرب و شتم نیکز 4-2 در نیمه نهایی کنفرانس شرق در سال 1989 قبل از جارو آنها را در دور اول از سال 1991 برگشتی و آنها را شکست 4-3 و 4-2 در کنفرانس نیمه نهایی و نهایی کنفرانس شرق در زیر دو فصل است.

نیکز در نهایت exorcised شیاطین خود را به ضرب و شتم خریداران در هفت بازی در نیمه نهایی کنفرانس شرق در سال 1994 مسیر برای رسیدن به NBA نهایی مقابل هیوستون راکتس است.

که تکرار گاو, اما, نمی, ویژگی, اردن بود که با بهره گیری از اولین بازنشستگی از بازی. شماره 23 در نهایت به دادگاه بازگشت و شیکاگو کوبید نیکز 4-1 در نیمه نهایی کنفرانس شرق در سال 1996 اردن کامل فصل اول پس از بازگشت خود را.

“آنها در تلاش بودند تا بعد از شیکاگو بولز به عنوان ما به دیترویت پیستونز,” Scottie Pippen به یاد می آورد در این فیلم مستند است.

ساخته شده در اطراف Patrick Ewing این نیکز برتر کنفرانس شرق نیمه نهایی 11 بار در 12 فصل از سال 1989 اما هرگز موفق به افراشتن لری اوبراین جایزه هوا.

“ذهنی آنها یک تیم سختکوش اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باور است که زمانی که ما بازی می کردند و در بهترین ما و آنها در بهترین ما خیلی بهتر از تیم” اردن توضیح می دهد که در گذشته ،

قسمت 5 هم لمس در جستجو برای شناسایی که گاو بازیکن نگه داشته و نشت اطلاعات به مطبوعات.

در این مستند سپس Bulls-سر مربی فیل جکسون بازگو که Krause نام او را به دفتر خود و خواستار توضیح به صورت های مختلف نقل است که تا به حال به نظر می رسد در یک کتاب.

Krause تا به حال اختصاص داده شده “حدود 25” گزیده ای از کتاب جکسون به یاد می آورد و می خواستند بدانند که آیا هر بازیکن در این تیم بود که افشای اتاق قفل اسرار برای مطبوعات است.

این کتاب در سوال این است که احتمالا اردن قوانین. نوشته شده توسط سام اسمیت که پس از آن پوشش داده شده گاو برای شیکاگو تریبون و امکانات به شدت در سراسر, مستند, کتاب در سال 1991 منتشر شد و بلافاصله موجب جنجال برای آنچه برخی تصور می شود بی دلیل انتقاد از گاو.

در قسمت 5, اردن, به سرعت رد پیشنهاد او مسئول برای صحبت کردن به مطبوعات و مجرد از تیمی سابق هوراس گرانت به عنوان مول در داخل اتاق قفل است.

در تریلر سابق Bulls مرکز خواهد Perdue موافق با اردن است.

“همانطور که ما شروع به برنده مسابقات قهرمانی و همه صحبت در مورد مایکل و پس از آن همه صحبت در مورد هر کس دیگری که واقعا p* * * * ***d خاموش هوراس” پردو توضیح می دهد. “او احساس تحقیر شده میبیند.”

این قسمت اما به پایان می رسد با یک قوی انکار از کمک مالی است که ادعا می کند او هرگز فاش چیزی به اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im