“آخرین رقص” و ” مایکل جردن Headlining اول بسکتبال دوباره

شاید یکی از مهمترین پیش بینی های ورزشی فیلم های مستند در تاریخ آغاز کرد و این از آن 10-قسمت سری پنج شنبه شب نشان داد آن چیزی که در حال حاضر به خوبی شناخته شده است. مایکل جردن می تواند هنوز هم محبوب ترین بازیکن تمام دوران در این سیاره است.

“آخرین رقص‘ پخش قسمت های 1 و 2 یکشنبه در ESPN و Netflix و طرفداران flocked به رسانه های اجتماعی است که تا به حال اردن و 1997-98 شیکاگو بولز روند در بالای توییتر جهان است.

بیست و دو سال پس از آخرین قهرمانی NBA.

داستان شروع می شود در پشت صحنه با زمان NBA کمیسر آدم نقره ای, بود که لیگ را سر و سرگرمی قبل از فصل 1997-98. گاو شد, آینده, بازگشت به عقب در مسابقات قهرمانی و پنجم خود را در هفت سال است. آنها برنده سه-مستقیم از عناوین 1991-93. اردن بازنشسته به بازی بیس بال برای دو سال و پس از آن آمد را به نفع خود دو عنوان.

هر دو اردن و گاو مربی فیل جکسون بودند برای ورود رایگان آژانس پس از فصل 1997-98 بنابراین نقره ای تا به حال لوده ایده به فیلم بگویید همه, پشت صحنه فیلم گاو در طول تلاش خود را برای دومین سه ذغال سنگ در هشت سال است.

نقره ای دانست و آن را یک فرصت نادر برای انجام کاری منحصر به فرد حتی این پروژه قرار داده و به طاق تا به حال.

“منظورم این است که سپس آن را به عنوان در حال حاضر مایکل یکی از معروف ترین افراد در این سیاره” نقره گفت: در ESPN.com گزارش. “و شایعاتی وجود دارد که آن را برای رفتن به مایکل در فصل گذشته.”

نقره برای اولین بار نیاز به رویکرد گاو صاحب جری رینسدرف که آیا یک مشکل با آن است. این است که اگر اردن و جکسون هر دو به توافق رسیدند.

“این مربی در پایان روز کنترل اتاق قفل” نقره گفت. “بنابراین ما نیاز به فیل همکاری است.”

Michael Jordan
در این سال 1998 فایل, عکس, Chicago Bulls بازیکن Michael Jordan پاسخ به سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز متحده در شیکاگو, IL 08 ژوئن 1998 در NBA نهایی. متعدد چاپ و پخش منابع گزارش 12 ژانویه که اردن قصد دارد به anounce بازنشستگی خود را از بسکتبال در 13 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی در شیکاگو است.
عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده DANIEL LIPPITT/خبرگزاری گتی ایماژ

نقره بستری وجود دارد برخی ترجیح درخواست. برای مثال اگر Jackson احساس نیاز به موج دور در یک دوربین به ترک فیلمبرداری, دوربین اپراتور را متوقف خواهد کرد.

“هیچ مذاکره و آنچه” نقره گفت. “همه من گفت:” من مطمئن هستم که وجود دارد را شاید سخت مذاکره در برخی از نقطه, اما ما لازم نیست که آن را در حال حاضر. چرا که در درجه اول ما باید برای ضبط فیلم است.”

“توافق ما خواهد بود که هیچ یک از ما می تواند استفاده از این فیلم بدون اجازه” نقره توضیح داد به اردن. “نگه خواهد داشت—من به معنای واقعی کلمه آن را فیزیکی فیلم—به عنوان یک بخش جداگانه ای از ما سیکوکس [نیوجرسی] کتابخانه. تولید کنندگان ما نمی خواهد به آن دسترسی دارند. آن استفاده کرد و فقط با اجازه شما.”

این فیلم باقی مانده نشستن دور تا اردن به تایید برای راست مستند تولید در زمان مناسب برای انتشار آن است.

اما آن را همه چیز در مورد اردن و جکسون. وجود دارد Scottie Pippen. Dennis Rodman. و کشت و بازیکنان در طول راه مثل تونی Kukoc استیو کر و بازیکنان دیگر که کمک به ساخت شد.

این مستند در زمان بیش از جهان ورزش یکشنبه شب در حالی که ورزش جهان شده است تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de