“آخرین رقص’ برنامه: که در آن برای تماشای قسمت 5 و 6 از ESPN مایکل اردن فیلم مستند در یکشنبه

سوم هفتگی قسط از آخرین رقص بازدید صفحات در روز یکشنبه با پنجم و ششم قسمت از ESPN 10-بخش مستند مجموعه به برتر در شبکه است. هر دو قسمت را در Netflix بکشد در اوایل صبح روز دوشنبه.

Chronicling Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو بولز مستند ارائه شده جایگزینی مناسب برای عدم NBA اقدام با لیگ معلق از مارس 11 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

داشتن شیرجه زده بولز’ مدیر کل جری Krause برنامه برای از بین بردن یک تیم که در آن زمان تا به حال برنده پنج NBA عناوین در دو قسمت سوم و چهارم اقساط متمرکز به شدت در Dennis Rodman و ادامه دشمنی بین اردن و دیترویت پیستونز.

قسمت 5 و 6 را از ویژگی های کوبه برایانت و اسپایک لی و مشغول به خط و خال پشت نشت که از گاو اتاق قفل است.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن جلوتر از یکشنبه.

وقتی آخرین رقص هوا ؟

پنجمین قسمت برتر خواهد شد در 9 p. m. ET در مارس 3 در ای اس پی ان با قسمت ششم به دنبال راست پس از آن. یک نسخه از این مستند ویرایش شده برای زبان خواهد شد به طور همزمان در ESPN2.

دو ساعته قسمت خواهد شد هر هفته در روز جمعه همزمان با دو قسمت نهایی برنامه ریزی شده برای مارس 17.

سوم و چهارم, قسمت خواهد بود دوباره پخش از 7 p. m. ET در ESPN روز یکشنبه پیش از اکران دو قسمت جدید.

پنجمین و ششمین قسمت از مستند برتر خواهد شد در Netflix بکشد در 12:01 a. m. PT, on May 4.

از کجا می توانم تماشای آخرین رقص?

این مستند در دسترس است در ESPN و ABC در حالی که Netflix بکشد جامعی بین المللی حقوق. ESPN و ABC را مستند موجود در تلویزیون و آنلاین از طریق خود سیستم عامل های دیجیتال در حالی که کاربران Netflix بکشد می تواند دسترسی به آن از طریق Netflix برنامه در تلویزیون ها و دستگاه های متصل و همچنین به عنوان آنلاین.

قسمت 3-4 روکش

داشتن رنگ جری Krause به عنوان رئیس تبه کار در دو قسمت, آخرین رقص معرفی یک مجموعه جدید از آنتاگونیست در شکل Isiah Thomas و دیترویت پیستونز.

سومین و چهارمین قسط از 10-قسمت سری شیرجه زده تلخ دشمنی که توسعه یافته بین پیستون و گاو به عنوان سابق شکست شیکاگو در سال 1988 نیمه نهایی کنفرانس شرق قبل از ضرب و شتم آنها را در نهایی کنفرانس شرق در دو زیر فصل است.

بولز در نهایت غلبه پیستون در سال 1991 کنفرانس نهایی به kickstart خود سلسله, اما اردن با صراحت نشان داد او هنوز هم در بنادر دشمنی به سمت سابق خود بازگشت.

“من نفرت آنها” اردن گفت: در قسمت 3 از ESPN مستند. “و که نفرت حمل و حتی به این روز است.”

مشهور خود را برای مقابله و ناهموار بدون نگه می دارد-منع رویکرد پیستون’ به دست آورده خود را monicker از “پسران بد” و فیلم نشان می دهد که آن را به طور کامل سزاوار.

سابق پیستون گارد Isiah Thomas و سابق پیستون دستیار مربی تیم برندان مالون هر دو برجسته در این مستند برداشته و حجاب در این تیم کبودی سبک با هدف محدود کردن اردن است که شناخته شده به عنوان “اردن قوانین است.”

“آنها ساخته شده آن را شخصی” اردن را توضیح داد. “آنها ضرب و شتم فیزیکی s*** از ما.”

گذشته از ادامه دشمنی بین اردن و پیستون قسمت 3 و 4 نیز با تمرکز بر Dennis Rodman و چگونه خود را بزرگتر از زندگی شخصیت بود که هر دو بسیار مهم به خریداران’ موفقیت و به طور همزمان در معرض خطر انحراف خود را حرفه ای.

در میان بسیاری از Rodman داستان های مربوط به انتخاب محصول شد مطمئنا اردن از رفتن به لاس وگاس به همراه هم تیمی خود بازگشت و پس از دو روز escapade به شهر گناه تهدید به تشدید به چیزی به مراتب جدی تر است.

Michael Jordan, Dennis Rodman
مایکل جردن و Dennis Rodman, هر دو از شیکاگو بولز پس از Rodman نامیده می شد برای ویژگی های ناپاک در نیمه دوم از خود NBA کنفرانس شرق نیمه نهایی بازی برابر شارلوت بابکتس در مرکز متحده در شیکاگو, ایلینوی, on May 3, 1998. گاو برنده بازی 83-70 منجر به سری 1-0.
جف Haynes/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر