“آخرین از ما” سری آمدن به HBO گروگان ‘چرنوبیل’ خالق Craig Mazin

HBO اعلام کرده است که اقتباس از بازی The Last of Us به عنوان یک مجموعه در حال توسعه با توجه به خبرنگار هالیوود پنج شنبه.

بر اساس Naughty Dog video حق رای دادن بازی برای پلی استیشن, سری جدید خواهد بود گروگان چرنوبیل خالق Craig Mazin. تاریخ و زمان آخرین از ما خلاق کارگردان و نویسنده Neil Druckmann کار خواهد کرد با Mazin و خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی برای این پروژه است.

به عنوان گزارش شده توسط انواع نشان دادن وقایع بازی اول ،

“Neil Druckmann بدون سوال بهترین قصه گو کار در این ویدئو بازی متوسط و آخرین ما است magnum opus,” Mazin گفت. “گرفتن یک فرصت برای انطباق با این نفس کار هنری شده است رویای من و من افتخار آن را در همکاری با نیل.”

“از اولین بار من نشستم به صحبت با کریگ من به همان اندازه دور توسط رویکرد خود را به روایت و عشق و درک عمیق از تاریخ و زمان آخرین از ما” Druckmann گفت. “با چرنوبیل, کریگ و HBO ایجاد تنش دلخراش عاطفی شاهکار. من نمی توانستم فکر می کنم بهتر همکاران را به داستان آخرین ما به زندگی به عنوان یک تلویزیون نشان می دهد. من فراتر از آن هیجان زده به همکاری با آنها.”

The Last Of Us‘ سینمایی طبیعت باعث می شود آن را زیاد برای یک سری انطباق. مجموعه در یک پست آخرالزمانی ایالات متحده یک جهش قارچی شیوع و گسترش بیماری به انسان تبدیل آنها به موجودات آدمخوار به نام “آلوده.” جوئل بازی شخصیت smuggles نوجوان Ellie به یک گروه شبه نظامی را (کرم شب تاب) نقطه پنهان در خارج از قارچ’ منطقه قرنطینه. مدت کوتاهی پس از آغاز سفر خود Ellie نشان می دهد که او آلوده شد اما نشان نمی دهد علائم بیماری فراهم می کند که امید به درمان است. این جفت ارز کشور سفر اجتناب از cannibal راهزنان آلوده و در نهایت کرم شب تاب است.

همانطور که از ژوئن 2018, The Last of Usمنتشر شد و هفت سال پیش فروخته است بیش از 17 میلیون نسخه آن را 49 بازی پرفروش در تمام دوران است.

Craig Mazin
“آخرین از ما” سری آمدن به HBO گروگان ‘چرنوبیل’ خالق Craig Mazin. Mazin منجر خواهد شد HBO اقتباس از محبوب بازی “آخرین ما.”
چارلی Gallay/گتی

عاقبت به آخرین ما اعلام شد در ماه دسامبر سال 2016. به عنوان مخالف به بازی برای اولین بار بازیکنان را کنترل Ellie به جای جوئل. Druckmann co-نوشت: این داستان با هالی ناخالص که نوشته شده است قسمت از Westworld. قبلا برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه گذشته, آخرین از ما, قسمت دوم خواهد آمد در مارس 29.

Naughty Dog Studios و HBO بلافاصله پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر