درس VE روز است که با وجود مقیاس چالش یک آینده بهتر ممکن است

در این سال سومین روز جشن خواهد بود بسیار متفاوت است. Coronavirus به معنی وجود خواهد داشت هیچ راهپیمایی بدون خیابان احزاب هیچ کلیسا و هیچ یادبود در تهی گور. امروز ما نمی توانیم با هم باشیم اما ما هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید با هم.

ما به یاد داشته باشید که میلیون ها نفر از مردم از شهرها و روستاها در سراسر بریتانیا که جنگیدند و مردند برای کشور ما ارزش های مشترک. ارزش های دموکراسی و تحمل و آزادی برای همه.

و ما به یاد داشته باشید که ما پیروزی بود و نه ما به تنهایی. آن را یک پیروزی جعلی همکاری های بین المللی.

ما به یاد داشته باشید بیش از حد کسانی که در بازسازی و تجدید کشور ما در این سال سخت است که به دنبال 1945. آنها خانه های ساخته شده برای میلیون ها نفر گسترش آموزش و پرورش و تاسیس خدمات بهداشت ملی. در سراسر جهان بین المللی اتحاد بودند جعلی و حقوق بشر تقویت شده است.

ایشان یک میراث است که کمک به ساخت آینده ای بهتر برای کشور ما و برای جهان است.

در این شب ملکه پخش خواهد شد به این کشور در زمان دقیق که پدرش جورج ششم صحبت در ام روز در سال 1945. از یک بمب زخمی کاخ باکینگهام او در مورد آنچه تا به حال نگه داشته و کشور ما رفتن را از طریق سال های طولانی جنگ: علم به این که ما باعث شد نه تنها باعث از یک فرد در یک جامعه و یا یک ملت. از آن به علت یک نسل کامل.

که پیام درست می ایستد امروز در این فوق العاده دشوار است. آن است که آیا احساسات هفتگی کف زدن برای ما مراقبین یا روح نشان داده شده توسط آمار و ارقام مانند کاپیتان تام مور – که مطرح 27 میلیون پوند برای بیمه خدمات درمانی خیریه 75 سال پس از خدمت در جنگ – ما در حال دیدن یک روح واقعی همبستگی ملی.

این تجربه را ما با هم در راه های مختلف.

زمانی که coronavirus بحران به پایان می رسد و آن به پایان خواهد رسید – ما باید مطمئن شوید که چشم انداز ما برای آینده مسابقات جاه طلبی های پس از جنگ نسل. پس از coronavirus ما نمی توانیم بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و یا همچنان به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده است.

ما مدیون زیادی به نسل بعد از اینکه. ما باید همه چیز را ما می توانیم برای مراقبت و حمایت از آنها از طریق بحران کنونی است. همه ما شنیده داستان دلخراش از گسترش ویروس از طریق مراقبت از خانه و با خانواده ها قادر به می گویند, آخرین خداحافظی.

بحران در مراقبت از خانه رفته است برای بیش از حد طولانی است و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از ما بیشتر در معرض بسیاری از آنها حفاظت شده کشور ما در آن تاریک ترین ساعت.

و ما باید رو به جلو با عزم برای بازسازی یک جامعه بهتر است. این بدان معناست که بازپرداخت بدهی ما مدیون اصلی ما کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای ما امن نگه دارید. این به معنی داشتن شجاعت برای مقابله با بی عدالتی که وجود داشته در جامعه ما برای بیش از حد طولانی است.

و به این معنی نوشتن یک فصل جدید برای مراقبت اجتماعی با عزت و احترام در قلب آن.

درس VE روز است که با وجود مقیاس چالش یک آینده بهتر ممکن است. یک جامعه جدید ساخته می شود.

اما امروز ما به یاد داشته باشید کسانی که ایستاده بود برای کشور ما و برای ما آزادی است. ما به یاد داشته باشید خدمات خود را و خود را قربانی.

آقا Keir Starmer است رهبر حزب کارگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر