چیزهای کوچک ما در حال از دست رفته بیشتر در مورد سفر

تلگراف | No comments

آنچه شما از دست رفته بیشتر در مورد تعطیلات ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم

صبحانه بوفه

یکآه صبحانه: مهم ترین وعده غذایی روز است. و همچنین لذت بخش ترین. هر چند شاید در طول مستند زمانی که یک بچه می خواهد تخم مرغ آب پز, یکی دیگر می خواهد درهم و معلوم است که خود را مواج استدلال علمی از شوهر خود مورد استفاده قرار گیرد تا هر تخم مرغ در خانه ساخت برخی از افتادن و هنگ frittata که حتی سگ اجتناب.

آن را مانند این در Elivi در Skiathos. یا Almyra در قبرس. یا JW ماریوت در ونیز – شادی purveyors از سه نفر از بهترین و بزرگترین هتل صبحانه بوفه من تا کنون خورده است. دو نوع از بیکن به شما می گویند ؟ تخم مرغ هر سبک تازه پخته شده توسط آشپز?

وجود دارد راه های بسیاری برای قضاوت در مورد برتری یک صبحانه بوفه اما قطعا یکی از مهمترین و قابل اعتماد است که میوه های خوب – انواع توت ها به خربزه انبه – هرگز اجرا. هیچ کس می خواهد یک کاسه میوه متشکل از صرفا بخش گریپ فروت.

آنچه عجیب و غریب کیمیاگری صبحانه بوفه دارای چنین جایگاه ویژه ای در مسافران قلب من کاملا مطمئن نیستم. شاید نامحدود cappuccinos روغنی-داغ شیرینی و 23 مختلف مربا. شاید آن قناعت از بچه ها در کیک و نوتلا که آنها هرگز به طور معمول اجازه داده می شود در 9. شاید آن را فقط وعده یک روز آفتابی لگد کردن شکوه توسط cheeky صبحانه prosecco و زیاده از کربوهیدرات. به قول ملکه: ما را دوباره بخورند.

فرودگاه Prets

این خنده دار است زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم. تصویب یک Pret در خیابان محلی خود و شما نیست که fussed. قهوه خود را به طور متوسط آنها سوپ را کمی شور و شما خورده خود را آووکادو قرار دادن 943 بار. جاسوسی Pret در فرودگاه این حال احساس می کند مانند همه شما کریسمس آمده اند در یک بار.

ستایش بود!

اعتبار:
گتی

دور نگاه اجمالی از آن متمایز مارون (و یا آن را کبود? بحث در مورد. نه واقعا بیایید: ما باید در همه زمان در جهان) و ضربان قلب شما سریع تر. “وجود دارد یک PRET!” شما exclaim به شریک زندگی خود را مانند آن بود Claridge است. “سریع و قبل از croissants اجرا کنید!” برای croissants فراموش اجرا به خصوص پنیر و گوجه فرنگی هستند. و در حالی که قهوه که بزرگ نیست (با عرض پوزش Pret اما اصرار خود را در نیمه خامه گرفته به جای شیر کامل یک معامله شکن) آن را هنوز هم به مراتب بهتر از استارباکس’.

بهترین چیز در مورد فرودگاه Prets? انتخاب. آنها فراموش ساندویچ ساده برای بچه ها عاری از نوع سس گوجه فرنگی و سس ها که آنها را “eeew”. آنها را گزینه مناسب و معقول برای گیاه خواران چند برای گیاهخواران پروتئین گلدان برای کربوهیدرات-avoiders و گزینه های فاقد گلوتن برای coeliacs. پس از آن غیر ممکن است به ترک با صرف کمتر از 25 پوند برای یک خانواده چهار اما برای یک فرودگاه است که نیمی از بد. چه چیزی شما را در یک اروپایی فرودگاه £25? سه بسته چیپس و پانینی. پرونده بسته شده است.

این مینی

اولین بار بچه ها من تو را دیدم یک مینی بار آنها نمی تواند آن را باور واقعی بود. “در این نگاه ناز کوچک یخچال مومیایی. آه! وجود مواد در داخل! کک! آب پرتقال!” آنها فریاد می زد را نوازش قوطی در تعجب. “صبر کنید ، آن را می شود پر هر روز؟”

بله این آسیا, اما چه کسی می تواند مقاومت در برابر ؟

اعتبار:
گتی

خوب کاملا. حتی در سن پیشرفته, آن را هنوز هم به نظر می رسد باور نکردنی است که یک نوع فرد با یک چرخ را در اطراف می آیند و دوباره پر کردن تمام مایعات شما در پایان یک روز سخت در ساحل. نمی تواند زحمت پیاده روی به نزدیکترین supermercado? هرگز به ذهن: در اینجا یک یخ-سرد Heineken. و چگونه در مورد برخی از آجیل با آن است ؟ چیپس شما می گویند ؟ بود مهمان من. بنابراین آنها احتمالا آماده-شور Pringles – به طور پیش فرض انتخاب مینی بار از میامی به ملبورن – اما هرگز آماده-شور Pringles طعم خیلی خوب است.

اگر مینی به خود می آید در ساحل, تعطیلات, آن را به همان اندازه مفید در یک سفر کسب و کار (به یاد داشته باشید آنها را؟), و هرگز بیشتر از یک منطقه زمانی مختلف. کسی که از خواب بیدار شده تا در ساعت 5 صبح در نیویورک و یا لس آنجلس و groggily رسیده در داخل مینی برای یک بسته سالخورده سفید پنیر چدار ذرت بو داده ؟ ؟ غذا خوردن عجیب و غریب مواد غذایی آشغال در نیمه شب یکی از ترین زندگی دستکمگرفتهشده لذت.

بدیهی است که این nirvana دارای اشکالاتی که nirvanas انجام دهد. هیچ کس تا کنون perused خود مینی بیل در پرداخت و گفت: “Blimey چه مقرون به صرفه”. اما به چه قیمت راحتی ؟ پانزده یورو برای یک جین و تونیک از آنجا که شما بخواهید.

خدمتکار

وجود دارد هر دو کلمات در زبان انگلیسی بیشتر با شکوه از “خدمات دوشیزه یا زن جوان”? من صبر کنید…

اجازه دهید من روشن شود: من یک شاهزاده خانم. دیروز من تمیز من خانه را از بالا به پایین. حتی دستشویی و حمام. حتی حمام شیشه ای. حتی دستشویی کاسه. حتی… خوب شما تصویر را دریافت کنید.

اما در حالی که برخی از مردم در تعطیلات به دریافت قهوهای مایل به زرد و جذب فرهنگ یا چت کردن یک پیشخدمت من در تعطیلات به فرار از خرحمالی از پخت و پز گرد و لوازم جانبی برای پس از من سیار خانواده برای یک هفته.

وارد مرحله سمت چپ – با زور از نرم مودب حذفی ، بنابراین او به احتمال زیاد برای رسیدن به نقطه دقیق زمانی که شما پا, کون, برهنه, خارج از دوش – اما ذهن هرگز. او خدمتکار. او این همه را دیده و قبل از او وارد شده به شما را نجات دهد. یا حداقل برای دوباره پر کردن خود را در حوله. پاک کردن حوله! هر روز! زرق و برق!

حوله قوها? تنها اگر شما خوش شانس هستید

اعتبار:
گتی

او همچنین در برابر فرزندان خود لباس را شسته و رفته شمع ترتیب خود را teddies و خط تا کفش های خود را! او حتی خود را به تخت! او حتی ممکن است خود را تغییر دهید لحاف یک کار است که شما را ساعت هفت به خانه و برگ شما نیاز به یک چرت زدن دیسکو.

و اگر شما واقعا خوش شانس شما ممکن است حتی در بازگشت از شام و پیدا کردن یک شکلات کوچک روی بالش خود را. واقعا زندگی نمی کند بهتر از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>