این مستند BBQ راهنمای دستور العمل های خوشمزه و بهترین کیت جدید

چند هفته گذشته شده است یک چالش برای بسیاری از ما جدا شده از دوستان و خانواده شروع به کشف کردن برخی از مرتب کردن بر اساس جدید “عادی”. همانطور که همه ما تنظیم به روش های مختلف از زندگی و خرید در حالی که هنوز اختراع ایده های بیشتر برای نگه داشتن بچه های ما و خودمان را سرگرم پخت و پز من در بر داشت به یک اطمینان ثابت است.

نیاز به دریافت مواد غذایی در جدول است که مثل همیشه قوی و برنامه ریزی پخت و پز و خوردن وعده های غذایی فراهم می کند مفید و آرامش ساختار برای هر روز. من به اندازه کافی خوش شانس به یک باغ و بودن چیزی از کباب کردن معتاد شده اند و پخت و پز به عنوان بسیاری از ما وعده های غذایی خانواده که ممکن است در هوای تازه.

پخت و پز بیش از آتش همواره خوش مشرب فعالیت و اگر چه آن ممکن است به پرتاب باز کردن درب خود را و میزبان یک حزب بزرگ وجود دارد هنوز هم سرگرم کننده بود در تبدیل خود را پخت و پز معمول به یک microadventure در باغ.

Genevieve تیلور بنیانگذار بریستول آتش سوزی مدرسه. دنبال او در رسانه های اجتماعی @GenevieveEats.

یک کلمه در مورد مواد تشکیل دهنده

من همه چیز را برای دستور العمل در اینجا در یک رفت و برگشت از سوپرمارکت های محلی اما وضعیت متغیر است; هر دستور در شبکه در زیر می آید با تعویض پیشنهادات. سعی کنید مواد غذایی ملی تحویل طرح (مانند Coombe مزرعه ارگانیک و Pipers مزرعه برای گوشت و Riverford برای سبزیجات) و عنصر جعبه مستقیم از تامین کنندگان محلی و رستوران ها. پس شما به احتمال زیاد نه غذا برای به عنوان بسیاری از مردم به صورت عادی باهوش با باقی است.

بهترین ذغال کباب سعی و آزمایش

پس از قرار دادن آنها را از طریق paces خود این مورد علاقه من هستند مدل های فعلی – برخی از کوچک و شسته و رفته دیگران بزرگ و فانتزی. یک چیز در همه آنها مشترک است این است که کیفیت آنها ساخته شده است به آخرین.

با کباب شما واقعا آنچه شما برای پرداخت و من می خواهم از شما می خواهم به صرف کمی بیشتر به چیزی که شما راه فراتر از این تابستان. آیا به دنبال پایدار ساخته شده انگلیسی, زغال چوب, حداقل نه به این دلیل که سوخت شما طبخ در مهم ترین عنصر. تراشیدن و شعله های مورد علاقه من از آکسفوردشایر.

Thuros T1 برای رفتن

(£260.68, thueros.com)
Thuros T1 برای رفتن


اعتبار: اندرو کراولی

جمع و جور و کوچک مناسب برای کباب در حرکت زمانی که مستند است بیش از (بهتر از یکبار مصرف, کوره هر دو برای محیط زیست و برای پخت و پز). شما می توانید طبخ مقدار شگفت آور در این; من دوست دارم کباب پیوست آن را به عنوان اجازه می دهد تا سیخ کباب به “قطع” بیش از گرما (بدون ترس از آنها چسبیده). آتش سوزی تا کارآمد; شما لازم نیست مقدار زیادی از سوخت.
بهترین برای: قابل حمل است.

ناپلئون Pro 22 کتری

(£299.99; napoleon.com)

این است که بهترین ترکیب از شکل جمع و جور بزرگ عملی کباب فضا و از همه مهم درب نگه می دارد که گرما در. محکم چدن کوره میله انجام حرارت به طور مساوی و شما می توانید افزایش یا کاهش آنها را به صورت انعطاف پذیر سطح پخت و پز. سمت لولا معنی است که شما می توانید به راحتی بالا فوق العاده با ذغال برای مدت طولانی آهسته آشپز.
بهترین برای: همه طفیلی با کلاسیک “BBQ” نگاه کنید.
Genevieve تیلور طول می کشد وعده های غذا در خارج از منزل


اعتبار: اندرو کراولی

Drumbecue زغال چوب درام سیگاری

(£649.99, drumbecue.co.انگلستان)

مطلق وحش با سنگین سطح پخت و پز و نیم عمق گرم شدن دندانه دار کردن بالا. زمانی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی شما می توانید طبخ برای ارتش از دوستان در این. Pull-out سوخت سینی اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن سوخت اضافی و بدون نیاز به بلند کردن درب; واقعا مفید ویژگی های طراحی.
بهترین برای: حزب پخت و پز.

Netherton آتش میز و chapa سیستم با اجاق هلندی

(£476.10, netherton-ریخته گری.co.انگلستان)
Netherton آتش میز و chapa سیستم با اجاق هلندی


اعتبار: اندرو کراولی

ساخته شده از 6mm ضخامت آهن سیاه و سفید, این آتش سوزی-جدول سیستم عملا غیر قابل خراب کردن. آن را نسبتا سنگین اما استادانه طراحی شده برای بسته پایین تخت. تخت سطح پخت و پز – یا chapa – طبخ می توانید چیزهایی مانند تخم مرغ و یا ماکارونی و یا در کوره میله, استیک, ماهی و یا سبزیجات است. اضافه کردن یک اجاق هلندی و شما می توانید پخت نان پودینگ و خورش بیش از آتش.
بهترین برای: فضاهای کوچک و یا کمپینگ آن را به عنوان بسته ،

Kamado جو کلاسیک III

(£1,799, londonbarbecuecentre.co.انگلستان)

Kamados ضخامت دیواره سرامیک کوره که حفظ گرما درخشان معنی آنها سوخت کارآمد و قابل کنترل از نظر دما (بزرگ برای آهسته پخته شده گوشت خوک کشیده و گوشت گاو گوشت). این آخرین مدل ویژگی های انحصاری SloRoller هذلولی دود مجلسی که گردش حلقه های دود و بیش از مواد غذایی خود را به عنوان آشپز.
بهترین برای: پخت و پز کم و آهسته.

گاو کوره

(از £1,700 به علاوه مالیات بر ارزش افزوده oxgrills.co.انگلستان)

مورد استفاده در برخی از بهترین رستوران ها به طور جدی قابل توجه پرریللا-سبک کوره سوخت با ذغال چوب و یا ترکیبی. یک قرقره را افزایش می دهد و باعث کاهش مواد غذایی بر روی آتش است و آن را تعویض سطوح پخت و پز. ساخته شده از دریایی-فولاد درجه آن می تواند مقاومت در برابر هر چیزی عناصر پرتاب در آن وجود دارد بدون نیاز به پنهان کردن آن دور تحت پوشش برای فصل زمستان است.
بهترین برای: جدی grillers که می خواهید به طبخ مانند یک حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im