این مستند اثر ؟ افزایش ورزشکاران زن دچار تغییر در چرخه قاعدگی

تلگراف | No comments

ورزشکاران زن را تجربه کرده اند افزایش علائم قاعدگی در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس با زندگی و اعمال محدودیت های ناشی از جهانی مستندات فکر به اخلال در چرخه های قاعدگی خود را.

گرفتگی دردناک سنگین تر از خونریزی و تغییرات در طول چرخه قاعدگی هستند فقط برخی از علائم است که زنان گزارش کرده اند در دوره پیگیری برنامه FitrWoman از اواسط ماه مارس.

FitrWoman زنان کمک می کند تا از تمام توانایی های تناسب اندام مهار چرخه های قاعدگی خود را به منظور بهبود عملکرد ورزشی. این برنامه که به اشتراک گذاشته شده برخی از تیتر آن داده ها به طور انحصاری با تلگراف ورزشاست اشاره کرد که تا 45 درصد از آن ورزشکاران زن تجربه اختلال در چرخه قاعدگی خود را.

آن را نیز ثبت 20 درصد افزایش علائم در میان تمام کاربران از تفریحی برای نخبگان ماه گذشته در مقایسه با آوریل سال گذشته است. گرفتگی های قاعدگی هستند تا با نزدیک به نیم در مقایسه با زندگی قبل از همه گیر (47 درصد) و پس از نفخ و هوس (42 درصد) در حالی که زنان نیز نسبت اختلال خواب (41 درصد) و استرس (20 درصد) به بی نظمی در چرخه خود را.

“از خود نخبگان ورزشکار به خود را هر روز کاری تعداد زیادی از مردم خواسته اند به همین دلیل آنها در حال تجربه سنگین تر خونریزی در چرخه خود را و یا چرا آنها در مطلق عذاب با قاعدگی, درد و یا چرا خود را در دوره آمده است نه برای چند هفته” دکتر Georgie Bruinvels یک رهبری دانشمند در زنان ورزشکار سلامت در FitrWoman گفت Telegraph Sport.

“بی نظمی قاعدگی تحت تاثیر تعدادی از عوامل: رژیم غذایی خود را هنگامی که شما می خورید و چه مقدار می خورید مقدار ورزش شما انجام می دهند و استرس است. این واقعا یک زمان استرس زا برای بسیاری از زنان بسیاری از آنها به احتمال زیاد به مدرسه در منزل و دستکاری یک میلیون چیزهای مختلف.

“به عنوان یک نتیجه, علائم می تواند به بدتر شدن است که می تواند باعث افزایش سطح اضطراب است که به نوبه خود تاثیر چرخه قاعدگی یک زن. آن را تقریبا مانند یک خود تداوم کابوس است.”

متوسط چرخه قاعدگی حدود 28 روز از اولین روز زن دوره برای اولین بار بعد از او در دوره بعد و یک شاخص مهم از سلامت خوب است که نشان می دهد یک زن هورمونی سیستم در حال کار به درستی.

قاعدگی ویژگی نیز می تواند تحت تاثیر مصرف الکل و سیگار کشیدن و مصرف کافئین. در حالی که این ممکن است به طور معمول نمی تواند در ارتباط با نخبگان ورزشکار داده ها از FitrWoman نشان داده است آنها در امان نیستند به چرخه قاعدگی اختلال در طول بیماری همه گیر.

“ورزشکار نیز به احتمال زیاد به تجربه بی نظمی در چرخه های قاعدگی خود را در حال حاضر به دلیل بسیاری را تجربه کرده اند تغییرات شدید خود را به روال” اضافه شده Dr Bruinvels.

“برای شناگران که نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به استخرهای شنا در لحظه تغییر و استرس که همراه است که به باور نکردنی و چنین واقعیت هستند به احتمال زیاد به علت مقدار زیادی از استرس و اضطراب است.”

این جمعه (May 13), تلگراف, زنان, ورزش, ویرایشگر آنا Kessel برگزار خواهد شد منحصر به فرد وبینار در 5 بعد از ظهر با دکتر Bruinvels و تلگراف نویس Bryony گوردون برای کمک به زنان بهتر درک کنند که چگونه خود را هورمونی سلامت ممکن است تحت تاثیر این مستند.

دکتر برایان مور مدیر عامل شرکت علوم ورزشی شرکت Orreco اجرا می شود که FitrWoman گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از ابتلا به انجام به درک بهتر جنبه های فیزیولوژی زن و یک جنبه یادگیری بیشتر در مورد چگونه زنانی که ورزش در پاسخ به انواع مختلف استرس است.

“چرخه قاعدگی است یک شاخص کلیدی برای کل بدن سلامتی و داشتن چرخه قاعدگی علائم و یا دراز چرخه ممکن است یک علامت هشدار دهنده. این مهم است که به آموزش زنان چگونه چرخه خود را می تواند سالم و منظم و با آنها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد خود را به سادگی با پیگیری چرخه خود و علائم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>