Sاو ضربه اول به شهرت در Popstars: رقبای زمانی که او با موفقیت به دست آورده محل در دختران با صدای بلند. در حال حاضر 18 سال بعد نیکولا رابرتز ظهور پیروز از دیگر ITV crooning مسابقه. تنها در این زمان لویی والش نبود گفتن او را به لبخند بیشتر و یا با کف دست زدن در برخی از جعلی قهوهای مایل به زرد.

فینال از نقاب خواننده (ITV) برنده شد توسط ملکه زنبور عسل که آماده اجرای برنامه و عفو جناس, عسلی خواننده رو به سزاوار پیروزی. زمانی که او بود unmasked به عنوان girlband التحصیل رابرتز آن را از همه بیشتر خشنود است. یکی از پاپ گمنام قهرمانان گرفته بود, مرکز, مرحله, البته در راه حشرات لباس.

همیشه shyest عضو از دختران با صدای بلند او تا به حال یک زمان سخت با قلدر و آنلاین عضو شورای نظارت مدت که مارک او را “زشت یکی” از این گروه است. رابرتز به حال palpably لذت به انجام در اینجا در پشت یک ماسک پیدا کردن آن رهایی بخش و رشد اعتماد به نفس به عنوان رقابت پیشرفت. پیروزی او اضافه پری شکوفا به enjoyably گریز از مرکز سری.

این سال را به مضحک ترین نمایش در آمد به آن kitschy شدن غول پیکر, جوجه تیغی, یک آب نبات رنگ اختاپوس و ظروف رو زنبور عسل – که صدا مانند یک بئاتریکس پاتر داستان را رد کرد و با ناشران برای بودن بیش از حد محتمل – مبارزه با آن را به تاج قهرمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im