تنها یک نام مخفف تعالی در 11 رشته های مختلف ورزشی از دادگاه های ایالات متحده باز به چمن سبز از PGA به مسیر در بلمونت و زمینه های جهان سری – که نام تیفانی.

بله که تیفانی یکی از تاسیس در سال 1837 توسط چارلز لوئیس تیفانی یکی که خیلی هیجان زده آدری هپبورن هالی Golightly. آنها همچنین معروف ترین جایزه در آمریکا ورزش: فوتبال را Vince Lombardi جایزه داده می شود هر سال به برنده سوپر باول.

به زندگی به اندازه توپ که تاج 22-inch جایزه استاد عنکبوتی که تار میتند جسم کریستو Vasquez آغاز می شود با حرارت دادن نقره استرلینگ به بیش از 1000°F پس از آن است که به اندازه کافی نرم به شکل. و سپس او می چرخد و می چرخد و می چرخد و می چرخد.

spinning-silver-tiffany-trophy-620.jpg
“ریسندگی” نقره برای ایجاد نقره ای فوتبال.

نقره راشل Arday چکش از طرح های ظریف در توپ را درز یک تکنیک به نام تعقیب. “تعقیب بسیار سنتی قالب فلزی smithing,” او گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان تونی Dokoupil. “شما باید یک ابزار در یک دست و یک چکش ، و شما با استفاده از چکش به حرکت فلز.

“من تا به حال آموخته تعقیب در مدرسه است. اما من هرگز از تعقیب هر چیزی به عنوان بزرگ به عنوان قبل از این!”

tiffany-trophy-seams-620.jpg
گرفتن فوتبال را درز فقط حق. ایسنا

در ضمن استاد نقره استیو Leicht کاهش و لحیم کاری پایه و حمام آن را در اسید برای پاک کردن نقره برای پولیش و مونتاژ نهایی.

tiffany-trophy-soldering-the-base-together-620.jpg
لحیم کاری جایزه را پایه. ایسنا

آن را نیز Leicht را به میزبان گروه سالانه سوپر باول ،

Leicht گفت: “همکاران من و من با هم و ما را تماشا سوپر باول. ما واقعا نمی دیده بان سوپر باول. ما را در تمام این غنائم. اما هیچ یک از ما واقعا طرفداران ورزش. اما در پایان بازی زمانی که آنها در حال ارائه غنائم که زمانی که ما در حال چسب به تلویزیون.”

و کسانی که غنائم را شکستن در مناسبت حداقل در بوستون. در سال 2018 زمانی که Red Sox رژه خود را در مسابقات جهانی جایزه از طریق شهر کسی حلیم آن را با یک قوطی آبجو. و زمانی که میهن پرستان دور انداخت باز کردن زمین در Fenway پارک بهار گذشته راب Gronkowski استفاده لومباردی جایزه برای تمرین پنبه حلاجی شده.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن ما, مانند,” اوه خدای من!'” گفت: Arday. “و سپس گفتم من می توانم که!'”

اما قبل از براق 7-lb. کلوخه که تیفانی تیم سپری کرده است در ماه لحیم کاری و سنباده ارائه شده است به یک تیم برنده آن باید برای اولین بار از طریق عبور مداوم دست استاد قلم هارولد Gainer.

Dokoupil پرسید: “چگونه می توانم به شما خط تا راست؟”

“با یک خط کش!” مکملهای افزایش خندید.

او شخصا حکاکی 15 از سوپر باول غنائم. “این یک چالش, بله,” او گفت:.

vince-lombardi-trophy-engraving-poromo.jpg
ایسنا

و چون از منحنی پایه آن را یک برش مستقیم: “شما باید برای تنظیم ارتفاع از ابزار خود را هنگامی که شما در حال برش. آن را مانند یک برش مستقیم.”

استفاده کننده می تواند حکاکی غنائم در هر نقطه اما اغلب برای حکاکی تیم برنده نام در آخرین لحظه در این زمینه هنگامی که فشار در: “خدای ناکرده نقطه خود را می شکند و یا چیزی اتفاق می افتد, شما لازم نیست که هیچ پشتیبان گیری برای انجام هر گونه تعمیر کار. بستن پرده از آن زمان به خانه بروم. اما همه شوخی گذشته هر چند, شما باید اعتماد به نفس به انجام چیزی شبیه به آن احساس می کنم.”

اعتماد به نفس چیزی نیست که استفاده کننده فاقد پس از 58 سال در تیفانی. در واقع او به خاطر زمانی که وینس لومباردی جایزه برای اولین بار ایجاد شد.

Dokoupil پرسید: “زمانی که شما برای اولین بار آن را دیدم آیا شما می دانید حق دور است که آن چیزی خاص؟”

“من چون همه در مورد آن صحبت شد در این فروشگاه” Gainer گفت.

در سال 1966 با توجه به افسانه ای NFL کمیسر پیت Rozelle و اسکار Riedner سر از طراحی در تیفانی ترسیم جایزه در یک دستمال کوکتل. “این نشان می دهد که چگونه خودجوش و خلاق این پروژه ها می توان گفت:” تیفانی مدیر خلاق Reed Krakoff. “آنها واقعا مانند یک تکه از مجسمه سازی. وجود دارد هیچ کتاب راهنما در مورد چگونگی ایجاد موفق یک جایزه. بنابراین آن را بسیار دشوار است.”

پس چه چیزی باعث می شود یک جایزه خوب? “آنها واقعا تکه از مجسمه” Krakoff گفت. “آنها باید به نماینده ورزش خود را; آنها به طور نمادین و به یاد ماندنی; و آنها را به نوعی تصرف روح که بازی هر کدام یکی است. بنابراین آن را بسیار دشوار است.”

لومباردی طراحی ثابت آنقدر محبوب است که به زودی پس از لیگ اصلی بیس بال ایجاد یک جایزه خود را برای 1967 جهان سری. امروز تیفانی باعث می شود که یک, هم, همه 30 پوند از آن است.

اما به عنوان Dokoupil آموخته در تیفانی در نیویورک به تازگی صرفا بلند کردن یک جایزه را نمی کند یک قهرمان.

vince-lombardi-trophy-tony-dokoupil-reed-krakoff-620.jpg
تونی Dokoupil شیوه های وینس لومباردی جایزه افراشتن. ایسنا

“آیا شما بیمه در این چیزی که از او پرسید: Krakoff او به عنوان indelicately برافراشتند وینس لومباردی جایزه هوا.

“من امیدوارم که پس از” او پاسخ داد!

      
برای اطلاعات بیشتر:

      
داستان های تولید شده توسط آنتونی Laudato.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im