ترین ‘میلیاردها’-y چیزهایی که اتفاق افتاده در ‘میلیاردها فصل 5 قسمت 2

نیوزویک | No comments

پی اس را میلیاردها دلار می گیرد در واقع تمام خود را دارد. از لحاظ فنی درست است که تقریبا هر اثر داستانی, اما آن را احساس می کند به ویژه برای نمایش ایجاد شده توسط Brian Koppelman, David Levien و اندرو راس Sorkin.

کل سری high-stakes, شاشیدن, مسابقه که در لباس شبیه به یک اعتبار TV drama set in the world of New York امور مالی. واقعا هر چند میلیاردها دلار می گیرد در یک متفاوت و حتی بیشتر افزایش جهانی—که در آن سهام برادران و اعضای فدرال اجرای قانون هستند بیش از حد بیان و مسلط به زبان های ورزشی فیلم و مراجع به عنوان آنها در زشت و توهین.

جهانی را تصور کنید که در آن ترشح تکه های عجیب و ناهار خوری و skullduggery همتراز برای دوره. فکر می کنم از یک محل که در آن مردم به طور مداوم سکس با قدرت مستعد ابتلا به اپرا سطح خاتوله و آسیب پذیر به چه NBA پت رایلی است به نام “بیماری بیشتر” برای پرتاب در یک میلیارد-esque shoutout. تصویر واقعیت که در آن Paul Giamatti است که نه تنها دادستان کل نیویورک بلکه در خارج (و تا حدودی افتخار) عضو BDSM جامعه است. در نظر گرفتن وجود یک قلمرو که در آن John Malkovich است که یک میلیاردر روسی صحبت می کند و در همان ضخیم تر-از-بوران-شرایط لهجه که او به عنوان عروسکی KGB در سال 1998 فیلم رندرس—نه یک تصادف از Koppelman و Levien نوشت سرآمد. سعی کنید به این باور است که Damian Lewis می تواند به نحوی بود از یانکرز. هنگامی که شما انجام داده ایم که پس از آن شما باید یک ایده از آنچه که در جهان از میلیاردها.

و به جشن نشان می دهد قانع کننده نام تجاری پوچی ما در حال پیگیری از مهمترین میلیارد-y چیزهایی که اتفاق می افتد بر میلیاردها دلار در این فصل است. برای برجسته از آخرین قسمت خودتان بند و سر به زیر.

billions season five chris rock test
Damian Lewis and David Costabile خود را ‘میلیاردها شخصیت به یک سرمایه گذار-برو عقب نشینی در “Chris Rock تست.”
جف Neumann/Showtime

آن را با عنوان “Chris Rock آزمون”

فصل 5 قسمت دوم—که آن را باید گفت نه به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آخرین هفته فصل برتر—که به نام “کریس راک تست.” کنجکاو عنوان شما ممکن است فکر چگونه می نویسندگان حل و فصل کند ؟ آیا کریس راک خود را cameo? فراموش تبر و شوخ طبع شرکت در یک شب از Chris Rock-مضمون نوار چیزهای بی اهمیت ؟

متاسفانه بدون هیچ ظاهر با یاد کمدین و هیچ Chris Rock-محور آزمونها. دلیل این امر عنوان شده است که David Costabile افراد شوخ طبع متوجه می شود که او شکست خورده است و آنچه او با اشاره به عنوان “کریس راک تست.”

“من نمی نگه داشتن دختر من خاموش قطب” یک shellshocked شوخ طبع می گوید تبر در یک نقطه در قسمت. او با اشاره به یک Chris Rock کمی در مورد چگونه یک پدر موفقیت به عنوان یک پدر و مادر می تواند اندازه گیری که آیا یا نه او مادر می شود یک دوست. نه میخوام وید به جنسی سیاست در بازی وجود دارد فقط میخوام به شما بدهد این بازی توسط بازی در میلیاردها: شوخ طبع تبر و تیلور ماسون ها در شمال ایالت نیویورک برای یک کوه عقب نشینی سازمان یافته توسط Corey Stoll مایکل (توماس آکویناس), شاهزاده, و در حالی که شوخ طبع است که صحبت کردن در مغازه ها بعد از ساعت در محلی باشگاه—به عنوان شوخ طبع می کند—او به نظر می رسد در این مرحله می بیند یکی از رقصندگان و فورا crestfallen.

ما در واقع نمی دیدن دختر خود را—که نام واقعی مندی هر چند او می رود “هویج” در هنگام انجام—اما ما لازم نیست که. لحظه ای خون تخلیه از شوخ طبع’ صورت وضعیت روشن است. چه چیزی بیشتر تعجب آور است که در آن زمان میلیاردها نوشتن کارکنان در پنج فصل برای رسیدن به شوخ طبع-اجرا-به-خود-دختر-در-یک-نوار-باشگاه طرح نقطه.

تبر و شوخ طبع می خوام پول Ayahuasca بودند

billions season five episode two retreat
در حالی که خود را در عقب نشینی تبر و شوخ طبع هستند و به طور همزمان توطئه برای دریافت سرب بر Ayahuasca بودند بازار.
جف Neumann/Showtime

در فصل برتر ما اولین نقطه تبر و شوخ طبع در حالی که آنها در وسط یک آگاهی در حال گسترش ayahuasca بودند سفر. و چگونه آنها می خواهند به دنبال چنین محوری معنوی را تجربه کنند ؟ تبدیل سود به طور طبیعی. “همراه با حقایق جهانی ما شاهد یک بازار” تبر می گوید تیلور در جدیدترین قسمت.

بنابراین آنها امیدوارند به “psychoceutical” بازی. نه فقط به دلیل آنها یک جفت از شبه روشنفکر مالی alphas بلکه به دلیل مایکل (توماس آکویناس) شاهزاده درگیر است که در بازار است. این فرصت دیگری است برای تبر به تشدید دشمنی خود را با حداقل های مورد علاقه deca-میلیاردر.

بیش از حد بد برای تبر که رقیب خود را outmaneuvers او. جزئیات قرارداد ساخت هستند کمی بیش از حد در داخل-بیس بال برای ما اما کافی است بگویم که تبر و شوخ طبع هستند و انتظار خود را ayahuasca بودند پیشنهاد به اعتبار فوری با تشکر از ارتباط آنها با شمن Longriver که هدایت آنها را از طریق سفر خود را. اما در پایان عقب نشینی کوه که او سازمان یافته مایکل (توماس آکویناس) Prince اعلام شریک زندگی خود را در مراقبت های بهداشتی ابتکار: هیچ یک دیگر از شمن Longriver.

این یک حرکت است که نیروهای Damian Lewis به گفتن این کلمات به Corey Stoll و معنی آنها: “شما من به سرقت برده شمن.”

معلوم است که قاضی DeGiulio نوشت: “به یادداشت”

billions season five episode two lunchtime
Rob Morrow را قاضی DeGiulio: یک مرد بزرگ!
جف Neumann/Showtime

Rob Morrow را قضاوت آدم DeGiulio گرداند در این قسمت به درخواست چاک برای نفع و همچنین جویدن با صدای بلند در طول یک جلسه ناهار. به نفع ؟ خوب قاضی DeGiulio شده است نامزد برای مدار دوم اما بالقوه موانع در راه است. او امیدوار است که چاک خواهد شد و نمره او در برخی از راه گریز با یک سناتور که اتفاق می افتد به یک دوست به چاک را از پدر خود که او نیز اتفاق می افتد به در اختیار داشتن برخی از unflattering اطلاعات—یعنی که DeGiulio نوشت بدنام “شکنجه یادداشت.”

در دفاع از خود DeGiulio سوگند که ارایه کرده است که به عنوان بد به عنوان هر کس می گوید. قطع به چاک سپس گرفتن waterboarded بر روی میز اتاق کنفرانس و تایید که بله ارایه کرده است که به عنوان بد به عنوان هر کس می گوید و در واقع ، “من ممکن است اشتباه در این یکی” DeGiulio می پذیرد. این همه ممکن است صدای مانند آن را در طعم و مزه فقیر اما… هیچ هیچ, آن را قطعا در طعم و مزه.

چاک نمی خواهند به انجام اشتباه توسط DeGiulio—و یا به جای او نمی خواهند به دشمن از قاضی. اما او نیز در تلاش برای انجام همه چیز توسط کتاب در این فصل و شما می دانید نه ننگ دفتر کار خود در سال گذشته است. در تلاش برای حرکت به تعادل و چاک موفق به قرار دادن با هم یک آرایش که باعث می شود DeGiulio اقدام وکیل به طور کلی.

در نزدیکی قسمت تا پایان چاک خود می پرسد شاگرد Condola Rashād را کیت Sacker به توضیح دهد که چرا او را انتخاب کرد که البته عمل. او می گذارد آن را موجز: اگر چاک می خواهد به روزی چیزی را قبل از دادگاه عالی این وکیل کلی است که تصمیم می گیرد چه کسی می رود قبل از این نه. نشان می دهد که این دقت رسم کردن هیچ راهی وجود دارد که از جزئیات است که فقط ذکر شده و فراموش شده—دیر یا زود ما باید انتظار برای دیدن چاک استدلال در مقابل بالاترین دادگاه در زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>