ترین ‘میلیاردها’-y چیزهایی که اتفاق افتاده در ‘میلیاردها فصل 5 قسمت 3

نیوزویک | No comments

پی اس را میلیاردها دلار می گیرد در واقع تمام خود را دارد. از لحاظ فنی درست است که تقریبا هر اثر داستانی, اما آن را احساس می کند به ویژه برای نمایش ایجاد شده توسط Brian Koppelman, David Levien و اندرو راس Sorkin.

کل سری high-stakes, شاشیدن, مسابقه که در لباس شبیه به یک اعتبار TV drama set in the world of New York امور مالی. واقعا هر چند میلیاردها دلار می گیرد در یک متفاوت و حتی بیشتر افزایش جهانی—که در آن سهام برادران و اعضای فدرال اجرای قانون هستند بیش از حد بیان و مسلط به زبان های ورزشی فیلم و مراجع به عنوان آنها در زشت و توهین.

جهانی را تصور کنید که در آن ترشح تکه های عجیب و ناهار خوری و skullduggery همتراز برای دوره. فکر می کنم از یک محل که در آن مردم به طور مداوم سکس با قدرت مستعد ابتلا به اپرا سطح خاتوله و آسیب پذیر به چه NBA پت رایلی است به نام “بیماری بیشتر” برای پرتاب در یک میلیارد-esque shoutout. تصویر واقعیت که در آن Paul Giamatti است که نه تنها دادستان کل نیویورک بلکه در خارج (و تا حدودی افتخار) عضو BDSM جامعه است. در نظر گرفتن وجود یک قلمرو که در آن John Malkovich است که یک میلیاردر روسی صحبت می کند و در همان ضخیم تر-از-بوران-شرایط لهجه که او به عنوان عروسکی KGB در سال 1998 فیلم رندرس—نه یک تصادف از Koppelman و Levien نوشت سرآمد. سعی کنید به این باور است که Damian Lewis می تواند به نحوی بود از یانکرز. هنگامی که شما انجام داده ایم که پس از آن شما باید یک ایده از آنچه که در جهان از میلیاردها.

و به جشن نشان می دهد قانع کننده نام تجاری پوچی ما در حال پیگیری از مهمترین میلیارد-y چیزهایی که اتفاق می افتد بر میلیاردها دلار در این فصل است. برای برجسته از آخرین قسمت خودتان بند و سر به زیر.

billions season five episode three
سلام این Gordie اکسلراد! که در آن شما شده اند برای دو فصل گذشته یا پس ؟
جف Neumann/Showtime

تبر را به عقب است و البته او را به بیت کوین طرح

این قسمت عمدتا یک یادآوری است که بسیاری از شخصیت های اصلی در میلیاردها پدر و مادر هستند. شما نمی خواهد که شناخته شده آن از تماشای گذشته فصل—های مختلف کودکان و نوجوانان ذکر شده است در اینجا و وجود دارد, اما آنها واقعا نمی دیده شده یا شنیده از در سال های اخیر است. و شما می دانید آنچه که حق حرکت می کند! ما به تماشای میلیاردها دلایل بسیاری از جمله برای دیدن تبر و چاک از بین بردن هر یک از دیگر و خود را و همه چیز آنها هر دو عزیز. ما نمی دیده بان میلیاردها برای دیدن *چک ویکی پدیا برای چاک پسر به نام* کوین حرکت هشتم کلاس یا هر چیز دیگری.

اما نشان می دهد کردم خانواده در مغز این فصل و به خصوص در این قسمت. ما در جک گور را جوان Gordie اکسلراد که در دور دبستان مدرسه و تلاش برای بیرون کشیدن یک بیت کوین طرح به دلیل, خوب, چه چیز دیگری خواهد تبر را انجام خواهد داد با او فوق زمان ؟ مشکل این است که دزد بارون-به-می شود کمی بیش از حد بلند پروازانه خود خوب است. او به سادگی استخراج بیتکوین—او چند معدن که تبر مفید توضیح می دهد که به عنوان “معدن انتخاب cryptocurrencies با کمترین قیمت بازار و تجارت آنها را برای بیت کوین.” همه این فعالیت ثابت می شود بیش از حد برای مدرسه سیم کشی بنابراین Gordie باعث قطع برق نه فقط برای اسکینر آکادمی مقدماتی اما برای کل شبکه محلی.

مدیر مدرسه در اسکینر تماس تبر در با او ملاقات کند و می گوید او با توجه به اخراج Gordie. “تا آنجا که من می خواهم به این باور است که هر دانشجویی که وارد اسکینر دبستان می آید در اینجا یک تخته سنگ سفید,” مدیر مدرسه می گوید: “آقا من نمی دانم اگر پسر شما تا به حال واقعا تا به حال این شانس.” او درست اما این فقط اکسلراد نام یا تربیت که محکوم پسر; Gordie است که با گرفتن یک subplot در یک قسمت از میلیاردها. اگر این نشان را به او تا این حد زمان روی صفحه نمایش وجود دارد تنها یک راه است که همه چیز می تواند برای او.

فرانک گریلو(!) ظاهرا درخشان بصری هنرمند(!)

فرانک گریلو—the adonis شما ممکن است می دانم که به عنوان براک Rumlow یک.k.یک. مرگ و خطر از کاپیتان امریکا فیلم وجود دارد در میلیاردها جهان به عنوان Nico تنر بصری هنرمند. تبر یک فن و عشق را به خرید برخی از جدیدترین مجموعه به نام “انداخت.” فقط قضاوت از قطعات ما را ببینید نیکو تنر کار است یادآور جکسون پولاک را—آن را شلوغ و احساس خشونت و تا آنجا که تبر نگران است “مرد کشتی با تم بزرگ.”

قبل از تبر می تواند ادعا مورد نظر خود را نقاشی نمی ya آن را می دانم ؟ Corey Stoll مایکل (توماس آکویناس) شاهزاده در حال حاضر swooped در و خریداری این مجموعه است. افزایش رقابت بین تبر و شاهزاده در حال حاضر احساس می کند مانند یک تقلید مسخره امیز از خود و شگفت انگیز است. ما صادقانه تعجب است که تبر است که حتی قادر به پایان برساند یک تکه از پیتزا بدون شاهزاده جادویی ظاهر می شود و ربودن آن را برای خود.

صحبت از پیتزا! تبر است به طوری پرتاب شده توسط تنر را “انفجار” قطعات خریداری شده است که او می خواهم برای تنر به کار در کمیسیون. گریلو نمی تواند خریداری شود هر چند تا شخصیت خود را در برابر. این درست نیست که او چگونه کار می کند, او اصرار دارد. تبر می پوشد او را هر چند ارائه شده توسط او را با زرق و برق دار لافت است که در آن برای رنگ و درمان او را به پیتزا از منهتن اونا پیتزا دریافت. احترام بسیار به تنر: تبر می کردم ما با این پیتزا به تنهایی.

تبر می رود کامل Gordon Gekko در مقابل یک اتاق پر از کودکان

billions season five axe
شما عملا می توانید احساس خود را خالص ارزش کاهش هنگامی که تبر به سخنرانی بزرگ در مورد سرمایه داری در نزدیکی پایان این قسمت.
جف Neumann/Showtime

سعی کنید و ذخیره Gordie از اخراج تبر و شوخ طبع انجام برخی حفاری را به مدیر پس زمینه. در ابتدا آنها نمی پیدا کردن هر چیزی که آنها می توانید استفاده کنید. (“منظورم این است که نمی باید یک DUI خود به رکورد؟” شوخ طبع می پرسد تقریبا صدایی توهین.) در نهایت هر چند آنها را بهتر از اسکینر دبستان را headmaster پیدا کردن که او شده است squirreling دور صدها هزار دلار به ارائه مهاجر با بورسیه. آنها همچنین کشف کنند که این “برنامه بورس تحصیلی” مستلزم انجام کار در سراسر مدیر خانه بدون پرداخت هزینه.

“پرداخت نشده مهاجران غیر قانونی زندگی در خانه خود را ؟ این یک نگاه بسیار خوبی” تبر اشاره می کند. بنابراین برای حفظ این ترتیب و تصاویر مرتبط تحت کاری ادامه داده اند, مدیر اجازه می دهد تا Gordie به باقی می ماند در اسکینر دبستان. و به عنوان یک را خوب به تبر مدیر اجازه می دهد تا او را به آدرس بدن دانش آموز به طوری که او می تواند انجام بخشی خود را برای تعمیر پسرش شهرت.

این که چگونه ما تبر صحبت قبل از سالن از کودکان مانند او Gordon Gekko تلاش برای متقاعد کردن آنها است که حرص و آز برای عدم وجود یک کلمه بهتر است خوب است. میکروفون در دست تبر می گوید بچه ها در اسکینر دبستان “the goddamn حقیقت” در مورد جهان—که آن را “جمعیتی از مردم مثل من خواهد شد که شما پاره از هم جدا.” Gordie شوخی نیست در اطراف و یا کشیدن یک شوخی همکلاسی ها در تبر توضیح می دهد; این بچه در تلاش بود برای به دست آوردن “و اگر او را شکست مدرسه در کد آن را به این دلیل که کد اشتباه است.”

اگر هر یک از آنها را می خواهید به یک شانس ایستادن در دنیای واقعی تبر می گوید آنها باید گرسنه حریص و بی رحم مانند Gordie و مانند او. که راه سرمایه داری—و یا “CAAAP-ITALISM” به عنوان تبر آن را می گوید. زمانی که Damian Lewis ارائه می شود که خط خواندن در نزدیکی پایان بحث پپ او ممکن است دستیابی به تبر را شکل نهایی.

چاک ترتیب یک Playdate به ارزش میلیون ها

billions season five chuck
چاک Rhoades سوگند که او در تلاش برای تبدیل شدن به کمتر افتضاح فرد به همین دلیل است که او می خواهد خود و وندی بچه ها خود را برای دیدار با نوزاد پسر.
جف Neumann/Showtime

چاک طول می کشد یک چوکیی عقب, این هفته, اما او هنوز هم کار چند زاویه. او شروع تدریس در دانشگاه ییل و مدرسه است به او. هنوز ارتباط خود را با وجود ذکر است که پدر خود را چاک Sr. هنگامی که وعده داده پیچک را سالانه اهدای $100,000. و خوب چاک Sr. را در برخی از پرداخت—واقعا همه آنها.

به پدر خود را به تسویه حساب تا چند چاک متوجه می شود که او نیاز به پدر جدید عروس و کودک خود را دختر احساس بخشی از بزرگتر Rhoades خانواده است. این بدان معناست که به طور رسمی معرفی چاک Sr. دوم همسر و نوزاد دختر به چاک و وندی بچه ها که یادآوری به طور ناگهانی در نشان دادن دوباره در این فصل است. چاک باعث می شود یک درخواست به وندی ارائه می دهد و به کمتر از یک bare-knuckle-بوکس به روش مداوم خود را طلاق است.

مطمئن شوید که به اندازه کافی توسط قسمت پایان همه را با هم و چاک Sr. گفتن پسرش “چک است که در پست.” همه چیز را معاملاتي در میلیاردها. حتی خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>