پی اس را میلیاردها دلار می گیرد در واقع تمام خود را دارد. از لحاظ فنی درست است که تقریبا هر اثر داستانی, اما آن را احساس می کند به ویژه برای نمایش ایجاد شده توسط Brian Koppelman, David Levien و اندرو راس Sorkin.

کل سری high-stakes, شاشیدن, مسابقه که در لباس شبیه به یک اعتبار TV drama set in the world of New York امور مالی. واقعا هر چند میلیاردها دلار می گیرد در یک متفاوت و حتی بیشتر افزایش جهانی—که در آن سهام برادران و اعضای فدرال اجرای قانون هستند بیش از حد بیان و مسلط به زبان های ورزشی فیلم و مراجع به عنوان آنها در زشت و توهین.

جهانی را تصور کنید که در آن ترشح تکه های عجیب و ناهار خوری و skullduggery همتراز برای دوره. فکر می کنم از یک محل که در آن مردم به طور مداوم سکس با قدرت مستعد ابتلا به اپرا سطح خاتوله و آسیب پذیر به چه NBA پت رایلی است به نام “بیماری بیشتر” برای پرتاب در یک میلیارد-esque shoutout. تصویر واقعیت که در آن Paul Giamatti است که نه تنها دادستان کل نیویورک بلکه در خارج (و تا حدودی افتخار) عضو BDSM جامعه است. در نظر گرفتن وجود یک قلمرو که در آن John Malkovich است که یک میلیاردر روسی صحبت می کند و در همان ضخیم تر-از-بوران-شرایط لهجه که او به عنوان عروسکی KGB در سال 1998 فیلم رندرس—نه یک تصادف از Koppelman و Levien نوشت سرآمد. سعی کنید به این باور است که Damian Lewis می تواند به نحوی بود از یانکرز. هنگامی که شما انجام داده ایم که پس از آن شما باید یک ایده از آنچه که در جهان از میلیاردها.

و به جشن نشان می دهد قانع کننده نام تجاری پوچی ما در حال پیگیری از مهمترین میلیارد-y چیزهایی که اتفاق می افتد بر میلیاردها دلار در این فصل است. برای برجسته از آخرین قسمت خودتان بند و سر به زیر.

billions chuck sacker
به نظر می رسد حتی چاک Rhoades نمی توانم باور چقدر پیچیده ماشینی و دریافت در این قسمت.
Showtime/جف نویمان

برایان Connerty بازگشت به Sock چاک در صورت

به یاد داشته باشید زمانی که توبی لئونارد مور Bryan Connerty—چاک سابق-شاگرد-تبدیل-تلخ-رقیب—رو گران شکستن به چاک ارشد ایمن در پایان فصل گذشته? به عنوان بخشی از یک طرح استادانه درست شده توسط چاک, چه کسی می دانست که Connerty خواهد شکستن قانون را امتحان کنید و سینه چاک در هر چیزی که او می تواند? که فرود آمد Connerty در زندان به همین دلیل است که ما دیده نمی شود او در این فصل—که تا زمانی که این تازه ترین قسمت.

چاک نیاز به حمایت از Connerty برادر که یک صدای تیز و تند در ترک خوردگی سفس. نفع در سوال ؟ او نیاز به کسی برای رسیدن به امن و سرقت پشت حلقه نامزدی برای Rruth Malick که بازی کسی است که می تواند نگه دارید تا تبر پیشنهاد برای شروع یک بانک. حلقه را موروثی بود که قاچاقی خارج از آلمان در آغاز جنگ جهانی دوم است و در حال حاضر در اختیار Malick شخصیت پسر سابق نامزدم. (نمی توانم باور کنم که ما بازگو کرد که تنها در حدود 60 کلمه است.) اگر Malick شخصیت می شود حلقه او را انجام بهترین خود را به نگه داشتن تبر از خود بانک. اما Connerty برادر کمک خواهد کرد که تنها به یک شرط: که چاک رفتن بازدید Connerty در زندان است. ظاهرا Connerty چیزی است که او می خواهد برای گفتن چاک, مردی که زندگی خود را خراب.

به جز Connerty نیست یک کلمه می گویند زمانی که او به نظر می رسد روی صفحه. او به سادگی پیاده به اتاق ملاقات پس از گرفتن او دستبند برداشته و صاف کردن عرشه چاک در صورت. Connerty سپس پشت دور smirks و منتظر ماموران به اتاق کاف او را دوباره و کشیدن او را به همراه خود دارد. این یک ماچ حرکت—که ما به طور کامل در حمایت از. چه کسی در میان ما نیست می خواستم برای گرفتن یک نوسان در چاک Rhoades در برخی از نقطه ؟ و ما در حال حاضر به رفتن بر روی اینجا ثبت: هیچ کس در این فصل در حال رفتن به استفاده بهتر از زمان روی صفحه نمایش از مور در یکی از این صحنه. قطع دشوار Connerty—ما خواهید بود در خارج از انتظار گیتس هنگامی که شما دریافت کنید.

فرانک گریلو Woos وندی با صحبت از تخریب

بعد از قسمت این هفته ما در حال حاضر می دانیم که فرانک گریلو را نیکو تنر است که واقعا به دو چیز است: تخریب و وندی Rhoades. و خوش شانس برای او می شود به ترکیب این دو منافع در یک صحنه در نیمه راه از طریق ساعت. او طول می کشد Maggie Siff را وندی به ظاهر ساختمان رها شده است که این مجموعه به زودی تخریب خواهد شد (او استفاده می شود به کار بر روی یک نسخه ی نمایشی خدمه او توضیح می دهد بنابراین او یک تاسیسات برای خالی آسمان خراش ظاهرا) و پس از بحث آنتروپی و تخریب و تلاش برای چسبیدن به آنچه که ما فکر می کنم واقعا مهم دو بوسه, با, New York skyline براق در پس زمینه.

و در حالی که ما در حال تماس stuff—ما پیش بینی است که وندی و تنر رابطه می شود یک نقطه دردناک برای تبر بعد از این فصل است. که شما منجر به نه تنها شکاف بین تبر و هنرمند است که او را به استخدام در کمیسیون بلکه به تبر و وندی در نهایت hooking تا بعد از این همه سال. شما را ببینید.

چاک Sr. به طور رسمی در روز دوم-ویتو-Corleone مرحله از زندگی

billions season five chuck bruise
Showtime نکرده عکس از چاک Sr. در این قسمت در دسترس مطبوعات نشده است, بنابراین ما در حال اجرا با این یکی از چاک جونیور نگاهی که کبود از Connerty!
جف Neumann/Showtime

یکشنبه قسمت مدیریت واقعا قابل توجه feat: ویژگی های آن چه ممکن است بیشتر بر روی بینی پدرخوانده مرجع در تمام میلیاردها. (و این است که فقط یک هفته پس از وندی بسیار آهی کشید و در حالی که با استناد Lee Strasberg را Hyman Roth و نمادین خود خط خواندن “بزرگتر از ایالات متحده جراحی.”)

هنگامی که قسمت نهایی آن وارد عمل ما دیدن چاک Sr. با نوزاد دختر در عجیب خود را آپارتمان. آنها خزنده در اطراف در تمام چهار دست و پا زدن با شکم پر زرافه—سپس به او می رسد برای یک کاسه از پرتقال است. یک کاسه پرتقال! در حالی که بازی با یک کودک خردسال! تقریبا هر شخصیت در این نمایش حمل پدرخوانده نقل قول ها و ارجاعات در اطراف در جیب خود مانند بسیاری از نیکل و dimes! چگونه او را نمی دانند بهتر است ؟ چگونه او نه نقطه که کاسه پرتقال و بلافاصله پس از پرتاب آن از پنجره به بیرون بر روی برخی از رهگذران در خیابان پارک? آن را فراتر از ما.

به هر حال چاک Sr. منازعه نارنجی قرار می دهد آن را با دنگ و growls برای سرگرم کردن بچه و whadda بله می دانید ؟ او شروع به احساس کمی ضعف و سقوط بیش از. بر خلاف مارلون براندو Vito Corleone هر چند چاک Sr. نیست مرده پس از برس خود را با پرتقال است. او را گرفته و به بیمارستان منتقل و گفته می شود که او را دچار نارسایی کلیوی بنابراین او نیاز به یک جدید کلیه. مشکل این است که با توجه به سن پیشرفته و مصرف مشروبات الکلی و سیگار برگ او را واجد شرایط برای اهدای عضو. که به معنی آن جاوا به چاک به نقشه کشیدن چیزی—یا چیزی اهدا—برای صرفه جویی در زندگی پدرش در چند قسمت.

تبر حاضر به اجازه پدر خود را به هر چیز خوب

billions season five axe
آیا این نگاه مانند یک مرد که نمی خواهید را به مطمئن شوید که دشمنان خود را در سمت چپ با هیچ چیز ؟ هیچ نشانی از آن نیست.
جف Neumann/Showtime

همانطور که ما به ذکر چند بار در چند هفته گذشته به خانواده بزرگ از loomed در طول این فصل از میلیاردها. شوخ طبع است و در تلاش برای ارتباط مجدد با بچه های خود را و می خواهد به یکی از جدید; چاک شده است غفلت از وظایف خود را به عنوان یک مرد خانواده در حالی که خود پدر شده است گنجینۀ زمان با نوزاد دختر و در حال حاضر تبر است حساب با خاطرات پدرش که خزنده پشت به تصویر است.

تبر مشغول انجام کنترل خسارت از هفته گذشته به خاطر او قلم را در یک وعده شام با مادر و پسر که در حال حاضر زندگی می کنند در خانه دوران کودکی خود را در یانکرز. او نمیخواهد کلمه به خارج زیرا که بدیهی است که روابط عمومی بد و همه چیز را پیچیده تر با “فرصت منطقه” که او مبارزه بسیار سخت برای در قسمت قبلی. و به عنوان او را به صرف زمان بیشتری را در یانکرز تبر به مادر خود را به درخواست برای کمک به او در نگه داشتن شکسته تاریخ شام یک راز است. از همه مهمتر هر چند تبر می یابد که مادر خود را به تازگی دیده می شود پدر او. تا آنجا که ما می توانید به یاد همه ما می دانیم در مورد Axe پدر این است که او نبوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی است که او سوء استفاده نسبت به تبر را. تبر است کبود که او شده است در تماس با dirtbag و این که او به او لکسوس که تبر برای خریداری او را به عنوان یک هدیه است.

پس چگونه تبر مسئولیت رسیدگی به تمام این ؟ بستگی به چشم انداز خود را! یکی ممکن است می گویند او “دریا می رود” با خرید خانه دوران کودکی خود را به اطمینان حاصل شود که هیچ کس را تا کنون زنده در و دیوار خود را هرگز دوباره. یا که او “overreaches” نیز خرید یک خانه با نام تجاری جدید در سکرسدل برای مادر و پسر بودند که زندگی در آن اجرا یانکرز ، یا که او “overdoes آن” توسط لکه بینی لکسوس که پدر جدا خود است در حال حاضر رانندگی در اطراف شهر و داشتن آن را یدک کشیده و خرد به یک مکعب کاهش یافته است و خاموش در آن فضای پارکینگ برای ارسال خود را عزیز ol’ پدر و یک پیام. می توان گفت که همه از آن است که “یک کمی زیاد است.”

و یا شما می توانید می گویند که او واکنش نشان می دهد دقیقا چگونه شما می خواهم فکر می کنم بابی اکسلراد خواهد واکنش نشان می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im