یکs طوفان Ciara به نظر می رسد به (کاملا به معنای واقعی کلمه) باران در آخر هفته ما رژه شیک brolly است باید لوازم.

باران در انگلستان است که یک کلیشه ما همه به خوبی می دانیم و هر چند آن را در حال حاضر که سرد و بسته بندی چتر خود را (و شاید برای امید بستن به ضد آب ساز و برگ به عنوان امکان پذیر است) یک ایده عاقلانه بیش از چند روز آینده.

در انگلستان ما صرف در اطراف £10 متر در هر سال در چتر – آن هم نه بر خلاف ما را به وحشت خرید بی کیفیت یکی زمانی که آب و هوا به سرعت تبدیل می شود بنابراین این را به عنوان نشانه خود را به جلو. پاشش و کمی بیشتر در brolly نیست که بلافاصله ضربه داخل که باد بر میدارد و شاید با این نسخهها کار به عنوان یک لوازم جانبی شیک است که یک سرمایه گذاری خوب به خصوص برای هفته پیش رو. در اینجا چگونه برای پیدا کردن بهترین مد ویرایشگر تایید آنهایی که…

چگونه به انتخاب مناسب چتر برای شما

Tدر اینجا دو نوع اصلی از brolly بدانید. برای اولین بار در تمام طول راه رفتن چتر نوع شما می تواند استفاده به عنوان یک عصا در Royal Ascot که برگزار شده توسط ملکه در طول بارندگی در درگیری های رسمی. این تمایل به بیشتر زیبا.

راحت تر است این است که این چتر جمع و جور که عقب منظمی را به یک حمل و نقل حجم – شما می توانید ظاهر آن را در کیف دستی خود را زمانی که استفاده نمی شود پس از آن ایده آل برای کسانی که مشتاق سقز بزرگ حمل و نقل کردن در اطراف.

Nifty اتوماتیک چتر باز در فشار یک دکمه – اگر شما در حال دستکاری گوشی و یک قهوه در یک downpour. پس از آن وجود دارد دسته خود را. لاستیک و یا پلاستیک است و راحت نگه دارید در حالی که chicer گونه های چوبی رقم را بیشتر از یک بیانیه مد.

لیزا ایکن پردازد باران در طول هفته مد لندن در ماه سپتامبر.

اعتبار:
گتی

شیک ترین brollies به خرید در حال حاضر

رنگ-بلوک چتر

Tو نارنجی 140 پوند لندن, مخفی

نگاه به لندن Undercover برای brollies که در حال کسب و کار در خارج و سرگرم کننده در داخل. با نام تجاری متخصص در دو باب سبک اما شیک ترین colourway این قهوهای مایل به زرد و نارنگی ترکیبی – بسیار بهار/تابستان سال 2020 است.

این چتر زیبا

 

Dachsund چتر £20, هابز

ایستادگی در دریای سیاه و چتر با چاپ. علاوه بر این هیچ چیز به شما تشویق کردن در یک دلتنگ خاکستری مانند رنگارنگ چاپ و هابز برای آنها بزرگ است.

سنگین چتر

Checked, £23 Fulton

اگر یک جمع و جور brolly نیست اثبات قابل توجهی به اندازه کافی برای انتخاب یک پیاده روی چتر است که باید محکم فریم و راحت تر اداره کند.

چاپ چتر

Printed چتر £50, Liberty, London

کلاسیک چاپ – فکر می کنم چک راه راه و یا یک رنگی آزادی چاپ – باعث می شود یک بیانیه و تاریخ هرگز تا این چتر شما می توانید مطمئن شوید که شما نمی خواهد ترک در لوله.

سنتی چتر

یکutomatic جمع و جور در نیروی دریایی £45 شکارچی, چکمه

اگر در یک الگو یا رنگ-بلوک بیش از حد outre برای خود سبک حداقل نگاه به سبک کلاسیک و رنگ خود را برای تکمیل سبک و نگه داشتن شما خشک است.

روشن چتر

PVC گنبد چتر £20 Totes

ملکه شناخته شده است به یک چتر گسترده کمد حاوی بیش از 30 گزینه های مختلف از روشن گنبدی شکل و سبک با سایه های مختلف تر و تمیز برای مطابقت با ساز و برگ خود را. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای ملکه…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im