این ‘شترمرغ داد’: Coronavirus و رهبران جهان با سر خود را در شن و ماسه

کوتاه از جنگ وجود دارد چند سخت تر از آزمون برای دولت از ورود یک طاعون.

گسترش جدید کروناویروس کشته شدن صدها هزار نفر و طرح میتوانست به جهان است. برخورد با ناشناخته گیر حتی یکی از به طور گسترده ای پیش بینی شده مورد نیاز سریع تصمیم جدی در سراسر دولت با اطلاعات کمی برای رفتن بر روی.

در مواجهه با چنین محاکمه بسیاری از کشورها و رهبران آنها تلاش کرده اند به انجام بهترین خود را برخی با قیمتی چند منابع و تلاش به دنبال بهترین عمل و توصیه های پزشکی برای محافظت از مردم خود را.

در عین حال یک گروه کوچک از دیگران ایستاده بود به جای جعل خود را در مسیرهای متفاوت. در سراسر جهان برخی از این نقاط دورافتاده را در زمان در آغوش مخلوطی از انکار حقه بازی توطئه طلبی و ساده عجیب و غریب است.

برای مثال در حالی که بسیاری از کشورهای آفریقایی بوده است خود را برای واکنش سریع به همه گیر گیج کننده دوره دولت تانزانیا گرفته مشخص شده است آن را به عنوان یکی از نگران کننده ترین موارد در این قاره.

شرق کشور آفریقایی از 58 متر را به ثبت رساند اولین coronavirus مورد در مارس 16. دولت در ابتدا واکنش ممنوعیت تجمعات عمومی به بسته شدن مدارس و قرار دادن برخی از افراد پس از رسیدن در این کشور در قرنطینه.
یک مرد استنشاق بخارات در غرفه نصب شده توسط تانزانیا گیاه شناس در دارالسلام است که مورد ستایش قرار داد با جان Magufuli به عنوان یک درمان موثر برای Covid-19

اما به عنوان هفته رفت و با این وضعیت تبدیل به یک کشنده مسخره است. رئیس جمهور جان Magufuli به زودی شروع به پاره کردن این کشور coronavirus طرح است. در ماه آوریل او تکبر اجتماعی فاصله اقدامات و خواست مردم برای رفتن به کلیسا پس از مداخله الهی می تواند درمان “شیطانی” ویروس. بعد او گفت که استنشاق بخار را “متلاشی” coronavirus.

به گزارش شروع به گسترش غرق بیمارستان ها و ویدئوها از اجساد مردگان در خیابان ظهور در رسانه های اجتماعی در اواخر آوریل, مرد قوی متهم آزمایشگاه ملی از خرابکاری. او ادعا کرد که او تا به حال مخفیانه فرستاده نمونه از یک بز و پاپایا به آزمایشگاه که آمده بود برگشت مثبت و کلی آمار و ارقام متورم شد.

چند می تواند او را به چالش. آقای Magufuli صرف چهار سال گذشته در قدرت پر کردن دولت او با متحدان. خدمات امنیتی به طور معمول شکنجه یا زندانی کردن مخالفان. ‘هیچ کس در دولت او که جرات نداره به سوال او دیگر یک منبع ارشد گفت. “مرد بزرگ تصمیم گرفته است این ویروس است که دیگر در حال حاضر. هر کس به اطاعت.”

رسما تانزانیا است 509 موارد coronavirus و 21 مرگ و میر. اما آقای Magufuli به حالت تعلیق در آورده سر از آزمایشگاه ملی و اطلاعات منتشر شده از آوریل 29. دولت ساخته شده است آن را یک جرم جنایی به توزیع غیر دولتی داده ها در Covid.
طب گیاهی که شبیه شاهدانه به بازار عرضه شده به عنوان ‘Covid-آلی-fa’ در ماداگاسکار است که توصیه شده توسط ‘پروموتر-in-chief’ رئیس جمهور Andry Rajoelina


اعتبار: AFP

سفارت ایالات متحده در ماه گذشته هشدار داد شهروندان خود خطر عفونت بالا بود و این که بیمارستان های غول پیکر در شهر دارالسلام بودند که “غرق”. به زودی پس از یک مقام دولتی اعلام کرد که خدا را شکست داد, ویروس و مردم باید به خیابان می آیند و جشن می گیرند.

در ضمن در ماداگاسکار رئیس جمهور گفته است که کشور خود را تست تزریقی نسخه از یک چای گیاهی, او ادعا می کند جلوگیری و درمان Covid-19.

Andry Rajoelina جزیره کشور پوپولیستی رهبر راه اندازی شد ‘Covid-آلی-fa’ به فشار یک درمان توسعه یافته توسط ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی. درمان شامل ترکیبی از سنتی و گیاهان دارویی از جمله درمنه ضد مالاریا افسنطین.

این کشور در آکادمی ملی پزشکی و سازمان جهانی بهداشت هشدار داده اند, مردم را به درمان اثبات نشده. آقای Rajoelina دارای خار احتیاط را کنار بگذارند.

چنین تحقیر برای بهداشت عمومی توصیه می شود همه بیش از حد آشنا به شهروندان بلاروس.

رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو که حکومت پس از سال 1994 با رد هر گونه محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و از زمان شروع این بیماری همه گیر در اروپا است.
الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس مسخره روسیه برای تحمیل محدودیت های مستند


اعتبار: TASS

او تمسخر روسیه برای تحمیل مستند محدودیت و رفت تا آنجا که به نشان می دهد که “نه تنها فرد” مرده بود از Covid-19 در کشور است. شرایط اساسی نه ویروس, شدند, مقصر مرگ او گفت:.

رسمی مرگ و میر در کشور از 9.5 میلیون نفر است که بیش از 200 نفر است.

بلاروس ثبت 45,981 تایید موارد coronavirus همانطور که از پایان هفته گذشته تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از آنجا که در کشور همسایه اوکراین است که از چهار برابر جمعیت و جایی که مقامات آن را فقط شروع به سهولت مستند محدودیت. این کشور درست عوارضی است که تصور می شود به مراتب بالاتر است.

یکی دیگر از اعضای به اصطلاح شترمرغ داد از رهبران که رد تاثیر coronavirus است نیکاراگوئه رئیس جمهوری دانیل اورتگا. در اواسط ماه مارس به عنوان سازمان جهانی بهداشت خواست دولت را به اتخاذ اجتماعی فاصله خود را با دولت برگزار شد جمعی گردهمایی با عنوان “عشق در زمان Covid-19”. او سپس ناپدید شد و یک ماه قبل از کرد به سخنرانی خواستار شیوع “نشانه ای از خدا”.

نیکاراگوا شده اند خواست برای حفظ کار و فاصله گرفتن اقدامات شده اند تصویب رسید. به عنوان مرگ و میر را نصب مقامات متوسل به “بیان تدفین” از قربانیان در وسط شب برای پنهان کردن میزان ضرر و زیان است.

چنین فاجعه پاسخ شده اند محدود به مبهم دیکتاتوری.

برزیل جمهور Jair Bolsonaro, همواره عنوان ویروس به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و مخالف مستندات.

داغ سر سخت حق سابق افسر ارتش دو برابر شده را حتی به عنوان کشور خود را نسبت به کانون بیماری همه گیر.

با مرگ و میر به تازگی nudging 1,500 یک روز و به طور کلی شمارش بیش از 30,000 او به تازگی تلاش برای اطمینان برزیلی که مرگ هر کس سرنوشت.

جهان نیز دیده می شود که رئیس جمهور ایالات متحده در پاسخ تلنگر-flopping اینکه virus یک تهدید بود قبل از هل دادن یک درمان اثبات نشده به عنوان یک بازی در حال تغییر تعجب مواد مخدر است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تا تئوری های توطئه که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه حتی خود مقامات امنیتی گفته اند که آنها شواهد کمی از آن است.
رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro همواره به عنوان ویروس به عنوان یک “کمی آنفولانزا” – در حال حاضر کشور است که کانون همه گیر


اعتبار: AP

او برای اولین بار عنوان تاثیر در ماه فوریه گفت: این امر “شاید از بین برود”.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هیچ کس واقعا نمی داند,” او گفت:. او پیش بینی کرد این بود: “رفتن به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

به جای ناپدید شدن ویروس پاره از طریق نیویورک جلو راندن کشور به حدود 110,000 مرگ و میر در این هفته است. به عنوان موارد رشد او تغییر رویه متهم چین از تحریک جهانی همه گیر و بیرون کشیدن از سازمان بهداشت جهانی گفته بود که این مدیون به پکن.

او همچنین با شوق و ذوق تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین مورد استفاده برای چندین دهه به عنوان یک دارو برای درمان مالاریا و لوپوس به عنوان یک درمان با وجود فقدان شواهد آن موثر است.

بررسی پاسخ های متفاوتی به این بیماری همه گیر باعث شده است که برخی را به این نتیجه illiberal اقتدارگرا دولت آمده اند تا با عجیب و غریب ترین پاسخ و یا بیشتر شده است به احتمال زیاد به شکست به عمل می کنند.

در عین حال یک نگاهی از نزدیک در ارتباط بین چگونه کشور عمل کرده اند و چگونه آنها را اداره کمتر روشنی می گوید توماس هیل از آکسفورد Blavatnik مدرسه از دولت است. او و دیگر محققان نگاه Covid-19 سیاست های ده ها کشور جهان است.

“حتی اگر وجود دارد تعدادی از جالب استثنا که شما ذکر کرده اند برای هر استثنا وجود دارد نوع مخالف مقابله با مثال,” او گفت: تلگراف.

“پس در میان مردمی authoritarians شما ببینید کاملا متفاوت پاسخ توسط مودی [در هند], Duterte [در فیلیپین] و اوربن [مجارستان]. وجود دارد به نظر نمی رسد به یک قانون سخت و سریع.”

به همین ترتیب در مقایسه با دموکراسی با دیکتاتوری لزوما ارائه یک الگوی, او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از دموکراسی است که به خوبی انجام داد و مقدار زیادی از autocracies که بسیار بد و بالعکس. بنابراین ما نمی دیدن یک اثر نمایشی وجود دارد,” او گفت:.

با ماه اگر نه سال از این بیماری همه گیر از چپ به اجرا واضح تر الگوهای بین حکومت و پاسخ هنوز هم می تواند پدیدار شود.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im