تخیلی RPG بیرونی جهان منتشر شده در نینتندو سوئیچ 6 مارس.

بیرونی جهان توسعه دهنده ابسیدین سرگرمی است teaming تا با ناشر بخش خصوصی و بندر کارشناسان در Virtuos برای آینده نینتندو سوئیچ نسخه از این بازی.

outer worlds gift guide
‘بیرونی جهان’ یک مدرسه قدیمی RPG است که موفق می شود یکی از بزرگترین شگفتی بازدید از 2019.
Obsidian Entertainment/بخش خصوصی

“این که آیا شما انتخاب می کنید به zap دشمنان خود را با کوچک شدن ری یا جذابیت آنها را با صاف صحبت کردن توانایی های بیرونی جهان اجازه می دهد تا شما را به بازی راه شما می خواهید و کهکشانی قهرمان (یا تبه کار) از رویاهای خود. و در نینتندو سوئیچ در حال حاضر شما قادر خواهید بود به نگاهی بیرونی جهان در هر نقطه که شما بروید” در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام این بندر گفت: با تاکید بر کنسول های قابل حمل جنبه.

نینتندو سوئیچ نسخه بیرونی جهان هزینه خواهد شد $59.99 و تنها در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی. یک جعبه نسخه از این بازی منتشر شده به فروشگاه حاوی یک نسخه دیجیتال از بازی برای دانلود در Nintendo eShop.

outer-worlds
‘بیرونی جهان’ در حال حاضر در دسترس برای کامپیوتر, پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.
بخش خصوصی / Obsidian Entertainment

آینده بندر بیرونی جهان برای نینتندو سوئیچ نازل شده در ماه نوامبر سال 2019 با ناشر بخش خصوصی پیش بینی تاریخ انتشار در سه ماهه اول سال—هدف ملاقات با آمدن مارس 6 نسخه.

Obsidian Entertainment قبلا ایجاد شده Fallout: New Vegasکه باقی می ماند یک مورد علاقه در میان طرفداران این سری به لطف گسترده انتخاب نقش بازی کردن و استفاده از گزینه های از جناح. بیرونی جهان است که یک جانشین معنوی از انواع به New Vegasبا تاکید بر انتخاب بازیکن و نتیجه.

عمیق تعامل ممکن بین گسترده بازیگران خارجی کرات مورد نیاز حیرت انگیز میزان نوشتن با 600,000 کلمه اسکریپت برای بازی سخن گفت و گو قابل مقایسه در طول لئو تولستوی جنگ و صلح. پس از آن نسخه اصلی در ماه اکتبر بازی را به دست آورد ستایش برای آن هتاک حس شوخ طبعی است.

“بسیاری از طنز می آید از مردم در یک وضعیت پوچ و چگونه آنها را مشاهده جهان به دلیل آن را” Co-مدیر بازی لئونارد Boyarsky گفت: عصر ایران در ماه اکتبر است. “این بازیکن به عنوان یک خارجی می آید و در معاملات با پوچی بنابراین جوک آمده همه از یک محل است که ساخته شده است از روایت و نه در تلاش برای پیدا کردن چیزهای احمقانه فقط به بازی شیر یا خط در همه جا.”

مجموعه ای در سیارات بیگانه, کهکشان بیرونی جهان شامل خمیری sci-fi خلاقیت مانند یک shrink ری و مجموعه ای از فضا-مراتب و رباتیک اصحاب که عضویت شما را در ماجراهای خود.

این بازی نسخه اصلی بود و تحسین منتقدان با 86 MetaScore. فرض Virtuos کشد پورت بیرونی جهان است به احتمال زیاد هیجان انگیز آزادی برای نینتندو سوئیچ صاحبان که نمی باید یک فرصت برای اتمام بازی زمانی که آن را برای اولین بار ضربه قفسه های فروشگاه در 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de