کامل فرار به صورت مستند-خسته خانواده

منt یک رمان احساس این – wobbling همراه یک خطرناکی باریک تخته به حالت تعلیق 40 فوت بالاتر از سطح زمین و در عین حال احساس امن تر از آن clambering مورد در سطح زمین و در زمین بازی دور زیر من. سپس دوباره چهار ماه به Covid-19 گیر ما همه هم هوایی به یک درهم و برهم جهان است.

این یک روز بزرگ است. 4 جولای روز استقلال نه تنها در امریکا بلکه در این سال در بسیاری از نقاط ، روز که در آن بعد از ابدیت خیره در خود ما چهار دیوار و خانواده ما هستند و مجاز به, میخانه ها, رستوران ها و جاذبه های.

من می تواند هزینه های روز غرق شدن چند لیوان sauvignon در یک باغ آبجو. اما هیچ. ویرایشگر من صحبت کرده است. و من به صرف روز حلق آویز بالا متمدن جهان تنها با یک فلز نازک طناب بین من و پایان روز است.

به عنوان وسیله ای برای تجلیل از سرگیری زندگی این برای تلفن های موبایل از عقل در بهترین حالت به من. اما پس از آن من هرگز قبل از تجربه رفتن میمون!, زنجیره ای از 34 درخت بالا طناب دوره های خال خال در سراسر بریتانیا و تاسیس توسط شوهر و همسر تیم Tristram و ربکا Mayhew در سال 2002. در واقع آن را تبدیل به یکی از سایت های خود را ممکن است در میان معقول تر راه هایی برای تعامل با جهان است.

“ما خوش شانس است که ما را وادار به کار در یک, جوان کننده و نشاط بخشی, محیط زیست طبیعی است که دولت تایید کرده است ارائه بالاترین انتقال خطر ممکن است” توضیح می دهد که ربکا. حتی در زمان عادی تنها یک نفر مجاز است در هر نردبان عبور و یا پستی سیم در یک زمان و تنها در سه سیستم عامل های چوبی که منجر به آنها را.

در آن Battersea Park site, آن است که بلافاصله آشکار است که هوا را هم تمیز و واضح تر از سرفه و عطسه تا نوک درخت دوره از سیستم عامل طناب پل ها و پستی سیم از در زمین بازی است که نشسته است بلافاصله در زیر آن نیز بازگشایی این روز در حال حاضر swarming با خدا را شکر خانواده.

میمون برو! همچنین با صرف چند ماه گذشته شدت معرفی بیشتر ایمنی مقررات. “ما یک روش ساده هفت نقطه طرح است که اصل هدایت اجتماعی را حفظ فاصله منظم دست شستن و تمیز کردن مکرر از تجهیزات کلیدی می گوید:” ربکا. “برای مشتریان این به این معنی هوشمند سازگار با محیط زیست دست ایستگاه های شستشو و ضد عفونی کننده کنترل جلسه, اندازه ها و فاصله های اضافی بین گروه. این مهم است که مردم می توانید ببینید ما مربیان چهره به صورت ارتباط خوب اما زمانی که یک مربی نیاز به کمک مناسب مهار او و یا او را به پوشیدن لباس های روشن گیر.”

من تعجب می کنم اگر این معنی خواهد بود که کمتر بازی و بیشتر پلیس با تعداد زیادی از نهی از موانع به تعدیل سرگرم کننده است. اصلی درخواست تجدید نظر از میمون برو! قطعا به گیر به طبیعت با عنوان چند موانع که ممکن است بین شما و درختان. در عمل این اقدامات آنقدر محجوب هستند تقریبا unobservable. تعداد کمتری از مردم در حال حاضر پذیرفته شده در هر سانس اما در حالی که این به این معنی شما می خواهم عاقلانه به کتاب پیش رو آن را نیز بدان معنی است که ما هرگز تا پایان صف بندی در treetops.

به جای شوهر من نه ساله و شش ساله هستند و من به سرعت shepherded به ایمنی شخصی توجیهی شاد توسط کارکنان. بله آنها با پوشیدن غشاء و فرآیندهای غشایی اما دیگر اقدامات ایمنی در حال pleasingly هابیت-esque. در نقاط استراتژیک و آب و صابون در حال توزیع از طریق یک درخشان کارآمد low-tech تدبیر است که شامل پله در یک تخته از چوب و در نتیجه اوج یک قوطی به سوراخ شده اند پانچ با دست.

ما را تشویق به کمک به این کودکان به مهار خودمان اما کارکنان هنوز انجام یک اطمینان کامل بررسی و از تلاش های ما. و سپس قبل از اینکه من می گویند “در واقع من فکر می کنم من فقط از اینجا” ما در حال بالا و دور نوردی سیستم عامل های چوبی از طریق پارک به یاد ماندنی درختان.

بگذارید ؟ سوزش. کودکان چهار نعل رفتن در سراسر پل لرزان و نوسانات مانند میمون ها, خنده در من در حالی که من inch شدت با تردید و (من اعتراف کنم) کمی sweatily در طول دوره. در نهایت ما می رسند پستی سیم. پس از ماه ها قوی کردن دیوار خانه ما و trudging از همان خیابان ها در ما فوری محله بچه ها جهش با رها کردن یک پلت فرم و به هوا برخورد cathartically در سراسر برگ تاج.

زمانی که نوبت به من می آید من کشیدن خودم به سمت پرتگاه. این برای من نیست. من یک سالک هیجان. من یک sauvignon و مبل سالک. اما من همچنین می توانید با نبوی وضوح که اگر من نمی پرش را تبدیل به یکی از آن داستان است که گفت: هر کریسمس به صورت چهار دهه آینده. من ترجیح می دهند که در حال حاضر از رنج می برند که آهسته و دردناک شکنجه. بنابراین I close my eyes, mutter سوزاننده نفرین و پرش. و آن است… فوق العاده است.

تمام گرفتاری های چند ماه گذشته در حال دمیده در یک بار از grubby recesses از ذهن من است. به عنوان به زودی به عنوان من مجدد با زمین جامد, من می خواهم به آن را دوباره و دوباره. متاسفانه ما زمان است. اما بهترین بیت ؟ زدن توپ در پارک کافه در مجاور مینی گلف سایت دارای مجوز است. معلوم می توانم من هیجان به دنبال sauvignon و آن را بنوشید.

دیدن goape.co.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de